ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 04:43

Bërnabiq për Kosovën: Të fitojmë sa më shumë dhe të humbim sa më pak

Bërnabiq për Kosovën: Të fitojmë sa më shumë dhe të humbim sa më pak
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka folur për synimet e një marrëveshjeje përfundimtare me Kosovën. Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka deklaruar se një zgjidhje kompromisi është e vetmja mundësi për t’i dhënë ...
Arbresh | 16-Sep-2019 11:13
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka folur për synimet e një marrëveshjeje përfundimtare me Kosovën. Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka deklaruar se një zgjidhje kompromisi është e vetmja mundësi për t’i dhënë ...

Bërnabiq për Kosovën: Të fitojmë sa më shumë dhe të humbim sa më pak
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka deklaruar se një zgjidhje kompromisi është e vetmja mundësi për t’i dhënë fund çështjes së Kosovës. Me të, ajo thotë se të dyja palët duhet ta fitojnë stabilitetin, të ardhmen më ...
Lajminet | 16-Sep-2019 10:53
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka deklaruar se një zgjidhje kompromisi është e vetmja mundësi për t’i dhënë fund çështjes së Kosovës. Me të, ajo thotë se të dyja palët duhet ta fitojnë stabilitetin, të ardhmen më ...

Bërnabiq: Pa kompromis, s`ka zgjidhje për Kosovën
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...
Alsat-M | 16-Sep-2019 09:36
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...

Brnabiq: Pa kompromis, s`ka zgjidhje për Kosovën
Kryeministrja serbe, Ana Brnabiq, tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...
Gazeta Observer | 16-Sep-2019 09:05
Kryeministrja serbe, Ana Brnabiq, tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...

Bërnabiq: Pa kompromis, s`ka zgjidhje për Kosovën
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...
EkonomiaOnline | 16-Sep-2019 08:53
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...

Bërnabiq: Pa kompromis, s`ka zgjidhje për Kosovën
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...
Medial | 16-Sep-2019 08:47
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...

Bërnabiq: Pa kompromis, s`ka zgjidhje për Kosovën
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...
Klan Kosova | 16-Sep-2019 08:36
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...

Vuçiç e pranon që është mërzitur pas shkarkimit të John Bolton nga Trump
Presidenti serb Aleksandar Vucic tha sot se, pavarësisht se presidenti amerikan Donald Trump ka larguar këshilltarin e tij për siguri, John Bolton, me administratën amerikane do të vazhdojnë bisedimet për të gjetur një ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 14:45
Presidenti serb Aleksandar Vucic tha sot se, pavarësisht se presidenti amerikan Donald Trump ka larguar këshilltarin e tij për siguri, John Bolton, me administratën amerikane do të vazhdojnë bisedimet për të gjetur një ...

Ikja e Boltonit nga Shtëpia e Bardhë, Vuçiç: i duhuri për Kosovën
Presidenti Vuçiç ka komentuar largimin e John Boltonit si Këshilltar i Sigurisë Kombëtare të SHBA, duke thënë se nuk ka asnjë arsye për t’u gëzuar nga ky zhvillim në administratën Trump. “Ne serbëve na pëlqeu qëndrimi i ...
Tesheshi | 15-Sep-2019 17:18
Presidenti Vuçiç ka komentuar largimin e John Boltonit si Këshilltar i Sigurisë Kombëtare të SHBA, duke thënë se nuk ka asnjë arsye për t’u gëzuar nga ky zhvillim në administratën Trump. “Ne serbëve na pëlqeu qëndrimi i ...

Vuçiq e pranon se është mërzitur për shkarkimin e Boltonit
Beograd, 15 shtator 2019 – Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, pranoi se është mërzitur që Prersidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, e shkarkoi John Boltonin nga detyra e këshilltarit për ...
Illyriapress | 15-Sep-2019 17:13
Beograd, 15 shtator 2019 – Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, pranoi se është mërzitur që Prersidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, e shkarkoi John Boltonin nga detyra e këshilltarit për ...

Shkarkimi i John Bolton, Vuçiç: Nuk kuptoj gëzimin e disave pas këtij lajmi
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tregoi hapur se lajmi për shkarkimin e këshilltarit të Trump, John Bolton e mërziti. I pyetur se si komenton faktin se John Bolton u desh ta linte postin e tij, njeriun që ishtë kundër ...
Politiko | 15-Sep-2019 16:14
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tregoi hapur se lajmi për shkarkimin e këshilltarit të Trump, John Bolton e mërziti. I pyetur se si komenton faktin se John Bolton u desh ta linte postin e tij, njeriun që ishtë kundër ...

Vuçiq e pranon që është mërzitur pasi Trumpi e shkarkoi John Boltonin
Presidenti serb Aleksandar Vucic tha sot se, pavarësisht se presidenti amerikan Donald Trump ka larguar këshilltarin e tij për siguri, John Bolton, me administratën amerikane do të vazhdojnë bisedimet për të gjetur një ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 14:35
Presidenti serb Aleksandar Vucic tha sot se, pavarësisht se presidenti amerikan Donald Trump ka larguar këshilltarin e tij për siguri, John Bolton, me administratën amerikane do të vazhdojnë bisedimet për të gjetur një ...

Vuçiq: Do të vazhdojmë bisedimet me shqiptarët dhe amerikanët për të arritur një paqe të qëndrueshme
Presidenti serb Aleksandar Vucic tha sot se, pavarësisht se presidenti amerikan Donald Trump ka larguar këshilltarin e tij për siguri, John Bolton, me administratën amerikane do të vazhdojnë bisedimet për të gjetur një ...
Arbresh | 15-Sep-2019 14:09
Presidenti serb Aleksandar Vucic tha sot se, pavarësisht se presidenti amerikan Donald Trump ka larguar këshilltarin e tij për siguri, John Bolton, me administratën amerikane do të vazhdojnë bisedimet për të gjetur një ...

Vuçiq: Do të vazhdojmë bisedimet me shqiptarët dhe amerikanët për të arritur një paqe të qëndrueshme
Presidenti serb Aleksandar Vucic tha sot se, pavarësisht se presidenti amerikan Donald Trump ka larguar këshilltarin e tij për siguri, John Bolton, me administratën amerikane do të vazhdojnë bisedimet për të gjetur një ...
Zeri | 15-Sep-2019 13:36
Presidenti serb Aleksandar Vucic tha sot se, pavarësisht se presidenti amerikan Donald Trump ka larguar këshilltarin e tij për siguri, John Bolton, me administratën amerikane do të vazhdojnë bisedimet për të gjetur një ...

Vuçiq: Do të vazhdojmë bisedimet me shqiptarët dhe amerikanët për të arritur një paqe të qëndrueshme
Presidenti serb Aleksandar Vucic tha sot se, pavarësisht se presidenti amerikan Donald Trump ka larguar këshilltarin e tij për siguri, John Bolton, me administratën amerikane do të vazhdojnë bisedimet për të gjetur një ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 13:28
Presidenti serb Aleksandar Vucic tha sot se, pavarësisht se presidenti amerikan Donald Trump ka larguar këshilltarin e tij për siguri, John Bolton, me administratën amerikane do të vazhdojnë bisedimet për të gjetur një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved