ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 16:17

Të humbur por krenarë, Kosova ekspozoi gafat e Anglisë

Të humbur por krenarë, Kosova ekspozoi gafat e Anglisë
Ishte një ndeshje emocionuese, objektivi u arrit një lojë e bukur dhe me po kaq ritëm edhe nga tifozët në shkallët e stadiumit. Kështu e cilësojnë tifozët dhe ekspertë e futbollit në Angli, 90 minutëshin e zhvilluar ...
InFokusi | 12-Sep-2019 07:09
Ishte një ndeshje emocionuese, objektivi u arrit një lojë e bukur dhe me po kaq ritëm edhe nga tifozët në shkallët e stadiumit. Kështu e cilësojnë tifozët dhe ekspertë e futbollit në Angli, 90 minutëshin e zhvilluar ...

Të humbur por krenarë, Kosova ekspozoi gafat e Anglisë
Ishte një ndeshje emocionuese, objektivi u arrit një lojë e bukur dhe me po kaq ritëm edhe nga tifozët në shkallët e stadiumit. Kështu e cilësojnë tifozët dhe ekspertë e futbollit në Angli, 90 minutëshin e zhvilluar ...
Top Channel | 12-Sep-2019 01:14
Ishte një ndeshje emocionuese, objektivi u arrit një lojë e bukur dhe me po kaq ritëm edhe nga tifozët në shkallët e stadiumit. Kështu e cilësojnë tifozët dhe ekspertë e futbollit në Angli, 90 minutëshin e zhvilluar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved