ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/04/2020 07:01

Aksidenti me një të vdekur në Korcë, pranga drejtuesit të mjetit shkak parakalimi i gabuar

Aksidenti me një të vdekur në Korcë, pranga drejtuesit të mjetit shkak parakalimi i gabuar
KORÇË Një parakalim i gabuar i makinës tip benz, dyshohet të jetë shkak i aksidentit të mbrëmjes së djeshme në Korcë, ku një person humbi jetën ndërsa 4 të tjerë mbetën të plagosur. Burime nga blutë e Korcës thanë se ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 10:00
KORÇË Një parakalim i gabuar i makinës tip benz, dyshohet të jetë shkak i aksidentit të mbrëmjes së djeshme në Korcë, ku një person humbi jetën ndërsa 4 të tjerë mbetën të plagosur. Burime nga blutë e Korcës thanë se ...

Vidhet kisha e Shën Dhimitrit në Himarë
mapo.al Në fshatin Palasë të Himarës, kisha e Shën Dhimitrit është grabitur, duke marrë prej aty 10 mijë lekë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin e autorëve ose autorit. Kjo nuk është ...
Mapo | 16-Sep-2019 11:58
mapo.al Në fshatin Palasë të Himarës, kisha e Shën Dhimitrit është grabitur, duke marrë prej aty 10 mijë lekë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin e autorëve ose autorit. Kjo nuk është ...

Gramoz Ruçi imiton Edi Ramën, luan basketboll me kostum (FOTO)
mapo.al Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka tërhequr vëmendjen e mediave ditën e sotme, pasi ka qenë i pranishëm në shkollën profesionale “Petro Sota” në Fier, dhe ka imituar një nga veprimet më të pëlqyera të Edi Ramës. ...
Mapo | 16-Sep-2019 11:18
mapo.al Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka tërhequr vëmendjen e mediave ditën e sotme, pasi ka qenë i pranishëm në shkollën profesionale “Petro Sota” në Fier, dhe ka imituar një nga veprimet më të pëlqyera të Edi Ramës. ...

Vrasja e Santiago Malkos, i arrestuari dyshohet se informoi autorët
mapo.al Zbulohen detaje të reja pas arrestimit të Blendi Tetës, të dyshuar si i përfshirë në vrasjen e ish-policit Santiago Malko. Blendi Teta dyshohet se ka informuar autorët për lëvizjet e ish-policit. Ai është parë ...
Mapo | 16-Sep-2019 10:55
mapo.al Zbulohen detaje të reja pas arrestimit të Blendi Tetës, të dyshuar si i përfshirë në vrasjen e ish-policit Santiago Malko. Blendi Teta dyshohet se ka informuar autorët për lëvizjet e ish-policit. Ai është parë ...

Aksidenti tragjik në Korçë, arrestohet Daniel Hyka
mapo.al Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë. Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën, e për pasojë 4 persona mbetën të plagosur, ndërsa 55-vjeçari Agron Qamo që ...
Mapo | 16-Sep-2019 09:48
mapo.al Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë. Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën, e për pasojë 4 persona mbetën të plagosur, ndërsa 55-vjeçari Agron Qamo që ...

Video/ Aksidentohet makina e policisë në Tiranë
mapo.al Aksidenteve në Tiranë nuk i shpëtojnë as makinat e policisë. Mëngjesin e sotëm automjeti i policisë është aksidentuar me një mjet tjetër të llojit “Opel”. Aksidenti ka ndodhur në Porcelan dhe siç dallohet edhe ...
Mapo | 16-Sep-2019 09:16
mapo.al Aksidenteve në Tiranë nuk i shpëtojnë as makinat e policisë. Mëngjesin e sotëm automjeti i policisë është aksidentuar me një mjet tjetër të llojit “Opel”. Aksidenti ka ndodhur në Porcelan dhe siç dallohet edhe ...

Furgoni përplaset me autobusin te Shkëmbi i Kavajës, lëndohen 2 persona
Një aksident automobilistik ka ndodhur para 30 minutave në aksin rrugor Plepa – Golem, pranë Shkëmbit të Kavajës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanëeb” se një automjet tip furgon ka goditur një autobus. Për ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 22:25
Një aksident automobilistik ka ndodhur para 30 minutave në aksin rrugor Plepa – Golem, pranë Shkëmbit të Kavajës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanëeb” se një automjet tip furgon ka goditur një autobus. Për ...

Aksidenti në Rrugën e Kombit, vajza humbi dy këmbët, vdiq në spital
mapo.al Një aksiodent i rëndë ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në makinë me babanë e saj, G.I., 44 vjeç, kur në një moment, ...
Mapo | 16-Sep-2019 08:57
mapo.al Një aksiodent i rëndë ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në makinë me babanë e saj, G.I., 44 vjeç, kur në një moment, ...

Nis viti i ri shkollor, 455 mijë nxënës ulen në bankat e shkollave
mapo.al Nis viti i ri shkollor 2019-2020. Janë 455 mijë nxënës që ulen ditën e sotme në bankat e shkollës. 24 mijë nxënës filluan klasën e parë, ndërsa 272 mijë nxënës janë në sistemin 9-vjeçar, ose thënë ndryshe ...
Mapo | 16-Sep-2019 08:01
mapo.al Nis viti i ri shkollor 2019-2020. Janë 455 mijë nxënës që ulen ditën e sotme në bankat e shkollës. 24 mijë nxënës filluan klasën e parë, ndërsa 272 mijë nxënës janë në sistemin 9-vjeçar, ose thënë ndryshe ...

Milan fiton me 1 gol, Roma “poker”, ngec Lazio
mapo.al Edhe pse Verona luajti me një lojtar më pak që nga minuta e 21’, Milani nuk ka arritur të marrë veçse një fitore minimaliste, me rezultatin 0-1. Loja është dominuar nga “djajtë”, por pa arritur të shënojnë edhe ...
Mapo | 15-Sep-2019 22:43
mapo.al Edhe pse Verona luajti me një lojtar më pak që nga minuta e 21’, Milani nuk ka arritur të marrë veçse një fitore minimaliste, me rezultatin 0-1. Loja është dominuar nga “djajtë”, por pa arritur të shënojnë edhe ...

Aksidenti tragjik në Korçë, zbardhet identiteti i viktimës
KORCE Një aksident tragjik u shënua sot në Leshnicë të Korçës. Si pasojë e aksidentit, një person vdiq dhe 4 janë plagosur. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se viktimë në këtë aksident ka mbetur shtetasi ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 20:44
KORCE Një aksident tragjik u shënua sot në Leshnicë të Korçës. Si pasojë e aksidentit, një person vdiq dhe 4 janë plagosur. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se viktimë në këtë aksident ka mbetur shtetasi ...

Rama në kthim, i lodhur nga Berlini (FOTO)
mapo.al Kryeministri Rama ka nisur udhëtimin e kthimit, pas qendrimit 3 ditor në Berlin, në një vizitë të lodhshme, kryesisht për shkak të presionit dhe kushteve të reja që i kanë vënë autoritet e vendit më të ...
Mapo | 15-Sep-2019 22:21
mapo.al Kryeministri Rama ka nisur udhëtimin e kthimit, pas qendrimit 3 ditor në Berlin, në një vizitë të lodhshme, kryesisht për shkak të presionit dhe kushteve të reja që i kanë vënë autoritet e vendit më të ...

Aksident i trefishtë në Golem të Kavajës
mapo.al Pas aksidentit që la të plagosur katër persona si dhe i mori jetën 55-vjeçarit Agron Qamo, në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë, një tjetër aksident është regjistruar këtë mbrëmje në Golem të ...
Mapo | 15-Sep-2019 21:46
mapo.al Pas aksidentit që la të plagosur katër persona si dhe i mori jetën 55-vjeçarit Agron Qamo, në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë, një tjetër aksident është regjistruar këtë mbrëmje në Golem të ...

Aksidenti i rëndë në Korçë, arrestohet drejtuesi i “Benzit”
Policia ka arrestuar 38 vjeçarin Daniel Hyka si përgjegjës për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e të dielës pranë fshatit Leshnicë ku një person humbi jetën dhe katër të tjerë u plagosën. Daniel Hyka nga fshati Petrushë u ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 10:49
Policia ka arrestuar 38 vjeçarin Daniel Hyka si përgjegjës për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e të dielës pranë fshatit Leshnicë ku një person humbi jetën dhe katër të tjerë u plagosën. Daniel Hyka nga fshati Petrushë u ...

Polici francez përleshet me liderin e komunitetit me ngjyrë (VIDEO)
mapo.al Një polic francez është pezulluar nga detyra dhe po përballet me akuza penale pasi u filmua duke goditur një lider të komunitetit me ngjyrë në periferi të Parisit, pas disa trazirave që ndodhën atje. Video e ...
Mapo | 15-Sep-2019 21:23
mapo.al Një polic francez është pezulluar nga detyra dhe po përballet me akuza penale pasi u filmua duke goditur një lider të komunitetit me ngjyrë në periferi të Parisit, pas disa trazirave që ndodhën atje. Video e ...

Shqiptari vdes në spital, 2 javë pas aksidentit me biçikletë (EMRI)
mapo.al Një 31-vjeçar shqiptar, i cili u aksidentua dy javë më parë më biçikletë në ‘Nago Vechia’ të Italisë, ka humbur jetën. Viktima Armand Balliu ka ndërruar jetë në spitalin e Santa Chiara në Trento, pasi nuk ka ...
Mapo | 15-Sep-2019 20:45
mapo.al Një 31-vjeçar shqiptar, i cili u aksidentua dy javë më parë më biçikletë në ‘Nago Vechia’ të Italisë, ka humbur jetën. Viktima Armand Balliu ka ndërruar jetë në spitalin e Santa Chiara në Trento, pasi nuk ka ...

Aksidenti tragjik në Korçë, arrestohet shoferi i benzit
Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë. Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën, e për pasojë 4 persona mbetën të plagosur, ndërsa 55-vjeçari Agron Qamo që ndodhej në ...
Telegraf | 16-Sep-2019 10:03
Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë. Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën, e për pasojë 4 persona mbetën të plagosur, ndërsa 55-vjeçari Agron Qamo që ndodhej në ...

Aksidenti në Korçë, zbardhet identiteti i viktimës (EMRI)
mapo.al Detaje të reja bëhen me dije, në lidhje me aksidentin e rëndë që ndodhi para pak orësh në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë. Si pasojë e aksidentit mbetën të plagosur katër persona (dy gra, një i ...
Mapo | 15-Sep-2019 20:40
mapo.al Detaje të reja bëhen me dije, në lidhje me aksidentin e rëndë që ndodhi para pak orësh në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë. Si pasojë e aksidentit mbetën të plagosur katër persona (dy gra, një i ...

Aubameyang shënon 2 gola, por Arsenali e mbyll në barazim (VIDEO)
mapo.al Arsenal nuk është në ‘Top formë’. “Topçinjtë” regjistruan barazimin e dytë radhazi, duke e shtyrë në 3 numrin e takimeve pa fitore. Të besuarit e Unai Emery ishin në avantazh 0-2 falë golave të Aubameyang në ...
Mapo | 15-Sep-2019 20:24
mapo.al Arsenal nuk është në ‘Top formë’. “Topçinjtë” regjistruan barazimin e dytë radhazi, duke e shtyrë në 3 numrin e takimeve pa fitore. Të besuarit e Unai Emery ishin në avantazh 0-2 falë golave të Aubameyang në ...

Pamje të rënda/ Aksidenti në Leshnicë, i plagosuri ndihmohet nga kalimtarët
KORCË Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanseb” se si pasojë e aksidentit, një person se ka ndërruar jetë, kurse 4 janë plagosur. ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 19:19
KORCË Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanseb” se si pasojë e aksidentit, një person se ka ndërruar jetë, kurse 4 janë plagosur. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved