ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 08:13

FOTOT: Gazetarët “turpërojnë” prezantuesen seksi, ia tërheqin fustanin gjatë intervistës

FOTOT: Gazetarët “turpërojnë” prezantuesen seksi, ia tërheqin fustanin gjatë intervistës
Kur je e bukur dhe seksi mundësia është më e madhe që të jesh në qendër të vëmendjes. Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjeve të çmimeve në Buenos Aires në ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 15:00
Kur je e bukur dhe seksi mundësia është më e madhe që të jesh në qendër të vëmendjes. Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjeve të çmimeve në Buenos Aires në ...

Xhensila Myrtezaj më e nxehtë se kurrë në fustanin e shkurtër (FOTO)
Xhensila Myrtezaj është shfaqur elegante e tejet seksi në foton e fundit. Ka një kohë që Xhensila Myrtezajn nuk e kemi parë duke pozuar elegante e veshur edhe në mënyrë provokative. Para disa minutash ajo u shfaq e ...
Zeri | 12-Sep-2019 15:54
Xhensila Myrtezaj është shfaqur elegante e tejet seksi në foton e fundit. Ka një kohë që Xhensila Myrtezajn nuk e kemi parë duke pozuar elegante e veshur edhe në mënyrë provokative. Para disa minutash ajo u shfaq e ...

Foto/Gazetarët ia tërheqin fustanin, prezantuesja seksi s’kishte veshur të brendshme
Kur je e bukur dhe seksi mundësia është më e madhe që të jesh në qendër të vëmendjes. Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit.
Top Channel | 12-Sep-2019 14:46
Kur je e bukur dhe seksi mundësia është më e madhe që të jesh në qendër të vëmendjes. Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit.

FOTO/ Turpërohet prezantuesja, ishte pa brekë : gazetarët i tërheqin fustanin dhe ia nxjerrin të gjitha në shesh!
Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjeve të çmimeve në Buenos Aires në Argjentinë, prezantuesit kanë nxjerrë zbuluar bukuroshen 25-vjeçare. Në foto shihet ...
Lexo | 12-Sep-2019 15:38
Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjeve të çmimeve në Buenos Aires në Argjentinë, prezantuesit kanë nxjerrë zbuluar bukuroshen 25-vjeçare. Në foto shihet ...

Incident ‘hot’ i prezantueses argjentinase, 25-vjeçares i del ‘zogu’ (Foto)
ARGJENTINE Gazetarja seksi nga Argjentina Sol Perez ka kaluar një moment të pakëndshëm në ceremoninë e ndarjes së çmimeve. Ashtu si shihet edhe nga fotot, ajo ka hyrë me një fustan ekstravagantë, por një nga gazetarët ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 14:34
ARGJENTINE Gazetarja seksi nga Argjentina Sol Perez ka kaluar një moment të pakëndshëm në ceremoninë e ndarjes së çmimeve. Ashtu si shihet edhe nga fotot, ajo ka hyrë me një fustan ekstravagantë, por një nga gazetarët ...

Gazetarët ia tërheqin fustanin prezantueses, ia “nxjerrin” të gjitha…
Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjes së çmimeve në Buenos Aires në Argjentinë, prezantuesit kanë nxjerrë zbuluar bukuroshen 25-vjeçare. Në foto shihet ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 12:51
Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjes së çmimeve në Buenos Aires në Argjentinë, prezantuesit kanë nxjerrë zbuluar bukuroshen 25-vjeçare. Në foto shihet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved