ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 01:06

VIDEO/ Shija e hidhur e Sarrit dhe problemi me moshën i Simeones

VIDEO/ Shija e hidhur e Sarrit dhe problemi me moshën i Simeones
Maurizo Sarri, ashtu siç do tifoz i Juves, pas barazimit 2-2 kundër Atleticos, u vendos përpara diskutimit të famshëm me gotën, trajneri i “Zonjës” e sheh gjysmë bosh: “Zhvilluam një ndeshje të vërtetë dhe bëmë shumë më ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 11:16
Maurizo Sarri, ashtu siç do tifoz i Juves, pas barazimit 2-2 kundër Atleticos, u vendos përpara diskutimit të famshëm me gotën, trajneri i “Zonjës” e sheh gjysmë bosh: “Zhvilluam një ndeshje të vërtetë dhe bëmë shumë më ...

VIDEO/ Juventusi “sarrian”, gota gjysmë bosh në Champions, mëkat për 2 golat e pësuar
Atletico-Juve duket një sfidë e parë dhe riparë ndër vite, mbi të gjitha kur C.Ronaldo është në fushë, një duel që si rrallë herë nuk pa si protagonist yllin portugez. Colo Simeone neutralizoj CR7 por nuk i kishe bërë ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 10:33
Atletico-Juve duket një sfidë e parë dhe riparë ndër vite, mbi të gjitha kur C.Ronaldo është në fushë, një duel që si rrallë herë nuk pa si protagonist yllin portugez. Colo Simeone neutralizoj CR7 por nuk i kishe bërë ...

“Ju kam futur frikën, ëëëë”; Ronaldo bën me zemër tifozët e Atletico Madrid
Në minutën e 94-t të ndeshjes Atletico Madrid-Juventus, tifozët vendës janë drithëruar, kur kanë parë se kanë shpëtuar për pak, pa pësuar golin e tretë nga italianët. Megjithatë, ata nuk janë pajtuar me krenarinë e ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 11:05
Në minutën e 94-t të ndeshjes Atletico Madrid-Juventus, tifozët vendës janë drithëruar, kur kanë parë se kanë shpëtuar për pak, pa pësuar golin e tretë nga italianët. Megjithatë, ata nuk janë pajtuar me krenarinë e ...

Nuk është Ronaldo, ja kush shpallet lojtari i ndeshjes në Atletico-Juventus
Atletico e Madridit tregoi një forcë karakteri të madhe pasi arriti të rikuperonte dy gola ndaj Juventusit, për të marrë pikën e parë në Grupin D.
Top Channel | 19-Sep-2019 00:40
Atletico e Madridit tregoi një forcë karakteri të madhe pasi arriti të rikuperonte dy gola ndaj Juventusit, për të marrë pikën e parë në Grupin D.

Ronaldo i përgjigjet gazetarit për gjestin e tij drejtuar tifozëve të Atleticos
Raportet e Cristiano Ronaldos dhe tifozëve të Atletico Madridit vazhduan me tensione edhe gjatë ndeshjes së të mërkurës në Ligën e Kampionëve. Pas gjesteve të bëra gjatë ndeshjet së sezonit të kaluar, njësoj ndodhi edhe ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 12:16
Raportet e Cristiano Ronaldos dhe tifozëve të Atletico Madridit vazhduan me tensione edhe gjatë ndeshjes së të mërkurës në Ligën e Kampionëve. Pas gjesteve të bëra gjatë ndeshjet së sezonit të kaluar, njësoj ndodhi edhe ...

Bonucci: Humbëm fokusimin
Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci ka mbetur i zemëruar me barazimin ndaj Ateltico Madridit (2-2). “Zonja e Vjetër”, ishte duke fituar me rezultat 2-0 fal golave të Juan Cuadrados dhe Blaise Matuidi, ndërsa ...
Klan Kosova | 19-Sep-2019 15:49
Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci ka mbetur i zemëruar me barazimin ndaj Ateltico Madridit (2-2). “Zonja e Vjetër”, ishte duke fituar me rezultat 2-0 fal golave të Juan Cuadrados dhe Blaise Matuidi, ndërsa ...

Atletiko-Juventus, çfarë ndodhi me Georgina? E dashura e Ronaldos mungon për arsye …
Georgina nuk ishte në stadium për të brohoritur për Ronaldon të angazhuar në Madrid për ndeshjen Atletiko-Juventus. Para se CR7 të dilte në fushë, ajo mori pjesë në Javën e Modës në Milano, e ftuar në shfaqjen e modës ...
Standard | 19-Sep-2019 15:39
Georgina nuk ishte në stadium për të brohoritur për Ronaldon të angazhuar në Madrid për ndeshjen Atletiko-Juventus. Para se CR7 të dilte në fushë, ajo mori pjesë në Javën e Modës në Milano, e ftuar në shfaqjen e modës ...

Atletico-Juve, Cuadrado u kritikua nga shokët e tij të skuadrës, Bonucci e mbron atë!
Juventus preku vetëm feat-in te Atletico Madrid, përpara se Herrerra të bllokonte rezultatin në 2-2 të fundit. Performanca e mirë mbetet, veçanërisht në pjesën e dytë, për Bianconeri. Por diçka në mbrojtje nuk u pëlqye, ...
Standard | 19-Sep-2019 15:39
Juventus preku vetëm feat-in te Atletico Madrid, përpara se Herrerra të bllokonte rezultatin në 2-2 të fundit. Performanca e mirë mbetet, veçanërisht në pjesën e dytë, për Bianconeri. Por diçka në mbrojtje nuk u pëlqye, ...

Gjesti i çuditshëm kundrejt tifozëve të Atletico Madridit, Cristiano Ronaldo sqaron gjithçka
Cristiano Ronaldo e ka sqaruar gjestin me duar që e bëri në drejtim të tifozëve të Atletico Madridit gjatë barazimit 2:2 të Juventusit me skuadrën e La Ligës. Sulmuesi portugez është parë në kamera duke bërë një ...
Zeri | 19-Sep-2019 14:04
Cristiano Ronaldo e ka sqaruar gjestin me duar që e bëri në drejtim të tifozëve të Atletico Madridit gjatë barazimit 2:2 të Juventusit me skuadrën e La Ligës. Sulmuesi portugez është parë në kamera duke bërë një ...

Champions League, Juventus kthehet në shtëpi me një pikë
Juventus është rikthyer sërish të luajë në “Wanda Metropolitano” mbrëmjen e së mërkurës, por sërish nuk arriti të dilte me 3 pikët e fitores. Sfida ndaj Atleticos ka përfunduar në shifrat 2-2, duke bërë që debutimi në ...
RTSH | 19-Sep-2019 13:50
Juventus është rikthyer sërish të luajë në “Wanda Metropolitano” mbrëmjen e së mërkurës, por sërish nuk arriti të dilte me 3 pikët e fitores. Sfida ndaj Atleticos ka përfunduar në shifrat 2-2, duke bërë që debutimi në ...

Ronaldo i përgjigjet gazetarit për gjestin e tij drejtuar tifozëve të Atleticos
Raportet e Cristiano Ronaldos dhe tifozëve të Atletico Madridit vazhduan me tensione edhe gjatë ndeshjes së të mërkurës në Ligën e Kampionëve. Pas gjesteve të bëra gjatë ndeshjet së sezonit të kaluar, njësoj ndodhi edhe ...
Gazeta Observer | 19-Sep-2019 13:49
Raportet e Cristiano Ronaldos dhe tifozëve të Atletico Madridit vazhduan me tensione edhe gjatë ndeshjes së të mërkurës në Ligën e Kampionëve. Pas gjesteve të bëra gjatë ndeshjet së sezonit të kaluar, njësoj ndodhi edhe ...

“Ju kam futur frikën, ëëëë”; Ronaldo bën me zemër tifozët e Atletico Madrid
Në minutën e 94-t të ndeshjes Atletico Madrid-Juventus, tifozët vendës janë drithëruar, kur kanë parë se kanë shpëtuar për pak, pa pësuar golin e tretë nga italianët. Megjithatë, ata nuk janë pajtuar me krenarinë e ...
Lexo | 19-Sep-2019 13:41
Në minutën e 94-t të ndeshjes Atletico Madrid-Juventus, tifozët vendës janë drithëruar, kur kanë parë se kanë shpëtuar për pak, pa pësuar golin e tretë nga italianët. Megjithatë, ata nuk janë pajtuar me krenarinë e ...

Ronaldo i përgjigjet gazetarit për gjestin e tij drejtuar tifozëve të Atleticos
Raportet e Cristiano Ronaldos dhe tifozëve të Atletico Madridit vazhduan me tensione edhe gjatë ndeshjes së të mërkurës në Ligën e Kampionëve. Pas gjesteve të bëra gjatë ndeshjet së sezonit të kaluar, njësoj ndodhi edhe ...
E Dua Sportin | 19-Sep-2019 13:00
Raportet e Cristiano Ronaldos dhe tifozëve të Atletico Madridit vazhduan me tensione edhe gjatë ndeshjes së të mërkurës në Ligën e Kampionëve. Pas gjesteve të bëra gjatë ndeshjet së sezonit të kaluar, njësoj ndodhi edhe ...

VIDEO | “U trembët, ë?!”, Ronaldo tërbon tifozët e Atleticos
2-2 përfundoi mbrëmë Atletico Madrid-Juventus, por gjërat mund të kishin shkuar ndryshe. Cristiano Ronaldo, në minutën e katërt shtesë, pati një rast të artë për të shënuar golin e fitores për bardhezinjtë. Gjithsesi ...
ABCNews | 19-Sep-2019 09:48
2-2 përfundoi mbrëmë Atletico Madrid-Juventus, por gjërat mund të kishin shkuar ndryshe. Cristiano Ronaldo, në minutën e katërt shtesë, pati një rast të artë për të shënuar golin e fitores për bardhezinjtë. Gjithsesi ...

Simeone pas ndeshjes me Juventusin: Nuk u dorëzuam, luftuam dhe morëm një barazim të merituar
Diego Simeone e ka vlerësuar lartë dhe të merituar barazimin e Atletico Madridit kundër Juventusit me rezultat 2-2 në ndeshjen e vlefshme për grupet e Ligës së Kampionëve. Bianconerët ishin në epërsi 2-0 me golat e Juan ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 08:25
Diego Simeone e ka vlerësuar lartë dhe të merituar barazimin e Atletico Madridit kundër Juventusit me rezultat 2-2 në ndeshjen e vlefshme për grupet e Ligës së Kampionëve. Bianconerët ishin në epërsi 2-0 me golat e Juan ...

Ronaldo e sqaron veprimin e tij ndaj tifozëve të Atletico Madridit
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka lënë të kuptohet se veprimi i tij me dorë në drejtim të tifozëve të Atletico Madridit, gjatë barazimit 2:2, nuk ishte bërë me qëllim për t’i ofenduar ata. Portugezi u kap nga ...
Lexo | 19-Sep-2019 12:09
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka lënë të kuptohet se veprimi i tij me dorë në drejtim të tifozëve të Atletico Madridit, gjatë barazimit 2:2, nuk ishte bërë me qëllim për t’i ofenduar ata. Portugezi u kap nga ...

11:41 Ronaldo e sqaron veprimin e tij ndaj tifozëve të Atletico Madridit Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka...
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka lënë të kuptohet se veprimi i tij me dorë në drejtim të tifozëve të Atletico Madridit, gjatë barazimit 2:2, nuk ishte bërë me qëllim për t’i ofenduar ata. Portugezi u kap nga ...
Kosova Sot | 19-Sep-2019 11:44
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka lënë të kuptohet se veprimi i tij me dorë në drejtim të tifozëve të Atletico Madridit, gjatë barazimit 2:2, nuk ishte bërë me qëllim për t’i ofenduar ata. Portugezi u kap nga ...

Ronaldo e sqaron veprimin e tij ndaj tifozëve të Atletico Madridit
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka lënë të kuptohet se veprimi i tij me dorë në drejtim të tifozëve të Atletico Madridit, gjatë barazimit 2:2, nuk ishte bërë me qëllim për t’i ofenduar ata. Portugezi u kap nga ...
Shenja | 19-Sep-2019 11:39
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka lënë të kuptohet se veprimi i tij me dorë në drejtim të tifozëve të Atletico Madridit, gjatë barazimit 2:2, nuk ishte bërë me qëllim për t’i ofenduar ata. Portugezi u kap nga ...

Ronaldo e sqaron veprimin e tij ndaj tifozëve të Atletico Madridit
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka lënë të kuptohet se veprimi i tij me dorë në drejtim të tifozëve të Atletico Madridit, gjatë barazimit 2:2, nuk ishte bërë me qëllim për t’i ofenduar ata. Portugezi u kap nga ...
Gazeta Express | 19-Sep-2019 11:16
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka lënë të kuptohet se veprimi i tij me dorë në drejtim të tifozëve të Atletico Madridit, gjatë barazimit 2:2, nuk ishte bërë me qëllim për t’i ofenduar ata. Portugezi u kap nga ...

Bonucci: Humbëm fokusimin
Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci ka mbetur i zemëruar me barazimin ndaj Ateltico Madridit (2-2). “Zonja e Vjetër”, ishte duke fituar me rezultat 2-0 fal golave të Juan Cuadrados dhe Blaise Matuidi, ndërsa ...
Lajmi i Fundit | 19-Sep-2019 11:07
Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci ka mbetur i zemëruar me barazimin ndaj Ateltico Madridit (2-2). “Zonja e Vjetër”, ishte duke fituar me rezultat 2-0 fal golave të Juan Cuadrados dhe Blaise Matuidi, ndërsa ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved