ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 05:09

Mbi tri dekada bashkëpunim ndërkombëtar për të mbrojtur shtresën e ozonit

Mbi tri dekada bashkëpunim ndërkombëtar për të mbrojtur shtresën e ozonit
“32 vjet dhe shërimi” është tema e këtij viti që feston Ditën e Ozonit ose ndryshe mbi tri dekada bashkëpunim të shquar ndërkombëtar për të mbrojtur shtresën e ozonit dhe klimën sipas Protokollit të Montrealit. ...
InFokusi | 16-Sep-2019 07:23
“32 vjet dhe shërimi” është tema e këtij viti që feston Ditën e Ozonit ose ndryshe mbi tri dekada bashkëpunim të shquar ndërkombëtar për të mbrojtur shtresën e ozonit dhe klimën sipas Protokollit të Montrealit. ...

Mbi tri dekada bashkëpunim ndërkombëtar për të mbrojtur shtresën e ozonit
?“32 vjet dhe shërimi” është tema e këtij viti që feston Ditën e Ozonit ose ndryshe mbi tri dekada bashkëpunim të shquar ndërkombëtar për të mbrojtur shtresën e ozonit dhe klimën sipas Protokollit të Montrealit.
Kosova Press | 16-Sep-2019 07:19
?“32 vjet dhe shërimi” është tema e këtij viti që feston Ditën e Ozonit ose ndryshe mbi tri dekada bashkëpunim të shquar ndërkombëtar për të mbrojtur shtresën e ozonit dhe klimën sipas Protokollit të Montrealit.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved