ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 13:37

Gjyqi për Suel Çelën, humbën provat në dosje. Prokurori bën të paditurin

Gjyqi për Suel Çelën, humbën provat në dosje. Prokurori bën të paditurin
Prokuroria e Krimeve të Rënda, Prokuroria e Elbasanit , Prokuroria e Përgjithshme dhe Laboratori i Kriminalistikës, kanë ngritur supet para pyetjes së Gjykatës, se ku janë provat materiale, sipas të cilave akuzohet ...
Top Channel | 12-Sep-2019 15:07
Prokuroria e Krimeve të Rënda, Prokuroria e Elbasanit , Prokuroria e Përgjithshme dhe Laboratori i Kriminalistikës, kanë ngritur supet para pyetjes së Gjykatës, se ku janë provat materiale, sipas të cilave akuzohet ...

Zhduken nga dosja gjyqësore pamjet filmike të përplasjes së Suel Çelës me policinë
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Gjykata e Krimeve të Rënda konstatoi se një pjesë e pamjeve filmike në të cilat shihet përplasja mes tre të akuzuarve dhe ...
Reporter | 12-Sep-2019 15:18
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Gjykata e Krimeve të Rënda konstatoi se një pjesë e pamjeve filmike në të cilat shihet përplasja mes tre të akuzuarve dhe ...

Prokuroria humb pamjet e përplasjes së makinës së policisë, i gjen Gjykata
Gjatë transferimit disa herë të dosjes së përplasjes së makinës së Policisë tek tregu Agro Ushqimor në Elbasan, kanë humbur DVD me pamjet e përplasjes. Për 4 seanca, Gjykata për Krime të Rënda kërkoi DVD, të cilat nuk ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 12:06
Gjatë transferimit disa herë të dosjes së përplasjes së makinës së Policisë tek tregu Agro Ushqimor në Elbasan, kanë humbur DVD me pamjet e përplasjes. Për 4 seanca, Gjykata për Krime të Rënda kërkoi DVD, të cilat nuk ...

Prokurori “nuk di” si u zhdukën videot e të arrestuarve të lidhur me Sejdinin
Rastet e humbjes së provave nuk janë të padëgjuara në sistemin tonë të drejtësisë. I tillë është rasti videos së një incidenti në Elbasan ku makina e zëvendës-drejtorit të policisë u godit qëllimisht nga një mjet ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 13:54
Rastet e humbjes së provave nuk janë të padëgjuara në sistemin tonë të drejtësisë. I tillë është rasti videos së një incidenti në Elbasan ku makina e zëvendës-drejtorit të policisë u godit qëllimisht nga një mjet ...

SKANDAL/ Humbin DVD-të që fiksuan përplasjen e makinës së policisë në Elbasan
Zhvendosja e dosjes së përplasjes së makinës së Policisë shoqërua me humbjen e DVD-ve me pamjet e përplasjes. Kjo u bë e ditur në seancën e sotme të Gjykatës së Krimeve të Rënda, ku u në shqyrtim dosja në ngarkim të ...
Lapsi | 12-Sep-2019 12:32
Zhvendosja e dosjes së përplasjes së makinës së Policisë shoqërua me humbjen e DVD-ve me pamjet e përplasjes. Kjo u bë e ditur në seancën e sotme të Gjykatës së Krimeve të Rënda, ku u në shqyrtim dosja në ngarkim të ...

Lëvizja e dosjes, humbasin videot e përplasjes së makinës së policisë në Elbasan, gjykata: I rikuperuam
Lëvizja e dosjes së përplasjes së makinës së Policisë në Elbasan, bënë që të humbasin DVD me pamjet e përplasjes. Për 4 seanca Gjykata për Krime të Rënda kërkoi DVD, të cilat nuk gjendeshin në fashikullin e gjykimit. ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 11:08
Lëvizja e dosjes së përplasjes së makinës së Policisë në Elbasan, bënë që të humbasin DVD me pamjet e përplasjes. Për 4 seanca Gjykata për Krime të Rënda kërkoi DVD, të cilat nuk gjendeshin në fashikullin e gjykimit. ...

Sot gjyqi për Suel Çelën. Si i humbën gjykatës videot e incidentit me Audin (video)
Gjykata ka marrë në shqyrtim sot dosjen në ngarkim të Suel Çela. Ai është një personazh i njohur i botës “së nëndheshme” të Elbasanit.
Top Channel | 12-Sep-2019 11:05
Gjykata ka marrë në shqyrtim sot dosjen në ngarkim të Suel Çela. Ai është një personazh i njohur i botës “së nëndheshme” të Elbasanit.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved