ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 16:57

VIDEO: Asist perfekt për kapitenin, UEFA vlerëson maksimalisht lëizjen e Rei Manajt

VIDEO: Asist perfekt për kapitenin, UEFA vlerëson maksimalisht lëizjen e Rei Manajt
Një nga surprizat në formacionin që Reja hodhi në fushë ndaj Islandës, ishte edhe sulmuesi Rei Manaj i cili në fakt po kalon një moment të mirë dhe është kthyer në protagonist te skuadra e Albasetes. Në pjesën e dytë të ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 16:43
Një nga surprizat në formacionin që Reja hodhi në fushë ndaj Islandës, ishte edhe sulmuesi Rei Manaj i cili në fakt po kalon një moment të mirë dhe është kthyer në protagonist te skuadra e Albasetes. Në pjesën e dytë të ...

Pasimi më i bukur i eleminatoreve? Euro 2020 shpall atë të Rei Manajt
Faqja zyrtare e Euro 2020 ka publikuar si pasimin më të bukur të raundit të 6, të fazës së grupeve për eliminatorët e Europianit, pasimin e sulmuesit të kombëtares, Rei Manaj. Veprimi i sulmuesit Rei Manaj, i cili pasoi ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 13:14
Faqja zyrtare e Euro 2020 ka publikuar si pasimin më të bukur të raundit të 6, të fazës së grupeve për eliminatorët e Europianit, pasimin e sulmuesit të kombëtares, Rei Manaj. Veprimi i sulmuesit Rei Manaj, i cili pasoi ...

Euro 2020 sjell pasimin më të bukur, ai i sulmuesit Rei Manaj
Faqja e Euro 2020, ka publikuar si veprimin më të bukur të raundit të 6, të fazës së grupeve për eliminatorët e Europianit, veprimin e sulmuesit të kombëtares, Rei Manaj.
Top Channel | 12-Sep-2019 13:04
Faqja e Euro 2020, ka publikuar si veprimin më të bukur të raundit të 6, të fazës së grupeve për eliminatorët e Europianit, veprimin e sulmuesit të kombëtares, Rei Manaj.

?Mourinho: Cristiano është fenomen, mendon vetëm si të fitojë
Shqipëria ka mposhtur Islandën me rezultat 4-2 në kuadër të kualifikimeve për EURO 2020. Mirëpo padyshim se ajo që ka marrë vëmendjen e UEFA-s është goli i Elseid Hysajt, gjegjësisht asistuesit Rej Manaj, shkruan ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 12:08
Shqipëria ka mposhtur Islandën me rezultat 4-2 në kuadër të kualifikimeve për EURO 2020. Mirëpo padyshim se ajo që ka marrë vëmendjen e UEFA-s është goli i Elseid Hysajt, gjegjësisht asistuesit Rej Manaj, shkruan ...

UEFA i thurr elozhe asistit magjik të Rei Manaj (VIDEO)
Përballja ndaj Islandës ka lënë shije të mirë tek të gjithë shqiptarët, teksa edhe UEFA e ka shkëputur një pjesë të asaj nate, duke e ngritur në piedestal asistin magjik të Rei Manaj, që solli golin e parë të Elseid ...
Shenja | 12-Sep-2019 11:16
Përballja ndaj Islandës ka lënë shije të mirë tek të gjithë shqiptarët, teksa edhe UEFA e ka shkëputur një pjesë të asaj nate, duke e ngritur në piedestal asistin magjik të Rei Manaj, që solli golin e parë të Elseid ...

E konfirmon një punonjës i spitalit, kjo është gjendja e Schumacher-it
Pasi UEFA ka shpërndarë momentin kur Bare “trullosi” Grizman dhe futi topin mes këmbëve të Lemar në pak sekonda, këtë herë ishte momenti që t’i bëhej jehonë një tjetër futbollisti të Shqipërisë. Madje këtë herë duke i ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 11:15
Pasi UEFA ka shpërndarë momentin kur Bare “trullosi” Grizman dhe futi topin mes këmbëve të Lemar në pak sekonda, këtë herë ishte momenti që t’i bëhej jehonë një tjetër futbollisti të Shqipërisë. Madje këtë herë duke i ...

Thembra e Rej Manaj, lëvizja më e mirë
Rej Manaj me një pasim me thembër dhe pa e parë fare Hysajn, e ka nxjerrë kapitenin të vetëm përballë portierit duke mos e pasur të vështirë të çojë topin në rrjetë për kuqezinjtë. Ky pasim i kthyer në asist, është ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 10:29
Rej Manaj me një pasim me thembër dhe pa e parë fare Hysajn, e ka nxjerrë kapitenin të vetëm përballë portierit duke mos e pasur të vështirë të çojë topin në rrjetë për kuqezinjtë. Ky pasim i kthyer në asist, është ...

Pasimi me takë i Manajt, bën xhiron e botës!
Pasimi i mrekullueshëm i Rey Manajt me thembër që solli golin e parë në karrierë me kombëtaren shqiptare të Elseid Hysajt përfundon në sytë e të gjithë botës. Faqja zyrtare e Euro 2020 në Facebook ka publikuar lëvizjen ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 09:44
Pasimi i mrekullueshëm i Rey Manajt me thembër që solli golin e parë në karrierë me kombëtaren shqiptare të Elseid Hysajt përfundon në sytë e të gjithë botës. Faqja zyrtare e Euro 2020 në Facebook ka publikuar lëvizjen ...

Pasimi me thembër i Manajt, bëhet hit në internet
Pasimi i mrekullueshëm i Rey Manajt me thembër që solli golin e parë në karrierë me kombëtaren shqiptare të Elseid Hysajt përfundon në sytë e të gjithë botës. Faqja zyrtare e Euro 2020 në Facebook ka publikuar lëvizjen ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 09:31
Pasimi i mrekullueshëm i Rey Manajt me thembër që solli golin e parë në karrierë me kombëtaren shqiptare të Elseid Hysajt përfundon në sytë e të gjithë botës. Faqja zyrtare e Euro 2020 në Facebook ka publikuar lëvizjen ...

Pasimi me takë i Manajt, bën xhiron e botës!
Pasimi i mrekullueshëm i Rey Manajt me thembër që solli golin e parë në karrierë me kombëtaren shqiptare të Elseid Hysajt përfundon në sytë e të gjithë botës. Faqja zyrtare e Euro 2020 në Facebook ka publikuar lëvizjen ...
SuperSport | 12-Sep-2019 09:10
Pasimi i mrekullueshëm i Rey Manajt me thembër që solli golin e parë në karrierë me kombëtaren shqiptare të Elseid Hysajt përfundon në sytë e të gjithë botës. Faqja zyrtare e Euro 2020 në Facebook ka publikuar lëvizjen ...

Manaj: Hysaj më falënderoi por nuk më premtoi drekë
Rei Manaj ishte ndër lojtarët më të dalluar duke dhënë një asist perfekt për Hysajn, ndërkohë që u shpreh se për të nuk ka rëndësi që të shënojë por me rëndësi ka që të fitohet ndeshja “ Bëmë një nga ndeshjet më të mira ...
Alsat-M | 10-Sep-2019 23:15
Rei Manaj ishte ndër lojtarët më të dalluar duke dhënë një asist perfekt për Hysajn, ndërkohë që u shpreh se për të nuk ka rëndësi që të shënojë por me rëndësi ka që të fitohet ndeshja “ Bëmë një nga ndeshjet më të mira ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved