ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 13:01

Goditet grupi që trafikonte armë e municione nga Shqipëria në Greqi

Goditet grupi që trafikonte armë e municione nga Shqipëria në Greqi
mapo.al Policia greke tha se goditi një grup kriminal që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas burimeve zyrtare greke katër armë AK 47, armë të tjera dhe më shumë se 122 mijë fishekë u gjetën ...
Mapo | 15-Sep-2019 18:29
mapo.al Policia greke tha se goditi një grup kriminal që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas burimeve zyrtare greke katër armë AK 47, armë të tjera dhe më shumë se 122 mijë fishekë u gjetën ...

Zëri i Amerikës: Goditet grupi kriminal, trafikonte armë e municione nga Shqipëria në Greqi
Policia greke tha se goditi një grup kriminal që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas burimeve zyrtare greke katër armë AK 47, armë të tjera dhe më shumë se 122 mijë fishekë u gjetën dhe ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 17:51
Policia greke tha se goditi një grup kriminal që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas burimeve zyrtare greke katër armë AK 47, armë të tjera dhe më shumë se 122 mijë fishekë u gjetën dhe ...

FOTO+VIDEO/ Zbulohet një bazë e madhe armësh në Kretë që ishin trafikuar në Shqipëria
Të paktën 16 persona dyshohet se janë përfshirë në një grup kriminal të goditur nga një operacion i Departamentit Kundër Krimit të Organizuar të Policisë së Kretës. Ky grup ishte angazhuar në trafikimin e armëve ...
Lapsi | 15-Sep-2019 18:36
Të paktën 16 persona dyshohet se janë përfshirë në një grup kriminal të goditur nga një operacion i Departamentit Kundër Krimit të Organizuar të Policisë së Kretës. Ky grup ishte angazhuar në trafikimin e armëve ...

Trafik ndërkombëtar armësh, konfiskohen mijëra fishekë, bomba e armë luftarake
Një rrjet ndërkombëtar i trafikut të armëve dhe municioneve Shqipëri-Greqi, u godit nga policia greke në zonën e Kretës. Grupi kriminal ishte i angazhuar në import dhe trafikim të armëve dhe municioneve. Si pjesë e ...
ABCNews | 15-Sep-2019 18:17
Një rrjet ndërkombëtar i trafikut të armëve dhe municioneve Shqipëri-Greqi, u godit nga policia greke në zonën e Kretës. Grupi kriminal ishte i angazhuar në import dhe trafikim të armëve dhe municioneve. Si pjesë e ...

E mbushte ishullin e Kretës me kallashnikovë nga Shqipëria, si kryhej trafiku i armëve nga greku
Zbardhen të tjera detaje për trafikun e armëve nga Shqipëria drejt Greqisë me destinacion përfundimtar ishullin e Kretës. Rolin kryesor për trafikun e kallashnikovëve AK-47 e kishte një 59-vjeçar grek, që tashmë është i ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 11:42
Zbardhen të tjera detaje për trafikun e armëve nga Shqipëria drejt Greqisë me destinacion përfundimtar ishullin e Kretës. Rolin kryesor për trafikun e kallashnikovëve AK-47 e kishte një 59-vjeçar grek, që tashmë është i ...

Goditet grupi kriminal!!! Zëri i Amerikës: Trafikonte armë e municione nga Shqipëria në Greqi
Policia greke tha se goditi një grup kriminal që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas burimeve zyrtare greke katër armë AK 47, armë të tjera dhe më shumë se 122 mijë fishekë u gjetën dhe ...
Standard | 16-Sep-2019 09:13
Policia greke tha se goditi një grup kriminal që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas burimeve zyrtare greke katër armë AK 47, armë të tjera dhe më shumë se 122 mijë fishekë u gjetën dhe ...

Transportonin armë dhe muncione, dalin detaje te reja për grupin kriminal
Shpëtim Zinxhiria/Athinë Hetimi policor tregoi se nga nëntori i vitit 2018 e deri më sot, ky grup kriminal, me të njëjtën rrjedhë veprimi, kishte kryer katër importe të një numri municionesh të paspecifikuar nga ...
Telegraf | 15-Sep-2019 15:36
Shpëtim Zinxhiria/Athinë Hetimi policor tregoi se nga nëntori i vitit 2018 e deri më sot, ky grup kriminal, me të njëjtën rrjedhë veprimi, kishte kryer katër importe të një numri municionesh të paspecifikuar nga ...

16 të arrestuar në Greqi, detaje të reja rreth trafikut të armëve, sa llogaritej vlera e tyre (Video)
Një aksion i madh i policisë greke, kundër trafikut ndërkombëtar të armëve dhe municioneve është duke u zhvilluar këtë të dielë në zonën e Kretës. Mediat greke raportojnë se grupi kriminal ishte pjesë e trafikut të ...
Telegraf | 15-Sep-2019 15:08
Një aksion i madh i policisë greke, kundër trafikut ndërkombëtar të armëve dhe municioneve është duke u zhvilluar këtë të dielë në zonën e Kretës. Mediat greke raportojnë se grupi kriminal ishte pjesë e trafikut të ...

Mbushet Kreta me armë dhe fishekë nga Shqipëria, detajet e super-operacionit
Policia greke në ishullin e Kretës, ka arrestuar 6 shtetas grekë dhe ka shpallur në kërkim edhe 5 shtetas shqiptarë, pasi gjatë një aksioni të zhvilluar gjatë 24 orëve të fundit,u shkatërrua një organizatë që importonte ...
Top Channel | 15-Sep-2019 13:41
Policia greke në ishullin e Kretës, ka arrestuar 6 shtetas grekë dhe ka shpallur në kërkim edhe 5 shtetas shqiptarë, pasi gjatë një aksioni të zhvilluar gjatë 24 orëve të fundit,u shkatërrua një organizatë që importonte ...

Shaktërrohet grupi i trafikut të armëvë nga Shqipëria në Greqi
Një organizatë kriminale, që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt Greqisë, është shkatërruar përmes një operacioni të përbashkët mes policisë shqiptare dhe asaj greke. Sipas njoftimit të policisë greke, 16 ...
Gazeta Dita | 15-Sep-2019 16:42
Një organizatë kriminale, që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt Greqisë, është shkatërruar përmes një operacioni të përbashkët mes policisë shqiptare dhe asaj greke. Sipas njoftimit të policisë greke, 16 ...

Është goditur një grup që trafikonte armë e municione nga Shqipëria në Greqi
Policia greke tha se goditi një grup kriminal që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas burimeve zyrtare greke katër armë AK 47, armë të tjera dhe më shumë se 122 mijë fishekë u gjetën dhe ...
Portalb | 15-Sep-2019 16:23
Policia greke tha se goditi një grup kriminal që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas burimeve zyrtare greke katër armë AK 47, armë të tjera dhe më shumë se 122 mijë fishekë u gjetën dhe ...

Trafik armësh në Greqi, shkatërrohet grupi kriminal
Policia greke ka shkatërruar një grup kriminal që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt ishullit të Kretës, në Greqi. Mediat greke raportojnë se janë arrestuar 16 persona, 11 prej të ndaluarve shtetas grekë ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 13:52
Policia greke ka shkatërruar një grup kriminal që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt ishullit të Kretës, në Greqi. Mediat greke raportojnë se janë arrestuar 16 persona, 11 prej të ndaluarve shtetas grekë ...

Goditet një grup që trafikonte armë e municione nga Shqipëria në Greqi
Athinë, 15 shtator 2019 – Policia greke tha se goditi një grup kriminal që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas burimeve zyrtare greke katër armë AK 47, armë të tjera dhe më shumë se 122 mijë ...
Illyriapress | 15-Sep-2019 15:43
Athinë, 15 shtator 2019 – Policia greke tha se goditi një grup kriminal që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas burimeve zyrtare greke katër armë AK 47, armë të tjera dhe më shumë se 122 mijë ...

Kretë, policia greke arreston 6 shtetas grekë, shpall në kërkim edhe 5 shtetas shqiptarë
Brenda ngarkesës me jonxhë të tharë, që po transportohej në kamion, u gjetën 122.000 fishekë kallashnikovi, 4 armë automatike Kallashnikov, si dhe detonatorë, armë gjuetie dhe pjesë armësh automatike zjarri. Anëtarët e ...
Medial | 15-Sep-2019 15:34
Brenda ngarkesës me jonxhë të tharë, që po transportohej në kamion, u gjetën 122.000 fishekë kallashnikovi, 4 armë automatike Kallashnikov, si dhe detonatorë, armë gjuetie dhe pjesë armësh automatike zjarri. Anëtarët e ...

Kretë, policia greke arreston 6 shtetas grekë, shpall në kërkim edhe 5 shtetas shqiptarë
Policia greke bën të ditur se në ishullin e Kretës ka arrestuar 6 shtetas grekë dhe ka shpallur në kërkim edhe 5 shtetas shqiptarë, pasi akuzohen se importonin armë dhe municione nga Shqipëria. Nga hetimet rezultoi se ...
RTSH | 15-Sep-2019 15:32
Policia greke bën të ditur se në ishullin e Kretës ka arrestuar 6 shtetas grekë dhe ka shpallur në kërkim edhe 5 shtetas shqiptarë, pasi akuzohen se importonin armë dhe municione nga Shqipëria. Nga hetimet rezultoi se ...

Armë në aksin Shqipëri-Greqi, 6 të arrestuar në vendin fqinj
Policia greke ka asgjësuar një grup kriminal që trafikonte sasi të konsiderueshme armësh në aksin Shqipëri-Greqi. Në pranga kanë rënë 6 shtetas grekë, ndërsa janë sekuestruar 4 automatikë të tipit Kallashnikov dhe mbi ...
ABCNews | 15-Sep-2019 12:46
Policia greke ka asgjësuar një grup kriminal që trafikonte sasi të konsiderueshme armësh në aksin Shqipëri-Greqi. Në pranga kanë rënë 6 shtetas grekë, ndërsa janë sekuestruar 4 automatikë të tipit Kallashnikov dhe mbi ...

Trafik armësh dhe municionesh nga Shqipëria në Greqi, shkatërrohet grupi kriminal
Autorët po shpërndanin armë në të gjithë Greqinë – grupi kriminal ishte shumë aktiv, shkruan OraNews. Policia greke shkatërron një grup kriminal që trafikonte armë dhe mucione nga Shqipëria në ishullin e Kretës, në ...
Alsat-M | 15-Sep-2019 13:05
Autorët po shpërndanin armë në të gjithë Greqinë – grupi kriminal ishte shumë aktiv, shkruan OraNews. Policia greke shkatërron një grup kriminal që trafikonte armë dhe mucione nga Shqipëria në ishullin e Kretës, në ...

Goditet një grup që trafikonte armë e municione nga Shqipëria në Greqi
Policia greke tha se goditi një grup kriminal që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas burimeve zyrtare greke katër armë AK 47, armë të tjera dhe më shumë se 122 mijë fishekë u gjetën dhe ...
Zeri Amerikes | 15-Sep-2019 12:26
Policia greke tha se goditi një grup kriminal që trafikonte armë dhe municione nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas burimeve zyrtare greke katër armë AK 47, armë të tjera dhe më shumë se 122 mijë fishekë u gjetën dhe ...

Kamion me armë dhe municione në Kretë, dyshohet se ishin importuar nga Shqipëria
Detaje të reja dalin në dritë nga kamioni me armë dhe municione që u bllokua në Greqi. Në sajë të operacionit policor, i cili kishte për qëllim çmontimin e veprimtarisë së paligjshme të grupit kriminal të angazhuar në ...
Telegraf | 15-Sep-2019 12:08
Detaje të reja dalin në dritë nga kamioni me armë dhe municione që u bllokua në Greqi. Në sajë të operacionit policor, i cili kishte për qëllim çmontimin e veprimtarisë së paligjshme të grupit kriminal të angazhuar në ...

Trafik armësh nga Shqipëria në Greqi, shkatërrohet grupi kriminal
Një operacion i përbashkët i policisë greke dhe asaj shqiptare ka shkatërruar një organizatë kriminale të trafikut të armëve dhe municioneve nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas policisë greke organizata përbëhet nga 16 ...
TetovaSot | 15-Sep-2019 12:21
Një operacion i përbashkët i policisë greke dhe asaj shqiptare ka shkatërruar një organizatë kriminale të trafikut të armëve dhe municioneve nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas policisë greke organizata përbëhet nga 16 ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved