ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 13:09

PreFoto hap konkursin e fotografisë për edicionin e nëntë

PreFoto hap konkursin e fotografisë për edicionin e nëntë
Janë hapur aplikimet për edicionin e nëntë të PreFoto-s që do të mbahet në muajin nëntor në Preshevë. Tema edhe këtë edicion do të jetë e lirë. Rregullat e aplikimit janë si më poshtë: • Konkursi është i hapur për të ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 09:29
Janë hapur aplikimet për edicionin e nëntë të PreFoto-s që do të mbahet në muajin nëntor në Preshevë. Tema edhe këtë edicion do të jetë e lirë. Rregullat e aplikimit janë si më poshtë: • Konkursi është i hapur për të ...

PreFoto hap konkursin e fotografisë për edicionin e 9-të me rradhë
PreFoto është një konkurs i hapur për të gjithë fotografët profesionist dhe të apasionuarit e fotografisë. PreFoto është e certifikuar nga organizata “IAAP” (International association of art photographers) dhe Shoqata e ...
PreshevaJone | 15-Sep-2019 18:21
PreFoto është një konkurs i hapur për të gjithë fotografët profesionist dhe të apasionuarit e fotografisë. PreFoto është e certifikuar nga organizata “IAAP” (International association of art photographers) dhe Shoqata e ...

PreFoto hap fazën e aplikimit për të apasionuarit e fotografisë
Festivali Ndërkombëtar i Fotografisë i cili mbahet gjatë muajit nëntor në Preshevë ‘PreFoto’, ka hapur fazën e aplikimit, ku të drejtë kanë gjithë fotografët profesionist dhe të apasionuarit e fotografisë. Organizatorët ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 17:10
Festivali Ndërkombëtar i Fotografisë i cili mbahet gjatë muajit nëntor në Preshevë ‘PreFoto’, ka hapur fazën e aplikimit, ku të drejtë kanë gjithë fotografët profesionist dhe të apasionuarit e fotografisë. Organizatorët ...

PreFoto hap fazën e aplikimit për të apasionuarit e fotografisë
Festivali Ndërkombëtar i Fotografisë i cili mbahet gjatë muajit nëntor në Preshevë ‘PreFoto’, ka hapur fazën e aplikimit, ku të drejtë kanë gjithë fotografët profesionist dhe të apasionuarit e fotografisë.
Kosova Press | 15-Sep-2019 16:39
Festivali Ndërkombëtar i Fotografisë i cili mbahet gjatë muajit nëntor në Preshevë ‘PreFoto’, ka hapur fazën e aplikimit, ku të drejtë kanë gjithë fotografët profesionist dhe të apasionuarit e fotografisë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved