ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 13:37

Zaev falënderon Çekinë për ratifikimin e Protokollit

Zaev falënderon Çekinë për ratifikimin e Protokollit
Kryetari i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot u takua me Kryetarin e Dhomës Përfaqësuese të Parlamentit Çek, Radek Vondraçek, në kuadër të vizitës njëditore në Pragë, me rastin e ratifikimit të ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 15:31
Kryetari i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot u takua me Kryetarin e Dhomës Përfaqësuese të Parlamentit Çek, Radek Vondraçek, në kuadër të vizitës njëditore në Pragë, me rastin e ratifikimit të ...

Zaev falënderon Çekinë për ratifikimin e Protokollit për në NATO
Kryetari i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot u takua me Kryetarin e Dhomës Përfaqësuese të Parlamentit Çek, Radek Vondraçek, në kuadër të vizitës njëditore në Pragë, me rastin e ratifikimit të ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 15:18
Kryetari i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot u takua me Kryetarin e Dhomës Përfaqësuese të Parlamentit Çek, Radek Vondraçek, në kuadër të vizitës njëditore në Pragë, me rastin e ratifikimit të ...

Zaevi falënderon Çekinë për ratifikimin e Protokollit
Kryetari i Dhomës Përfaqësuese të Parlamentit çek, Radek Vondraçek, në takimin e sotëm me kryeministrin Zoran Zaev në Pragë, shprehu mbështetje për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Vondraçek ...
TetovaSot | 12-Sep-2019 15:03
Kryetari i Dhomës Përfaqësuese të Parlamentit çek, Radek Vondraçek, në takimin e sotëm me kryeministrin Zoran Zaev në Pragë, shprehu mbështetje për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Vondraçek ...

Zaev – Vondraçek: Mbështetja çeke për anëtarësim në NATO hap për aspiratat euroatlantike të Maqedonisë
Shkup, 12 shtator 2019 (MEDIAL) – Kryetari i Dhomës Përfaqësuese të Parlamentit çek, Radek Vondraçek, në takimin e sotëm me kryeministrin Zoran Zaev në Pragë, shprehu mbështetje për anëtarësimin e Republikës së ...
Medial | 12-Sep-2019 14:57
Shkup, 12 shtator 2019 (MEDIAL) – Kryetari i Dhomës Përfaqësuese të Parlamentit çek, Radek Vondraçek, në takimin e sotëm me kryeministrin Zoran Zaev në Pragë, shprehu mbështetje për anëtarësimin e Republikës së ...

Kryeministri Zaev falenderon Çekinë për ratifikimin e Protokollit
Kryeministri Zoran Zaev sot në Tuiter i ka shprehur falënderim Parlamentit, Qeverisë dhe qytetarëve të Çekisë për ratifikimin e Protokollit për për inkuadrimin e vendit në NATO. “Thellësisht i jam mirënjohës ...
Shenja | 12-Sep-2019 14:52
Kryeministri Zoran Zaev sot në Tuiter i ka shprehur falënderim Parlamentit, Qeverisë dhe qytetarëve të Çekisë për ratifikimin e Protokollit për për inkuadrimin e vendit në NATO. “Thellësisht i jam mirënjohës ...

Zaevi falënderon Çekinë për ratifikimin e Protokollit
Shkup, 12 shtator – Kryeministri Zoran Zaev sot në Tuiter i ka shprehur falënderim Parlamentit, Qeverisë dhe qytetarëve të Çekisë për ratifikimin e Protokollit për për inkuadrimin e vendit në NATO. “Thellësisht i jam ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 14:30
Shkup, 12 shtator – Kryeministri Zoran Zaev sot në Tuiter i ka shprehur falënderim Parlamentit, Qeverisë dhe qytetarëve të Çekisë për ratifikimin e Protokollit për për inkuadrimin e vendit në NATO. “Thellësisht i jam ...

Çekia voton “pro” anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në NATO
Parlamenti i Republikës së Çekisë sot e ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë mori pjesë edhe kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev. ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 14:26
Parlamenti i Republikës së Çekisë sot e ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë mori pjesë edhe kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev. ...

Zaevi në Tuiter: Falënderim Çekisë për ratifikimin e Protokollit
Shkup, 12 shtator 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev sot në Tuiter i ka shprehur falënderim Parlamentit, Qeverisë dhe qytetarëve të Çekisë për ratifikimin e Protokollit për për inkuadrimin e vendit në NATO. ...
Medial | 12-Sep-2019 14:24
Shkup, 12 shtator 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev sot në Tuiter i ka shprehur falënderim Parlamentit, Qeverisë dhe qytetarëve të Çekisë për ratifikimin e Protokollit për për inkuadrimin e vendit në NATO. ...

Çekia voton “pro” anëtarësimit të RMV-së në NATO
Parlamenti i Republikës së Çekisë sot e ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë mori pjesë edhe kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev. ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 13:58
Parlamenti i Republikës së Çekisë sot e ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë mori pjesë edhe kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev. ...

Parlamenti në Çeki votoi “pro” pranimit të Maqedonisë së Veriut në NATO
Shkup, 12 shtator – Parlamenti i Republikës së Çekisë sot e ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë mori pjesë edhe kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 13:31
Shkup, 12 shtator – Parlamenti i Republikës së Çekisë sot e ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë mori pjesë edhe kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, ...

Parlamenti në Çeki votoi “pro” pranimit të Maqedonisë së Veriut në NATO
Parlamenti i Republikës së Çekisë sot e ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë mori pjesë edhe kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev. ...
Shenja | 12-Sep-2019 13:20
Parlamenti i Republikës së Çekisë sot e ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë mori pjesë edhe kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev. ...

Kuvendi çek votoi Protokollin për hyrjen e Maqedonisë së Veriut në NATO
Kuvendi i Republikës së Çekisë sot ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë i pranishëm edhe kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, përcjell Telegrafi ...
Arbresh | 12-Sep-2019 12:57
Kuvendi i Republikës së Çekisë sot ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë i pranishëm edhe kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, përcjell Telegrafi ...

Parlamenti në Çeki votoi “pro” pranimit të Maqedonisë së Veriut në NATO
Shkup, 12 shtator 2019 (MEDIAL) – Parlamenti i Republikës së Çekisë sot e ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë mori pjesë edhe kryetari i Qeverisë së Republikës ...
Medial | 12-Sep-2019 12:57
Shkup, 12 shtator 2019 (MEDIAL) – Parlamenti i Republikës së Çekisë sot e ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë mori pjesë edhe kryetari i Qeverisë së Republikës ...

Kuvendi çek votoi Protokollin për hyrjen e Maqedonisë së Veriut në NATO
Kuvendi i Republikës së Çekisë sot ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë i pranishëm edhe kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, përcjell Telegrafi ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 12:51
Kuvendi i Republikës së Çekisë sot ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë i pranishëm edhe kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, përcjell Telegrafi ...

Parlamenti çek votoi “pro” anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në NATO
Parlamenti i Republikës së Çekisë sot ka ratifikuar Protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë morri pjesë edhe kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 12:51
Parlamenti i Republikës së Çekisë sot ka ratifikuar Protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancë morri pjesë edhe kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. ...

“Maqedonia e Veriut po përballet me një sulm si Mali i Zi për shkak të anëtarësimit në NATO”
Zhvillimet aktuale në Maqedoninë e Veriut janë pasojë e një veprimi gjithëpërfshirës, të planifikuar dhe të përgatitur me shkathtësi nga faktorë të jashtëm dhe të brendshëm që kanë për qëllim ndalimin e rrugës ...
Arbresh | 10-Sep-2019 21:18
Zhvillimet aktuale në Maqedoninë e Veriut janë pasojë e një veprimi gjithëpërfshirës, të planifikuar dhe të përgatitur me shkathtësi nga faktorë të jashtëm dhe të brendshëm që kanë për qëllim ndalimin e rrugës ...

“Maqedonia e Veriut po përballet me një sulm si Mali i Zi për shkak të anëtarësimit në NATO”
Zhvillimet aktuale në Maqedoninë e Veriut janë pasojë e një veprimi gjithëpërfshirës, të planifikuar dhe të përgatitur me shkathtësi nga faktorë të jashtëm dhe të brendshëm që kanë për qëllim ndalimin e rrugës ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 19:50
Zhvillimet aktuale në Maqedoninë e Veriut janë pasojë e një veprimi gjithëpërfshirës, të planifikuar dhe të përgatitur me shkathtësi nga faktorë të jashtëm dhe të brendshëm që kanë për qëllim ndalimin e rrugës ...

Palmer vizitë zyrtare në Malin e Zi, flet për Maqedoninë e Veriut
Gjatë vizitës së tij zyrtare në Malin e Zi, Metju Palmer, i dërguari special i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin, foli për Maqedoninë e Veriut, duke thënë se pret shumë shpejt anëtarësimin e vendit në ...
ABCNews | 10-Sep-2019 16:34
Gjatë vizitës së tij zyrtare në Malin e Zi, Metju Palmer, i dërguari special i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin, foli për Maqedoninë e Veriut, duke thënë se pret shumë shpejt anëtarësimin e vendit në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved