ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 08:47

Aksident në Greqi, vdes 1 emigrant, plagosen 8 të tjerë

Aksident në Greqi, vdes 1 emigrant, plagosen 8 të tjerë
Nje makine me emigrante eshte perfshire ne nje aksident ne Greqi, ku per pasoje 1 person ka humbur jeten dhe 8 jane plagosur. Ngjarja e rende ndodhi prane Komotinise, ne Rrugen Egnatia. Mjeti i perfshire ne aksident ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 08:20
Nje makine me emigrante eshte perfshire ne nje aksident ne Greqi, ku per pasoje 1 person ka humbur jeten dhe 8 jane plagosur. Ngjarja e rende ndodhi prane Komotinise, ne Rrugen Egnatia. Mjeti i perfshire ne aksident ...

Makina me targa të huaja u përmbys në Laprakë, policia: Drejtuesi po merr mjekim në spital
TIRANË Policia e Tiranës ka dhënë informacione për mjetin e blinduar me targa ruse që u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës në zonën e Laprakës në kryeqytet. Policia ka identifikuar drejtuesin e mjetit, ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 08:03
TIRANË Policia e Tiranës ka dhënë informacione për mjetin e blinduar me targa ruse që u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës në zonën e Laprakës në kryeqytet. Policia ka identifikuar drejtuesin e mjetit, ...

Aksident tek sheshi ‘Shqiponja’, një i plagosur
Një automjet me targa të huaja ka dalë nga rruga në afërsi të sheshit “Shqiponja” ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.
Top Channel | 12-Sep-2019 00:28
Një automjet me targa të huaja ka dalë nga rruga në afërsi të sheshit “Shqiponja” ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Makina me targa ruse që u përmbys tek “Shqiponja”, policia jep detaje
Një automjet me targa ruse në rrethana ende të paqarta ka dal nga rruga mbrëmjen e të mëkrurës në afërsi të sheshit “Shqiponja”. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 22:00, ndërsa makina, sipas policsë, drejtohej nga ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 08:23
Një automjet me targa ruse në rrethana ende të paqarta ka dal nga rruga mbrëmjen e të mëkrurës në afërsi të sheshit “Shqiponja”. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 22:00, ndërsa makina, sipas policsë, drejtohej nga ...

Makina e blinduar me targa ruse përmbyset në Laprakë, zhduket shoferi, policia dyshon se…
TIRANË Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Gazetarja e “BalkanWeb” , Dorjana Bezat raporton se në momentin kur është afruar policia drejtuesi i ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 22:17
TIRANË Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Gazetarja e “BalkanWeb” , Dorjana Bezat raporton se në momentin kur është afruar policia drejtuesi i ...

Aksident i rëndë në Greqi, vdes 1 emigrant, plagosen 8 të tjerë
Nje makine me emigrante eshte perfshire ne nje aksident ne Greqi, ku per pasoje 1 person ka humbur jeten dhe 8 jane plagosur. Ngjarja e rende ndodhi prane Komotinise, ne Rrugen Egnatia. Mjeti i perfshire ne aksident ...
Lapsi | 12-Sep-2019 09:06
Nje makine me emigrante eshte perfshire ne nje aksident ne Greqi, ku per pasoje 1 person ka humbur jeten dhe 8 jane plagosur. Ngjarja e rende ndodhi prane Komotinise, ne Rrugen Egnatia. Mjeti i perfshire ne aksident ...

Përmbyset automjeti i blinduar dhe me targa ruse, misteri i aksidentit në Tiranë. Policia “blindon” zonën
Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Raportohet se momentin kur është afruar policia drejtuesi i mjetit nuk është gjendur aty, i cili dyshohet se ka ...
Telegraf | 11-Sep-2019 22:37
Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Raportohet se momentin kur është afruar policia drejtuesi i mjetit nuk është gjendur aty, i cili dyshohet se ka ...

“Zhduket shoferi”! Makina e blinduar me targa ruse përmbyset në Laprakë…
Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Gazetarja e “BalkanWeb”, Dorjana Bezat raporton se në momentin kur është afruar policia drejtuesi i mjetit nuk ...
Standard | 12-Sep-2019 09:12
Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Gazetarja e “BalkanWeb”, Dorjana Bezat raporton se në momentin kur është afruar policia drejtuesi i mjetit nuk ...

Makina përplas rëndë drejtuesin e biçikletës në rrugën e ‘Durrësit’
Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e ‘Durrësit’ në Tiranë, ku një automjet ka përplasur një biçikletë. Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin që lidh rrugën e ‘Durrësit’ me rrugën ‘Fortuzi’, ku nga ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 09:04
Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e ‘Durrësit’ në Tiranë, ku një automjet ka përplasur një biçikletë. Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin që lidh rrugën e ‘Durrësit’ me rrugën ‘Fortuzi’, ku nga ...

LAJM I FUNDIT/ Policia jep detaje për aksidentin e makinës me targa ruse
Policia e Tiranës jep detaje për aksidentin e makinës me targa ruse dhe arsyes së braktisjes së saj nga drejtuesi. “Rreth orës 22:00, në afërsi të sheshit “Shqiponja” një automjet me targa të huaja me drejtues shtetasin ...
Lapsi | 11-Sep-2019 23:31
Policia e Tiranës jep detaje për aksidentin e makinës me targa ruse dhe arsyes së braktisjes së saj nga drejtuesi. “Rreth orës 22:00, në afërsi të sheshit “Shqiponja” një automjet me targa të huaja me drejtues shtetasin ...

Makina me targa ruse që u përmbys tek “Shqiponja”, policia jep detaje
Një automjet me targa ruse në rrethana ende të paqarta ka dal nga rruga mbrëmjen e të mëkrurës në afërsi të sheshit “Shqiponja”. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 22:00, ndërsa makina, sipas policsë, drejtohej nga ...
Medial | 12-Sep-2019 08:32
Një automjet me targa ruse në rrethana ende të paqarta ka dal nga rruga mbrëmjen e të mëkrurës në afërsi të sheshit “Shqiponja”. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 22:00, ndërsa makina, sipas policsë, drejtohej nga ...

Aksidentohet makina e blinduar me targa ruse te sheshi Shqiponja (video)
Një makinë e blinduar me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në kryeqytet. Gazetari i ABC News Andi Qosja raporton se pas aksidentit drejtuesi i automjetit është larguar nga ...
ABCNews | 11-Sep-2019 22:59
Një makinë e blinduar me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në kryeqytet. Gazetari i ABC News Andi Qosja raporton se pas aksidentit drejtuesi i automjetit është larguar nga ...

Aksidenti i makinës së blinduar me targa ruse në Tiranë, policia po heton pronarin
Një automjet me targa të ruse ka dalë nga rruga në afërsi të sheshit “Shqiponja” ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. I plagosur është drejtuesi i mjetit, shtetasi me iniciale E.D 34 vjeç, banues në Shkodër. ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 08:28
Një automjet me targa të ruse ka dalë nga rruga në afërsi të sheshit “Shqiponja” ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. I plagosur është drejtuesi i mjetit, shtetasi me iniciale E.D 34 vjeç, banues në Shkodër. ...

Aksidentohet makina me refugjatë në Greqi, një i vdekur dhe 8 të plagosur rëndë
Një i vdekur dhe tetë të plagosur rëndë është bilanci i një aksidenti mes dy makinave në Greqi. Sipas medias ‘Kathimerini’, dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën sot në orët e para të mëngjesit. Në aksidentin e ...
Politiko | 12-Sep-2019 08:24
Një i vdekur dhe tetë të plagosur rëndë është bilanci i një aksidenti mes dy makinave në Greqi. Sipas medias ‘Kathimerini’, dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën sot në orët e para të mëngjesit. Në aksidentin e ...

FOTO/ Aksidentohet makina e blinduar me targa ruse, zhduket shoferi
Një makinë luksoze e blinduar është përfshirë në një aksident te rrethrrotullimi i “Shqiponjës” në hyrje të Tiranës. Në aksident është përfshirë një makinë tip Mercedes “G Class” e blinduar edhe me targa të Rusisë. ...
Lapsi | 11-Sep-2019 22:37
Një makinë luksoze e blinduar është përfshirë në një aksident te rrethrrotullimi i “Shqiponjës” në hyrje të Tiranës. Në aksident është përfshirë një makinë tip Mercedes “G Class” e blinduar edhe me targa të Rusisë. ...

Itali/ Makina përplaset me kamionin, tre shqiptarë plagosen
Tre shqiptare kane mbetur të plagosur në një aksident që ndodhi mëngjesin e sotëm në Itali. Aksidenti ndodhi para orës 08:00 të mëngjesit në zonën e Santa Lucia. Një kamion dhe një Volkswagen, me tre shqiptarë në bord, ...
Telegraf | 11-Sep-2019 12:49
Tre shqiptare kane mbetur të plagosur në një aksident që ndodhi mëngjesin e sotëm në Itali. Aksidenti ndodhi para orës 08:00 të mëngjesit në zonën e Santa Lucia. Një kamion dhe një Volkswagen, me tre shqiptarë në bord, ...

Aksidenti te Shqiponja, fotoja të bën të dyshosh për atentat
Aksidenti te sheshi “Shqiponja” mund të ketë ardhur pasi drejtuesit të mjetit i është bërë atentat. Hetuesit kanë mbledhur provat në terren, ndërsa janë vënë re shenja të dyshimta në xham që mund të kenë ardhur nga ...
Politiko | 11-Sep-2019 23:55
Aksidenti te sheshi “Shqiponja” mund të ketë ardhur pasi drejtuesit të mjetit i është bërë atentat. Hetuesit kanë mbledhur provat në terren, ndërsa janë vënë re shenja të dyshimta në xham që mund të kenë ardhur nga ...

Makina me targa ruse përmbyset në Tiranë, zhduket shoferi
Një makinë e blinduar me targa ruse është përfshirë në një aksident në Tiranë. Sipas raportimeve, makina është gjetur e përmbysur në sheshin “Shqiponja” rreth orës 22:00, ndërsa janë ende të paqarta rrethanat e ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 23:37
Një makinë e blinduar me targa ruse është përfshirë në një aksident në Tiranë. Sipas raportimeve, makina është gjetur e përmbysur në sheshin “Shqiponja” rreth orës 22:00, ndërsa janë ende të paqarta rrethanat e ...

E rëndë/ Sherr me thika në Vlorë, plagoset një person, në operacion me urgjencë
Një sherr ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Vlorë, ndërsa një person ka mbetur i plagosur me thikë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Transballkanike në Vlorë, ndërsa i plagosuri ndodhet në kirurgji, pasi po ...
Telegraf | 11-Sep-2019 10:54
Një sherr ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Vlorë, ndërsa një person ka mbetur i plagosur me thikë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Transballkanike në Vlorë, ndërsa i plagosuri ndodhet në kirurgji, pasi po ...

Misteri, automjeti i blinduar me targa ruse përmbyset në Tiranë, “zhduket” shoferi
Një automjet i blinduar me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Sipas të dhënave paraprake, në momentin kur policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes drejtuesi i mjetit nuk ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 22:51
Një automjet i blinduar me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Sipas të dhënave paraprake, në momentin kur policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes drejtuesi i mjetit nuk ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved