ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 16:53

Aksidentohet pedagogu i Ekonomikut në Korçë, në gjendje të rëndë, kamioni e zuri sipër (Foto-Detajet)

Aksidentohet pedagogu i Ekonomikut në Korçë, në gjendje të rëndë, kamioni e zuri sipër (Foto-Detajet)
Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se një kamion është përplasur me një mjet tip “Benz” dhe ka zënë sipër pjesën e përparme të ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 22:13
Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se një kamion është përplasur me një mjet tip “Benz” dhe ka zënë sipër pjesën e përparme të ...

Makina poshtë kamionit, një i plagosur në Korçë
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Bilisht, në afërsi të fshatit Kuç. Në aksident janë përfshirë një automjet dhe një kamion.
Top Channel | 16-Sep-2019 21:43
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Bilisht, në afërsi të fshatit Kuç. Në aksident janë përfshirë një automjet dhe një kamion.

Aksident në Korçë, Benz-i përplaset me trailerin, një i plagosur
KORÇË Një aksident rrugor ka ndodhur pak çaste më parë në aksin Korçë-Kapshticë. Gazetarja Lorena Kodra, raporton se një makinë tip Benz është përplasur me një trailer dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur. ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 21:13
KORÇË Një aksident rrugor ka ndodhur pak çaste më parë në aksin Korçë-Kapshticë. Gazetarja Lorena Kodra, raporton se një makinë tip Benz është përplasur me një trailer dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur. ...

Kamioni përplaset me makinën, nuk ka të lënduar
Policia njofton se sot në Tiranë rreth orës 20.35 minuta në rrugën “Misto Mame” një kamion është përplasur me një auto-veturë me drejtues shtetasin M.XH. Uniformat blu shprehen se si pasojë e përplasjes, nuk ka të ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 20:57
Policia njofton se sot në Tiranë rreth orës 20.35 minuta në rrugën “Misto Mame” një kamion është përplasur me një auto-veturë me drejtues shtetasin M.XH. Uniformat blu shprehen se si pasojë e përplasjes, nuk ka të ...

Foto/ Aksident në Tiranë, përfshihen 3 mjete, nuk raportohet për të lënduar
TIRANË Një aksident rrugor është shënuar pak më parë në kryeqytet, pranë mbikalimit të” Casa Italia”. “LSA” ka shkrepur foto nga vendngjarje, ndërsa raporton se në aksident janë përfshirë tre automjete, por fatmirësisht ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 17:12
TIRANË Një aksident rrugor është shënuar pak më parë në kryeqytet, pranë mbikalimit të” Casa Italia”. “LSA” ka shkrepur foto nga vendngjarje, ndërsa raporton se në aksident janë përfshirë tre automjete, por fatmirësisht ...

FOTOT: Përplasje makinash “në seri” te mbikalimi i Kamzës
Tri makina janë përfshirë në një aksident këtë pasdite në Tiranë, në mbikalimin e Kamzës, pranë “Casa Italia”-s. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Nga fotot e realizuara në ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 17:44
Tri makina janë përfshirë në një aksident këtë pasdite në Tiranë, në mbikalimin e Kamzës, pranë “Casa Italia”-s. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Nga fotot e realizuara në ...

FOTOT: Aksident masiv në autostradën “Tiranë-Durrës”, përplasen tre makina
Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës. Tri makina janë përfshirë në një aksident këtë pasdite në mbikalimin e Kamzës, pranë “Casa Italia”-s. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 17:44
Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës. Tri makina janë përfshirë në një aksident këtë pasdite në mbikalimin e Kamzës, pranë “Casa Italia”-s. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. ...

Aksidenti në Korçë, policia jep detaje
Aksident me pasojë një person të plagosur rëndë është regjistruar në aksin nacional Korçë-Bilisht. Devijimi i një kamioni të tonazhit të rëndë ka sjellë edhe bllokim të rrugës nacionale. Ngjarja ka ndodhur në orët e ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 22:42
Aksident me pasojë një person të plagosur rëndë është regjistruar në aksin nacional Korçë-Bilisht. Devijimi i një kamioni të tonazhit të rëndë ka sjellë edhe bllokim të rrugës nacionale. Ngjarja ka ndodhur në orët e ...

Aksident i frikshëm në Lezhë, Benz-i përplaset me betonieren, 1 i plagosur
LEZHË Një aksident rrugor ka ndodhur sot në hyrje të qytetit të Lezhës. Gazetari i “BalkanËeb”, Elidon Ndreka raporton se një automjet tip Mercedez benz është përplasur nga një betoniere dhe për pasojë ka mbetur i ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 15:12
LEZHË Një aksident rrugor ka ndodhur sot në hyrje të qytetit të Lezhës. Gazetari i “BalkanËeb”, Elidon Ndreka raporton se një automjet tip Mercedez benz është përplasur nga një betoniere dhe për pasojë ka mbetur i ...

Makina përplaset me kamionin, një i plagosur në Korçë
Një person është plagosur mbrëmjen e kësaj të hëne në Korçë si pasojë e një aksidenti rrugor. Informacionet bëjnë me dije se një makinë është përplasur me një kamion në aksin rrugor Korçë-Bilisht në afërsi të fshatit ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 21:55
Një person është plagosur mbrëmjen e kësaj të hëne në Korçë si pasojë e një aksidenti rrugor. Informacionet bëjnë me dije se një makinë është përplasur me një kamion në aksin rrugor Korçë-Bilisht në afërsi të fshatit ...

Në dalje të Lezhës/Betonieria ndan në mes veturën
Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur tani në rrugën Lezhë-Fushë Krujë.
Top Channel | 16-Sep-2019 14:46
Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur tani në rrugën Lezhë-Fushë Krujë.

FOTO/ Përplasen tre makina te kthesa e Kamzës
Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e sotme në vendin e njohur kthesa e Kamzës. Tre makinat, një Ford, një Benz dhe një Fiat janë përplasur rresht. Për shkak të kësaj përplasje është krijuar edhe trafik në këtë ...
Telegraf | 16-Sep-2019 17:11
Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e sotme në vendin e njohur kthesa e Kamzës. Tre makinat, një Ford, një Benz dhe një Fiat janë përplasur rresht. Për shkak të kësaj përplasje është krijuar edhe trafik në këtë ...

Aksidenti me një të vdekur në Korcë, pranga drejtuesit të mjetit shkak parakalimi i gabuar
KORÇË Një parakalim i gabuar i makinës tip benz, dyshohet të jetë shkak i aksidentit të mbrëmjes së djeshme në Korcë, ku një person humbi jetën ndërsa 4 të tjerë mbetën të plagosur. Burime nga blutë e Korcës thanë se ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 10:00
KORÇË Një parakalim i gabuar i makinës tip benz, dyshohet të jetë shkak i aksidentit të mbrëmjes së djeshme në Korcë, ku një person humbi jetën ndërsa 4 të tjerë mbetën të plagosur. Burime nga blutë e Korcës thanë se ...

Benzi bëhet copa nga përplasja me betonieren
Një aksident është shënuatr pasditen e kësaj të hëne në hyrje të qytetit të Lezhës. Nje automjet Mercedez Benz është përplasur nga një betoniere ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Përplasja ka qënë e ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 15:41
Një aksident është shënuatr pasditen e kësaj të hëne në hyrje të qytetit të Lezhës. Nje automjet Mercedez Benz është përplasur nga një betoniere ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Përplasja ka qënë e ...

Aksident masiv në rrugën Lezhë-Fushë Krujë, betonieria çan më dysh Mercedezin!
Një aksident i rëndë ka ndodhur minutat e fundit në rrugën që lidh Lezhën me Fushë Krujë. Sipas njoftimeve paraprake, disa mjete janë përfshirë në aksident në një zonë pranë rrugës që shkon për në Ishull Lezhë. Nga ...
Telegraf | 16-Sep-2019 15:06
Një aksident i rëndë ka ndodhur minutat e fundit në rrugën që lidh Lezhën me Fushë Krujë. Sipas njoftimeve paraprake, disa mjete janë përfshirë në aksident në një zonë pranë rrugës që shkon për në Ishull Lezhë. Nga ...

FOTO/ U përplas me maunen, plagoset pedagogu i ekonomikut
Një pedagog ekonomikut në Universitetin “Fan Noli” të Korçës ka mbetur i plagosur rëndë në një aksident rrugor i ndodhur në orët e pasdites. Koço Nasto, drejtues i një makine Benz, ndodhet në gjendje të rëndë ...
Lapsi | 16-Sep-2019 22:37
Një pedagog ekonomikut në Universitetin “Fan Noli” të Korçës ka mbetur i plagosur rëndë në një aksident rrugor i ndodhur në orët e pasdites. Koço Nasto, drejtues i një makine Benz, ndodhet në gjendje të rëndë ...

Furgoni përplaset me autobusin te Shkëmbi i Kavajës, lëndohen 2 persona
Një aksident automobilistik ka ndodhur para 30 minutave në aksin rrugor Plepa – Golem, pranë Shkëmbit të Kavajës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanëeb” se një automjet tip furgon ka goditur një autobus. Për ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 22:25
Një aksident automobilistik ka ndodhur para 30 minutave në aksin rrugor Plepa – Golem, pranë Shkëmbit të Kavajës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanëeb” se një automjet tip furgon ka goditur një autobus. Për ...

Po udhëtonte me babanë, 13-vjeçarja e aksidentuar humbi dy këmbët nga dëmtimet, ndërroi jetë në spital
Po udhëtonte me babanë, vdes në aksident vajza e mitur. Detaje nga aksidenti i rëndë qe ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në ...
Telegraf | 16-Sep-2019 12:48
Po udhëtonte me babanë, vdes në aksident vajza e mitur. Detaje nga aksidenti i rëndë qe ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në ...

Aksidenti në Rrugën e Kombit, vajza humbi dy këmbët, vdiq në spital
mapo.al Një aksiodent i rëndë ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në makinë me babanë e saj, G.I., 44 vjeç, kur në një moment, ...
Mapo | 16-Sep-2019 08:57
mapo.al Një aksiodent i rëndë ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në makinë me babanë e saj, G.I., 44 vjeç, kur në një moment, ...

Aksidenti i rëndë në Korçë, arrestohet drejtuesi i “Benzit”
Policia ka arrestuar 38 vjeçarin Daniel Hyka si përgjegjës për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e të dielës pranë fshatit Leshnicë ku një person humbi jetën dhe katër të tjerë u plagosën. Daniel Hyka nga fshati Petrushë u ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 10:49
Policia ka arrestuar 38 vjeçarin Daniel Hyka si përgjegjës për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e të dielës pranë fshatit Leshnicë ku një person humbi jetën dhe katër të tjerë u plagosën. Daniel Hyka nga fshati Petrushë u ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved