ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 03:21

Diell dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit

Diell dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura të larta që do shkojnë deri në 35 gradë celcius.
Top Channel | 17-Sep-2019 07:33
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura të larta që do shkojnë deri në 35 gradë celcius.

Moti e martë, 17 Shtator 2019!
E martë, 17 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Vendi ynë edhe këtë të martë do të jetë në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 07:43
E martë, 17 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Vendi ynë edhe këtë të martë do të jetë në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Për shkak të temperaturave të larta përgjat Vardarit do të aktivizohet alarmi i verdhë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 14 gradë ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 08:07
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Për shkak të temperaturave të larta përgjat Vardarit do të aktivizohet alarmi i verdhë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 14 gradë ...

Moti sot, temperaturat deri në 30 gradë celsius
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 07:31
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

Rriten temperaturat, parashikimi i motit për ditët e para të javës
mapo.al Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 14ºC deri në 29ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33 ºC ...
Mapo | 16-Sep-2019 09:03
mapo.al Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 14ºC deri në 29ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33 ºC ...

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut
Moti nesër do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri më 14 gradë celsius. Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 20:52
Moti nesër do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri më 14 gradë celsius. Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i ...

Vazhdojnë temperaturat e larta, ja parashikimi i motit për sot 16 shtator 2019
Sot do të vijojë moti i kthjellët me vranësira të pakta. Era do të fryjë Juglindje-Veriperëndim 1-6m/sek e përgjatë bregdetit përkohësisht deri 12m/sek. Valëzimi në det i forcës 2 deri 3 ballë. Temperaturat ...
Telegraf | 16-Sep-2019 09:15
Sot do të vijojë moti i kthjellët me vranësira të pakta. Era do të fryjë Juglindje-Veriperëndim 1-6m/sek e përgjatë bregdetit përkohësisht deri 12m/sek. Valëzimi në det i forcës 2 deri 3 ballë. Temperaturat ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Për shkak të temperaturave të larta përgjatë Vardarit do të aktivizohet alarmi i verdhë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 14 gradë ...
Arbresh | 17-Sep-2019 08:27
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Për shkak të temperaturave të larta përgjatë Vardarit do të aktivizohet alarmi i verdhë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 14 gradë ...

Fillojnë të bien temperaturat në viset rurale, ndërsa Shkupi ende i nxehtë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i shumë i ngrohtë dhe me diell duke e pasur parasysh se jemi në mes të shtatorit. Indeksi i rrezeve UV do të jetë 6. Temperaturat minimale do të jenë nga 6 deri 14 gradë ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 08:24
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i shumë i ngrohtë dhe me diell duke e pasur parasysh se jemi në mes të shtatorit. Indeksi i rrezeve UV do të jetë 6. Temperaturat minimale do të jenë nga 6 deri 14 gradë ...

Moti sot do të jetë kryesisht me diell
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 14 deri më 27 gradë celsius. Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i ...
Flaka | 17-Sep-2019 08:22
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 14 deri më 27 gradë celsius. Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i ...

Parashikimi i motit
Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të izoluar të reshjeve të shkurtra të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e dobët ...
Shenja | 24-Jun-2016 10:48
Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të izoluar të reshjeve të shkurtra të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e dobët ...

Ja si do të jetë moti sot, 17 shtator 2019!
Pjesa e parë e ditës së sotme do të jetë në mbizotërim të motit të kthjellët dhe vranësirave të pakta, të cilat do të jenë më të fokusuara në zonat malore. Pjesa e dytë e ditës do të vijojë me të njëjtat kushte ...
Dritare | 17-Sep-2019 08:11
Pjesa e parë e ditës së sotme do të jetë në mbizotërim të motit të kthjellët dhe vranësirave të pakta, të cilat do të jenë më të fokusuara në zonat malore. Pjesa e dytë e ditës do të vijojë me të njëjtat kushte ...

Moti sot, temperaturat deri në 30 gradë celsius
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
InFokusi | 17-Sep-2019 07:51
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

Moti e martë, 17 Shtator 2019!
E martë, 17 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Vendi ynë edhe këtë të martë do të jetë në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin ...
Medial | 17-Sep-2019 07:47
E martë, 17 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Vendi ynë edhe këtë të martë do të jetë në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin ...

Moti sot, temperaturat deri në 30 gradë celsius
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
Lajminet | 17-Sep-2019 07:45
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

Moti për ditën e sotme, temperaturat deri në 30 gradë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
Indeks Online | 17-Sep-2019 07:17
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

Këtu e keni parashikimin e motit për sot
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 07:13
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

Si do të jetë moti në Kosovë, gjatë ditëve në vazhdim?
Nesër pritet mot shumë i ngrohtë në Kosovë, kryesisht me diell. Nga e mërkura parashihet që moti të jetë pak më i ftohtë dhe të shënohet rënie e ndjeshme e temperaturave, me mundësi për reshje të dobëta shiu, bën të ...
Gazeta Observer | 17-Sep-2019 00:00
Nesër pritet mot shumë i ngrohtë në Kosovë, kryesisht me diell. Nga e mërkura parashihet që moti të jetë pak më i ftohtë dhe të shënohet rënie e ndjeshme e temperaturave, me mundësi për reshje të dobëta shiu, bën të ...

Veseli: Qeveria ime do të ndihmojë bizneset e vogla për tu zhvilluar dhe hapur vende të reja pune
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar sot disa biznese të vogla në lagjen Dardania në Prishtinë, për të diskutuar me pronarët e tyre mundësinë e ndihmës së tyre për t’i ...
Albportali | 16-Sep-2019 22:39
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar sot disa biznese të vogla në lagjen Dardania në Prishtinë, për të diskutuar me pronarët e tyre mundësinë e ndihmës së tyre për t’i ...

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut
Moti nesër do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri më 14 gradë celsius. Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i ...
Arbresh | 16-Sep-2019 20:58
Moti nesër do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri më 14 gradë celsius. Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved