ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 02:11

Arkeologë shqiptarë e zviceranë vijojnë gërmimet në pjesën veriore të fontanës në parkun kombëtar të Orikut

Arkeologë shqiptarë e zviceranë vijojnë gërmimet në pjesën veriore të fontanës në parkun kombëtar të Orikut
Në parkun kombëtar të Orikut vijojnë gërmimet përmes projektit shqiptaro-zviceran të Institutit të Arkeologjisë së Tiranës dhe Universitetit të Gjenevës së Zvicrës Gërmimet e këtij viti janë fokusuar në pjesën veriore ...
GazetaTema | 15-Sep-2019 21:07
Në parkun kombëtar të Orikut vijojnë gërmimet përmes projektit shqiptaro-zviceran të Institutit të Arkeologjisë së Tiranës dhe Universitetit të Gjenevës së Zvicrës Gërmimet e këtij viti janë fokusuar në pjesën veriore ...

Parkun e Orikut/ Arkeologë shqiptarë e zviceranë vijojnë gërmimet në pjesën veriore të fontanës
Në parkun kombëtar të Orikut vijojnë gërmimet përmes projektit shqiptaro-zviceran të Institutit të Arkeologjisë së Tiranës dhe Universitetit të Gjenevës së Zvicrës
Top Channel | 15-Sep-2019 20:45
Në parkun kombëtar të Orikut vijojnë gërmimet përmes projektit shqiptaro-zviceran të Institutit të Arkeologjisë së Tiranës dhe Universitetit të Gjenevës së Zvicrës

Ekspedita arkeologjike në Shqipëri, me ndihmën e Universitetit të Gjenevës
Vijojnë gërmimet arkeologjike të projektit arkeologjik shqiptaro-zviceran të Institutit të Arkeologjisë së Tiranës dhe Universitetit të Gjenevës së Zvicrës, të cilat po kryhen në bashkëpunim me DRKK Vlorë, në parkun ...
AlbInfo | 14-Sep-2019 19:12
Vijojnë gërmimet arkeologjike të projektit arkeologjik shqiptaro-zviceran të Institutit të Arkeologjisë së Tiranës dhe Universitetit të Gjenevës së Zvicrës, të cilat po kryhen në bashkëpunim me DRKK Vlorë, në parkun ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved