ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2019 12:19

Kadri Veseli kthen sytë nga biznesi, thirrje të fortë për qytetarët e Kosovës

Kadri Veseli kthen sytë nga biznesi, thirrje të fortë për qytetarët e Kosovës
KOSOVË Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka nisur sot një fushatë, e cila do të synojë përkrahjen e bizneseve të vogla dhe atyre të mesme. Fushata e re “Rriteni Biznesin Tuaj”, ka për synim ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 15:26
KOSOVË Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka nisur sot një fushatë, e cila do të synojë përkrahjen e bizneseve të vogla dhe atyre të mesme. Fushata e re “Rriteni Biznesin Tuaj”, ka për synim ...

Kelmendi: Veseli më afroi tek PDK, dua ta ndihmoj në misionin e tij kundër korrupsionit
Kelmendi në intervistën për ka thënë se vendimi për aktivizim në politikë ka qenë i vonë. Ai tha se është aktivizuar për t’i ndihmuar tani shefit të partisë, Kadri Veselit në misionin e tij kundër korrupsionit dhe ...
Lajminet | 17-Sep-2019 21:44
Kelmendi në intervistën për ka thënë se vendimi për aktivizim në politikë ka qenë i vonë. Ai tha se është aktivizuar për t’i ndihmuar tani shefit të partisë, Kadri Veselit në misionin e tij kundër korrupsionit dhe ...

Veseli: Qeveria ime do ta përkrahë Gjakovën ashtu siç e meriton
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë një takimi sot me strukturat e kësaj partie në Gjakovë, ka premtuar se do të mbështesë këtë komunë dhe njerëzit e saj në institucione ...
InFokusi | 17-Sep-2019 20:02
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë një takimi sot me strukturat e kësaj partie në Gjakovë, ka premtuar se do të mbështesë këtë komunë dhe njerëzit e saj në institucione ...

Veseli: Qeveria ime do ta përkrahë Gjakovën ashtu siç e meriton
Veseli tha para aktivistëve të PDK-së në Gjakovë se prioritet i qeverisjes së tij do të jetë lufta kundër korrupsionit dhe nepotizmit, e cila do ti hapë vendit perspektivë të re të zhvillimit ekonomik dhe hapjen e ...
Lajminet | 17-Sep-2019 19:52
Veseli tha para aktivistëve të PDK-së në Gjakovë se prioritet i qeverisjes së tij do të jetë lufta kundër korrupsionit dhe nepotizmit, e cila do ti hapë vendit perspektivë të re të zhvillimit ekonomik dhe hapjen e ...

Veseli: Qeveria ime do ta përkrahë Gjakovën ashtu siç e meriton
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë një takimi sot me strukturat e kësaj partie në Gjakovë, ka premtuar se do të mbështesë këtë komunë dhe njerëzit e saj në institucione ...
EkonomiaOnline | 17-Sep-2019 19:49
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë një takimi sot me strukturat e kësaj partie në Gjakovë, ka premtuar se do të mbështesë këtë komunë dhe njerëzit e saj në institucione ...

?Kadri Veseli premton përkrahje për fermerët e Rahovecit
Kandidati për kryeministër të Kosovës nga Partia Demokratike e Kosovës, Kadri Veseli para simpatizuesve të kësaj partie në qytetin e Rahovecit, shprehu mbështetjen e tij për të gjithë fermerët e kësaj ane, duke shtuar ...
Indeks Online | 17-Sep-2019 19:37
Kandidati për kryeministër të Kosovës nga Partia Demokratike e Kosovës, Kadri Veseli para simpatizuesve të kësaj partie në qytetin e Rahovecit, shprehu mbështetjen e tij për të gjithë fermerët e kësaj ane, duke shtuar ...

PDK-së i bashkohen dy asamblistë nga AAK-ja në Vushtrri
Në PDK kanë aderuar dy asamblistë të AAK-së në komunën e Vushtrrisë. Këtë e ka bërë të ditur vet kryetari i PDK-së, Kadri Veseli përmes një postimi në Facebook. Asamblistët që i janë bashkuar PDK-së janë Tetura Shartari ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 14:56
Në PDK kanë aderuar dy asamblistë të AAK-së në komunën e Vushtrrisë. Këtë e ka bërë të ditur vet kryetari i PDK-së, Kadri Veseli përmes një postimi në Facebook. Asamblistët që i janë bashkuar PDK-së janë Tetura Shartari ...

?Kadri Veseli premton përkrahje për fermerët e Rahovecit
Veseli po ashtu tha se programi i tyre synon ekonomi të dijës dhe punës, dhe politikë e cila do ta pengojë korrupsionin dhe nepotizmin. “Për aq sa na jep zoti fuqi dhe kam me pas përkrahje prej jush, prej qytetarëve të ...
Lajminet | 17-Sep-2019 19:32
Veseli po ashtu tha se programi i tyre synon ekonomi të dijës dhe punës, dhe politikë e cila do ta pengojë korrupsionin dhe nepotizmin. “Për aq sa na jep zoti fuqi dhe kam me pas përkrahje prej jush, prej qytetarëve të ...

?Kadri Veseli premton përkrahje për fermerët e Rahovecit
Kandidati për kryeministër të Kosovës nga Partia Demokratike e Kosovës, Kadri Veseli para simpatizuesve të kësaj partie në qytetin e Rahovecit, shprehu mbështetjen e tij për të gjithë fermerët e kësaj ane, duke shtuar ...
Kosova Press | 17-Sep-2019 19:30
Kandidati për kryeministër të Kosovës nga Partia Demokratike e Kosovës, Kadri Veseli para simpatizuesve të kësaj partie në qytetin e Rahovecit, shprehu mbështetjen e tij për të gjithë fermerët e kësaj ane, duke shtuar ...

Kadri Veseli në Rahovec premton përkrahje për fermerët
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot strukturat e këtij subjekti në Rahovec. Veseli në fjalën e tij para të pranishmëve ka thënë se në mandatin e ardhshëm do t’ju ofrohet ...
Klan Kosova | 17-Sep-2019 19:19
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot strukturat e këtij subjekti në Rahovec. Veseli në fjalën e tij para të pranishmëve ka thënë se në mandatin e ardhshëm do t’ju ofrohet ...

Veseli premton përkrahje për Gjakovën në institucione qendrore
Kandidati i PDK-së për kryeministër, Kadri Veseli gjatë një takimi sot me strukturat e kësaj partie në Gjakovë, ka premtuar se do të mbështesë këtë komunë dhe njerëzit e saj në institucione qendrore pas zgjedhjeve të 6 ...
Kosova Press | 17-Sep-2019 17:31
Kandidati i PDK-së për kryeministër, Kadri Veseli gjatë një takimi sot me strukturat e kësaj partie në Gjakovë, ka premtuar se do të mbështesë këtë komunë dhe njerëzit e saj në institucione qendrore pas zgjedhjeve të 6 ...

Veseli takon strukturat e PDK-së në Gjakovë (Drejtpërdrejtë)
Kandidati për kryeministër nga radhët e PDK-së, Kadri Veseli po zhvillon takim me strukturat e kësaj partie në Gjakovë.
Kosova Press | 17-Sep-2019 16:25
Kandidati për kryeministër nga radhët e PDK-së, Kadri Veseli po zhvillon takim me strukturat e kësaj partie në Gjakovë.

Zafir Berisha thotë se anëtarët e NISMA’s që aderuan në PDK s’i ka para me vite
Kreu i Nismës Social Demokrate në Prizren, Zafir Berisha i ka reaguar kreut të PDK-së, Kadri Veselit që sot prezantoi si aderime disa persona të kësaj komune, raporton Gazeta Express. Në një shkrim në Facebook, Berisha ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 15:44
Kreu i Nismës Social Demokrate në Prizren, Zafir Berisha i ka reaguar kreut të PDK-së, Kadri Veselit që sot prezantoi si aderime disa persona të kësaj komune, raporton Gazeta Express. Në një shkrim në Facebook, Berisha ...

PDK-së i bashkohen dy asamblistë nga AAK-ja në Vushtrri
Në PDK kanë aderuar dy asamblistë të AAK-së në komunën e Vushtrrisë. Këtë e ka bërë të ditur vet kryetari i PDK-së, Kadri Veseli përmes një postimi në Facebook. Asamblistët që i janë bashkuar PDK-së janë Tetura Shartari ...
Arbresh | 17-Sep-2019 15:17
Në PDK kanë aderuar dy asamblistë të AAK-së në komunën e Vushtrrisë. Këtë e ka bërë të ditur vet kryetari i PDK-së, Kadri Veseli përmes një postimi në Facebook. Asamblistët që i janë bashkuar PDK-së janë Tetura Shartari ...

Kadri Veseli e nis fushatën “Rriteni biznesin tuaj”
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka nisur fushatën “Rriteni Biznesin Tuaj” për të përkrahur bizneset e vogla dhe të mesme në vend. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Veseli u ka bërë ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 15:14
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka nisur fushatën “Rriteni Biznesin Tuaj” për të përkrahur bizneset e vogla dhe të mesme në vend. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Veseli u ka bërë ...

Veseli nis fushatën “Rriteni Biznesin Tuaj” për t’i përkrahur bizneset (VIDEO)
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot ka nisur një fushatë në përkrahje të bizneseve të vogla dhe të mesme. “Rriteni Biznesin Tuaj”, e ka quajtur Veseli këtë fushatë, ku shpreh gatishmërinë që t’i vizitojë ato në vendet ku ...
InFokusi | 17-Sep-2019 15:11
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot ka nisur një fushatë në përkrahje të bizneseve të vogla dhe të mesme. “Rriteni Biznesin Tuaj”, e ka quajtur Veseli këtë fushatë, ku shpreh gatishmërinë që t’i vizitojë ato në vendet ku ...

Pazari i madh – si po i ndërrojnë zyrtarët partitë para zgjedhjeve të 6 tetorit
Vendimi i Ramush Haradinajt për dorëheqje nga posti i Kryeministrit për t’u intervistuar nga Gjykata Speciale në Hagë më 19 korrik të këtij viti, ndryshoi rrjedhën e skenës politike kosovare. Opozita që përfaqësohej ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 15:02
Vendimi i Ramush Haradinajt për dorëheqje nga posti i Kryeministrit për t’u intervistuar nga Gjykata Speciale në Hagë më 19 korrik të këtij viti, ndryshoi rrjedhën e skenës politike kosovare. Opozita që përfaqësohej ...

Veseli nis fushatën me moton: “Rriteni biznesin tuaj!” për t’i përkrahur bizneset
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot ka nisur një fushatë në përkrahjeje të bizneseve të vogla dhe të mesme, “Rriteni biznesin tuaj”, e ka quajtur Veseli këtë fushatë, ku shpreh gatishmërinë që t’i vizitojë ato në vendet ...
Indeks Online | 17-Sep-2019 15:02
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot ka nisur një fushatë në përkrahjeje të bizneseve të vogla dhe të mesme, “Rriteni biznesin tuaj”, e ka quajtur Veseli këtë fushatë, ku shpreh gatishmërinë që t’i vizitojë ato në vendet ...

Veseli nis fushatën “Rriteni Biznesin Tuaj” për t’i përkrahur bizneset
“Rriteni Biznesin Tuaj”, e ka quajtur Veseli këtë fushatë, ku shpreh gatishmërinë që t’i vizitojë ato në vendet ku operojnë. “Nga sot po e filloj fushatën “Rriteni Biznesin Tuaj”, për të përkrahur bizneset e vogla dhe ...
Lajminet | 17-Sep-2019 14:59
“Rriteni Biznesin Tuaj”, e ka quajtur Veseli këtë fushatë, ku shpreh gatishmërinë që t’i vizitojë ato në vendet ku operojnë. “Nga sot po e filloj fushatën “Rriteni Biznesin Tuaj”, për të përkrahur bizneset e vogla dhe ...

Veseli nis fushatën “Rriteni Biznesin Tuaj” për t’i përkrahur bizneset
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot ka nisur një fushatë në përkrahje të bizneseve të vogla dhe të mesme.
Kosova Press | 17-Sep-2019 14:59
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot ka nisur një fushatë në përkrahje të bizneseve të vogla dhe të mesme.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved