ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 17:08

VIDEO/ “Harrojeni Skënderbeun që bëri historinë, Tirana është favorite”, flet Ilir Daja

VIDEO/ “Harrojeni Skënderbeun që bëri historinë, Tirana është favorite”, flet Ilir Daja
TIRANE As pushimi që solli grumbullimi i Kombëtares nuk i ka mjaftuar Ilir Dajës të sjell Skënderbeun aty ku duhet. Mungesa e disa lojtarëve të projektuar titullarë, si Daja, Gripshi, Muzaka e etj apo futbollistët e ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 15:01
TIRANE As pushimi që solli grumbullimi i Kombëtares nuk i ka mjaftuar Ilir Dajës të sjell Skënderbeun aty ku duhet. Mungesa e disa lojtarëve të projektuar titullarë, si Daja, Gripshi, Muzaka e etj apo futbollistët e ...

Kukësi “zjarr” për rifillimin e sezonit, shtohen “hallet” për Shpëtim Duron
Pauza e Kombëtares erdhi si bekim në shtëpinë e verilindorëve, një kohë e mjaftueshme që Shpëtim Duro të punonte qetësisht me grupin, pa presion e kohës dhe ne komoditetin që i dhuron tabela e klasifikimit. Për vetë ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 14:15
Pauza e Kombëtares erdhi si bekim në shtëpinë e verilindorëve, një kohë e mjaftueshme që Shpëtim Duro të punonte qetësisht me grupin, pa presion e kohës dhe ne komoditetin që i dhuron tabela e klasifikimit. Për vetë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved