ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 15:43

Hetohen dosjet e rrugëve

Hetohen dosjet e rrugëve
Shqiptarët do të paguajnë 10 milionë euro intereaa fiktive për koncesionet e rrugës së Milotit dge Orikumit. Ja letra e audituesve drejtuar Ramës, Ruçit, Braçes dhe Ballukut KLSH: Qytetarët shqiptarë do paguajnë 10 ...
Telegraf | 16-Sep-2019 11:36
Shqiptarët do të paguajnë 10 milionë euro intereaa fiktive për koncesionet e rrugës së Milotit dge Orikumit. Ja letra e audituesve drejtuar Ramës, Ruçit, Braçes dhe Ballukut KLSH: Qytetarët shqiptarë do paguajnë 10 ...

Opozitarët e rinj, kallëzim në Prokurori për kostot e rrugëve Milot-Balldre dhe Orikum-Dukat
Në emër të grupit parlamentar demokrat, deputet Halit Valteri depozitoi në Prokurorinë e Tiranës një kallëzim penal për PPP Orikum-Dukat dhe Milot-Balldren Kallëzimi i opozitarëve të rinj vjen pak ditë pasi shumica ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 11:12
Në emër të grupit parlamentar demokrat, deputet Halit Valteri depozitoi në Prokurorinë e Tiranës një kallëzim penal për PPP Orikum-Dukat dhe Milot-Balldren Kallëzimi i opozitarëve të rinj vjen pak ditë pasi shumica ...

Opozitarët e rinj, kallëzim në prokurori/ Milot-Balldre dhe Orikum-Dukat, zbardhen dokumentet
Në emër të grupit parlamentar demokrat, deputet Halit Valteri depozitoi në Prokurorinë e Tiranës një kallëzim penal për PPP Orikum-Dukat dhe Milot-Balldren
Top Channel | 16-Sep-2019 10:47
Në emër të grupit parlamentar demokrat, deputet Halit Valteri depozitoi në Prokurorinë e Tiranës një kallëzim penal për PPP Orikum-Dukat dhe Milot-Balldren

Opozita e re kallëzim penal për rrugët Orikum-Dukat dhe MIlot Balldren
Ashtu sic kishte paralajmeruar grupi parlamentar demokrat ka dorëzuar këtë të hënë në prokurori kallëzim penal për koncensionet e dy akseve rrugore shumë të debatuara Orikum – Dukat e Milot-Balldren. Kallzimi vjen pasi ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 11:06
Ashtu sic kishte paralajmeruar grupi parlamentar demokrat ka dorëzuar këtë të hënë në prokurori kallëzim penal për koncensionet e dy akseve rrugore shumë të debatuara Orikum – Dukat e Milot-Balldren. Kallzimi vjen pasi ...

Kallëzim penal për Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat
Koncesionet e rrugëve Milot-Balldren do të jenë objekt pune i hetimit penal. Kjo për shkak se për to Grupi Parlamentar Demokrat, pra opozita parlamentare, ka depozituar kallëzim penal kundër të gjithë zinxhirit ...
Respublica | 16-Sep-2019 11:32
Koncesionet e rrugëve Milot-Balldren do të jenë objekt pune i hetimit penal. Kjo për shkak se për to Grupi Parlamentar Demokrat, pra opozita parlamentare, ka depozituar kallëzim penal kundër të gjithë zinxhirit ...

PD-ja “e re” çon qeverinë në Prokurori: hetime për Milot – Balldre dhe Orikum – Dukat
Grupi parlamentar demokrat brenda parlamentit vendosi të padisë në Prokurori dy PPP-të qeverisë për akset Milot – Balldre dhe Orikum – Dukat. “Siç kemi paralajmëruar edhe pas votimit të këtyre dy mega skandaleve ...
Tesheshi | 16-Sep-2019 11:18
Grupi parlamentar demokrat brenda parlamentit vendosi të padisë në Prokurori dy PPP-të qeverisë për akset Milot – Balldre dhe Orikum – Dukat. “Siç kemi paralajmëruar edhe pas votimit të këtyre dy mega skandaleve ...

Koncesionet e rrugëve, Grupi parlamentar demokrat dorëzon sot kallëzim në Prokurori
TIRANE Ashtu sikundër paralajmëruan në seancë plenare, Grupi Parlamentar Demokrat pritet të dorëzojë sot një kallëzim penal për koncensionet e dy akseve rrugore shumë të debatuara Orikum – Dukat dhe Milot-Balldren. ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 10:11
TIRANE Ashtu sikundër paralajmëruan në seancë plenare, Grupi Parlamentar Demokrat pritet të dorëzojë sot një kallëzim penal për koncensionet e dy akseve rrugore shumë të debatuara Orikum – Dukat dhe Milot-Balldren. ...

Opozita e re kallëzim penal për rrugët Orikum-Dukat dhe MIlot Balldren
Ashtu sic kishte paralajmeruar grupi parlamentar demokrat ka dorëzuar këtë të hënë në prokurori kallëzim penal për koncensionet e dy akseve rrugore shumë të debatuara Orikum – Dukat e Milot-Balldren. Kallzimi vjen pasi ...
Medial | 16-Sep-2019 11:08
Ashtu sic kishte paralajmeruar grupi parlamentar demokrat ka dorëzuar këtë të hënë në prokurori kallëzim penal për koncensionet e dy akseve rrugore shumë të debatuara Orikum – Dukat e Milot-Balldren. Kallzimi vjen pasi ...

Konçesionet e rrugëve, grupi parlamentar demokrat dorëzon kallëzim në Prokurori
Grupi parlamentar demokrat, i kryesuar nga deputetja Rudina Hajdari, ka depozituar paraditen e sotme në Prokurorinë pranë Gjykatës së rrethit gjyqësor Tiranë, një kallëzim penal për konçesionet e rrugëve Orikum-Dukat ...
Lapsi | 16-Sep-2019 10:28
Grupi parlamentar demokrat, i kryesuar nga deputetja Rudina Hajdari, ka depozituar paraditen e sotme në Prokurorinë pranë Gjykatës së rrethit gjyqësor Tiranë, një kallëzim penal për konçesionet e rrugëve Orikum-Dukat ...

Koncesionet e rrugëve, Grupi Parlamentar Demokrat dorëzon kallëzim në Prokurori
Grupi Parlamentar Demokrat i është drejtuar sot Prokurorisë me një kallëzim për PPP-të e rrugëve Orikum-Dukat dhe Milot-Balldren. Sipas kallëzimit, organit të akuzës i kërkohet fillimi i procedimit penal në funksion të ...
Gazeta Dita | 16-Sep-2019 10:43
Grupi Parlamentar Demokrat i është drejtuar sot Prokurorisë me një kallëzim për PPP-të e rrugëve Orikum-Dukat dhe Milot-Balldren. Sipas kallëzimit, organit të akuzës i kërkohet fillimi i procedimit penal në funksion të ...

Koncesionet, KLSH/ Shqiptarët do paguajë 10 mln euro interesa fiktive për dy rrugët
Dy ditë para votimit në kuvend, Kontrolli i Lartë i Shtetit i ka kërkuar qeverisë dhe parlamentit që të tërhiqen nga miratimi i koncesioneve për rrugën Milot-Balldren dhe atë Orikum-Dukat. KLSH i ka dërguar një ketër ...
Telegraf | 15-Sep-2019 18:38
Dy ditë para votimit në kuvend, Kontrolli i Lartë i Shtetit i ka kërkuar qeverisë dhe parlamentit që të tërhiqen nga miratimi i koncesioneve për rrugën Milot-Balldren dhe atë Orikum-Dukat. KLSH i ka dërguar një ketër ...

Konçesionet e rrugëve Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat, grupi parlamentar demokrat dorëzon kallëzim në Prokurori
Grupi parlamentar demokrat, i kryesuar nga deputetja Rudina Hajdari, ka depozituar paraditen e sotme në Prokurorinë pranë pranë Gjykatës së rrethit gjyqësor Tiranë, një kallëzim penal për PPP-të Orikum Dukat dhe Milot ...
Lapsi | 16-Sep-2019 10:15
Grupi parlamentar demokrat, i kryesuar nga deputetja Rudina Hajdari, ka depozituar paraditen e sotme në Prokurorinë pranë pranë Gjykatës së rrethit gjyqësor Tiranë, një kallëzim penal për PPP-të Orikum Dukat dhe Milot ...

E paralajmëroi në Kuvend, Rudina Hajdari kallëzim penal në Prokurori për dy koncesionet Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat
Ashtu siç paralajmëroi në seancën e fundit, Grupi Parlamentar Demokrat i drejtuar nga Rudina Hajdari ka bërë sot kallëzim penal në Prokurorinë e rrethit gjyqësor Tiranë për dy koncesionet e rrugëve Orikum- Dukat dhe ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 10:24
Ashtu siç paralajmëroi në seancën e fundit, Grupi Parlamentar Demokrat i drejtuar nga Rudina Hajdari ka bërë sot kallëzim penal në Prokurorinë e rrethit gjyqësor Tiranë për dy koncesionet e rrugëve Orikum- Dukat dhe ...

KLSH kundër koncesioneve të dy rrugëve, miliona euro dëme
mapo.al Dy ditë para votimit në kuvend, Kontrolli i Lartë i Shtetit i ka kërkuar qeverisë dhe parlamentit që të tërhiqen nga miratimi i koncesioneve për rrugën Milot-Balldren dhe atë Orikum-Dukat. T.Ch publikon një ...
Mapo | 15-Sep-2019 17:29
mapo.al Dy ditë para votimit në kuvend, Kontrolli i Lartë i Shtetit i ka kërkuar qeverisë dhe parlamentit që të tërhiqen nga miratimi i koncesioneve për rrugën Milot-Balldren dhe atë Orikum-Dukat. T.Ch publikon një ...

E paralajmëroi në Kuvend, Rudina Hajdari kallëzim penal në Prokurori për dy koncesionet Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat
Ashtu siç paralajmëroi në seancën e fundit, Grupi Parlamentar Demokrat i drejtuar nga Rudina Hajdari ka bërë sot kallëzim penal në Prokurorinë e rrethit gjyqësor Tiranë për dy koncesionet e rrugëve Orikum- Dukat dhe ...
Politiko | 16-Sep-2019 10:17
Ashtu siç paralajmëroi në seancën e fundit, Grupi Parlamentar Demokrat i drejtuar nga Rudina Hajdari ka bërë sot kallëzim penal në Prokurorinë e rrethit gjyqësor Tiranë për dy koncesionet e rrugëve Orikum- Dukat dhe ...

Zbulohet letra e KLSH-së: Mos i votoni Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat! Kanë pasoja!
Kontrolli i Lartë i Shtetit i kërkoi parlamentit shqiptar të mos miratonin 2 koncesionet e ndërtimit të akseve rrugore Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat. Top-Channel publikoi në mënyrë ekskluzive shkresën që KLSH-ja i ...
Lapsi | 15-Sep-2019 18:15
Kontrolli i Lartë i Shtetit i kërkoi parlamentit shqiptar të mos miratonin 2 koncesionet e ndërtimit të akseve rrugore Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat. Top-Channel publikoi në mënyrë ekskluzive shkresën që KLSH-ja i ...

Koncesionet, dokumenti i KLSH/ Letra për qeverinë: Shteti do të paguajë 10 mln euro interesa fiktive për dy rrugët
Dy ditë para votimit në kuvend, Kontrolli i Lartë i Shtetit i ka kërkuar qeverisë dhe parlamentit që të tërhiqen nga miratimi i koncesioneve për rrugën Milot-Balldren dhe atë Orikum-Dukat. Top Channel publikon një ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 15:24
Dy ditë para votimit në kuvend, Kontrolli i Lartë i Shtetit i ka kërkuar qeverisë dhe parlamentit që të tërhiqen nga miratimi i koncesioneve për rrugën Milot-Balldren dhe atë Orikum-Dukat. Top Channel publikon një ...

Zbardhet shkresa që KLSH i dërgon Ramës: Ja sa do të pagujë shteti për dy rrugët
Dy ditë para votimit në kuvend, Kontrolli i Lartë i Shtetit i ka kërkuar qeverisë dhe parlamentit që të tërhiqen nga miratimi i koncesioneve për rrugën Milot-Balldren dhe atë Orikum-Dukat. Top Channel publikon një ...
Lajmi i Fundit | 15-Sep-2019 17:15
Dy ditë para votimit në kuvend, Kontrolli i Lartë i Shtetit i ka kërkuar qeverisë dhe parlamentit që të tërhiqen nga miratimi i koncesioneve për rrugën Milot-Balldren dhe atë Orikum-Dukat. Top Channel publikon një ...

Ishte në dijeni për shkeljet e kontratave të Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat
Kryeminisri Rama, zëvendësi i tij, ministrja e linjës, kryetari i Kuvendit dhe ministrja e linjës, Belinda Balluku ishin në dijeni se kontratat e rrugës Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat ishin në shkelje serioze ligjore ...
Respublica | 15-Sep-2019 16:17
Kryeminisri Rama, zëvendësi i tij, ministrja e linjës, kryetari i Kuvendit dhe ministrja e linjës, Belinda Balluku ishin në dijeni se kontratat e rrugës Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat ishin në shkelje serioze ligjore ...

Koncesionet, dokumenti i KLSH/ Letra për qeverinë: Shteti do të paguajë 10 mln euro interesa fiktive për dy rrugët
Dy ditë para votimit në kuvend, Kontrolli i Lartë i Shtetit i ka kërkuar qeverisë dhe parlamentit që të tërhiqen nga miratimi i koncesioneve për rrugën Milot-Balldren dhe atë Orikum-Dukat.
Top Channel | 15-Sep-2019 15:01
Dy ditë para votimit në kuvend, Kontrolli i Lartë i Shtetit i ka kërkuar qeverisë dhe parlamentit që të tërhiqen nga miratimi i koncesioneve për rrugën Milot-Balldren dhe atë Orikum-Dukat.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved