ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 22:55

Aksidenti me një të vdekur në Korcë, pranga drejtuesit të mjetit shkak parakalimi i gabuar

Aksidenti me një të vdekur në Korcë, pranga drejtuesit të mjetit shkak parakalimi i gabuar
KORÇË Një parakalim i gabuar i makinës tip benz, dyshohet të jetë shkak i aksidentit të mbrëmjes së djeshme në Korcë, ku një person humbi jetën ndërsa 4 të tjerë mbetën të plagosur. Burime nga blutë e Korcës thanë se ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 10:00
KORÇË Një parakalim i gabuar i makinës tip benz, dyshohet të jetë shkak i aksidentit të mbrëmjes së djeshme në Korcë, ku një person humbi jetën ndërsa 4 të tjerë mbetën të plagosur. Burime nga blutë e Korcës thanë se ...

Furgoni përplaset me autobusin te Shkëmbi i Kavajës, lëndohen 2 persona
Një aksident automobilistik ka ndodhur para 30 minutave në aksin rrugor Plepa – Golem, pranë Shkëmbit të Kavajës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanëeb” se një automjet tip furgon ka goditur një autobus. Për ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 22:25
Një aksident automobilistik ka ndodhur para 30 minutave në aksin rrugor Plepa – Golem, pranë Shkëmbit të Kavajës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanëeb” se një automjet tip furgon ka goditur një autobus. Për ...

Aksidenti në Rrugën e Kombit, vajza humbi dy këmbët, vdiq në spital
mapo.al Një aksiodent i rëndë ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në makinë me babanë e saj, G.I., 44 vjeç, kur në një moment, ...
Mapo | 16-Sep-2019 08:57
mapo.al Një aksiodent i rëndë ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në makinë me babanë e saj, G.I., 44 vjeç, kur në një moment, ...

Aksidenti tragjik në Korçë, zbardhet identiteti i viktimës
KORCE Një aksident tragjik u shënua sot në Leshnicë të Korçës. Si pasojë e aksidentit, një person vdiq dhe 4 janë plagosur. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se viktimë në këtë aksident ka mbetur shtetasi ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 20:44
KORCE Një aksident tragjik u shënua sot në Leshnicë të Korçës. Si pasojë e aksidentit, një person vdiq dhe 4 janë plagosur. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se viktimë në këtë aksident ka mbetur shtetasi ...

Aksidenti i rëndë në Korçë, arrestohet drejtuesi i “Benzit”
Policia ka arrestuar 38 vjeçarin Daniel Hyka si përgjegjës për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e të dielës pranë fshatit Leshnicë ku një person humbi jetën dhe katër të tjerë u plagosën. Daniel Hyka nga fshati Petrushë u ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 10:49
Policia ka arrestuar 38 vjeçarin Daniel Hyka si përgjegjës për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e të dielës pranë fshatit Leshnicë ku një person humbi jetën dhe katër të tjerë u plagosën. Daniel Hyka nga fshati Petrushë u ...

Aksidenti tragjik në Korçë, arrestohet shoferi i benzit
Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë. Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën, e për pasojë 4 persona mbetën të plagosur, ndërsa 55-vjeçari Agron Qamo që ndodhej në ...
Telegraf | 16-Sep-2019 10:03
Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë. Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën, e për pasojë 4 persona mbetën të plagosur, ndërsa 55-vjeçari Agron Qamo që ndodhej në ...

Pamje të rënda/ Aksidenti në Leshnicë, i plagosuri ndihmohet nga kalimtarët
KORCË Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanseb” se si pasojë e aksidentit, një person se ka ndërruar jetë, kurse 4 janë plagosur. ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 19:19
KORCË Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanseb” se si pasojë e aksidentit, një person se ka ndërruar jetë, kurse 4 janë plagosur. ...

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, dyshohet për viktima
Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Leshnicë të aksit rrugor Korçë-Pogradec.
Top Channel | 15-Sep-2019 18:58
Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Leshnicë të aksit rrugor Korçë-Pogradec.

Aksident i rëndë në Korçë, ka të plagosur
KORCË Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “ Balkanweb” se si pasojë e aksidentit, dyshohet se 2 persona kanë mbetur të plagosur. (vijon…) ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 18:38
KORCË Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “ Balkanweb” se si pasojë e aksidentit, dyshohet se 2 persona kanë mbetur të plagosur. (vijon…) ...

Aksident i trefishtë në Peqin – Elbasan, plagosen 3 shoferë, 1 grua në gjendje të rëndë
ELBASAN Në aksin e rrugës kombëtare Peqin – Elbasan gjatë një aksidenti të trefishtë janë plagosur 4 persona. Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanëeb ” se në aksident sipas burimeve zyrtare u përfshinë tre ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 18:33
ELBASAN Në aksin e rrugës kombëtare Peqin – Elbasan gjatë një aksidenti të trefishtë janë plagosur 4 persona. Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanëeb ” se në aksident sipas burimeve zyrtare u përfshinë tre ...

Aksident i frikshëm në Korçë, 1 i vdekur e 4 të plagosur
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 4 të tjerëve është regjistruar në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Leshnicë, ku një automjet tip “Golf”, është përplasur ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 19:37
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 4 të tjerëve është regjistruar në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Leshnicë, ku një automjet tip “Golf”, është përplasur ...

Aksidenti me një viktimë dhe 4 të plagosur në Korçë, arrestohet shoferi
Policia e Korçës ka arrestuar drejtuesin e mjetit Daniel Hyka i cili dhe dyshohet se shkaktoi aksidentin me një viktimë dhe katër të plagosur në Leshnicë të Korçes. Hyka sipas ekspertëve ka bërë një parakalim të gabuar ...
ABCNews | 16-Sep-2019 10:10
Policia e Korçës ka arrestuar drejtuesin e mjetit Daniel Hyka i cili dhe dyshohet se shkaktoi aksidentin me një viktimë dhe katër të plagosur në Leshnicë të Korçes. Hyka sipas ekspertëve ka bërë një parakalim të gabuar ...

Aksident i rëndë në aksin rrugor Korçë-Pogradec/ FOTO
Një aksident është regjistruar pasditen e kësja të diele në aksin Korçë-Pogradec. Sipas fotove të dërguara nga LSA, dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin ndërsa raportohet se dy persona kanë mbetur të plagosur.
VizionPlus | 15-Sep-2019 19:04
Një aksident është regjistruar pasditen e kësja të diele në aksin Korçë-Pogradec. Sipas fotove të dërguara nga LSA, dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin ndërsa raportohet se dy persona kanë mbetur të plagosur.

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, plagosen 4 persona
Një aksident i rëndë rrugor me plagosjen e 4 personave është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin Elbasan-Peqin. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Pajovë, Peqin , ku një mjet tip “Benz” është përplasur me një ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 18:59
Një aksident i rëndë rrugor me plagosjen e 4 personave është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin Elbasan-Peqin. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Pajovë, Peqin , ku një mjet tip “Benz” është përplasur me një ...

Aksident i trefishtë në aksin Elbasan-Peqin, plagosen 4 persona
Një aksident i rëndë rrugor me plagosjen e 4 personave është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin Elbasan-Peqin. Vizion Plus mëson se tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën ku si pasojë kanë marrë plagë ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 18:22
Një aksident i rëndë rrugor me plagosjen e 4 personave është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin Elbasan-Peqin. Vizion Plus mëson se tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën ku si pasojë kanë marrë plagë ...

Aksident i frikshëm në Itali, 3 shqiptarë në gjendje të rëndë
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku sërish janë protagonistë shqiptarët. 3 persona ishin duke udhëtuar me një makinë, kur janë aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Carbone drejt Marcianise. Të tre ...
Telegraf | 15-Sep-2019 16:22
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku sërish janë protagonistë shqiptarët. 3 persona ishin duke udhëtuar me një makinë, kur janë aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Carbone drejt Marcianise. Të tre ...

Aksidenti fatal në Rrugën e Kombit, vajza humbi dy këmbët, vdiq në spital
Një aksident i rëndë ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në makinë me babanë e saj, G.I., 44 vjeç, kur në një moment, shoferi ka ...
Gazeta Observer | 16-Sep-2019 10:51
Një aksident i rëndë ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në makinë me babanë e saj, G.I., 44 vjeç, kur në një moment, shoferi ka ...

Aksidenti i së dielës, në Rrugën e Kombit, vajza humbi 2 këmbët, vdiq në spital
Një aksident i rëndë ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në makinë me babanë e saj, G.I., 44 vjeç, kur në një moment, shoferi ka ...
Indeks Online | 16-Sep-2019 10:43
Një aksident i rëndë ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në makinë me babanë e saj, G.I., 44 vjeç, kur në një moment, shoferi ka ...

Aksidenti fatal në Korç me 1 të vdekur e 4 të plagosur, zbulohet shkaku i përplasjes
Si ndodhi aksidenti tragjik në Pogradec, qe i mori jeten ne vend 53-vjeçarit nga Kamza. Aksidenti i rëndë ndodhi në fshatin Leshnicë të aksit rrugor Korçë-Pogradec, duke shkaktuar një person të vdekur dhe katër të tjerë ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 10:38
Si ndodhi aksidenti tragjik në Pogradec, qe i mori jeten ne vend 53-vjeçarit nga Kamza. Aksidenti i rëndë ndodhi në fshatin Leshnicë të aksit rrugor Korçë-Pogradec, duke shkaktuar një person të vdekur dhe katër të tjerë ...

Aksident tragjik në Rrugën e Kombit, humb jetën e mitura
Një vajzë e mitur ka humbur jetën në një aksident në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi para pak minutash në fshatin Griq. Një makinë tip ‘Toyota Yaris’ është përplasur në anësoren e autostradës dhe për pasojë mbeti e ...
Telegraf | 15-Sep-2019 12:08
Një vajzë e mitur ka humbur jetën në një aksident në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi para pak minutash në fshatin Griq. Një makinë tip ‘Toyota Yaris’ është përplasur në anësoren e autostradës dhe për pasojë mbeti e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved