ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/04/2020 01:28

Vuçiç me mision në Vatikan: Të mos e njohin Kosovën

Vuçiç me mision në Vatikan: Të mos e njohin Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç ka bërë të qartë se në takimin e të shtunës me Papa Françeskun në Vatikan do i kërkojë atij që të mos e njohë pavarësinë e Kosovës. Aleksandër Vuçiç, kreu i shtetit serb, ndodhet në ...
ABCNews | 12-Sep-2019 12:06
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç ka bërë të qartë se në takimin e të shtunës me Papa Françeskun në Vatikan do i kërkojë atij që të mos e njohë pavarësinë e Kosovës. Aleksandër Vuçiç, kreu i shtetit serb, ndodhet në ...

“Lajthit” Vuçiç: Po shkoj në Vatikan t’i lutem Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka nisur vizitën e tij zyrtare në Vatikan, për t’i kërkuar kreut të Selisë së Shenjtë, Papa Françesku, mosnjohjen e pavarësisë së Kosovës. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...
Lapsi | 12-Sep-2019 10:49
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka nisur vizitën e tij zyrtare në Vatikan, për t’i kërkuar kreut të Selisë së Shenjtë, Papa Françesku, mosnjohjen e pavarësisë së Kosovës. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...

Vuçiq pas takimit me Papën: Vatikani nuk do ta njohë Kosovën
Pas takimit me Papën, Presidenti serb Aleksandar Vuçiq tha se Vatikani po ndjek një politikë serioze dhe do të ruajë pozicionin e tij për Kosovën, raporton Sputnik. Pas takimit, presidenti i Serbisë u tha gazetarëve se ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 13:29
Pas takimit me Papën, Presidenti serb Aleksandar Vuçiq tha se Vatikani po ndjek një politikë serioze dhe do të ruajë pozicionin e tij për Kosovën, raporton Sputnik. Pas takimit, presidenti i Serbisë u tha gazetarëve se ...

Vuçiq pas takimit me Papën: Vatikani nuk do ta njohë Kosovën
Pas takimit me Papën, Presidenti serb Aleksandar Vuçiq tha se Vatikani po ndjek një politikë serioze dhe do të ruajë pozicionin e tij për Kosovën, raporton Sputnik, transmeton zeri.info. Pas takimit, presidenti i ...
Zeri | 12-Sep-2019 13:17
Pas takimit me Papën, Presidenti serb Aleksandar Vuçiq tha se Vatikani po ndjek një politikë serioze dhe do të ruajë pozicionin e tij për Kosovën, raporton Sputnik, transmeton zeri.info. Pas takimit, presidenti i ...

Vuçiç: Po shkoj në Vatikan t’i lutem Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan.
Top Channel | 12-Sep-2019 09:56
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan.

Vuçiç në Vatikan: lutje Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti Vuçiç ndodhet për një vizitë në Vatikan, ku pritet të takohet me kreun e botës katolike romane. Vuçiç do të pritet nga Papa Françesku dhe gjithashtu do të takohet me Sekretarin e Shtetit të Vatikanit, ...
Tesheshi | 12-Sep-2019 11:19
Presidenti Vuçiç ndodhet për një vizitë në Vatikan, ku pritet të takohet me kreun e botës katolike romane. Vuçiç do të pritet nga Papa Françesku dhe gjithashtu do të takohet me Sekretarin e Shtetit të Vatikanit, ...

Vuçiqi në Vatikan për ta lutur Papën të mos e pranojë Kosovën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka arritur në Romë, ndërsa ai po sot në Selinë e Shenjtë do ta takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Mediat e Beogradit theksojnë se kjo është përpjekja e tij e ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 10:53
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka arritur në Romë, ndërsa ai po sot në Selinë e Shenjtë do ta takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Mediat e Beogradit theksojnë se kjo është përpjekja e tij e ...

Vuçiq: Po shkoj te Papa për t’iu lutur që të mos e njohin Kosovën
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Sipas shërbimit për shtyp të shefit të shtetit serb, ai do të pritet nga Papa Françesku si dhe do të takohet me Sekretarin e Shtetit të ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 10:36
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Sipas shërbimit për shtyp të shefit të shtetit serb, ai do të pritet nga Papa Françesku si dhe do të takohet me Sekretarin e Shtetit të ...

Vuçiç në Vatikan: Do t’i lutem Papa Françeskut të mos e pranojë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po zhvillon një vizitë në Vatikan. Më herët Vuçiç u tha gazetarëve se po shkon tek Papa në Vatikan t’i lutet që të mos e pranojë Kosovën. “Po shkoj tek Papa në Vatikan t’a lus të ...
Lexo | 12-Sep-2019 10:32
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po zhvillon një vizitë në Vatikan. Më herët Vuçiç u tha gazetarëve se po shkon tek Papa në Vatikan t’i lutet që të mos e pranojë Kosovën. “Po shkoj tek Papa në Vatikan t’a lus të ...

Vuçiç në Vatikan: Do t’i lutem Papa Françeskut të mos e pranojë Kosovën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç zbriti në Romë për një vizitë zyrtare në Selinë e Shenjtë të Vatikanit dhe u prit nga Arqipeshkvi Francesko Kanalini dhe Monsignor Joseph Murphy. Siç ishte njoftuar nga Presidenca ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 09:17
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç zbriti në Romë për një vizitë zyrtare në Selinë e Shenjtë të Vatikanit dhe u prit nga Arqipeshkvi Francesko Kanalini dhe Monsignor Joseph Murphy. Siç ishte njoftuar nga Presidenca ...

Vuçiq pritet sot në Vatikan: Do i lutem Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...
PortaliOnline | 12-Sep-2019 10:31
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...

Vuçiq i lutet Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...
Zeri | 12-Sep-2019 10:29
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...

Do t’i lutem Papa Françeskut të mos e pranojë Kosovën
Aleksandar Vucic arriti në Romë ku nesër do ta nisë një vizitë zyrtare në Selinë e Shenjtë, në të cilën do t’i takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Kjo është përpjekja e tyre më e fundit për ta minuar ...
Shenja | 12-Sep-2019 10:21
Aleksandar Vucic arriti në Romë ku nesër do ta nisë një vizitë zyrtare në Selinë e Shenjtë, në të cilën do t’i takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Kjo është përpjekja e tyre më e fundit për ta minuar ...

Vuçiç në Vatikan: Do t’i lutem Papës të mos njohë pavarësinë e Kosovës
Sot presidenti serb Aleksandër Vuçiç ka mbërritur në Romë në kuadër të një vizite zyrtare. Presidenti serb nesër do të takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Mediat e Beogradit theksojnë se kjo është ...
Politiko | 12-Sep-2019 10:19
Sot presidenti serb Aleksandër Vuçiç ka mbërritur në Romë në kuadër të një vizite zyrtare. Presidenti serb nesër do të takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Mediat e Beogradit theksojnë se kjo është ...

Vuçiqi në Vatikan për ta lutur Papën të mos e pranojë Kosovën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka arritur në Romë, ndërsa ai po sot në Selinë e Shenjtë do ta takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Mediat e Beogradit theksojnë se kjo është përpjekja e tij e ...
Portalb | 12-Sep-2019 10:04
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka arritur në Romë, ndërsa ai po sot në Selinë e Shenjtë do ta takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Mediat e Beogradit theksojnë se kjo është përpjekja e tij e ...

Vuçiq i lutet Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 10:01
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...

Vuçiq i lutet Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...
InFokusi | 12-Sep-2019 09:59
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...

Vuçiq i lutet Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 09:31
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...

Vuçiç në Vatikan: Do ta lus Papa Françeskun të mos e pranojë Kosovën
Aleksandar Vuçiç zbriti në Romë ku nesër nis vizitën zyrtare në Selinë e Shenjtë dhe takon Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino, kjo është përpjekja e tyre më e fundit për të minuar pavarësinë e Kosovës. ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 07:32
Aleksandar Vuçiç zbriti në Romë ku nesër nis vizitën zyrtare në Selinë e Shenjtë dhe takon Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino, kjo është përpjekja e tyre më e fundit për të minuar pavarësinë e Kosovës. ...

Vuçiq: Po shkoj te Papa, për ta lutur që të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq nis sot vizitën e tij zyrtare, në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta lutur ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 09:17
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq nis sot vizitën e tij zyrtare, në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta lutur ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved