ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2019 21:51

Daut Haradinaj: Specialja e ftoi Ramush Haradinajn pasi që nuk e hoqi taksën

Daut Haradinaj: Specialja e ftoi Ramush Haradinajn pasi që nuk e hoqi taksën
Daut Haradinaj nga koalicioni AAK-PSD pohoi se ishte pikërisht vendosja e taksës 100% për mallrat nga Serbia dhe Bosnja dhe Hercegovina që bëri që Ramush Haradinaj të pranojë thirrje nga Gjykata Speciale. “Jam i bindur ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 00:24
Daut Haradinaj nga koalicioni AAK-PSD pohoi se ishte pikërisht vendosja e taksës 100% për mallrat nga Serbia dhe Bosnja dhe Hercegovina që bëri që Ramush Haradinaj të pranojë thirrje nga Gjykata Speciale. “Jam i bindur ...

Gorani flet për mënyrën se si duhet të fitohet liberalizimi i vizave
Kandidati për deputetë nga radhët e koalicionit PSD-AAK, Dukagjin Gorani, është i ftuar sonte në emisionin DPT te Fidani në T7. Gorani ndër të tjera në këtë takim ka folur edhe për liberalizimin e vizave dhe proceset ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 00:20
Kandidati për deputetë nga radhët e koalicionit PSD-AAK, Dukagjin Gorani, është i ftuar sonte në emisionin DPT te Fidani në T7. Gorani ndër të tjera në këtë takim ka folur edhe për liberalizimin e vizave dhe proceset ...

Haradinaj pritet nga të rinjtë pejanë: E mbështesin konceptin 100% shtet
I nominuari për për kryeministër nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka mbajtur sot një takim me të rinjtë e Pejës, ku ka thënë se ata duan të kontribuojnë në epokën ku jetojnë. Sipas njoftimit për media ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 17:55
I nominuari për për kryeministër nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka mbajtur sot një takim me të rinjtë e Pejës, ku ka thënë se ata duan të kontribuojnë në epokën ku jetojnë. Sipas njoftimit për media ...

Daut Haradinaj: Specialja e ftoi Ramushin sepse nuk e hoqi taksën
Daut Haradinaj nga koalicioni AAK-PSD pohoi se ishte pikërisht vendosja e taksës 100% për mallrat nga Serbia dhe Bosnja dhe Hercegovina që bëri që Ramush Haradinaj të pranojë thirrje nga Gjykata Speciale. “Jam i bindur ...
Arbresh | 18-Sep-2019 00:14
Daut Haradinaj nga koalicioni AAK-PSD pohoi se ishte pikërisht vendosja e taksës 100% për mallrat nga Serbia dhe Bosnja dhe Hercegovina që bëri që Ramush Haradinaj të pranojë thirrje nga Gjykata Speciale. “Jam i bindur ...

Gorani tregon a do të bashkëpunonte koalicioni AAK-PSD me një parti që e do largimin e taksës
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Dukagjin Gorani, ishte i ftuar në emisionin “DPT te Fidani” në T7. Gorani ndër të tjera në këtë takim ka folur edhe për mundësinë që koalicioni 100%, siç njihet ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 00:12
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Dukagjin Gorani, ishte i ftuar në emisionin “DPT te Fidani” në T7. Gorani ndër të tjera në këtë takim ka folur edhe për mundësinë që koalicioni 100%, siç njihet ...

Daut Haradinaj: Specialja e ftoi Haradinajn sepse nuk e hoqi taksën
Daut Haradinaj nga koalicioni AAK-PSD pohoi se ishte pikërisht vendosja e taksës 100% për mallrat nga Serbia dhe Bosnja dhe Hercegovina që bëri që Ramush Haradinaj të pranojë thirrje nga Gjykata Speciale. “Jam i bindur ...
Medial | 18-Sep-2019 00:03
Daut Haradinaj nga koalicioni AAK-PSD pohoi se ishte pikërisht vendosja e taksës 100% për mallrat nga Serbia dhe Bosnja dhe Hercegovina që bëri që Ramush Haradinaj të pranojë thirrje nga Gjykata Speciale. “Jam i bindur ...

Daut Haradinaj: Specialja e ftoi Haradinajn sepse nuk e hoqi taksën
Daut Haradinaj nga koalicioni AAK-PSD pohoi se ishte pikërisht vendosja e taksës 100% për mallrat nga Serbia dhe Bosnja dhe Hercegovina që bëri që Ramush Haradinaj të pranojë thirrje nga Gjykata Speciale. “Jam i bindur ...
Klan Kosova | 18-Sep-2019 00:01
Daut Haradinaj nga koalicioni AAK-PSD pohoi se ishte pikërisht vendosja e taksës 100% për mallrat nga Serbia dhe Bosnja dhe Hercegovina që bëri që Ramush Haradinaj të pranojë thirrje nga Gjykata Speciale. “Jam i bindur ...

Daut Haradinaj: “Pretendentët për ndarjen e Kosovës kanë gisht në thirrjen e Ramush Haradinajt nga Specialja”
Daut Haradinaj, kandidat i koalicionit AAK – PSD, për deputet në Kuvendin e Kosovës, në Analizën Zgjedhore në Klan Kosova, ka folur për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të vendit. Daut Haradinaj, ...
InFokusi | 17-Sep-2019 23:29
Daut Haradinaj, kandidat i koalicionit AAK – PSD, për deputet në Kuvendin e Kosovës, në Analizën Zgjedhore në Klan Kosova, ka folur për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të vendit. Daut Haradinaj, ...

Bajram Hasani: Me Haradinajn kryeministër qytetarët ndjehen më të sigurt
Kandidati për deputet nga koaliacioni AAK-PSD, ish-ministri i Tregtisë Bajram Hasani ka thënë se qytetarët e Kosovës ndjehen më të sigurt me Ramush Haradinajn kryeministër. Ai nëpërmjet një postimi në Facebook, ka ...
Gazeta Monitor | 17-Sep-2019 21:53
Kandidati për deputet nga koaliacioni AAK-PSD, ish-ministri i Tregtisë Bajram Hasani ka thënë se qytetarët e Kosovës ndjehen më të sigurt me Ramush Haradinajn kryeministër. Ai nëpërmjet një postimi në Facebook, ka ...

Fotografia përplas AAK-në me KF “Minatori” (VIDEO)
Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj me një postim në facebook, e ka trazuar një klub futbollistik në Lipjan. Drejtuesit e klubit “Minatori” nga Magura, janë distancuar nga qëndrimi politik i trajnerit i cili kaloi në këtë ...
Medial | 17-Sep-2019 20:33
Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj me një postim në facebook, e ka trazuar një klub futbollistik në Lipjan. Drejtuesit e klubit “Minatori” nga Magura, janë distancuar nga qëndrimi politik i trajnerit i cili kaloi në këtë ...

Fotografia përplas AAK-në me KF “Minatori” (VIDEO)
Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj me një postim në facebook, e ka trazuar një klub futbollistik në Lipjan. Drejtuesit e klubit “Minatori” nga Magura, janë distancuar nga qëndrimi politik i trajnerit i cili kaloi në këtë ...
Klan Kosova | 17-Sep-2019 20:24
Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj me një postim në facebook, e ka trazuar një klub futbollistik në Lipjan. Drejtuesit e klubit “Minatori” nga Magura, janë distancuar nga qëndrimi politik i trajnerit i cili kaloi në këtë ...

Haradinaj premton aleancë me bizneset (VIDEO)
Prijësi i koalicionit AAK-PSD Ramush Haradinaj, ka takuar biznesmenët me ç’rast i informoi ata me lehtësirat në fushën e ekonomisë. Kryeministri në detyrë premtoi përkrahje më të madhe për prodhuesit vendor.
Klan Kosova | 17-Sep-2019 20:24
Prijësi i koalicionit AAK-PSD Ramush Haradinaj, ka takuar biznesmenët me ç’rast i informoi ata me lehtësirat në fushën e ekonomisë. Kryeministri në detyrë premtoi përkrahje më të madhe për prodhuesit vendor.

Haradinaj nga fshatrat e Pejës: Vota për konceptin 100% është siguri për Kosovën
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar sot disa fshatra në komunën e Pejës. Ai ka qëndruar në Raushiq, Lybeniq e Zllapek, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri ...
TetovaSot | 17-Sep-2019 20:13
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar sot disa fshatra në komunën e Pejës. Ai ka qëndruar në Raushiq, Lybeniq e Zllapek, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri ...

Haradinaj në fshatrat e Pejës: Vota për konceptin 100% është siguri për Kosovën
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar sot fshatrat Raushiq, Lybeniq e Zllapek të Pejës, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri qeverisës. “Sot, me qytetarë të shumtë ...
InFokusi | 17-Sep-2019 20:02
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar sot fshatrat Raushiq, Lybeniq e Zllapek të Pejës, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri qeverisës. “Sot, me qytetarë të shumtë ...

Haradinaj: Vota për konceptin 100% është siguri për Kosovën
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar sot disa fshatra në komunën e Pejës. Ai ka qëndruar në Raushiq, Lybeniq e Zllapek, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri ...
Arbresh | 17-Sep-2019 19:40
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar sot disa fshatra në komunën e Pejës. Ai ka qëndruar në Raushiq, Lybeniq e Zllapek, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri ...

Haradinaj nga fshatrat e Pejës: Vota për konceptin 100 për qind është siguri për Kosovën
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka vizituar sot disa fshatra në komunën e Pejës. Ai ka qëndruar në Raushiq, Lybeniq e Zllapek, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri që po e ...
Medial | 17-Sep-2019 19:32
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka vizituar sot disa fshatra në komunën e Pejës. Ai ka qëndruar në Raushiq, Lybeniq e Zllapek, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri që po e ...

Haradinaj nga fshatrat e Pejës: Vota për konceptin 100 për qind është siguri për Kosovën
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka vizituar sot disa fshatra në komunën e Pejës. Ai ka qëndruar në Raushiq, Lybeniq e Zllapek, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri që po e ...
EkonomiaOnline | 17-Sep-2019 19:30
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka vizituar sot disa fshatra në komunën e Pejës. Ai ka qëndruar në Raushiq, Lybeniq e Zllapek, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri që po e ...

Haradinaj nga fshatrat e Pejës: Vota për konceptin 100 për qind është siguri për Kosovën
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka vizituar sot disa fshatra në komunën e Pejës. Ai ka qëndruar në Raushiq, Lybeniq e Zllapek, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri që po e ...
Arbresh | 17-Sep-2019 19:26
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka vizituar sot disa fshatra në komunën e Pejës. Ai ka qëndruar në Raushiq, Lybeniq e Zllapek, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri që po e ...

Haradinaj në fshatrat e Pejës: Vota për konceptin 100% është siguri për Kosovën
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar sot fshatrat Raushiq, Lybeniq e Zllapek të Pejës, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri qeverisës.
Kosova Press | 17-Sep-2019 19:22
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar sot fshatrat Raushiq, Lybeniq e Zllapek të Pejës, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri qeverisës.

Haradinaj nga fshatrat e Pejës: Vota për konceptin 100% është siguri për Kosovën
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar sot disa fshatra në komunën e Pejës. Ai ka qëndruar në Raushiq, Lybeniq e Zllapek, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 19:19
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar sot disa fshatra në komunën e Pejës. Ai ka qëndruar në Raushiq, Lybeniq e Zllapek, ku me qytetarët e këtyre anëve ka ndarë 100 zotimet e tij për mandatin e ri ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved