ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 16:33

Tahirin e pret fati i Shullazit e Balilit? Artan Hoxha: Amerikanët po diktojnë procesin

Tahirin e pret fati i Shullazit e Balilit? Artan Hoxha: Amerikanët po diktojnë procesin
Për gazetarin Artan Hoxha, prezenca e delegacionit amerikan në proceset gjyqësore të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri mund të ndikojë që ai të dënohet nga Gjykata. Ai sqaroi në emisionin Repolitix se në çdo ...
Politiko | 11-Sep-2019 22:57
Për gazetarin Artan Hoxha, prezenca e delegacionit amerikan në proceset gjyqësore të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri mund të ndikojë që ai të dënohet nga Gjykata. Ai sqaroi në emisionin Repolitix se në çdo ...

“12 vjet burg për Tahirin, show që i duhet Ramës për në Gjermani”
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka komentuar kërkesën e Prokurorisë për të dënuar me 12 vjet burg Saimir Tahirin. Sipas Bardhit ky është një spektakël që po bëhet dhe që Rama të ketë diçka ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 22:41
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka komentuar kërkesën e Prokurorisë për të dënuar me 12 vjet burg Saimir Tahirin. Sipas Bardhit ky është një spektakël që po bëhet dhe që Rama të ketë diçka ...

Bardhi: 12 vjet burg për Tahirin, show që i duhet Ramës për në Gjermani
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka komentuar kërkesën e Prokurorisë për të dënuar me 12 vjet burg Saimir Tahirin. Por sipas zyrtarit të lartë të opozitës ky është një spektakël që po bëhet ...
Lapsi | 11-Sep-2019 22:17
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka komentuar kërkesën e Prokurorisë për të dënuar me 12 vjet burg Saimir Tahirin. Por sipas zyrtarit të lartë të opozitës ky është një spektakël që po bëhet ...

12 vite burg për Tahirin, Bardhi: Është show, i duhet Ramës para vizitës në Gjermani
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi foli ndër të tjera edhe mbi çështjen “Saimir Tahiri” duke e komentuar pretencën për 12 vite burg të ish-ministrit si show.
Top Channel | 11-Sep-2019 21:50
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi foli ndër të tjera edhe mbi çështjen “Saimir Tahiri” duke e komentuar pretencën për 12 vite burg të ish-ministrit si show.

12 vite burg për Tahirin? Bardhi: E përdor Rama para vizitës në Gjermani
mapo.al Pretenca e prokurorisë e cila kërkoi dje 12 vjet burg për Saimir Tahirin, është një show i Kryeministrit. Kështu deklaroi sonte Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi. Ai tha se “ky gjyq i duhet Ramës ...
Mapo | 11-Sep-2019 22:03
mapo.al Pretenca e prokurorisë e cila kërkoi dje 12 vjet burg për Saimir Tahirin, është një show i Kryeministrit. Kështu deklaroi sonte Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi. Ai tha se “ky gjyq i duhet Ramës ...

PS zien: Të gjitha mesazhet e koduara dhe akuzat e ditëve të fundit
mapo.al Pak përpara se Presidenti Ilir Meta të niste dëshminë e tij në Komisionin Hetimor Parlamentar, një tjetër lajm i rëndësishëm po konsumohej në ambientet e Kryesisë së Kuvendit. Kryeministri Edi Rama po kritikonte ...
Mapo | 11-Sep-2019 21:32
mapo.al Pak përpara se Presidenti Ilir Meta të niste dëshminë e tij në Komisionin Hetimor Parlamentar, një tjetër lajm i rëndësishëm po konsumohej në ambientet e Kryesisë së Kuvendit. Kryeministri Edi Rama po kritikonte ...

Debati Tahiri-Kodheli/ Ish Ministrja e Mbrojtjes: Radarët u kthyen në punë
Mos funksionimi i radarëve të ushtrisë ka dalë si problematikë në gjyqin ndaj Sajmir Tahirit i cili ka përmendur dhe një shkresë drejtuar ish ministres së mbrojtjes, Mimi Kodheli, ku me marrjen e detyrës e kishte ...
Top Channel | 11-Sep-2019 19:49
Mos funksionimi i radarëve të ushtrisë ka dalë si problematikë në gjyqin ndaj Sajmir Tahirit i cili ka përmendur dhe një shkresë drejtuar ish ministres së mbrojtjes, Mimi Kodheli, ku me marrjen e detyrës e kishte ...

DW: A do hetohet Rama pas deklaratave të Tahirit për pasurinë
Gjykata e Krimeve të Rënda e shtyu për në 19 shtator vijimin e procesit gjyqësor për ish-ministrin Saimir Tahiri. Rifillimi i gjyqit të martën bëri publike përfundimin e hetimeve dhe pretencën e prokurorëve: 12 vjet ...
Lapsi | 11-Sep-2019 20:54
Gjykata e Krimeve të Rënda e shtyu për në 19 shtator vijimin e procesit gjyqësor për ish-ministrin Saimir Tahiri. Rifillimi i gjyqit të martën bëri publike përfundimin e hetimeve dhe pretencën e prokurorëve: 12 vjet ...

Kodheli lë pas “goditjen nën brez” të Tahirit, kolegët e suprizojnë në Komisionin e Jashtëm
Deputetët e maxhorancës dhe opozitës së re në Komisionin e Politikës së Jashtme janë bërë bashkë për të festuar ditëlindjen e ish-ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodheli. Kryetarja e këtij komisioni ka mbushur ditën e ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 17:15
Deputetët e maxhorancës dhe opozitës së re në Komisionin e Politikës së Jashtme janë bërë bashkë për të festuar ditëlindjen e ish-ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodheli. Kryetarja e këtij komisioni ka mbushur ditën e ...

Akuza e Tahirit për radarët, Kodheli merr me radhë televizionet: I kam kryer detyrat e mia kushtetuese
Ish-ministrja e Mbrotjes, Mimi Kodheli është shfaqur ne televizion pas një mungese të gjatë. Dalja e saj dje ne News 24 dhe sot ne Top Channel, vjen pas një dokumenti që paraqiti ish-ministri Saimir Tahhiri që e vinte ...
Politiko | 11-Sep-2019 20:54
Ish-ministrja e Mbrotjes, Mimi Kodheli është shfaqur ne televizion pas një mungese të gjatë. Dalja e saj dje ne News 24 dhe sot ne Top Channel, vjen pas një dokumenti që paraqiti ish-ministri Saimir Tahhiri që e vinte ...

“Tahiri”, luhet akti final! Prokuroria është e paqartë para gjykatës: Gjithë pikëpyetjet e organit të akuzës
Prokuroria për Krimet e Rënda ka dhënë pretencën duke kërkuar 12 vite burg për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri dhe ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, Jaeld Çela, të cilët akuzohen për trafik lëndësh narkotike ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 09:36
Prokuroria për Krimet e Rënda ka dhënë pretencën duke kërkuar 12 vite burg për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri dhe ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, Jaeld Çela, të cilët akuzohen për trafik lëndësh narkotike ...

Tahiri: Kam prova për pafajësinë, dy rastet kur policia goditi “Habilajt”/ EMAIL-i dhe shkresat
Saimir Tahiri dorëzoi të martën në gjykatë dy prova të rëndësishme që sipas tij provojnë pafajsinë për akuzat e ngritura nga prokuroria e krimeve të rënda. Sipas ish ministrit të brendshëm provat shkresore vërtetojnë se ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 15:29
Saimir Tahiri dorëzoi të martën në gjykatë dy prova të rëndësishme që sipas tij provojnë pafajsinë për akuzat e ngritura nga prokuroria e krimeve të rënda. Sipas ish ministrit të brendshëm provat shkresore vërtetojnë se ...

Fushata 20 mln euro/ DW: A do hetohet Rama pas deklaratës së ish-ministrit?!
Gjykata e Krimeve të Rënda e shtyu për në 19 shtator vijimin e procesit gjyqësor për ish-ministrin Saimir Tahiri. Rifillimi i gjyqit të martën bëri publike përfundimin e hetimeve dhe pretencën e prokurorëve: 12 vjet ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 20:04
Gjykata e Krimeve të Rënda e shtyu për në 19 shtator vijimin e procesit gjyqësor për ish-ministrin Saimir Tahiri. Rifillimi i gjyqit të martën bëri publike përfundimin e hetimeve dhe pretencën e prokurorëve: 12 vjet ...

“Habilajt”, 8 vite burg Saimir Tahirit/ Ish-ministri, tre akuza se ndihmoi vëllezërit trafikantë në Vlorë
Orën nëntë të kësaj të marte , Saimir Tahiri e kishte pritur gjatë gjithë verës, ashtu sikurse edhe monitoruesit e ambasadës amerikane që nuk munguan edhe gjatë pretencës.
Top Channel | 10-Sep-2019 19:50
Orën nëntë të kësaj të marte , Saimir Tahiri e kishte pritur gjatë gjithë verës, ashtu sikurse edhe monitoruesit e ambasadës amerikane që nuk munguan edhe gjatë pretencës.

Fushata 20 mln euro/ DW: A do hetohet Rama pas deklaratës së Tahirit?!
mapo.al Gjykata e Krimeve të Rënda e shtyu për në 19 shtator vijimin e procesit gjyqësor për ish-ministrin Saimir Tahiri. Rifillimi i gjyqit të martën bëri publike përfundimin e hetimeve dhe pretencën e prokurorëve: 12 ...
Mapo | 11-Sep-2019 19:06
mapo.al Gjykata e Krimeve të Rënda e shtyu për në 19 shtator vijimin e procesit gjyqësor për ish-ministrin Saimir Tahiri. Rifillimi i gjyqit të martën bëri publike përfundimin e hetimeve dhe pretencën e prokurorëve: 12 ...

Gazetarja Klodiana Lala: Ja çfarë ndodhi në procesin e sotëm gjyqësor të Tahirit
Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24” foli në lidhje me procesin gjyqësor ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Lala deklaroi se pretenca sot ishte e përfaqësuar nga prokurorë, që ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 18:05
Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24” foli në lidhje me procesin gjyqësor ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Lala deklaroi se pretenca sot ishte e përfaqësuar nga prokurorë, që ...

Ish-ministri Saimir Tahiri: Ja e vërteta e 20 milionë eurove për fushatën elektorale. Kur të flas për ato që di, do tronditen të gjithë
Ish-ministri: Nuk kam paguar hotelet 900 euro natën. E informova me shkresë sekrete ministren Kodheli për radarët që nuk punonin Saimir Tahiri: Ja e vërteta e 20 milionë eurove për fushatën elektorale Prokuroria e ...
Telegraf | 11-Sep-2019 11:45
Ish-ministri: Nuk kam paguar hotelet 900 euro natën. E informova me shkresë sekrete ministren Kodheli për radarët që nuk punonin Saimir Tahiri: Ja e vërteta e 20 milionë eurove për fushatën elektorale Prokuroria e ...

“Gjuajtje nën brez…”, Kodheli flet për radarët: Nuk janë fikur asnjëherë nga dhjetori 2013
TIRANË Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka folur sot në studion e News24 për çështjen e radarëve që është përmendur në seancën gjyqësore ku u dha pretenca nga ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri. Ai tregoi se i ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 17:37
TIRANË Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka folur sot në studion e News24 për çështjen e radarëve që është përmendur në seancën gjyqësore ku u dha pretenca nga ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri. Ai tregoi se i ...

A duhet të hetohet edhe Rama? Tahiri: Nëse harxhoja 20 mln euro në fushatë, atëherë të merren të gjithë…
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë për në datën 19 shator seancën e radhës për ish-ministrin Saimir Tahiri dhe Jaeld Çelën, ku pritet të lexohet mbrojtja për ish drejtorin e Policisë Vlorë dhe më pas të jepet vendimi. ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 17:23
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë për në datën 19 shator seancën e radhës për ish-ministrin Saimir Tahiri dhe Jaeld Çelën, ku pritet të lexohet mbrojtja për ish drejtorin e Policisë Vlorë dhe më pas të jepet vendimi. ...

1 mijë euro nata? Saimir Tahiri: S’kam paguar më shumë se 140 euro për hotelin
Gjatë komunikimit të tij me mediat, pas shtyrjes së gjyqit për në datën 19 shtator, Saimir Tahiri ceku edhe çështjen e akuzave për shpenzime luksoze, jo p[ak herë të adresuara ndaj tij.
Top Channel | 10-Sep-2019 16:54
Gjatë komunikimit të tij me mediat, pas shtyrjes së gjyqit për në datën 19 shtator, Saimir Tahiri ceku edhe çështjen e akuzave për shpenzime luksoze, jo p[ak herë të adresuara ndaj tij.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved