ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 04:28

Xhaka flet pas barazimit ndaj Wafordit: Ishim të frikësuar në pjesën e dytë

Xhaka flet pas barazimit ndaj Wafordit: Ishim të frikësuar në pjesën e dytë
Arsenali ka qenë shumë pranë fitores ndaj Watfordit, në javën e pestë në Ligën Premier. Topçinjtë ishin duke udhëhequr 2-0 nga pjesa e parë, mirëpo në fund e humbën epërsinë duke barazuar 2-2. E për këtë barazim ka ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 10:30
Arsenali ka qenë shumë pranë fitores ndaj Watfordit, në javën e pestë në Ligën Premier. Topçinjtë ishin duke udhëhequr 2-0 nga pjesa e parë, mirëpo në fund e humbën epërsinë duke barazuar 2-2. E për këtë barazim ka ...

Xhaka flet pas barazimit ndaj Wafordit: Ishim të frikësuar në pjesën e dytë
Arsenali ka qenë shumë pranë fitores ndaj Watfordit, në javën e pestë në Ligën Premier. Topçinjtë ishin duke udhëhequr 2-0 nga pjesa e parë, mirëpo në fund e humbën epërsinë duke barazuar 2-2. E për këtë barazim ka ...
E Dua Sportin | 16-Sep-2019 12:02
Arsenali ka qenë shumë pranë fitores ndaj Watfordit, në javën e pestë në Ligën Premier. Topçinjtë ishin duke udhëhequr 2-0 nga pjesa e parë, mirëpo në fund e humbën epërsinë duke barazuar 2-2. E për këtë barazim ka ...

Sokratis: Unë kam faj për lëshimin e pikëve ndaj Watford
Mbrojtësi i Arsenalit, Sokratis Papastathopoulos, iu ka kërkuar falje tifozëve topçinj dhe ka thënë se e merr fajin mbi supe për dështimin e madh në pjesën e dytë kundër Watfordit të dielën. U duk se skuadra e Unai ...
Koha.mk | 16-Sep-2019 11:44
Mbrojtësi i Arsenalit, Sokratis Papastathopoulos, iu ka kërkuar falje tifozëve topçinj dhe ka thënë se e merr fajin mbi supe për dështimin e madh në pjesën e dytë kundër Watfordit të dielën. U duk se skuadra e Unai ...

Ky është mesazhi i Ozil pas barazimit me Watford
Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil ka pranuar që është i zemëruar me barazimin ndaj Watford (2-2).
Kosova Press | 16-Sep-2019 11:42
Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil ka pranuar që është i zemëruar me barazimin ndaj Watford (2-2).

Aubameyang kritikon mbrojtjen e Arsenalit
Arsenali nuk ka arritur që ta mbaj epërsinë e dy golave në ballafaqim me Watfordin duke barazuar 2-2. Pas këtij barazimi “turpërues”, sulmuesi i kësaj skuadre, Pierre Aubameyang ka folur për skuadrën e tij duke e ...
Koha.mk | 16-Sep-2019 11:25
Arsenali nuk ka arritur që ta mbaj epërsinë e dy golave në ballafaqim me Watfordin duke barazuar 2-2. Pas këtij barazimi “turpërues”, sulmuesi i kësaj skuadre, Pierre Aubameyang ka folur për skuadrën e tij duke e ...

Ylli i Arsenalit iu kërkon falje tifozëve: Unë kam faj për lëshimin e pikëve ndaj Watford Mbrojtësi i Arsenalit, Sokratis Papastathopoulos, iu ka kërkuar falje tifozëve topçinj dhe ka thënë se e merr fajin mbi supe për dështimin e madh në pjesën e
Mbrojtësi i Arsenalit, Sokratis Papastathopoulos, iu ka kërkuar falje tifozëve topçinj dhe ka thënë se e merr fajin mbi supe për dështimin e madh në pjesën e dytë kundër Watfordit të dielën. U duk se skuadra e Unai ...
Kosova Sot | 16-Sep-2019 10:25
Mbrojtësi i Arsenalit, Sokratis Papastathopoulos, iu ka kërkuar falje tifozëve topçinj dhe ka thënë se e merr fajin mbi supe për dështimin e madh në pjesën e dytë kundër Watfordit të dielën. U duk se skuadra e Unai ...

Ylli i Arsenalit iu kërkon falje tifozëve: Unë kam faj për lëshimin e pikëve ndaj Watford
Mbrojtësi i Arsenalit, Sokratis Papastathopoulos, iu ka kërkuar falje tifozëve topçinj dhe ka thënë se e merr fajin mbi supe për dështimin e madh në pjesën e dytë kundër Watfordit të dielën. U duk se skuadra e Unai ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 10:12
Mbrojtësi i Arsenalit, Sokratis Papastathopoulos, iu ka kërkuar falje tifozëve topçinj dhe ka thënë se e merr fajin mbi supe për dështimin e madh në pjesën e dytë kundër Watfordit të dielën. U duk se skuadra e Unai ...

Xhaka: Askush nuk e donte topin
Kapiteni i Arsenalit, Granit Xhaka është shprehur tejet i zhgënjyer me barazimin në ndeshjen ndaj Watfordit. Arsenali ishte në epërsi prej dy golash, të cilat u shënuan nga Aubameyang, ndërsa Watford arriti ta barazojë ...
Shenja | 16-Sep-2019 09:58
Kapiteni i Arsenalit, Granit Xhaka është shprehur tejet i zhgënjyer me barazimin në ndeshjen ndaj Watfordit. Arsenali ishte në epërsi prej dy golash, të cilat u shënuan nga Aubameyang, ndërsa Watford arriti ta barazojë ...

Xhaka: Askush nuk e donte topin
Kapiteni i Arsenalit, Granit Xhaka është shprehur tejet i zhgënjyer me barazimin në ndeshjen ndaj Watfordit. Arsenali ishte në epërsi prej dy golash, të cilat u shënuan nga Aubameyang, ndërsa Watford arriti ta barazojë ...
InFokusi | 16-Sep-2019 09:44
Kapiteni i Arsenalit, Granit Xhaka është shprehur tejet i zhgënjyer me barazimin në ndeshjen ndaj Watfordit. Arsenali ishte në epërsi prej dy golash, të cilat u shënuan nga Aubameyang, ndërsa Watford arriti ta barazojë ...

Xhaka: Askush nuk e donte topin
Kapiteni i Arsenalit, Granit Xhaka është shprehur tejet i zhgënjyer me barazimin në ndeshjen ndaj Watfordit.
Kosova Press | 16-Sep-2019 09:33
Kapiteni i Arsenalit, Granit Xhaka është shprehur tejet i zhgënjyer me barazimin në ndeshjen ndaj Watfordit.

Xhaka: “Ishim shumë të frikësuar, askush nuk e donte topin”
Granit Xhaka është shprehur i zhgënjyer me barazimin 2-2 me Watfordin. Mesfushori shqiptar, kapiten i Arsenalit, ka zhgënjyer në barazimin 2-2 që Arsenali regjistroi në udhëtim ndaj Watford dhe këtë gjë nuk e fsheh as ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 23:51
Granit Xhaka është shprehur i zhgënjyer me barazimin 2-2 me Watfordin. Mesfushori shqiptar, kapiten i Arsenalit, ka zhgënjyer në barazimin 2-2 që Arsenali regjistroi në udhëtim ndaj Watford dhe këtë gjë nuk e fsheh as ...

Dështimi ndaj Watford, ja fjalët e kapitenit Xhaka
‘Topçinjtë’ morën një epërsi prej dy golave në pjesën e parë falë një dopiete nga Pierre-Emerick Aubameyang. Dy gabime mbrojtëse në periudhën e dytë bën që ndeshja të përfundonte baras 2-2, me vendasit që dominuan ...
Lajminet | 15-Sep-2019 23:17
‘Topçinjtë’ morën një epërsi prej dy golave në pjesën e parë falë një dopiete nga Pierre-Emerick Aubameyang. Dy gabime mbrojtëse në periudhën e dytë bën që ndeshja të përfundonte baras 2-2, me vendasit që dominuan ...

Dështon Arsenali, e lëshon fitoren nga duart ndaj Watfordit (VIDEO)
Arsenali për të tretën ndeshjen radhazi ka dështuar të marrë pikë të plota. ‘Topçinjtë’ kanë barazuar 2-2 në udhëtim te Watford, ani pse ishin në avantazh prej dy golave. Pjesa e parë i takoi tërësisht skuadrës së Unai ...
TetovaSot | 15-Sep-2019 21:12
Arsenali për të tretën ndeshjen radhazi ka dështuar të marrë pikë të plota. ‘Topçinjtë’ kanë barazuar 2-2 në udhëtim te Watford, ani pse ishin në avantazh prej dy golave. Pjesa e parë i takoi tërësisht skuadrës së Unai ...

Arsenali lëshoi nga duart fitoren, Xhaka i lumtur për një pikë
‘Topçinjtë’ kanë barazuar 2-2 në udhëtim te Watford, ani pse ishin në avantazh prej dy golave. Pjesa e parë i takoi tërësisht skuadrës së Unai Emery, me Pierre-Emerick Aubameyang (21’ 32’) që shënoi dy herë në portën e ...
AlbInfo | 15-Sep-2019 21:05
‘Topçinjtë’ kanë barazuar 2-2 në udhëtim te Watford, ani pse ishin në avantazh prej dy golave. Pjesa e parë i takoi tërësisht skuadrës së Unai Emery, me Pierre-Emerick Aubameyang (21’ 32’) që shënoi dy herë në portën e ...

Xhaka: Ishim të frikësuar, askush se donte topin
Granit Xhaka është emëruar si kapiten i Arsenalit, por shiriti si duket i ka bërë keç yllit shqiptar. Mesfushori i Zvicrës ka zhgënjyer sërish në barazimin 2-2 që Arsenal regjistroi në transfertë ndaj Watford dhe këtë ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 21:03
Granit Xhaka është emëruar si kapiten i Arsenalit, por shiriti si duket i ka bërë keç yllit shqiptar. Mesfushori i Zvicrës ka zhgënjyer sërish në barazimin 2-2 që Arsenal regjistroi në transfertë ndaj Watford dhe këtë ...

Cikalleshi vazhdon formën e mirë, shënon tjetër gol në Turqi
Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka pranon se ‘Topçinjtë’ u frikësuan në pjesën e dytë ndaj Watfordit. Arsenali shkoi në pushim me rezultatin 2-0, por më pas në pjesën e dytë pranuan dy gola dhe në fund takimi ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 20:59
Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka pranon se ‘Topçinjtë’ u frikësuan në pjesën e dytë ndaj Watfordit. Arsenali shkoi në pushim me rezultatin 2-0, por më pas në pjesën e dytë pranuan dy gola dhe në fund takimi ...

Arsenali lëshon fitoren nga dora, barazon ndaj Watfordit
Arsenali ka luajtur baras si mysafir i Watfordit (2-2) edhe pse ishte në epërsi prej dy golash në pjesën e parë të takimit që u zhvillua në Vicarage Road. Rezultati u zhbllokua në minutën e 21-të kur Pierre-Emerick ...
E Dua Sportin | 15-Sep-2019 20:59
Arsenali ka luajtur baras si mysafir i Watfordit (2-2) edhe pse ishte në epërsi prej dy golash në pjesën e parë të takimit që u zhvillua në Vicarage Road. Rezultati u zhbllokua në minutën e 21-të kur Pierre-Emerick ...

Watford rikthehet për t’i marr një pikë Arsenalit
Skuadra e Watford është rikthyer nga disavantazhi 0-2 për të i rrëmbyer një pikë Arsenalit. Gunners ishin më të mirë në 45 minutat e parë [...]
VeqSport | 15-Sep-2019 19:52
Skuadra e Watford është rikthyer nga disavantazhi 0-2 për të i rrëmbyer një pikë Arsenalit. Gunners ishin më të mirë në 45 minutat e parë [...]

‘Mbrojtja amatore’ ia mohon fitoren Arsenalit ndaj Watford
‘Topçinjtë’ kanë barazuar 2-2 në udhëtim te Watford, anipse ishin në avantazh prej dy golave. Pjesa e parë i takoi tërësisht skuadrës së Unai Emery, me Pierre-Emerick Aubameyang (21’ 32’) që shënoi dy herë në portën e ...
Lajminet | 15-Sep-2019 19:47
‘Topçinjtë’ kanë barazuar 2-2 në udhëtim te Watford, anipse ishin në avantazh prej dy golave. Pjesa e parë i takoi tërësisht skuadrës së Unai Emery, me Pierre-Emerick Aubameyang (21’ 32’) që shënoi dy herë në portën e ...

Barazimi zhgënjyes i Arsenalit, publikohet nota e Granit Xhakës
Në ndeshjen e zhvilluar në "Vicarage Road", Arsenali barazoi me rezultat 2:2 përballë Watfordit, shkruan Zëri.info. Në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë të kampionatit elitar anglez, mysafirët nga Londra e Veriut e ...
Zeri | 15-Sep-2019 19:33
Në ndeshjen e zhvilluar në "Vicarage Road", Arsenali barazoi me rezultat 2:2 përballë Watfordit, shkruan Zëri.info. Në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë të kampionatit elitar anglez, mysafirët nga Londra e Veriut e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved