ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 04:07

Milani fiton ndaj Veronës në transfertë, “Djallit” i mjafton Piontek (VIDEO)

Milani fiton ndaj Veronës në transfertë, “Djallit” i mjafton Piontek (VIDEO)
Milani ka marrë një fitore shumë të rëndësishme ndaj Veronës në transfertë, me rezultatin e ngushtë 0-1. Skuadra e udhëhequr nga Xhampaolo, ka vuajtur por ka dalë fituese nga kjo sfidë me penalltinë e kthyer në gol nga ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 23:03
Milani ka marrë një fitore shumë të rëndësishme ndaj Veronës në transfertë, me rezultatin e ngushtë 0-1. Skuadra e udhëhequr nga Xhampaolo, ka vuajtur por ka dalë fituese nga kjo sfidë me penalltinë e kthyer në gol nga ...

Marash Kumbulla vlerësohet lartë nga mediat italiane
Verona e tij humbi minimalisht ndaj Milanit në Bentegodi mbrëmjen e së dielës, për faj edhe të sulmuesi Stepinski i cili doli me karton të kuq pas vetëm 20 minutash lojë duke lënë të tijët me një lojtar më pak në fushë ...
Shenja | 16-Sep-2019 12:17
Verona e tij humbi minimalisht ndaj Milanit në Bentegodi mbrëmjen e së dielës, për faj edhe të sulmuesi Stepinski i cili doli me karton të kuq pas vetëm 20 minutash lojë duke lënë të tijët me një lojtar më pak në fushë ...

Pas 100 ditësh, shënon gol sulmuesi i Milanit
Milan mbrëmë ka mposhtur Hellas Veronën më rezultat minimal 0:1.
Kosova Press | 16-Sep-2019 11:11
Milan mbrëmë ka mposhtur Hellas Veronën më rezultat minimal 0:1.

Milani mund të bëhet me pronar të ri
Skuadra e Milanit shumë shpejt mund të bëhet me investitorë të ri. Pronari i Louis Vuitton, Bernard Arnault, dëshiron ta blejë skuadrën e Milanit për shumen 1 miliardë euro – shkruan Periskopi. Pronari aktual në ekipin ...
Shenja | 16-Sep-2019 09:58
Skuadra e Milanit shumë shpejt mund të bëhet me investitorë të ri. Pronari i Louis Vuitton, Bernard Arnault, dëshiron ta blejë skuadrën e Milanit për shumen 1 miliardë euro – shkruan Periskopi. Pronari aktual në ekipin ...

Notat e lojtarëve: Verona 0-1 Milan, vlerësimi për Kumbullën dhe Rrahmanin
Milani është mjaftuar me një gol të shënuar nga penalltia për të arkëtuar pikë të plota në ndeshjen e zhvilluar si mysafir i Hellas Veronas. Paraqitja e vendasve ishte më e dobët në krahasim me atë të mysafirëve, ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 23:13
Milani është mjaftuar me një gol të shënuar nga penalltia për të arkëtuar pikë të plota në ndeshjen e zhvilluar si mysafir i Hellas Veronas. Paraqitja e vendasve ishte më e dobët në krahasim me atë të mysafirëve, ...

Shefi i “Louis Vuitton” dëshiron ta blejë skuadrën e Milanit
Skuadra e Milan mund të bëhet me kryesi të re. Bosi i Louis Vuitton, Bernard Arnault, thuhet se dëshiron ta blejë skuadrën e Milan, për shumën e 1 miliard eurove. Biznesmeni dëshiron që të blejë skuadrën në fund të ...
Koha.mk | 16-Sep-2019 09:15
Skuadra e Milan mund të bëhet me kryesi të re. Bosi i Louis Vuitton, Bernard Arnault, thuhet se dëshiron ta blejë skuadrën e Milan, për shumën e 1 miliard eurove. Biznesmeni dëshiron që të blejë skuadrën në fund të ...

A ndalet ndonjëherë ky lojtar? Zlatan Ibrahimovic shënon hat-trick
Trajneri i Milanit, Marco Giampaolo beson se skuadra e tij do të përmirësohet në të ardhmen e afërt. Milani mbrëmë ka fituar ndaj Hellas Verona me rezultatin 0-1, por zhvilloi një ndeshje shumë të dobët – duke lënë ...
GazetaBlic | 16-Sep-2019 08:49
Trajneri i Milanit, Marco Giampaolo beson se skuadra e tij do të përmirësohet në të ardhmen e afërt. Milani mbrëmë ka fituar ndaj Hellas Verona me rezultatin 0-1, por zhvilloi një ndeshje shumë të dobët – duke lënë ...

Shefi i Louis Vuitton dëshiron ta blejë skuadrën e Milan
Bosi i Louis Vuitton, Bernard Arnault, thuhet se dëshiron ta blejë skuadrën e Milan, për shumën e 1 miliard eurove. Biznesmeni dëshiron që të blejë skuadrën në fund të këtij sezoni, nga pronari aktual, Elliott ...
Lajminet | 16-Sep-2019 08:34
Bosi i Louis Vuitton, Bernard Arnault, thuhet se dëshiron ta blejë skuadrën e Milan, për shumën e 1 miliard eurove. Biznesmeni dëshiron që të blejë skuadrën në fund të këtij sezoni, nga pronari aktual, Elliott ...

Notat e lojtarëve: Verona 0-1 Milan, vlerësimi për Kumbullën dhe Rrahmanin
Milani është mjaftuar me një gol të shënuar nga penalltia për të arkëtuar pikë të plota në ndeshjen e zhvilluar si mysafir i Hellas Veronas. Paraqitja e vendasve ishte më e dobët në krahasim me atë të mysafirëve, ...
E Dua Sportin | 16-Sep-2019 00:59
Milani është mjaftuar me një gol të shënuar nga penalltia për të arkëtuar pikë të plota në ndeshjen e zhvilluar si mysafir i Hellas Veronas. Paraqitja e vendasve ishte më e dobët në krahasim me atë të mysafirëve, ...

Piatek ia siguron tri pikë Milanit, ndeshje pozitive për Rrahmanin dhe Kumbullën (VIDEO)
Milani ka rrëmbyer pikët e plota në “Marc’Antonio Bentegodi, duke e mposhtur 0-1 Veronën. Për vendasit nga minuta e parë luajtën shqiptarët; Rrahmani dhe Kumbulla. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e ...
TetovaSot | 15-Sep-2019 23:57
Milani ka rrëmbyer pikët e plota në “Marc’Antonio Bentegodi, duke e mposhtur 0-1 Veronën. Për vendasit nga minuta e parë luajtën shqiptarët; Rrahmani dhe Kumbulla. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e ...

Trajneri i Veronës vlerëson lartë Rrahmanin dhe Kumbullën
Trajneri i Veronas, Ivan Juric, ka folur menjëherë pas humbjes ndaj Milanit, duke u ndalur te fati i keq i kartonit të kuq dhe te fakti se të tijtë meritonin më shumë se sa një humbje: “Nëse kishte një skuadër që ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 23:55
Trajneri i Veronas, Ivan Juric, ka folur menjëherë pas humbjes ndaj Milanit, duke u ndalur te fati i keq i kartonit të kuq dhe te fakti se të tijtë meritonin më shumë se sa një humbje: “Nëse kishte një skuadër që ...

Konfrontohen Rrahmani dhe Romagnoli (VIDEO)
Milani është duke e mposhtur 0-1 Veronën në “Marc’Antonio Bentegodi”. Në minutën e 68’, nga pika e bardhë e penalltisë shënoi sulmuesi, Krzysztof Piatek, për të zhbllokuar rezultatin. Penalltia u fitua me ndihmën e VAR, ...
TetovaSot | 15-Sep-2019 23:49
Milani është duke e mposhtur 0-1 Veronën në “Marc’Antonio Bentegodi”. Në minutën e 68’, nga pika e bardhë e penalltisë shënoi sulmuesi, Krzysztof Piatek, për të zhbllokuar rezultatin. Penalltia u fitua me ndihmën e VAR, ...

LAJMI I FUNDIT: Stadiumi ‘Fadil Vokrri’ do të rritet?
Skuadra e Milanit ka fituar me shumë vështirësi ndaj Hellas Veronas. Milan ka mposhtur Hellas Veronan me rezultatin 0-1, por skuadra e Giampaolos lë shumë për të dëshiruar me këtë lojë tepër të dobët, raporton ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 23:33
Skuadra e Milanit ka fituar me shumë vështirësi ndaj Hellas Veronas. Milan ka mposhtur Hellas Veronan me rezultatin 0-1, por skuadra e Giampaolos lë shumë për të dëshiruar me këtë lojë tepër të dobët, raporton ...

23:20 Kumbulla më i miri për Veronën, Rrahmani me notë të mirë gjithashtu Rrahmani dhe Kumbulla kanë luajtur së...
Rrahmani dhe Kumbulla kanë luajtur së bashku në mbrojtjen e Veronës kundër Milanit dhe kanë bërë paraqitje pozitive. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e Marco Giampaolo kanë marrë tri pikë me shumë ...
Kosova Sot | 15-Sep-2019 23:23
Rrahmani dhe Kumbulla kanë luajtur së bashku në mbrojtjen e Veronës kundër Milanit dhe kanë bërë paraqitje pozitive. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e Marco Giampaolo kanë marrë tri pikë me shumë ...

Batatina flet pas fitores në derbi, e “thumbon” lehtë Prishtinën
Skuadra e Milanit ka fituar me shumë vështirësi ndaj Hellas Veronas. Milan ka mposhtur Hellas Veronan me rezultatin 0-1, por skuadra e Giampaolos lë shumë për të dëshiruar me këtë lojë tepër të dobët, raporton ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 23:19
Skuadra e Milanit ka fituar me shumë vështirësi ndaj Hellas Veronas. Milan ka mposhtur Hellas Veronan me rezultatin 0-1, por skuadra e Giampaolos lë shumë për të dëshiruar me këtë lojë tepër të dobët, raporton ...

Milani fiton me vështirësi ndaj Hellas Verona
Milani fiton mes vuajtjesh në Verona dhe shkon me moralin e lartë në derbin e Madoninës ndaj Interit që do të luhet të shtunën e ardhshme. Kuqezinjtë morën fitoren e 2-të radhazi me shifrat 1-0 pasi mposhtën brenda në ...
Shenja | 15-Sep-2019 23:12
Milani fiton mes vuajtjesh në Verona dhe shkon me moralin e lartë në derbin e Madoninës ndaj Interit që do të luhet të shtunën e ardhshme. Kuqezinjtë morën fitoren e 2-të radhazi me shifrat 1-0 pasi mposhtën brenda në ...

Kumbulla më i miri për Veronën, Rrahmani me notë të mirë gjithashtu
Rrahmani dhe Kumbulla kanë luajtur së bashku në mbrojtjen e Veronës kundër Milanit dhe kanë bërë paraqitje pozitive. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e Marco Giampaolo kanë marrë tri pikë me shumë ...
Arbresh | 15-Sep-2019 23:11
Rrahmani dhe Kumbulla kanë luajtur së bashku në mbrojtjen e Veronës kundër Milanit dhe kanë bërë paraqitje pozitive. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e Marco Giampaolo kanë marrë tri pikë me shumë ...

Triumf minimal i Milanit në sfidën ndaj Veronas
Me epërsi minimale prej 1-0, skuadra e Milanit ka fituar si mysafir i Hellas Veronas në ndeshjen e zhvilluar të dielën mbrëma në Stadio Marc’Antonio Bentegodi. Sfida nuk nisi mirë për vendasit, pasi në minutën e 21-të ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 22:43
Me epërsi minimale prej 1-0, skuadra e Milanit ka fituar si mysafir i Hellas Veronas në ndeshjen e zhvilluar të dielën mbrëma në Stadio Marc’Antonio Bentegodi. Sfida nuk nisi mirë për vendasit, pasi në minutën e 21-të ...

Kumbulla më i miri për Veronën, Rrahmani me notë të mirë gjithashtu
Rrahmani dhe Kumbulla kanë luajtur së bashku në mbrojtjen e Veronës kundër Milanit dhe kanë bërë paraqitje pozitive. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e Marco Giampaolo kanë marrë tri pikë me shumë ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 23:03
Rrahmani dhe Kumbulla kanë luajtur së bashku në mbrojtjen e Veronës kundër Milanit dhe kanë bërë paraqitje pozitive. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e Marco Giampaolo kanë marrë tri pikë me shumë ...

Triumf minimal i Milanit në sfidën ndaj Veronas
Me epërsi minimale prej 1-0, skuadra e Milanit ka fituar si mysafir i Hellas Veronas në ndeshjen e zhvilluar të dielën mbrëma në Stadio Marc’Antonio Bentegodi. Sfida nuk nisi mirë për vendasit, pasi në minutën e 21-të ...
E Dua Sportin | 15-Sep-2019 22:59
Me epërsi minimale prej 1-0, skuadra e Milanit ka fituar si mysafir i Hellas Veronas në ndeshjen e zhvilluar të dielën mbrëma në Stadio Marc’Antonio Bentegodi. Sfida nuk nisi mirë për vendasit, pasi në minutën e 21-të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved