ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 18:07

Kryemadhi uron nxënësit: Politika të reflektojë, ‘JO’ propagandë me arsimin

Kryemadhi uron nxënësit: Politika të reflektojë, ‘JO’ propagandë me arsimin
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka uruar sot me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor 2019-2020. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Kryemadhi pohoi se politika nuk duhet të bëjë propagandë me arsimin falas. Mes të ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 11:18
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka uruar sot me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor 2019-2020. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Kryemadhi pohoi se politika nuk duhet të bëjë propagandë me arsimin falas. Mes të ...

Urimi i Kryemadhit, në ditën e parë të shkollës: Ju jeni brezi që do ndërtoni një Shqipëri më të mirë
Listës së aktorëve kryesore të politikës në vend, të cilët kanë uruar për çeljen e vitit të ri shkollor, i është bashkuar edhe Monika Kryemadhi.
Top Channel | 16-Sep-2019 10:58
Listës së aktorëve kryesore të politikës në vend, të cilët kanë uruar për çeljen e vitit të ri shkollor, i është bashkuar edhe Monika Kryemadhi.

Kryemadhi: Duhet të reflektojmë që arsimi në Shqipëri të jetë më cilësor
Një urim për të gjithë nxënësit ka shprehur edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi. Në një postim në “Facebook”, drejtuesja e LSI duke përmendur të gjitha sakrificat e nxënësve, mësuesve e prindërve, nuk i kursen as ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 11:18
Një urim për të gjithë nxënësit ka shprehur edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi. Në një postim në “Facebook”, drejtuesja e LSI duke përmendur të gjitha sakrificat e nxënësve, mësuesve e prindërve, nuk i kursen as ...

Soreca uron nxënësit në shqip: Kini besim tek vendi juaj, shumë shpejt hapen negociatat për në BE
Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca në diten e pare të vitit të ri shkollor, ka uruar të gjithë nxënësit shqiptarë. Soreca ka dhene mesazhin e mire se shpreson se shumë shpejt Shqipërisë do t’i hapen negociatat për ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 10:21
Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca në diten e pare të vitit të ri shkollor, ka uruar të gjithë nxënësit shqiptarë. Soreca ka dhene mesazhin e mire se shpreson se shumë shpejt Shqipërisë do t’i hapen negociatat për ...

Basha bën politikë me fëmijët në ditën e parë të shkollës: E ardhmja nuk do të vonojë
Kryedemokrati Lulzim Basha ka uruar përmes një postimi në facebook të gjithë nxënësit që sot nisin shkollën, duke bere poilitike me femijet qe diten e pare te fillimit te vitit te ri mesimor.. Ndërsa ka uruar për një ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 10:00
Kryedemokrati Lulzim Basha ka uruar përmes një postimi në facebook të gjithë nxënësit që sot nisin shkollën, duke bere poilitike me femijet qe diten e pare te fillimit te vitit te ri mesimor.. Ndërsa ka uruar për një ...

“Lulet e fëmijëve, simboli i shpresës” Basha uron nxënësit për vitin e ri shkollor
Kryedemokrati Lulzim Basha ka uruar përmes një postimi në facebook të gjithë nxënësit që sot nisin shkollën. Ndërsa ka uruar për një vit të mbarë e të ndriçuar nga drita e dijes, bashkë me urimin për nxënësit Kreu i PD, ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 09:39
Kryedemokrati Lulzim Basha ka uruar përmes një postimi në facebook të gjithë nxënësit që sot nisin shkollën. Ndërsa ka uruar për një vit të mbarë e të ndriçuar nga drita e dijes, bashkë me urimin për nxënësit Kreu i PD, ...

Basha uron nxënësit: Lulet që mbani në duar sot, simbol shpresë për një ardhme më të mirë
Edhe kreu i PD, Lulzim Basha ka uruar të gjithë nxënësit për nisjen e vitit të ri shkollor. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se lulet që mbajnë vogëlushet në duar këtë në këtë ditë të parë të ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 09:48
Edhe kreu i PD, Lulzim Basha ka uruar të gjithë nxënësit për nisjen e vitit të ri shkollor. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se lulet që mbajnë vogëlushet në duar këtë në këtë ditë të parë të ...

Basha uron nxënësit: Shpresë dhe besim për një të ardhme më e mirë
Kreu i opozitës Lulzim Basha nëpërmjet një mesazhi në faqen e tij në facebook ka uruar nisjen e procesit mësimor për këtë vit. “Lulet që mbajnë sot vogëlushët në duar janë simboli i shpresës dhe besimit tek një e ardhme ...
Telegraf | 16-Sep-2019 09:46
Kreu i opozitës Lulzim Basha nëpërmjet një mesazhi në faqen e tij në facebook ka uruar nisjen e procesit mësimor për këtë vit. “Lulet që mbajnë sot vogëlushët në duar janë simboli i shpresës dhe besimit tek një e ardhme ...

Basha uron nxënësit: Vit shkollor të mbarë dhe të ndriçuar nga drita e dijes!
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar sot nxënësit, mësuesit dhe prindërit për nisjen e vitit të ri shkollor. “Të dashur nxënës, prindër dhe mësues, ju uroj nga zemra vit shkollor të mbarë dhe të ...
RTSH | 16-Sep-2019 11:37
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar sot nxënësit, mësuesit dhe prindërit për nisjen e vitit të ri shkollor. “Të dashur nxënës, prindër dhe mësues, ju uroj nga zemra vit shkollor të mbarë dhe të ...

Basha uron nxënësit: Vit shkollor të mbarë dhe të ndriçuar nga drita e dijes!
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar sot nxënësit, mësuesit dhe prindërit për nisjen e vitit të ri shkollor. BURIMI: www.rtsh.al
Medial | 16-Sep-2019 11:36
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar sot nxënësit, mësuesit dhe prindërit për nisjen e vitit të ri shkollor. BURIMI: www.rtsh.al

Nis viti i ri shkollor në Shqipëri, 380 mijë nxënës në banka
Ka nisur sot në Shqipëri viti I ri shkollor. Rrethj 380 mijë nxenës të arsimit parauniversitar janë ulur për herë të parë në banka për këtë vit shkollor. Fëmijet që shkojnë për herë të parë në klasën e parë janë afro 24 ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 09:27
Ka nisur sot në Shqipëri viti I ri shkollor. Rrethj 380 mijë nxenës të arsimit parauniversitar janë ulur për herë të parë në banka për këtë vit shkollor. Fëmijet që shkojnë për herë të parë në klasën e parë janë afro 24 ...

Kryemadhi: Duhet të reflektojmë që arsimi në Shqipëri të jetë më cilësor
Një urim për të gjithë nxënësit ka shprehur edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi. Në një postim në “Facebook”, drejtuesja e LSI duke përmendur të gjitha sakrificat e nxënësve, mësuesve e prindërve, nuk i kursen as ...
Medial | 16-Sep-2019 11:18
Një urim për të gjithë nxënësit ka shprehur edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi. Në një postim në “Facebook”, drejtuesja e LSI duke përmendur të gjitha sakrificat e nxënësve, mësuesve e prindërve, nuk i kursen as ...

Shkolla në Ferraj në kushte të vështira: Lagështirë dhe hapësira të pamjaftueshme
Nisja e vitit te ri shkollor, shënon një ndër hapat më të rëndësishëm në jetën e çdo nxënësi, sidomos për ata që ulen për herë të parë në bankat e shkollës. Mes emocionesh, prindrit përcjellin fëmijët e tyre duke i ...
Lajmi i Fundit | 16-Sep-2019 11:15
Nisja e vitit te ri shkollor, shënon një ndër hapat më të rëndësishëm në jetën e çdo nxënësi, sidomos për ata që ulen për herë të parë në bankat e shkollës. Mes emocionesh, prindrit përcjellin fëmijët e tyre duke i ...

BE thirrje të rinjve: Qëndroni në Shqipëri, së shpejti hapen negociatat
Ambasadori i Bashkimit Evropian në Tiranë, Luigi Soreca në ditën e parë të shkollës ka uruar të gjithë nxënësit shqiptarë. Soreca ka dhënë një mesazh të fortë për të gjithë të rinjtë, duke deklaruar se Shqipëria shumë ...
Gazeta Dita | 16-Sep-2019 11:11
Ambasadori i Bashkimit Evropian në Tiranë, Luigi Soreca në ditën e parë të shkollës ka uruar të gjithë nxënësit shqiptarë. Soreca ka dhënë një mesazh të fortë për të gjithë të rinjtë, duke deklaruar se Shqipëria shumë ...

Shqipëri: 380 mijë nxënës sot u kthehen bankave shkollore
Sot në Shqipëri fillon procesi mësimor për sezonin 2019/20, ku në total janë 386 mijë nxënës që do t’iu drejtohen bankave të shkollës. Nga këta, 24 mijë nxënës fillojnë klasën e parë, ndërsa 272 mijë të tjerë janë në ...
AlbInfo | 16-Sep-2019 10:40
Sot në Shqipëri fillon procesi mësimor për sezonin 2019/20, ku në total janë 386 mijë nxënës që do t’iu drejtohen bankave të shkollës. Nga këta, 24 mijë nxënës fillojnë klasën e parë, ndërsa 272 mijë të tjerë janë në ...

Meta në çeljen e vitit shkollor: Prioriteti kryesor i një shoqërie, dija dhe arsimi te gjenerata më e re
Përmes një postimi në Facebook, vitin e ri shkollor e ka uruar edhe Presidenti i Republikës, Ilir Meta.
Top Channel | 16-Sep-2019 09:09
Përmes një postimi në Facebook, vitin e ri shkollor e ka uruar edhe Presidenti i Republikës, Ilir Meta.

Presidenti Meta ulet në bankat e shkollës, politika uron nxënësit
Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që të urojë nxënësit për fillimin e vitit të ri shkollor, duke u ulur bashkë me ta në një bankë. Meta ka vizituar një prej shkollave në Tiranë dhe në mënyrë simbolike është ulur në ...
Lajmi i Fundit | 16-Sep-2019 10:30
Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që të urojë nxënësit për fillimin e vitit të ri shkollor, duke u ulur bashkë me ta në një bankë. Meta ka vizituar një prej shkollave në Tiranë dhe në mënyrë simbolike është ulur në ...

Soreca uron nxënësit dhe i falenderon në shqip: Kini besim tek vendi juaj, shumë shpejt hapen negociatat për në BE
Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca në kuadër të fillimit të vitit të ri shkollor, ka uruar këtë të hënë të gjithë nxënësit shqiptarë. Duke dhënë një mesazh të fortë për të rinjtë, Soreca ka deklaruar se shpreson se ...
Lexo | 16-Sep-2019 10:23
Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca në kuadër të fillimit të vitit të ri shkollor, ka uruar këtë të hënë të gjithë nxënësit shqiptarë. Duke dhënë një mesazh të fortë për të rinjtë, Soreca ka deklaruar se shpreson se ...

Meta: Arsimi investimi më i sigurtë për të ardhmen
Tiranë, 16 shtator 2019 – Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ua ka uruar nxënësve të Shqipërisë vitin e ri shkollor, i cili nis sot. “Ju u uroj me zemër shumë suksese dhe një vit të mbarë shkollor, në nisjen e ...
Illyriapress | 16-Sep-2019 10:17
Tiranë, 16 shtator 2019 – Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ua ka uruar nxënësve të Shqipërisë vitin e ri shkollor, i cili nis sot. “Ju u uroj me zemër shumë suksese dhe një vit të mbarë shkollor, në nisjen e ...

Lulzim Basha propagandë politike edhe me fëmijët në ditën e parë të shkollës dhe bën paralajmërimin e rradhës
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha uroi nxënësit në vitin e ri shkollor. Ndër rreshta nuk ka lënë pas edhe politikën, kur thotë se një e ardhme më e mirë do të vijë për Shqipërinë, dhe do të jetë e afërt. “Të ...
Lexo | 16-Sep-2019 10:04
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha uroi nxënësit në vitin e ri shkollor. Ndër rreshta nuk ka lënë pas edhe politikën, kur thotë se një e ardhme më e mirë do të vijë për Shqipërinë, dhe do të jetë e afërt. “Të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved