ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 08:43

Shfaqja e “çmendur” e Rihanës ku u ndaluan fotot dhe videot!

Shfaqja e “çmendur” e Rihanës ku u ndaluan fotot dhe videot!
Shfaqja e Rihanës ishte kryefjala e Javës së Modës në Nju Jork, por edhe të ftuarit VIP ishin të ndaluar të bënin foto apo video.
Top Channel | 11-Sep-2019 21:34
Shfaqja e Rihanës ishte kryefjala e Javës së Modës në Nju Jork, por edhe të ftuarit VIP ishin të ndaluar të bënin foto apo video.

Stilistët që morën vëmendje në javën e modës në New York
Bota e modës ka konkurrencë, por atë mund ta sundosh me pak stil dhe inovacion. Të paktën këtë duket se kanë bërë stilistët e rinj që morën vëmendjen në Javën e Modës në New York. Christopher John Rogers Tomo Koizumi ...
Lapsi | 12-Sep-2019 09:59
Bota e modës ka konkurrencë, por atë mund ta sundosh me pak stil dhe inovacion. Të paktën këtë duket se kanë bërë stilistët e rinj që morën vëmendjen në Javën e Modës në New York. Christopher John Rogers Tomo Koizumi ...

FOTOT: Java e Modës në Nju Jork, ja kush u vesh më bukur
Përveç modeleve që sfilojnë në pasarelë, Java e Modës në Nju Jork (NYFW), i përket gjithashtu personazheve të tjerë të showbizit. Yjet e muzikës, filmave dhe modës, janë siguruar të shkëlqejnë në çdo dalje të tyre. Ja ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 18:45
Përveç modeleve që sfilojnë në pasarelë, Java e Modës në Nju Jork (NYFW), i përket gjithashtu personazheve të tjerë të showbizit. Yjet e muzikës, filmave dhe modës, janë siguruar të shkëlqejnë në çdo dalje të tyre. Ja ...

“NYFW”, kush u vesh më bukur? (FOTO)
Përveç modeleve që sfilojnë në pasarelë, Java e Modës në Nju Jork (NYFW), i përket gjithashtu personazheve të tjerë të showbizit.
Top Channel | 11-Sep-2019 18:07
Përveç modeleve që sfilojnë në pasarelë, Java e Modës në Nju Jork (NYFW), i përket gjithashtu personazheve të tjerë të showbizit.

Treshja avantgarde mahnit New York Fashion Week (FOTO)
E themeluar për herë të parë rreth vitit 1998, Threeasfour është një prej markave më të njohura për risitë jotradicionale dhe format e veçanta të pranishme në sfilatat e tyre. Fillimisht, grupi njihej si Asfour pasi ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 09:52
E themeluar për herë të parë rreth vitit 1998, Threeasfour është një prej markave më të njohura për risitë jotradicionale dhe format e veçanta të pranishme në sfilatat e tyre. Fillimisht, grupi njihej si Asfour pasi ...

Tre vite më parë humbi vëllain, Barbana Dini tregon pengun më të madh që ka
Ka disa javë që në media po përflitet për lidhjen e Dua Lipës me vëllain e motrave Hadid, Anwar-in, shkruan GazetaBlic. Pas ndarjes nga modeli dhe kuzhinieri Isaac Carew, Dua u hodh në krahët e 20-vjeçarit dhe nisi ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 00:42
Ka disa javë që në media po përflitet për lidhjen e Dua Lipës me vëllain e motrave Hadid, Anwar-in, shkruan GazetaBlic. Pas ndarjes nga modeli dhe kuzhinieri Isaac Carew, Dua u hodh në krahët e 20-vjeçarit dhe nisi ...

Rihanna, paraqitet shumë “cool” në fotot e saj të fundit
Rihanna është paraqitur tepër “cool” derisa ka prezantuar linjën e saj “Savege x Fenty” në javën e modës në New York derisa vet është paraqitur me një minifustan me hije retro Tashmë dijet, ajo ka një vit që ka......
Zeri | 11-Sep-2019 22:35
Rihanna është paraqitur tepër “cool” derisa ka prezantuar linjën e saj “Savege x Fenty” në javën e modës në New York derisa vet është paraqitur me një minifustan me hije retro Tashmë dijet, ajo ka një vit që ka......

FOTOT: Kjo është modelja obeze që surprizoi “Javën e Modës” në Nju Jork
Një modele mbipeshë parakaloi në pasarelën e Javës së Modës në Nju Jork ditën e shtunë. Tess Holliday tregoi vetëbesimin e saj me një fustan të bardhë ku ishte e shkruar disa herë fraza “masë shabllon”. Kjo frazë duket ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 17:21
Një modele mbipeshë parakaloi në pasarelën e Javës së Modës në Nju Jork ditën e shtunë. Tess Holliday tregoi vetëbesimin e saj me një fustan të bardhë ku ishte e shkruar disa herë fraza “masë shabllon”. Kjo frazë duket ...

Rihanna, sa “cool” në paraqitjen e fundit
Rihanna është paraqitur tepër “cool” derisa ka prezantuar linjën e saj “Savege x Fenty” në javën e modës në New York derisa vet është paraqitur me një minifustan me hije retro Tashmë dijet, ajo ka një vit që ka lansuar ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 22:03
Rihanna është paraqitur tepër “cool” derisa ka prezantuar linjën e saj “Savege x Fenty” në javën e modës në New York derisa vet është paraqitur me një minifustan me hije retro Tashmë dijet, ajo ka një vit që ka lansuar ...

Këto modele dhe akesorë flokësh do ju fiksohen këtë vjeshtë
Ndërsa pasarelat gjatë Javës së Modës në Nju Jork janë gjithmonë një tregues i mirë i tendencave që do të shohim gjashtë muaj nga tani, nëse doni të dini se çfarë është tendenca, mos kërkoni më larg se ky artikull. ...
Prive | 11-Sep-2019 20:40
Ndërsa pasarelat gjatë Javës së Modës në Nju Jork janë gjithmonë një tregues i mirë i tendencave që do të shohim gjashtë muaj nga tani, nëse doni të dini se çfarë është tendenca, mos kërkoni më larg se ky artikull. ...

FOTOT: Rihanna tregon linjat perfekte
Rihanna dukej e mahnitshme derisa shfaqi linjën e saj të të brendshmeve në Javën e Modës në Nju Jork, të martën. 31-vjeçarja e kthyer nga këngëtare në dizajnere, kishte veshur një fustan të ngushtë, në të cilin ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 16:16
Rihanna dukej e mahnitshme derisa shfaqi linjën e saj të të brendshmeve në Javën e Modës në Nju Jork, të martën. 31-vjeçarja e kthyer nga këngëtare në dizajnere, kishte veshur një fustan të ngushtë, në të cilin ...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid duken shumë të dashuruar në SoHo gjatë “New York Fashion Week” (FOTO)
Ata e bënë lidhjen zyrtare në Instagram në gusht dhe raportohet se po bashkëjetojnë, shkruan DailyMail. Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk treguan asnjë shenjë të ngadalësimit të romancës së tyre gjatë Javës së Modës në Nju ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 19:29
Ata e bënë lidhjen zyrtare në Instagram në gusht dhe raportohet se po bashkëjetojnë, shkruan DailyMail. Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk treguan asnjë shenjë të ngadalësimit të romancës së tyre gjatë Javës së Modës në Nju ...

Dua dhe Anwar shfaqen shumë të dashuruar në rrugët e SoHo në New York
Dua Lipa dhe Anwar Hadid sërish janë fotografuar në një dalje bashkë. Siç duket, lidhja e çiftit shumë të përfolur të momentit po shkon çdo ditë e më mirë. Dua dhe Anwar janë shfaqur sërish duke kaluar kohë të bukur ...
InFokusi | 11-Sep-2019 17:21
Dua Lipa dhe Anwar Hadid sërish janë fotografuar në një dalje bashkë. Siç duket, lidhja e çiftit shumë të përfolur të momentit po shkon çdo ditë e më mirë. Dua dhe Anwar janë shfaqur sërish duke kaluar kohë të bukur ...

Dua dhe Anwar shfaqen shumë të dashuruar në rrugët e SoHo në New York
Dua Lipa dhe Anwar Hadid sërish janë fotografuar në një dalje bashkë. Siç duket, lidhja e çiftit shumë të përfolur të momentit po shkon çdo ditë e më mirë. Dua dhe Anwar janë shfaqur sërish duke kaluar kohë të bukur ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 17:06
Dua Lipa dhe Anwar Hadid sërish janë fotografuar në një dalje bashkë. Siç duket, lidhja e çiftit shumë të përfolur të momentit po shkon çdo ditë e më mirë. Dua dhe Anwar janë shfaqur sërish duke kaluar kohë të bukur ...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid duken shumë të dashuruar në SoHo gjatë “New York Fashion Week”
Ata e bënë lidhjen zyrtare në Instagram në gusht dhe raportohet se po bashkëjetojnë, shkruan DailyMail, transmeton . Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk treguan asnjë shenjë të ngadalësimit të romancës së tyre gjatë Javës së ...
Lajminet | 11-Sep-2019 15:06
Ata e bënë lidhjen zyrtare në Instagram në gusht dhe raportohet se po bashkëjetojnë, shkruan DailyMail, transmeton . Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk treguan asnjë shenjë të ngadalësimit të romancës së tyre gjatë Javës së ...

Rihanna shfaq figurën trupore në fustanin e ngushtë në “NYFW”
Ajo ka lansuar linjën e saj të të brendshmeve “Savage X Fenty”, vetëm një vit më parë, shkruan DailyMail, transmeton . Rihanna dukej e mahnitsme derisa shfaqi linjën e saj në Javën e Modës në Nju Jork, të martën. ...
Lajminet | 11-Sep-2019 14:55
Ajo ka lansuar linjën e saj të të brendshmeve “Savage X Fenty”, vetëm një vit më parë, shkruan DailyMail, transmeton . Rihanna dukej e mahnitsme derisa shfaqi linjën e saj në Javën e Modës në Nju Jork, të martën. ...

Shkëlqimi dhe performanca fantastike e Rihannës në Javën e Modës në New York
Ajo ka lansuar linjën e saj të brendshmeve Savage X Fenty një vit më parë. Dhe Rihanna u paraqit tërë shkëlqim teksa mori pjesë në eventin e organizuar për linjën e saj në Javën e Modës në New York, transmeton ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 10:45
Ajo ka lansuar linjën e saj të brendshmeve Savage X Fenty një vit më parë. Dhe Rihanna u paraqit tërë shkëlqim teksa mori pjesë në eventin e organizuar për linjën e saj në Javën e Modës në New York, transmeton ...

Gigi dhe Bella Hadid ‘pushtojnë’ shoun e Rihannës
Ato janë ikonat e modës së fundit. Motrat e famshme, Bella dhe Gigi Hadid edhe një herë arritën t’i kthejnë të gjitha shikimet nga ato me paraqitjen mbresëlënëse në javën e modës në New York. Bella dhe Gigi morën pjesë ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 10:06
Ato janë ikonat e modës së fundit. Motrat e famshme, Bella dhe Gigi Hadid edhe një herë arritën t’i kthejnë të gjitha shikimet nga ato me paraqitjen mbresëlënëse në javën e modës në New York. Bella dhe Gigi morën pjesë ...

Befason të gjithë, Alessandra Ambrosio së bashku me vajzën 11 vjeçe së në javën e modës në New York
Derisa moshatarët e saj kanë filluar vitin shkollor, e njëjta gjë nuk ka ndodhur me vajzën e një prej modeleve më të famshme në planet, Alessandra Ambrosio. Modelja braziliane, së bashku me vajzën e saj 11 vjeçare, Anja ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 08:56
Derisa moshatarët e saj kanë filluar vitin shkollor, e njëjta gjë nuk ka ndodhur me vajzën e një prej modeleve më të famshme në planet, Alessandra Ambrosio. Modelja braziliane, së bashku me vajzën e saj 11 vjeçare, Anja ...

FOTOT: Modelja mbipeshë “pushton” pasarelën në Nju Jork
Ne jemi mësuar që në pasarela të shikojmë teksa sfilojnë modelet elegante. Por një modele mbipeshë parakaloi në pasarelën e Javës së Modës në Nju Jork. Tess Holliday tregoi vetëbesimin e saj me një fustan të bardhë ku ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Ne jemi mësuar që në pasarela të shikojmë teksa sfilojnë modelet elegante. Por një modele mbipeshë parakaloi në pasarelën e Javës së Modës në Nju Jork. Tess Holliday tregoi vetëbesimin e saj me një fustan të bardhë ku ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved