ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2020 00:02

Detaje të reja/ Si u pre copa-copa gazetari, fjalët e tij të fundit

Detaje të reja/ Si u pre copa-copa gazetari, fjalët e tij të fundit
mapo.al Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes personave që ekzekutuan në mënyrë të pamëshirshme gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve, pak para se ...
Mapo | 11-Sep-2019 11:45
mapo.al Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes personave që ekzekutuan në mënyrë të pamëshirshme gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve, pak para se ...

Publikohen audiot me momentet e fundit të Jamal Khashoggi
Mediat turke kanë publikuar audiot me momentet e fundit të gazetarit disident Jamal Kashoggi në konsullatën e Riadit në Stamboll të datës 2 Tetor në vitin 2018. Gazetari u vra në mënyrë brutale. “Mos më mbuloni gojën, ...
ABCNews | 11-Sep-2019 14:31
Mediat turke kanë publikuar audiot me momentet e fundit të gazetarit disident Jamal Kashoggi në konsullatën e Riadit në Stamboll të datës 2 Tetor në vitin 2018. Gazetari u vra në mënyrë brutale. “Mos më mbuloni gojën, ...

Tronditëse/ Dalin bisedat horror, si u vra dhe pre copa-copa gazetari…”Mos ma mbyllni gojën”!
Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ekzekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve, pak para se ...
Standard | 12-Sep-2019 09:12
Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ekzekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve, pak para se ...

Zbulohet biseda e fundit mes gazetarit Khashoggi dhe vrasësve: Trupin ta presim dhe fusim në valixhe
Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’. Në transkriptimin e plotë të ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 10:17
Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’. Në transkriptimin e plotë të ...

“Mos ma mbyllni gojën”! Dalin bisedat horror, si u vra dhe pre copa-copa gazetari
Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ekzekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve, pak para se ...
Lapsi | 11-Sep-2019 11:57
Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ekzekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve, pak para se ...

Publikohen audiot me momentet e fundit të Jamal Khashoggi
Lexime: 5 Mediat turke kanë publikuar audiot me momentet e fundit të gazetarit disident Jamal Kashoggi në konsullatën e Riadit në Stamboll të datës 2 Tetor në vitin 2018. Gazetari u vra në mënyrë brutale. “Mos më ...
Medial | 11-Sep-2019 14:46
Lexime: 5 Mediat turke kanë publikuar audiot me momentet e fundit të gazetarit disident Jamal Kashoggi në konsullatën e Riadit në Stamboll të datës 2 Tetor në vitin 2018. Gazetari u vra në mënyrë brutale. “Mos më ...

Publikohet biseda e fundit e gazetarit Khashoggi me vrasësit
Gazeta turke Daily Sabah ka botuar detaje të reja të një regjistrimi që raportohet se janë kapur momentet e fundit të gazetarit saudit të vrarë, Jamal Khashoggi. Kritiku i shquar i qeverisë u vra tetorin e vitit të ...
Dritare | 11-Sep-2019 12:07
Gazeta turke Daily Sabah ka botuar detaje të reja të një regjistrimi që raportohet se janë kapur momentet e fundit të gazetarit saudit të vrarë, Jamal Khashoggi. Kritiku i shquar i qeverisë u vra tetorin e vitit të ...

Zbulohet biseda mes Khashoggit dhe vrasësve: Trupin ta presim dhe fusim në valixhe
Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’. Në transkriptimin e plotë të ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 11:21
Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’. Në transkriptimin e plotë të ...

Transkripti: media turke zbulon fjalët e fundit të Jamal Khashoggi
Një gazetë turke ka publikuar detaje të reja nga incizimet që sipas tyre paraqesin momentet e fundit të gazetarit të ndjerë saudit, Jamal Khashoggi. Gazetari i njohur ishte kritik i zëshëm i qeverisë, dhe u eliminua ...
Tesheshi | 11-Sep-2019 10:19
Një gazetë turke ka publikuar detaje të reja nga incizimet që sipas tyre paraqesin momentet e fundit të gazetarit të ndjerë saudit, Jamal Khashoggi. Gazetari i njohur ishte kritik i zëshëm i qeverisë, dhe u eliminua ...

“Mos ma mbyllni gojën”! Dalin bisedat horror, si u vra dhe pre copa-copa gazetari. Fjalët e tij të fundit
Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ekzekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve, pak para se ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 09:27
Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ekzekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve, pak para se ...

‘Erdhi kafsha që do sakrifikohet?’/ Publikohet biseda e fundit e gazetarit me ekzekutorët e tij: Mos ma mbyllni gojën
Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar regjistrimet audio të bisedës horror mes gazetarit Jamal Khashoggi dhe ekzekutorëve të tij, që sipas DS ka qenë një skuadër vrasësish sauditë prej 15 vetësh. Bëhet fjalë për ...
Politiko | 11-Sep-2019 10:16
Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar regjistrimet audio të bisedës horror mes gazetarit Jamal Khashoggi dhe ekzekutorëve të tij, që sipas DS ka qenë një skuadër vrasësish sauditë prej 15 vetësh. Bëhet fjalë për ...

“Mos ma mbyllni gojën”! Dalin bisedat ho.rror, si u v.ra dhe pre copa-copa gazetari. Fjalët e tij të fundit
Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ek.zekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekz.ekutorëve, pak para ...
Lexo | 11-Sep-2019 10:06
Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ek.zekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekz.ekutorëve, pak para ...

Gazeta turke: Kështu u vra gazetari Jamal Khashoggi
Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi. Kritiku i qeverisë saudite u vra në konsullatën e Arabisë Saudite ...
Shenja | 11-Sep-2019 09:59
Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi. Kritiku i qeverisë saudite u vra në konsullatën e Arabisë Saudite ...

Fjalët e fundit të gazetarit Khashoggi i cili u vra mizorisht në konsullatën e Arabisë Saudite
Një gazetë turke ka botuar detaje të reja të një regjistrimi që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të vrarë Jamal Khashoggi.Kritiku i shquar i qeverisë u vra në konsullatën e Arabisë Saudite në ...
Koha.mk | 11-Sep-2019 09:58
Një gazetë turke ka botuar detaje të reja të një regjistrimi që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të vrarë Jamal Khashoggi.Kritiku i shquar i qeverisë u vra në konsullatën e Arabisë Saudite në ...

Ngjarja makabre: Publikohen audiot e bisedave të vrasësve të gazetarit Khashoggi
Gazeta turke Daily Sabah ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të skuadrës saudite që ekzekutoi gazetarin Jamal al Khashoggi dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve pak përpara se të vdiste. ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 09:17
Gazeta turke Daily Sabah ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të skuadrës saudite që ekzekutoi gazetarin Jamal al Khashoggi dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve pak përpara se të vdiste. ...

Gazeta turke: Kështu u vra gazetari Jamal Khashoggi
Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi. Kritiku i qeverisë saudite u vra në konsullatën e Arabisë Saudite ...
Portalb | 11-Sep-2019 09:06
Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi. Kritiku i qeverisë saudite u vra në konsullatën e Arabisë Saudite ...

Gazeta turke: Kështu u vra gazetari Jamal Khashoggi
Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi. Kritiku i qeverisë saudite u vra në konsullatën e Arabisë Saudite ...
Radio Evropa e Lire | 11-Sep-2019 08:56
Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi. Kritiku i qeverisë saudite u vra në konsullatën e Arabisë Saudite ...

Ngjarja makabre: Publikohen audiot e bisedave të vrasësve të gazetarit Khashoggi
Gazeta turke Daily Sabah ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të skuadrës saudite që ekzekutoi gazetarin Jamal al Khashoggi dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve pak përpara se të vdiste. ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 08:04
Gazeta turke Daily Sabah ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të skuadrës saudite që ekzekutoi gazetarin Jamal al Khashoggi dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve pak përpara se të vdiste. ...

Fjalët e fundit të Jamal Khashoggi, transkripti i audio-incizimit të gazetarit që u vra në konsullatën saudite në Stamboll
E përditshmja turke Daily Sabah, ka publikuar dje transkriptin e audio-incizimit të bisedës së fundit të gazetarit Jamal Khashoggi me pjesëtarët e njësisë saudite të vdekjes, të cilët besohet se e vranë në konsullatën ...
EkonomiaOnline | 10-Sep-2019 19:50
E përditshmja turke Daily Sabah, ka publikuar dje transkriptin e audio-incizimit të bisedës së fundit të gazetarit Jamal Khashoggi me pjesëtarët e njësisë saudite të vdekjes, të cilët besohet se e vranë në konsullatën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved