ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 17:34

Osmani në Bruksel: Kapitullin e parë do ta hapim gjatë presidencës kroate

Osmani në Bruksel: Kapitullin e parë do ta hapim gjatë presidencës kroate
Zv.kryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani, sot në Bruksel ka realizuar takim me përfaqësuesen e Kroacisë në BE, Andreja Melko-Zgombiq, me çka edhe e ka filluar vizitën e punës. Osmani tha se vendimi për ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 11:36
Zv.kryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani, sot në Bruksel ka realizuar takim me përfaqësuesen e Kroacisë në BE, Andreja Melko-Zgombiq, me çka edhe e ka filluar vizitën e punës. Osmani tha se vendimi për ...

Osmani nga Brukseli me lajme të mira
Vendimi për fillimin e negociatave në tetor përputhet me fillimin e kryesimit me BE-në nga ana e Kroacisë në janar vitin e ardhshëm, kur edhe presim ta çelim kapitullin e parë me BE-në në kuadër të negociatave, theksoi ...
Ina-Online | 16-Sep-2019 11:58
Vendimi për fillimin e negociatave në tetor përputhet me fillimin e kryesimit me BE-në nga ana e Kroacisë në janar vitin e ardhshëm, kur edhe presim ta çelim kapitullin e parë me BE-në në kuadër të negociatave, theksoi ...

Osmani në Bruksel: Kapitullin e parë do ta hapim gjatë presidencës kroate
Zv.kryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani, sot në Bruksel ka realizuar takim me përfaqësuesen e Kroacisë në BE, Andreja Melko-Zgombiq, me çka edhe e ka filluar vizitën e punës. Osmani tha se vendimi për ...
Arbresh | 16-Sep-2019 11:44
Zv.kryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani, sot në Bruksel ka realizuar takim me përfaqësuesen e Kroacisë në BE, Andreja Melko-Zgombiq, me çka edhe e ka filluar vizitën e punës. Osmani tha se vendimi për ...

Grubi për vizitë në SHBA
Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, nga 16 deri më 26 shtator do të qëndrojë për vizitë pune në SHBA. Në korniza të vizitës e cila është në organizim të ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 11:25
Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, nga 16 deri më 26 shtator do të qëndrojë për vizitë pune në SHBA. Në korniza të vizitës e cila është në organizim të ...

Osmani në Bruksel: Kapitullin e parë do ta hapim gjatë presidencës kroate
Vendimi për fillimin e negociatave në tetor përputhet me fillimin e kryesimit me BE-në nga ana e Kroacisë në janar vitin e ardhshëm, kur edhe presim ta çelim kapitullin e parë me BE-në në kuadër të negociatave, theksoi ...
Alsat-M | 16-Sep-2019 11:08
Vendimi për fillimin e negociatave në tetor përputhet me fillimin e kryesimit me BE-në nga ana e Kroacisë në janar vitin e ardhshëm, kur edhe presim ta çelim kapitullin e parë me BE-në në kuadër të negociatave, theksoi ...

Grubi në SHBA, takime me kongresmen dhe përfaqësues të Qeverisë
Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi nga 16 deri më 26 shtator do të qëndrojë për vizitë pune në SHBA. Në korniza të vizitës e cila është në organizim ...
Albportali | 16-Sep-2019 10:38
Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi nga 16 deri më 26 shtator do të qëndrojë për vizitë pune në SHBA. Në korniza të vizitës e cila është në organizim ...

Grubi në SHBA, takime me kongresmen dhe përfaqësues të Qeverisë
Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi nga 16 deri më 26 shtator do të qëndrojë për vizitë pune në SHBA. Në korniza të vizitës e cila është në organizim ...
Republika | 16-Sep-2019 10:35
Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi nga 16 deri më 26 shtator do të qëndrojë për vizitë pune në SHBA. Në korniza të vizitës e cila është në organizim ...

Osmani në Bruksel: Kapitullin e parë do ta hapim gjatë presidencës kroate
Shkup, 16 shkurt 2019 (MEDIAL) – Vendimi për fillimin e negociatave në tetor përputhet me fillimin e kryesimit me BE-në nga ana e Kroacisë në janar vitin e ardhshëm, kur edhe presim ta çelim kapitullin e parë me BE-në ...
Medial | 16-Sep-2019 10:35
Shkup, 16 shkurt 2019 (MEDIAL) – Vendimi për fillimin e negociatave në tetor përputhet me fillimin e kryesimit me BE-në nga ana e Kroacisë në janar vitin e ardhshëm, kur edhe presim ta çelim kapitullin e parë me BE-në ...

Osmani në Bruksel në takim me Mogerinin
Zëvendëskryetari i Qeverisë, për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, sot për vizitë pune do të qëndrojë në Bruksel ku do të mbajë takim pune me Përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Evropian për Punë të Jashtmedhe Politikë të ...
Republika | 16-Sep-2019 10:35
Zëvendëskryetari i Qeverisë, për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, sot për vizitë pune do të qëndrojë në Bruksel ku do të mbajë takim pune me Përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Evropian për Punë të Jashtmedhe Politikë të ...

Osmani në Bruksel në takim me Mogerinin
Zëvendëskryetari i Qeverisë, për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, sot për vizitë pune do të qëndrojë në Bruksel ku do të mbajë takim pune me Përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Evropian për Punë të Jashtmedhe Politikë të ...
TetovaSot | 16-Sep-2019 10:22
Zëvendëskryetari i Qeverisë, për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, sot për vizitë pune do të qëndrojë në Bruksel ku do të mbajë takim pune me Përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Evropian për Punë të Jashtmedhe Politikë të ...

Osmani në Bruksel: Kapitullin e parë të negociatave do ti çelim gjatë kryesimit të Kroacisë me BE-në
Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane Bujar Osmani në Bruksel filloi vizitën e tij të punës me Sekretaren Shtetërore për Çështje Evropiane, dhe përfaqësuese e Republikës së Kroacisë në BE, Andreja ...
TetovaSot | 16-Sep-2019 10:21
Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane Bujar Osmani në Bruksel filloi vizitën e tij të punës me Sekretaren Shtetërore për Çështje Evropiane, dhe përfaqësuese e Republikës së Kroacisë në BE, Andreja ...

Grubi në SHBA
Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi nga sot deri më 26 shtator do të qëndrojë për vizitë pune në SHBA.
Kosova Press | 16-Sep-2019 10:01
Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi nga sot deri më 26 shtator do të qëndrojë për vizitë pune në SHBA.

Grubi në Forumin për përmirësimin e transparencës dhe luftës kundër korrupsionit në SHBA
Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi nga 16 deri më 26 shtator do të qëndrojë për vizitë pune në SHBA. Në korniza të vizitës e cila është në organizim ...
TetovaSot | 16-Sep-2019 10:01
Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi nga 16 deri më 26 shtator do të qëndrojë për vizitë pune në SHBA. Në korniza të vizitës e cila është në organizim ...

Osmani nesër për vizitë pune në Bruksel
Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani nesër do të qëndrojë në Bruksel ku do të takohet në Bruksel me Përfaqësuesen e Lartë të BE-së për Punë të Jashtme, Federica Mogherini. Takimi, siç informojnë nga ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 13:58
Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani nesër do të qëndrojë në Bruksel ku do të takohet në Bruksel me Përfaqësuesen e Lartë të BE-së për Punë të Jashtme, Federica Mogherini. Takimi, siç informojnë nga ...

Grubi në Forumin për përmirësimin e transparencës dhe luftës kundër korrupsionit në SHBA
Shkup, 16 shtator 2019 (MEDIAL) – Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi nga 16 deri më 26 shtator do të qëndrojë për vizitë pune në SHBA. Në korniza të ...
Medial | 16-Sep-2019 09:53
Shkup, 16 shtator 2019 (MEDIAL) – Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi nga 16 deri më 26 shtator do të qëndrojë për vizitë pune në SHBA. Në korniza të ...

Osmani në Bruksel do ta riafirmojë përgatitjen e vendit për fillimin e negociatave me BE-në
Shkup 16 shtator – Zëvendëskryetari i Qeverisë, për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, sot për vizitë pune do të qëndrojë në Bruksel, ku do të mbajë takim pune me përfaqësuesen e lartë të Bashkimit Evropian për Punë të ...
Koha.mk | 16-Sep-2019 08:53
Shkup 16 shtator – Zëvendëskryetari i Qeverisë, për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, sot për vizitë pune do të qëndrojë në Bruksel, ku do të mbajë takim pune me përfaqësuesen e lartë të Bashkimit Evropian për Punë të ...

Osmani nesër për vizitë pune në Bruksel
Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani nesër do të qëndrojë në Bruksel ku do të takohet në Bruksel me Përfaqësuesen e Lartë të BE-së për Punë të Jashtme, Federica Mogherini. Takimi, siç informojnë nga ...
Arbresh | 15-Sep-2019 14:28
Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani nesër do të qëndrojë në Bruksel ku do të takohet në Bruksel me Përfaqësuesen e Lartë të BE-së për Punë të Jashtme, Federica Mogherini. Takimi, siç informojnë nga ...

Osmani në Bruksel në takim me Mogerinin
Zëvendëskryetari i Qeverisë, për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, nesër për vizitë pune do të qëndrojë në Bruksel ku do të mbajë takim pune me Përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Evropian për Punë të Jashtme dhe Politikë ...
Albportali | 15-Sep-2019 12:38
Zëvendëskryetari i Qeverisë, për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, nesër për vizitë pune do të qëndrojë në Bruksel ku do të mbajë takim pune me Përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Evropian për Punë të Jashtme dhe Politikë ...

Osmani në Bruksel në takim me Mogerinin
Zëvendëskryetari i Qeverisë, për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, nesër për vizitë pune do të qëndrojë në Bruksel ku do të mbajë takim pune me Përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Evropian për Punë të Jashtme dhe Politikë ...
TetovaSot | 15-Sep-2019 12:16
Zëvendëskryetari i Qeverisë, për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, nesër për vizitë pune do të qëndrojë në Bruksel ku do të mbajë takim pune me Përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Evropian për Punë të Jashtme dhe Politikë ...

Osmani nesër në Bruksel në takim me Mogerinin
Zëvendëskryetari i Qeverisë, për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, nesër për vizitë pune do të qëndrojë në Bruksel, ku do të mbajë takim pune me përfaqësuesen e lartë të Bashkimit Evropian për Punë të Jashtme dhe ...
Shenja | 15-Sep-2019 11:21
Zëvendëskryetari i Qeverisë, për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, nesër për vizitë pune do të qëndrojë në Bruksel, ku do të mbajë takim pune me përfaqësuesen e lartë të Bashkimit Evropian për Punë të Jashtme dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved