ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 22:21

Zëdhënësi i Presidentit sulmon Spiropalin: E ftojmë të Çmendurën E. të lexojë raportin e OSBE/ODIHR

Zëdhënësi i Presidentit sulmon Spiropalin: E ftojmë të Çmendurën E. të lexojë raportin e OSBE/ODIHR
Mazhoranca ka rrëzar sot 8 dekretetet e Presidentit Meta, i cili kishte kthyer për rishqyrtim në Kuvend të dy ligjeve, për ndërtimin përmes formulës së Partenritetit Publik Privat të dy akseve rrugore, Milot-Balldren ...
Politiko | 12-Sep-2019 16:12
Mazhoranca ka rrëzar sot 8 dekretetet e Presidentit Meta, i cili kishte kthyer për rishqyrtim në Kuvend të dy ligjeve, për ndërtimin përmes formulës së Partenritetit Publik Privat të dy akseve rrugore, Milot-Balldren ...

“Rezervat materiale të shtetit”, Xhaçka: Presidenti refuzon ligjin thjeshtë dhe vetëm se vjen nga maxhoranca
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka , deklaroi sot në Kuvend se “nuk çuditem nga kthimi i ligjit për “Për rezervat materiale të shtetit”, pasi Ilir Meta ka kthyer 9 ligje në Kuvend. Ky nuk është as ligji i parë e as ...
Lexo | 12-Sep-2019 16:05
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka , deklaroi sot në Kuvend se “nuk çuditem nga kthimi i ligjit për “Për rezervat materiale të shtetit”, pasi Ilir Meta ka kthyer 9 ligje në Kuvend. Ky nuk është as ligji i parë e as ...

Kuvendi i rrëzoi 8 dekrete, Presidenca reagon ndaj sulmeve të Spiropalit: Miratuan koncesionet më të shtenjta në botë
Pas rrëzimit të dekreteve në parlament, ka reaguar për herë të parë Presidenca përmes zëdhënësit Tedi Blushi, i cili i është kundërpërgjigjur akuzave të Elisa Spiropalit. Tedi Blushi shkruan se e “çmendura E” duhet të ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 16:02
Pas rrëzimit të dekreteve në parlament, ka reaguar për herë të parë Presidenca përmes zëdhënësit Tedi Blushi, i cili i është kundërpërgjigjur akuzave të Elisa Spiropalit. Tedi Blushi shkruan se e “çmendura E” duhet të ...

Tedi i Metës sulmon Spiropalin: E çmendur, klithma anti-presidenciale, e ftojmë të lexojë raportin final
Presidenca i është përgjigjur ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila sulmoi Presidentin Ilir Meta nga foltorja e Kuvendit. Në një reagim në “Facebook”, zëdhënësi i Metës, Tedi ...
Lexo | 12-Sep-2019 15:55
Presidenca i është përgjigjur ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila sulmoi Presidentin Ilir Meta nga foltorja e Kuvendit. Në një reagim në “Facebook”, zëdhënësi i Metës, Tedi ...

Meta sulmon Spiropalin: E ftoj të çmendurën E. të lexojë raportin final, klithma anti-presidenciale
Ilir Meta ka nxjerrë zëdhënësin për media Tedi Blushi për t’ju përgjigjur ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali. “ E ftojmë të Çmendurën E. të lexojë raportin final të OSBE/ODIHR për ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 15:37
Ilir Meta ka nxjerrë zëdhënësin për media Tedi Blushi për t’ju përgjigjur ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali. “ E ftojmë të Çmendurën E. të lexojë raportin final të OSBE/ODIHR për ...

Presidenca për “Të Çmendurën E”: Raporti OSBE/ODIHR provon kapjen e shtetit nga Rilindja moniste
Përmes një postimi të pak minutave më parë në rrjetet sociale, zëdhënësi i presidentit, Tedi Blushi shkruan se raporti final i OSBE/ODIHR për dekretin kushtetues të Presidentit Meta dhe sipas tij, edhe për sjelljet ...
Top Channel | 12-Sep-2019 15:37
Përmes një postimi të pak minutave më parë në rrjetet sociale, zëdhënësi i presidentit, Tedi Blushi shkruan se raporti final i OSBE/ODIHR për dekretin kushtetues të Presidentit Meta dhe sipas tij, edhe për sjelljet ...

Zëdhënësi i Metës-Spiropalit: E çmendura E, lexo raportin e ODIHR
mapo.al Kështilltari i Presidentit, Tedin Blushi ka reaguar ndaj deklaratave të Elisa Spiropalit sot në foltoren e Kuvendit ku tha se Meta pas shkarkimit do bëhet kryetar i opozitës. Gjithashtu, Spiropali iu drejtua ...
Mapo | 12-Sep-2019 15:45
mapo.al Kështilltari i Presidentit, Tedin Blushi ka reaguar ndaj deklaratave të Elisa Spiropalit sot në foltoren e Kuvendit ku tha se Meta pas shkarkimit do bëhet kryetar i opozitës. Gjithashtu, Spiropali iu drejtua ...

Presidenca i përgjigjet Spiropalit: Lexoni raportin i OSBE/ODIHR! Po miratoni PPP-të më të shtrenjta në botë
Presidenca i është përgjigjur ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila sulmoi Presidentin Ilir Meta nga foltorja e Kuvendit. Në një reagim në “Facebook”, zëdhënësi i Metës, Tedi ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 15:29
Presidenca i është përgjigjur ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila sulmoi Presidentin Ilir Meta nga foltorja e Kuvendit. Në një reagim në “Facebook”, zëdhënësi i Metës, Tedi ...

Kuvendi i rrëzon dekretet, reagon presidenca: Ftohet e Çmendura E. të lexojë …
Deputetët ushtarë të Edi Ramës në Kuvend kanë vendosur që të rrëzojnë dreket e kthyera nga presidenti, për koncesionet, rezervat e shtetit, qeverisjen vendore, etj. Pas këtij votimi, ka ardhur dhe reagimi i presidencës ...
Telegraf | 12-Sep-2019 15:37
Deputetët ushtarë të Edi Ramës në Kuvend kanë vendosur që të rrëzojnë dreket e kthyera nga presidenti, për koncesionet, rezervat e shtetit, qeverisjen vendore, etj. Pas këtij votimi, ka ardhur dhe reagimi i presidencës ...

“Po pres të dëgjoj kush do e digjte Kuvendin? Spiropali: Pasi të shkarkohet, Meta në krye të opozitës!
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali foli me tone te ashpra per Presidentin gjatë fjalës së saj në Kuvend për kthimin e dekreteve. Spiropali u shpreh se Meta flet me gjuhën e opozitës, ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 15:23
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali foli me tone te ashpra per Presidentin gjatë fjalës së saj në Kuvend për kthimin e dekreteve. Spiropali u shpreh se Meta flet me gjuhën e opozitës, ...

“Po pres të dëgjoj kush do e digjte Kuvendin”, Spiropali: Pasi të shkarkohet, Ilir Meta do marrë kryesimin e opozitës
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali u shpreh se Meta flet me gjuhën e opozitës, ndërsa shtoi se Komisioni Hetimor nuk do të shërbejë si mekanizëm ndëshkues për Presidentin, por si çlirues ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 15:07
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali u shpreh se Meta flet me gjuhën e opozitës, ndërsa shtoi se Komisioni Hetimor nuk do të shërbejë si mekanizëm ndëshkues për Presidentin, por si çlirues ...

Spiropali: Pasi të shkarkohet, Meta në krye të opozitës
mapo.al Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, sulmoi Presidentin Ilir Meta gjatë fjalës së saj në Kuvend për kthimin e dekreteve. Spiropali u shpreh se Meta flet me gjuhën e opozitës, ...
Mapo | 12-Sep-2019 15:31
mapo.al Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, sulmoi Presidentin Ilir Meta gjatë fjalës së saj në Kuvend për kthimin e dekreteve. Spiropali u shpreh se Meta flet me gjuhën e opozitës, ...

Spiropali: Pasi të shkarkohet, Meta krye të opozitës! Tërmeti s’ra, po pres të dëgjoj kush do e digjte Kuvendin?
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali sulmoi Presidentin gjatë fjalës së saj në Kuvend për kthimin e dekreteve. Spiropali u shpreh se Meta flet me gjuhën e opozitës, ndërsa shtoi se ...
Lexo | 12-Sep-2019 14:47
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali sulmoi Presidentin gjatë fjalës së saj në Kuvend për kthimin e dekreteve. Spiropali u shpreh se Meta flet me gjuhën e opozitës, ndërsa shtoi se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved