ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 00:04

Limaj: Bujqësia top prioritet, 500 milionë euro brenda katër viteve të ardhshme

Limaj: Bujqësia top prioritet, 500 milionë euro brenda katër viteve të ardhshme
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka zhvilluar mbrëmë takime me strukturat e Nismës në Rahovec. Limaj ka thënë se prioritet për të dhe partinë që ai drejton mbetet bujqësia. ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 13:32
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka zhvilluar mbrëmë takime me strukturat e Nismës në Rahovec. Limaj ka thënë se prioritet për të dhe partinë që ai drejton mbetet bujqësia. ...

Endrit Shala zotohet që do të mbrojë interesat e secilit qytetarë të Kosovës
Kandidati për deputetë nga koalicioni NISMA-AKR, Endrit Shala të martën është takuar më qytetaret e Lipjanit dhe të Shtimes. Kështu ka njoftuar Shala përmes një postimi në llogarinë e tij në facebook, shkruan Gazeta ...
InFokusi | 17-Sep-2019 23:29
Kandidati për deputetë nga koalicioni NISMA-AKR, Endrit Shala të martën është takuar më qytetaret e Lipjanit dhe të Shtimes. Kështu ka njoftuar Shala përmes një postimi në llogarinë e tij në facebook, shkruan Gazeta ...

Limaj: Qeveria e ardhshme vendosë për fatin e Kosovës në dialogun me Serbinë
Me slloganin “Bashkë për shtetin”, kandidati i nominuar për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj sot pasdite është takuar me struktura dhe simpatizantë të Nismës Socialdemokrate në Shtime, i cili ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 23:05
Me slloganin “Bashkë për shtetin”, kandidati i nominuar për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj sot pasdite është takuar me struktura dhe simpatizantë të Nismës Socialdemokrate në Shtime, i cili ...

?Limaj: Qeveria e ardhshme vendosë për fatin në dialogun Kosovë-Serbi
Me slloganin “Bashkë për shtetin”, kandidati i nominuar për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj sot pasdite është takuar me struktura dhe simpatizantë të Nismës Socialdemokrate në Shtime, i cili ...
Kosova Press | 17-Sep-2019 22:49
Me slloganin “Bashkë për shtetin”, kandidati i nominuar për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj sot pasdite është takuar me struktura dhe simpatizantë të Nismës Socialdemokrate në Shtime, i cili ...

Milaim Zeka thotë se koalicioni AKR-Nisma nuk kalon pragun, PEK’u ka 8.5%
Kryetari i Partisë Euroatlantike, Milaim Zeka, është i ftuar në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Zeka ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për pozitën e partisë së tij në këto zgjedhje . “Ne qëndrojmë më larg ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 22:19
Kryetari i Partisë Euroatlantike, Milaim Zeka, është i ftuar në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Zeka ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për pozitën e partisë së tij në këto zgjedhje . “Ne qëndrojmë më larg ...

Fatmir Limaj përmbyll aktivitetin politik për sot në Shtime
Nisma Socialdemokrate ka përmbyllur tubimet për ditën e sotme në Shtime. Kreu i kësaj partie Fatmir Limaj kërkoi angazhim maksimal në përkrahje të projektit “Bashkë për Shtetin”. “Shtimja në kohë është rreshtuar në ...
Klan Kosova | 17-Sep-2019 21:55
Nisma Socialdemokrate ka përmbyllur tubimet për ditën e sotme në Shtime. Kreu i kësaj partie Fatmir Limaj kërkoi angazhim maksimal në përkrahje të projektit “Bashkë për Shtetin”. “Shtimja në kohë është rreshtuar në ...

Nisma kërkon mbështetje në Lipjan (VIDEO)
Pretendenti për kryeministër nga koalicioni Nisma Socialdemokrate-AKR, ishte në Lipjan. Fatmir Limaj foli për sigurime shëndetësore derisa dikush kërkoi që diaspora të mos shfrytëzohet vetëm për vota, njofton Klan ...
Medial | 17-Sep-2019 21:17
Pretendenti për kryeministër nga koalicioni Nisma Socialdemokrate-AKR, ishte në Lipjan. Fatmir Limaj foli për sigurime shëndetësore derisa dikush kërkoi që diaspora të mos shfrytëzohet vetëm për vota, njofton Klan ...

Nisma kërkon mbështetje në Lipjan (VIDEO)
Pretendenti për kryeministër nga koalicioni Nisma Socialdemokrate-AKR, ishte në Lipjan. Fatmir Limaj foli për sigurime shëndetësore derisa dikush kërkoi që diaspora të mos shfrytëzohet vetëm për vota, njofton Klan ...
Klan Kosova | 17-Sep-2019 21:03
Pretendenti për kryeministër nga koalicioni Nisma Socialdemokrate-AKR, ishte në Lipjan. Fatmir Limaj foli për sigurime shëndetësore derisa dikush kërkoi që diaspora të mos shfrytëzohet vetëm për vota, njofton Klan ...

A do të realizohet përballja e kandidatëve për Kryeministër, njëri prej tyre e kërkon përsëri
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, ka shkuar sot në Shtime për t’u takuar me simpatizantët e partisë së tij. Nga atje Limaj i ka ftuar edhe një herë kundërkandidatët e tij të dalin në ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 20:59
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, ka shkuar sot në Shtime për t’u takuar me simpatizantët e partisë së tij. Nga atje Limaj i ka ftuar edhe një herë kundërkandidatët e tij të dalin në ...

Limaj thotë se asnjëri nga kunadërkandidatët nuk është më kompetent se ai për ta drejtuar Qeverinë
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj në takimin me strukturat dhe simpatizantë të Nismës në Lipjan, tha se qytetarët e kësaj komune kanë një milionë arsye me dalë me votua këtë parti, ...
Arbresh | 17-Sep-2019 20:31
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj në takimin me strukturat dhe simpatizantë të Nismës në Lipjan, tha se qytetarët e kësaj komune kanë një milionë arsye me dalë me votua këtë parti, ...

Limaj thotë se asnjëri nga kunadërkandidatët nuk është më kompetent se ai për ta drejtuar Qeverinë
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj në takimin me strukturat dhe simpatizantë të Nismës në Lipjan, tha se qytetarët e kësaj komune kanë një milionë arsye me dalë me votua këtë parti, ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 20:24
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj në takimin me strukturat dhe simpatizantë të Nismës në Lipjan, tha se qytetarët e kësaj komune kanë një milionë arsye me dalë me votua këtë parti, ...

?Limaj për kundërkandidatët: S’kanë haber për reforma në drejtësi, do të luftoj për drejtësi për çdo qytetar të vendit
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj në takimin me strukturat dhe simpatizantë të Nismës në Lipjan, tha se qytetarët e kësaj komune kanë një milionë arsye me dalë me votua këtë parti, ...
Kosova Press | 17-Sep-2019 19:59
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj në takimin me strukturat dhe simpatizantë të Nismës në Lipjan, tha se qytetarët e kësaj komune kanë një milionë arsye me dalë me votua këtë parti, ...

Limaj nga Lipjani: Bujqësisë do t’i kushtojmë rëndësi të veçantë
Kryetari i Nismës Socialdemokrate Fatmir Limaj ka vizituar komunën e Lipjanit për të paraqitur para qytetarëve planin e tij për qeverisjen e ardhshme. Bashkë me të ishin edhe Bilall Sherifi, ish ministri Skender Reçica, ...
Arbresh | 17-Sep-2019 19:22
Kryetari i Nismës Socialdemokrate Fatmir Limaj ka vizituar komunën e Lipjanit për të paraqitur para qytetarëve planin e tij për qeverisjen e ardhshme. Bashkë me të ishin edhe Bilall Sherifi, ish ministri Skender Reçica, ...

Limaj nga Lipjani: Bujqësisë do t’i kushtojmë rëndësi të veçantë
Kryetari i Nismës Socialdemokrate Fatmir Limaj ka vizituar komunën e Lipjanit për të paraqitur para qytetarëve planin e tij për qeverisjen e ardhshme. Bashkë me të ishin edhe Bilall Sherifi, ish ministri Skender Reçica, ...
Medial | 17-Sep-2019 19:19
Kryetari i Nismës Socialdemokrate Fatmir Limaj ka vizituar komunën e Lipjanit për të paraqitur para qytetarëve planin e tij për qeverisjen e ardhshme. Bashkë me të ishin edhe Bilall Sherifi, ish ministri Skender Reçica, ...

Limaj nga Lipjani: Bujqësisë do t’i kushtojmë rëndësi të veçantë
Kryetari i Nismës Socialdemokrate Fatmir Limaj ka vizituar komunën e Lipjanit për të paraqitur para qytetarëve planin e tij për qeverisjen e ardhshme. Bashkë me të ishin edhe Bilall Sherifi, ish ministri Skender Reçica, ...
Klan Kosova | 17-Sep-2019 19:13
Kryetari i Nismës Socialdemokrate Fatmir Limaj ka vizituar komunën e Lipjanit për të paraqitur para qytetarëve planin e tij për qeverisjen e ardhshme. Bashkë me të ishin edhe Bilall Sherifi, ish ministri Skender Reçica, ...

Në Komunën ku qeverisë Haradinaj, Limaj pritet si hero
Ai tha se edhe angazhimi i kësaj partie në qeverisjen e ardhshme, është për pako sociale, sigurim shëndetësor, shtesat për fëmijë, për reforma pensionale, ligji për lehonitë për mbrojtjen e grave vetushqyese. Po ashtu ...
Lajminet | 17-Sep-2019 16:19
Ai tha se edhe angazhimi i kësaj partie në qeverisjen e ardhshme, është për pako sociale, sigurim shëndetësor, shtesat për fëmijë, për reforma pensionale, ligji për lehonitë për mbrojtjen e grave vetushqyese. Po ashtu ...

Limaj në Rahovec: Bujqësia top prioritet, 500 milionë euro investime brenda 4 vjetëve të ardhshëm
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit, NISMA- AKR-PD, Fatmir Limaj, ka takuar strukturat e Nismës në Rahovec. Me këtë rast, kreu i Nismës ka shplaosur disa nga prioritetet e tij, nëse merr drejtimin e ...
Albportali | 17-Sep-2019 14:27
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit, NISMA- AKR-PD, Fatmir Limaj, ka takuar strukturat e Nismës në Rahovec. Me këtë rast, kreu i Nismës ka shplaosur disa nga prioritetet e tij, nëse merr drejtimin e ...

Limaj në Rahovec: Bujqësia top prioritet, 500 milionë euro brenda katër viteve të ardhshme
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit, NISMA- AKR-PD, Fatmir Limaj, ka takuar strukturat e Nismës në qytetin e Rahovecit. Me këtë rast, kreu i Nismës ka shplaosur disa nga prioritetet e tij, nëse merr ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 13:36
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit, NISMA- AKR-PD, Fatmir Limaj, ka takuar strukturat e Nismës në qytetin e Rahovecit. Me këtë rast, kreu i Nismës ka shplaosur disa nga prioritetet e tij, nëse merr ...

?Limaj: Kosovës i duhet një kryeministër me përvojë dhe pjekuri politike
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj sot pasdite është takuar me struktura dhe simpatizantë të Nismës Socialdemokrate në Klinë, nga të cilët kërkoi mobilizim për t’u përgatitur sa më mirë ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 22:46
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj sot pasdite është takuar me struktura dhe simpatizantë të Nismës Socialdemokrate në Klinë, nga të cilët kërkoi mobilizim për t’u përgatitur sa më mirë ...

Limaj në Rahovec: Bujqësia top prioritet, 500 milionë euro brenda katër viteve të ardhshme
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit, NISMA- AKR-PD, Fatmir Limaj, ka takuar strukturat e Nismës në qytetin e Rahovecit, transmeton Klan Kosova. Ai ka thënë se top prioritet do ta ketë bujqësinë, duke u ...
Medial | 17-Sep-2019 13:18
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit, NISMA- AKR-PD, Fatmir Limaj, ka takuar strukturat e Nismës në qytetin e Rahovecit, transmeton Klan Kosova. Ai ka thënë se top prioritet do ta ketë bujqësinë, duke u ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved