ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 16:04

Sulmohet shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner

Sulmohet shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner
Shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner, është sulmuar brenda një nate. Kamerat e sigurisë kanë kapuar një burrë rreth shtëpisë se Kylie Jenner në Hidden Hill të Kalifornisë, të hënën. Të njëjtën natë, hajduti është ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 11:31
Shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner, është sulmuar brenda një nate. Kamerat e sigurisë kanë kapuar një burrë rreth shtëpisë se Kylie Jenner në Hidden Hill të Kalifornisë, të hënën. Të njëjtën natë, hajduti është ...

Sulmohet shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner në Kaliforni
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner së fundmi u përballën me një gjë jo fort të këndshme, kur nga kamerat e sigurisë u filmua një person duke provuar të futej në të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën natë. Një person u kap ...
Arbresh | 12-Sep-2019 11:28
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner së fundmi u përballën me një gjë jo fort të këndshme, kur nga kamerat e sigurisë u filmua një person duke provuar të futej në të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën natë. Një person u kap ...

Sulmohet shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner në Kaliforni
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner së fundmi u përballën me një gjë jo fort të këndshme, kur nga kamerat e sigurisë u filmua një person duke provuar të futej në të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën natë. Një......
Zeri | 12-Sep-2019 11:22
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner së fundmi u përballën me një gjë jo fort të këndshme, kur nga kamerat e sigurisë u filmua një person duke provuar të futej në të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën natë. Një......

Sulmohet shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner në Kaliforni
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner së fundmi u përballën me një gjë jo fort të këndshme, kur nga kamerat e sigurisë u filmua një person duke provuar të futej në të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën natë. Një person u kap ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 11:13
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner së fundmi u përballën me një gjë jo fort të këndshme, kur nga kamerat e sigurisë u filmua një person duke provuar të futej në të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën natë. Një person u kap ...

Sulmohet shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner
Shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner, është sulmuar brenda një nate. Kamerat e sigurisë kanë kapuar një burrë rreth shtëpisë se Kylie Jenner në Hidden Hill të Kalifornisë, të hënën. Të njëjtën natë, hajduti është ...
Prive | 12-Sep-2019 10:39
Shtëpia e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner, është sulmuar brenda një nate. Kamerat e sigurisë kanë kapuar një burrë rreth shtëpisë se Kylie Jenner në Hidden Hill të Kalifornisë, të hënën. Të njëjtën natë, hajduti është ...

Shikoni ambientet brenda shtëpisë së Kylie Jenner dhe do të ngeleni pa fjalë
Por, nese personi i famshem ne fjale eshte Kylie Jenner, miliarderja e re ne Amerike (sipas Forbes), atehere deshira per te pare ne çdo cep te shtepise se saj per te kapur çdo detaj te mundshem behet vertet e pa ...
ikub.al | 11-Sep-2019 10:19
Por, nese personi i famshem ne fjale eshte Kylie Jenner, miliarderja e re ne Amerike (sipas Forbes), atehere deshira per te pare ne çdo cep te shtepise se saj per te kapur çdo detaj te mundshem behet vertet e pa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved