ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 22:14

Rriten temperaturat, parashikimi i motit për ditët e para të javës

Rriten temperaturat, parashikimi i motit për ditët e para të javës
mapo.al Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 14ºC deri në 29ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33 ºC ...
Mapo | 16-Sep-2019 09:03
mapo.al Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 14ºC deri në 29ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33 ºC ...

Vazhdojnë temperaturat e larta, ja parashikimi i motit për sot 16 shtator 2019
Sot do të vijojë moti i kthjellët me vranësira të pakta. Era do të fryjë Juglindje-Veriperëndim 1-6m/sek e përgjatë bregdetit përkohësisht deri 12m/sek. Valëzimi në det i forcës 2 deri 3 ballë. Temperaturat ...
Telegraf | 16-Sep-2019 09:15
Sot do të vijojë moti i kthjellët me vranësira të pakta. Era do të fryjë Juglindje-Veriperëndim 1-6m/sek e përgjatë bregdetit përkohësisht deri 12m/sek. Valëzimi në det i forcës 2 deri 3 ballë. Temperaturat ...

Moti për ditën e hënë, 16 shtator 2019!
Vlerat e larta barike do të diktojnë alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta në zonat malore, POR kryesisht kthjellime në zonën e ulët dhe bregdet deri në pasdite kur vranësirat bëhen të dukshme në të gjithë ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 07:11
Vlerat e larta barike do të diktojnë alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta në zonat malore, POR kryesisht kthjellime në zonën e ulët dhe bregdet deri në pasdite kur vranësirat bëhen të dukshme në të gjithë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 15 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 08:09
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 15 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të ...

Sot edhe nesër temperatura të larta, nga e mërkura shi
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se gjatë këtyre pesë ditëve të ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës së mërkurë dhe të enjte parashihen të ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 07:45
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se gjatë këtyre pesë ditëve të ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës së mërkurë dhe të enjte parashihen të ...

Diell dhe erë e dobët gjatë ditës së sotme
Moti në Republikën e Maqedonisë Veriore do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri 18 gradë Celsius ...
Gazeta Express | 31-Aug-2019 09:34
Moti në Republikën e Maqedonisë Veriore do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri 18 gradë Celsius ...

Temperatura si në verë, parashikimi për këtë fillim jave
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 14ºC deri në 29ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33 ºC dhe në ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 10:30
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 14ºC deri në 29ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33 ºC dhe në ...

Moti me diell dhe i ngrohtë, temperatura deri në 33 gradë Celsius
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët të ndryshueshme. Temperatura minimale do të ulet mes 6 dhe 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup mot me ...
Albportali | 16-Sep-2019 10:28
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët të ndryshueshme. Temperatura minimale do të ulet mes 6 dhe 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup mot me ...

Moti me diell dhe i ngrohtë, temperatura deri në 33 gradë Celsius
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët të ndryshueshme. Temperatura minimale do të ulet mes 6 dhe 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup mot me ...
Republika | 16-Sep-2019 10:10
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët të ndryshueshme. Temperatura minimale do të ulet mes 6 dhe 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup mot me ...

Moti me diell dhe i ngrohtë, temperatura deri në 33 gradë Celsius
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët të ndryshueshme. Temperatura minimale do të ulet mes 6 dhe 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup mot me ...
TetovaSot | 16-Sep-2019 10:09
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët të ndryshueshme. Temperatura minimale do të ulet mes 6 dhe 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup mot me ...

Rriten temperaturat, parashikimi i motit për ditët e para të javës
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 14ºC deri në 29ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33 ºC dhe në ...
Lajmi i Fundit | 16-Sep-2019 09:51
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 14ºC deri në 29ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33 ºC dhe në ...

Parashikimi i motit nga e hëna deri të premten, ja kur priten shira…
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njofton se prej ditës së hënë e deri në mes të javës përgjithësisht parashikohet mot me diell. Ditën e enjte pjesërisht në Veri do të nisin reshjet e shiut. Paqendrueshmëria në të gjithë ...
Standard | 16-Sep-2019 09:13
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njofton se prej ditës së hënë e deri në mes të javës përgjithësisht parashikohet mot me diell. Ditën e enjte pjesërisht në Veri do të nisin reshjet e shiut. Paqendrueshmëria në të gjithë ...

Parashikimi i motit për javën në vijim, këtë ditë bien temperaturat
Në fillim të javës së ardhshme më ngrohtë dhe me diell, e në pjesën e dytë të javës, më ftohtë, mundësi edhe për shi. Ditëve në vijim mbi vendin tonë vazhdojnë të shtrihen fusha të presionit të......
Zeri | 16-Sep-2019 09:07
Në fillim të javës së ardhshme më ngrohtë dhe me diell, e në pjesën e dytë të javës, më ftohtë, mundësi edhe për shi. Ditëve në vijim mbi vendin tonë vazhdojnë të shtrihen fusha të presionit të......

Moti në vendin tonë në pesë ditët e ardhshme
Në fillim të javës së ardhshme më ngrohtë dhe me diell, e në pjesën e dytë të javës, më ftohtë, mundësi edhe për shi. Ditëve në vijim mbi vendin tonë vazhdojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 23:47
Në fillim të javës së ardhshme më ngrohtë dhe me diell, e në pjesën e dytë të javës, më ftohtë, mundësi edhe për shi. Ditëve në vijim mbi vendin tonë vazhdojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të ...

Deri të mërkurën mot me diell dhe i ngrohtë, nga e enjtja ftohje e motit dhe reshje të shiut
Shkup, 16 shtator – Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët të ndryshueshme. Temperatura minimale do të ulet mes 6 dhe 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 27 deri 34 gradë Celsius, njofton ...
Koha.mk | 16-Sep-2019 08:51
Shkup, 16 shtator – Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët të ndryshueshme. Temperatura minimale do të ulet mes 6 dhe 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 27 deri 34 gradë Celsius, njofton ...

Moti me diell dhe i ngrohtë, temperatura deri në 33 gradë Celsius
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët të ndryshueshme. Temperatura minimale do të ulet mes 6 dhe 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup mot me ...
Alsat-M | 16-Sep-2019 08:41
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët të ndryshueshme. Temperatura minimale do të ulet mes 6 dhe 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup mot me ...

Moti sot
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Nga pjesa verilindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 16 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri ...
IliriaNews | 16-Sep-2019 08:31
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Nga pjesa verilindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 16 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri ...

Parashikimi i motit,e diel 15 shtator
15 Shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5 metër në det të ...
Telegraf | 15-Sep-2019 10:18
15 Shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5 metër në det të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 15 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të ...
Arbresh | 16-Sep-2019 08:15
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 15 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të ...

Parashikimi i motit
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Nga pjesa verilindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 16 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri ...
Shenja | 16-Sep-2019 08:11
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Nga pjesa verilindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 16 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved