ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 07:59

Organizonin lojëra fati në Pejë, arrestohen tetë persona

Organizonin lojëra fati në Pejë, arrestohen tetë persona
Tetë persona janë arrestuar në Pejë, pas një kontrolli të Policisë së Kosovës, në disa subjekte afariste ku dyshohej se zhvillonin lojëra fati. Policia thotë se Njësiti për hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 19:41
Tetë persona janë arrestuar në Pejë, pas një kontrolli të Policisë së Kosovës, në disa subjekte afariste ku dyshohej se zhvillonin lojëra fati. Policia thotë se Njësiti për hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit ...

Rrahje mes pesë personave në Graçanicë
Pesë serbë janë rrahur mes vete dje në Graçanicë ku me ç’rast njëri prej tyre është lënduar dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit katër të dyshuar janë arrestuar ...
Arbresh | 16-Sep-2019 11:51
Pesë serbë janë rrahur mes vete dje në Graçanicë ku me ç’rast njëri prej tyre është lënduar dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit katër të dyshuar janë arrestuar ...

Vetëaksident në Prizren, lëndohen tre persona
Tre persona janë lënduar rëndë pas një vetëaksidenti që ka ndodhur në Prizren. Policia raporton se nga pakujdesia e drejtuesit të automjetit me targa vendore, ka goditur anësoren e rrugës. Të lënduarit janë dërguar për ...
Gazeta Observer | 16-Sep-2019 11:51
Tre persona janë lënduar rëndë pas një vetëaksidenti që ka ndodhur në Prizren. Policia raporton se nga pakujdesia e drejtuesit të automjetit me targa vendore, ka goditur anësoren e rrugës. Të lënduarit janë dërguar për ...

Digjet një veturë në Viti, s’ka të lënduar
Një veturë me targa lokale është pëdshirë nga zjarri rreth orës 11 e 30, në Viti. Lexuesit e Indeksonlinet, kanë dërguar video nga ky rast ku shihet se “Pikapi” me ngjyrë të bardhë është mbuluar nga tymi. Sipas ...
Indeks Online | 16-Sep-2019 11:48
Një veturë me targa lokale është pëdshirë nga zjarri rreth orës 11 e 30, në Viti. Lexuesit e Indeksonlinet, kanë dërguar video nga ky rast ku shihet se “Pikapi” me ngjyrë të bardhë është mbuluar nga tymi. Sipas ...

Djali e bën babanë për spital
Një person është arrestuar mbrëmë në Rahovec, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht babanë e tij, derisa, i njejti si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor, raporton Express. I dyshuari në ...
InFokusi | 16-Sep-2019 11:46
Një person është arrestuar mbrëmë në Rahovec, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht babanë e tij, derisa, i njejti si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor, raporton Express. I dyshuari në ...

Burri nga Rahoveci i dehur e rreh babanë e bën për spital
Një person është arrestuar mbrëmë në Rahovec, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht babanë e tij, derisa, i njejti si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari në momentin kur ka ...
Zeri | 16-Sep-2019 11:46
Një person është arrestuar mbrëmë në Rahovec, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht babanë e tij, derisa, i njejti si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari në momentin kur ka ...

I dehuri në Rahovec e rrah babanë e tij
Një person është arrestuar mbrëmë në Rahovec, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht babanë e tij, derisa, i njëjti si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari në momentin kur ka ...
Gazeta Observer | 16-Sep-2019 11:40
Një person është arrestuar mbrëmë në Rahovec, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht babanë e tij, derisa, i njëjti si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari në momentin kur ka ...

Dy prishtinas rrihen mes vete, bëhen për spital
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se ka arrestuar dje në Prishtinë, dy persona të dyshuar të cilët pas një mosmarrëveshjeje kanë sulmuar njëri-tjetrin dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore. Në ...
Gazeta Observer | 16-Sep-2019 11:36
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se ka arrestuar dje në Prishtinë, dy persona të dyshuar të cilët pas një mosmarrëveshjeje kanë sulmuar njëri-tjetrin dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore. Në ...

Djali rrah babain në Rahovec
Një person është arrestuar në Rahovec, i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht babanë e tij i cili si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari në kohën kur i kishte kryer veprat e cekura ...
Lajminet | 16-Sep-2019 11:34
Një person është arrestuar në Rahovec, i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht babanë e tij i cili si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari në kohën kur i kishte kryer veprat e cekura ...

Dy prishtinas rrihen mes vete, bëhen për spital
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se ka arrestuar dje në Prishtinë, dy persona të dyshuar të cilët pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar njëri-tjetrin dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore.. ...
Zeri | 16-Sep-2019 11:32
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se ka arrestuar dje në Prishtinë, dy persona të dyshuar të cilët pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar njëri-tjetrin dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore.. ...

Burri nga Rahoveci, i dehur e rreh babanë e bën për spital
Një person është arrestuar mbrëmë në Rahovec, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshjeje ka sulmuar fizikisht babanë e tij, derisa, i njëjti si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor, raporton Express. I dyshuari në ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 11:32
Një person është arrestuar mbrëmë në Rahovec, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshjeje ka sulmuar fizikisht babanë e tij, derisa, i njëjti si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor, raporton Express. I dyshuari në ...

Rrahje në Prishtinë, të dy bëhet për spital
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se ka arrestuar dje në Prishtinë, dy persona të dyshruar të cilët pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar njëri-tjetrin dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore, ...
Lajminet | 16-Sep-2019 11:27
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se ka arrestuar dje në Prishtinë, dy persona të dyshruar të cilët pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar njëri-tjetrin dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore, ...

Rrahje mes pesë personave në Graçanicë
Pesë serbë janë rrahur mes vete dje në Graçanicë ku me ç’rast njëri prej tyre është lënduar dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit katër të dyshuar janë arrestuar dhe ...
Gazeta Observer | 16-Sep-2019 11:27
Pesë serbë janë rrahur mes vete dje në Graçanicë ku me ç’rast njëri prej tyre është lënduar dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit katër të dyshuar janë arrestuar dhe ...

Tre të lënduar rëndë pas një aksidenti në Prizren
Tre persona janë lënduar rëndë pas një vetëaksidenti që ka ndodhur në Prizren, njofton Klan Kosova. Policia raporton se nga pakujdesia e drejtuesit të automjetit me targa vendore, ka goditur anësoren e rrugës. Të ...
Klan Kosova | 16-Sep-2019 11:25
Tre persona janë lënduar rëndë pas një vetëaksidenti që ka ndodhur në Prizren, njofton Klan Kosova. Policia raporton se nga pakujdesia e drejtuesit të automjetit me targa vendore, ka goditur anësoren e rrugës. Të ...

Dy prishtinas rrihen mes vete, bëhen për spital
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se ka arrestuar dje në Prishtinë, dy persona të dyshruar të cilët pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar njëri-tjetrin dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore. Në ...
Arbresh | 16-Sep-2019 11:21
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se ka arrestuar dje në Prishtinë, dy persona të dyshruar të cilët pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar njëri-tjetrin dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore. Në ...

Djali rrah babanë në Rahovec
Një person është arrestuar në Rahovec, i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht babanë e tij i cili si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor.
Kosova Press | 16-Sep-2019 11:21
Një person është arrestuar në Rahovec, i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht babanë e tij i cili si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor.

Dy prishtinas rrihen mes vete, bëhen për spital
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se ka arrestuar dje në Prishtinë, dy persona të dyshuar të cilët pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar njëri-tjetrin dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore, ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 11:18
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se ka arrestuar dje në Prishtinë, dy persona të dyshuar të cilët pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar njëri-tjetrin dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore, ...

Rrahje mes pesë personave në Graçanicë
Pesë serbë janë rrahur mes vete dje në Graçanicë ku me ç’rast njëri prej tyre është lënduar dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor, njofton Klan Kosova. Me urdhër të prokurorit katër të ...
Medial | 16-Sep-2019 11:18
Pesë serbë janë rrahur mes vete dje në Graçanicë ku me ç’rast njëri prej tyre është lënduar dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor, njofton Klan Kosova. Me urdhër të prokurorit katër të ...

Rrahje mes pesë personave në Graçanicë
Pesë serbë janë rrahur mes vete dje në Graçanicë ku me ç’rast njëri prej tyre është lënduar dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor, njofton Klan Kosova. Me urdhër të prokurorit katër të ...
Klan Kosova | 16-Sep-2019 11:18
Pesë serbë janë rrahur mes vete dje në Graçanicë ku me ç’rast njëri prej tyre është lënduar dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor, njofton Klan Kosova. Me urdhër të prokurorit katër të ...

Pesë serbë përleshen mes vete në Graçanicë
Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se me datë 14 shtator rreth orës 22:00 pesë serbë janë rrahur mes vete. Njëri nga ta është lënduar dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor. ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 11:18
Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se me datë 14 shtator rreth orës 22:00 pesë serbë janë rrahur mes vete. Njëri nga ta është lënduar dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved