ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:23

VIDEO/ Tifozja ‘çmend’ stadiumin dhe kameramanët, ndeshja kalon në plan të dytë!

VIDEO/ Tifozja ‘çmend’ stadiumin dhe kameramanët, ndeshja kalon në plan të dytë!
Ndeshja e basketbollit SHBA-Brazil, për një moment ka kaluar në plan të dytë, kur kamerat kanë fokusuar një tifoze braziliane. Aq “shokuese” ishte pamja e saj, sa nuk la indiferent as komentatorin e njohur Andrew Gaze, ...
Lexo | 12-Sep-2019 16:05
Ndeshja e basketbollit SHBA-Brazil, për një moment ka kaluar në plan të dytë, kur kamerat kanë fokusuar një tifoze braziliane. Aq “shokuese” ishte pamja e saj, sa nuk la indiferent as komentatorin e njohur Andrew Gaze, ...

FOTOT+VIDEO: Tifozja që “çmendi” rrjetin dhe kamerat (dhe kaloi ndeshjen në plan të dytë)
Ndeshja e basketbollit SHBA-Brazil, për një moment ka kaluar në plan të dytë, kur kamerat kanë fokusuar një tifoze braziliane. Aq “shokuese” ishte pamja e saj, sa nuk la indiferent as komentatorin e njohur Andrew Gaze, ...
Lexo | 12-Sep-2019 11:56
Ndeshja e basketbollit SHBA-Brazil, për një moment ka kaluar në plan të dytë, kur kamerat kanë fokusuar një tifoze braziliane. Aq “shokuese” ishte pamja e saj, sa nuk la indiferent as komentatorin e njohur Andrew Gaze, ...

FOTOT+VIDEO: Tifozja që “çmendi” rrjetin dhe kamerat (dhe kaloi ndeshjen në plan të dytë)
Ndeshja e basketbollit SHBA-Brazil, për një moment ka kaluar në plan të dytë, kur kamerat kanë fokusuar një tifoze braziliane. Aq “shokuese” ishte pamja e saj, sa nuk la indiferent as komentatorin e njohur Andrew Gaze, ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 11:36
Ndeshja e basketbollit SHBA-Brazil, për një moment ka kaluar në plan të dytë, kur kamerat kanë fokusuar një tifoze braziliane. Aq “shokuese” ishte pamja e saj, sa nuk la indiferent as komentatorin e njohur Andrew Gaze, ...

Kamerat kapin bionden, komentatori mbetet pa fjalë
Për herë të parë në histori, legjenda e basketbollit australian Andrew Gaze mbeti pa fjalë. Sipas mediave të huaja, legjenda e Melbourne Tigers, shtatë herë NBL MVP dhe fituesi i kampionatit NBA me San Antonio Spurs po ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 10:44
Për herë të parë në histori, legjenda e basketbollit australian Andrew Gaze mbeti pa fjalë. Sipas mediave të huaja, legjenda e Melbourne Tigers, shtatë herë NBL MVP dhe fituesi i kampionatit NBA me San Antonio Spurs po ...

Kamerat kapin bionden, komentatori i basketbollit mbetet pa fjalë- videoja bëhet hit në rrjetet sociale
Për herë të parë në histori, legjenda e basketbollit australian Andrew Gaze mbeti pa fjalë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, legjenda e Melbourne Tigers, shtatë herë NBL MVP dhe fituesi i kampionatit NBA me ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 14:46
Për herë të parë në histori, legjenda e basketbollit australian Andrew Gaze mbeti pa fjalë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, legjenda e Melbourne Tigers, shtatë herë NBL MVP dhe fituesi i kampionatit NBA me ...

Kamerat kapin bionden, komentatori i basketbollit mbetet pa fjalë – videoja bëhet hit në rrjetet sociale
Për herë të parë në histori, legjenda e basketbollit australian Andrew Gaze mbeti pa fjalë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, legjenda e Melbourne Tigers, shtatë herë NBL MVP dhe fituesi i kampionatit NBA me ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 12:07
Për herë të parë në histori, legjenda e basketbollit australian Andrew Gaze mbeti pa fjalë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, legjenda e Melbourne Tigers, shtatë herë NBL MVP dhe fituesi i kampionatit NBA me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved