ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 14:12

Lamtumirë Gjeneral Parllaku!

Lamtumirë Gjeneral Parllaku!
Ndahet nga jeta Gjenerali i tre epokave Rrahman Parllaku. Sot nga ora 12.00-14.00 homazhe në Muzeun Historik Sot, në nderim të tij do të mbahen homazhet në Muzeun Historik Kombëtar, nga ora 12 .00 – 14.00, të ...
Telegraf | 16-Sep-2019 09:42
Ndahet nga jeta Gjenerali i tre epokave Rrahman Parllaku. Sot nga ora 12.00-14.00 homazhe në Muzeun Historik Sot, në nderim të tij do të mbahen homazhet në Muzeun Historik Kombëtar, nga ora 12 .00 – 14.00, të ...

Ndahet nga jeta në moshën 100 vjeçare Gjeneral Rrahman Parllaku
Ndahet nga jeta në moshën 100 vjeçare, gjenerali Rrahman Parllaku. I konsideruar si gjenerali i tri epokave, Parllaku mbante titujt Hero i Popullit dhe Nderi i Kombit, lindi në Novosej të Kukësit më 17 prill 1919. ...
ABCNews | 16-Sep-2019 08:09
Ndahet nga jeta në moshën 100 vjeçare, gjenerali Rrahman Parllaku. I konsideruar si gjenerali i tri epokave, Parllaku mbante titujt Hero i Popullit dhe Nderi i Kombit, lindi në Novosej të Kukësit më 17 prill 1919. ...

Ndahet nga jeta Gjenerali Rrahman Parllaku
Gjenerali i njohur Rrahman Parllaku është ndarë ditën e sotme nga jeta. Lajmi e ka bërë të ditur Presidenti Ilir Meta që ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të tij. Mesazhi i presidentit Ilir Meta: Me pikëllim ...
Telegraf | 15-Sep-2019 23:03
Gjenerali i njohur Rrahman Parllaku është ndarë ditën e sotme nga jeta. Lajmi e ka bërë të ditur Presidenti Ilir Meta që ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të tij. Mesazhi i presidentit Ilir Meta: Me pikëllim ...

“Më nxirrte mallin e tim eti, ai nuk e hiqte nga goja”, Majko mesazh për ndarjen nga jeta të gjeneral Parllakut
Nje dite pas ndarjes nga jeta te gjeneral Rrahman Parllakut, ministri i Diaspores, Pandel Majko ka ndare me ndjekesit e tij ne rrjetin social, Facebook, nje mesazh ngushellimi. Parllaku per te nuk ka qene thjesht nje ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 10:40
Nje dite pas ndarjes nga jeta te gjeneral Rrahman Parllakut, ministri i Diaspores, Pandel Majko ka ndare me ndjekesit e tij ne rrjetin social, Facebook, nje mesazh ngushellimi. Parllaku per te nuk ka qene thjesht nje ...

Ndarja nga jeta e gjeneral Rrahman Parllakut, Meta mesazh ngushëllimi: Humbje e madhe për të gjithë ne
Presidenti Ilir Meta ka përcjellë një mesazh ngushëllimi në rrjetet sociale, pas lajmit të ndarjes nga jeta të gjeneral Rrahman Parllakut. Sipas Metës, ndarja e tij nga jeta është një humbje e madhe për të gjithë, pasi ...
Politiko | 16-Sep-2019 07:19
Presidenti Ilir Meta ka përcjellë një mesazh ngushëllimi në rrjetet sociale, pas lajmit të ndarjes nga jeta të gjeneral Rrahman Parllakut. Sipas Metës, ndarja e tij nga jeta është një humbje e madhe për të gjithë, pasi ...

Ka vdekur në moshën 100 vjeçare gjenerali shqiptar
Është ndarë nga jeta ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Gjenerali është ndarë nga kjo botë në moshën 100 vjeçare, duke jetuar kështu për një shekull të gjatë, përfshi këtu në kohën e luftës ...
PortaliOnline | 16-Sep-2019 07:15
Është ndarë nga jeta ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Gjenerali është ndarë nga kjo botë në moshën 100 vjeçare, duke jetuar kështu për një shekull të gjatë, përfshi këtu në kohën e luftës ...

FIGURA/ Shuhet Gjeneral Rrahman Parllaku: ja 100 vitet e jetës së tij, më shumë në luftë se paqe
Eshtë shuar në moshën 100-vjeçare gjeneral Rrahman Parllaku, një prej ish-figurave më të larta të Luftës Nacionalçlirimtare, i cili njëherësh vuajti dhe persekutimin komunist. Rrahman Parllaku është një ndër zërat ...
Tesheshi | 16-Sep-2019 01:20
Eshtë shuar në moshën 100-vjeçare gjeneral Rrahman Parllaku, një prej ish-figurave më të larta të Luftës Nacionalçlirimtare, i cili njëherësh vuajti dhe persekutimin komunist. Rrahman Parllaku është një ndër zërat ...

Gjenerali i njohur shqiptar ndërron jetë në moshën 100-vjeçare
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes për këtë ...
Alsat-M | 15-Sep-2019 23:51
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes për këtë ...

Vdes në moshën 100 vjeçare gjenerali Rrahman Parllaku, Meta: Vepra e tij s’do të ndahet kurrë prej nesh
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes për këtë ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 22:37
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes për këtë ...

Ndahet nga jeta në moshën 100-vjeçare, Rrahman Parllaku!
Është ndarë nga jeta në moshën 100-vjeçare, gjeneral Rrahman Parllaku. Gjeneral Parllaku ka qenë partizan dhe ushtarak, është dënuar nga Enver Hoxha pas lufte dhe ka jetuar për të treguar 100 vitet e jetës së tij në ...
Dritare | 15-Sep-2019 23:09
Është ndarë nga jeta në moshën 100-vjeçare, gjeneral Rrahman Parllaku. Gjeneral Parllaku ka qenë partizan dhe ushtarak, është dënuar nga Enver Hoxha pas lufte dhe ka jetuar për të treguar 100 vitet e jetës së tij në ...

Ndahet nga jeta partizani i fundit, Meta: Vepra e Rrahman Parllakut nuk ndahet prej nesh
Është ndarë nga jeta gjenerali Rrahman Parllaku. Presidenti i Republikës ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes, për këtë humbje të madhe. “Në udhëtimin e tij shekullor, Gjeneral ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 22:47
Është ndarë nga jeta gjenerali Rrahman Parllaku. Presidenti i Republikës ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes, për këtë humbje të madhe. “Në udhëtimin e tij shekullor, Gjeneral ...

Ndahet nga jeta gjenerali i njohur, Meta: Vepra e tij s’do të ndahet kurrë prej nesh
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes për këtë ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 22:41
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes për këtë ...

Jetoi 1 shekull! Ndahet nga jeta gjenerali i njohur shqiptar
Është ndarë nga jeta ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Gjenerali është ndarë nga kjo botë në moshën 100 vjeçare, duke jetuar kështu për një shekull të gjatë, përfshi këtu në kohën e luftës ...
TetovaSot | 15-Sep-2019 22:36
Është ndarë nga jeta ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Gjenerali është ndarë nga kjo botë në moshën 100 vjeçare, duke jetuar kështu për një shekull të gjatë, përfshi këtu në kohën e luftës ...

Shuhet Parllaku, gjenerali legjendar
Është shuar në moshën 100 vjeçare Rrahman Parllaku, një nga figurat e shquara të Luftës së Dytë Botërore në Shqipëri. Lajmi është dhënë nga presidenti Ilir Meta. “Me pikëllim të madh dhe dhimbje të thellë mora lajmin e ...
Medial | 15-Sep-2019 22:35
Është shuar në moshën 100 vjeçare Rrahman Parllaku, një nga figurat e shquara të Luftës së Dytë Botërore në Shqipëri. Lajmi është dhënë nga presidenti Ilir Meta. “Me pikëllim të madh dhe dhimbje të thellë mora lajmin e ...

Ndahet nga jeta gjenerali i njohur, Meta: Vepra e tij s’do të ndahet kurrë prej nesh
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku.
Kosova Press | 15-Sep-2019 22:25
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku.

Ndahet nga jeta gjenerali i njohur, Meta: Vepra e tij nuk do të ndahet kurrë prej nesh
Është ndarë nga jeta gjenerali Rrahman Parllaku. Presidenti i Republikës ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes, për këtë humbje të madhe.
Top Channel | 15-Sep-2019 22:11
Është ndarë nga jeta gjenerali Rrahman Parllaku. Presidenti i Republikës ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes, për këtë humbje të madhe.

Ndarja nga jeta e ish-gjeneralit, Meta: Dhimbje e thellë për Shqipërinë
Ndërron jetë në moshën 100-vjeçare Rrahman Parllaku. Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lajmit se ka ndërruar jetë ish-gjenerali Rrahman Parrllaku. Përmes një statusi në ‘Facebook’, Meta shpreh ngushëllimet familjes ...
Lajmi i Fundit | 15-Sep-2019 22:25
Ndërron jetë në moshën 100-vjeçare Rrahman Parllaku. Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lajmit se ka ndërruar jetë ish-gjenerali Rrahman Parrllaku. Përmes një statusi në ‘Facebook’, Meta shpreh ngushëllimet familjes ...

Shuhet Parllaku, gjenerali legjendar
Është shuar në moshën 100 vjeçare Rrahman Parllaku, një nga figurat e shquara të Luftës së Dytë Botërore në Shqipëri. Lajmi është dhënë nga presidenti Ilir Meta. “Me pikëllim të madh dhe dhimbje të thellë mora lajmin e ...
RTSH | 15-Sep-2019 22:23
Është shuar në moshën 100 vjeçare Rrahman Parllaku, një nga figurat e shquara të Luftës së Dytë Botërore në Shqipëri. Lajmi është dhënë nga presidenti Ilir Meta. “Me pikëllim të madh dhe dhimbje të thellë mora lajmin e ...

Ndahet nga jeta në moshën 100-vjeçare ish-gjenerali Rrahman Parllaku
mapo.al Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish-gjenerali i njohur shqiptar, Rrahman Parllaku. Parllaku ka qenë partizan në luftën Antifashiste, hero dhe komandant, i persekutuar në komunizëm. Ndërkohë, pas ...
Mapo | 15-Sep-2019 22:11
mapo.al Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish-gjenerali i njohur shqiptar, Rrahman Parllaku. Parllaku ka qenë partizan në luftën Antifashiste, hero dhe komandant, i persekutuar në komunizëm. Ndërkohë, pas ...

Ndahet nga jeta ish-gjenerali Rrahman Parllaku
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar, Rrahman Parllaku. Parllaku ka qenë partizan në luftën Antifashiste, hero dhe komandant, i persekutuar në komunizëm. Kush është ...
Politiko | 15-Sep-2019 22:15
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar, Rrahman Parllaku. Parllaku ka qenë partizan në luftën Antifashiste, hero dhe komandant, i persekutuar në komunizëm. Kush është ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved