ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 16:33

Sqarohet Dardan Molliqaj

Sqarohet Dardan Molliqaj
Dardan Molliqaj Asgjë nuk ndodhi jashtë studios, përveç një debati me pak tensione që ishte vazhdimësi e debatit publik. Unë nuk i kam problem debatet televizive dhe ndjehem shumë komod t’i mbroj bindjet e mia. Nuk ...
Ina-Online | 12-Sep-2019 00:22
Dardan Molliqaj Asgjë nuk ndodhi jashtë studios, përveç një debati me pak tensione që ishte vazhdimësi e debatit publik. Unë nuk i kam problem debatet televizive dhe ndjehem shumë komod t’i mbroj bindjet e mia. Nuk ...

Policia konfirmon se po interviston Haki Abazin lidhur me incidentin
Policia e Kosovës është në proces të intervistimit të njërit prej personave të dyshuar për përfshirje në rrahje pas debatit të sontëm televiziv, ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Në këtë ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 00:16
Policia e Kosovës është në proces të intervistimit të njërit prej personave të dyshuar për përfshirje në rrahje pas debatit të sontëm televiziv, ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Në këtë ...

Molliqaj e Haki Abazi përleshen fizikisht
Kandidati i PSD-së për deputetë Dardan Molliqaj dhe kandidati i VV-së, Haki Abazi pas një debati të ashpër në T7 janë përleshur edhe fizikisht. Molliqaj dhe Abazi i kanë thuhet se janë kacafytur edhe pas përfundimit të ...
Ina-Online | 12-Sep-2019 00:14
Kandidati i PSD-së për deputetë Dardan Molliqaj dhe kandidati i VV-së, Haki Abazi pas një debati të ashpër në T7 janë përleshur edhe fizikisht. Molliqaj dhe Abazi i kanë thuhet se janë kacafytur edhe pas përfundimit të ...

Incidenti me Haki Abazin, vjen reagimi i Dardan Molliqaj
Një incident mes Dardan Molliqaj që është bashkëshorti i minstres Shahini dhe zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat.
Top Channel | 12-Sep-2019 00:08
Një incident mes Dardan Molliqaj që është bashkëshorti i minstres Shahini dhe zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat.

Kurti: Banditët nuk e kanë vendin në debate televizive
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka theksuar se pas emisionit Pressing në T7, kandidati i listës së Lëvizjes Vetëvebdosje, Haki Abazi është sulmuar rëndë nga kandidati i AAK-së, Dardan Molliqaj dhe shoqëruesit e tij. ...
Arbresh | 12-Sep-2019 00:08
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka theksuar se pas emisionit Pressing në T7, kandidati i listës së Lëvizjes Vetëvebdosje, Haki Abazi është sulmuar rëndë nga kandidati i AAK-së, Dardan Molliqaj dhe shoqëruesit e tij. ...

Abazi në Stacionin Policor pas rrahjes me Molliqajn, ja çfarë ka deklaruar
Pas përplasjes verbale në emisionin Pressing në mes kandidatit për deputet nga VV-ja, Haki Abazi dhe atij të PSD-së, Dardan Molliqajt, këta të fundit kanë pasur një përleshje fizike edhe pas debatit televiziv. Në lidhje ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 00:08
Pas përplasjes verbale në emisionin Pressing në mes kandidatit për deputet nga VV-ja, Haki Abazi dhe atij të PSD-së, Dardan Molliqajt, këta të fundit kanë pasur një përleshje fizike edhe pas debatit televiziv. Në lidhje ...

Shpërthen përleshja e parë fizike mes dy partive gjatë debatit televiziv në Kosovë (VIDEO)
Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit. Pas ...
Republika | 12-Sep-2019 00:05
Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit. Pas ...

VV kërkon nga KQZ të marrë masa – të largojë nga lista personat që ushtrojnë dhunë
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas përplasjes mes deputetit të PSD-së Dardan Molliqaj dhe kandidatit për deputet nga VV, Haki Abazi. Përmes një postimi në Facebook, VV, e kanë quajtur bandit, Dardan Molliqajn e PSD-së. ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 23:51
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas përplasjes mes deputetit të PSD-së Dardan Molliqaj dhe kandidatit për deputet nga VV, Haki Abazi. Përmes një postimi në Facebook, VV, e kanë quajtur bandit, Dardan Molliqajn e PSD-së. ...

E konfirmon Policia: Haki Abazi intervistohet në stacionin e Policisë
Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, ka konfirmuar për Gazetën inFokus se pas përleshjes së Dardan Molliqaj të PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes, ky i fundit është përcjell për në stacionin policor. Hoxha ...
InFokusi | 11-Sep-2019 23:57
Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, ka konfirmuar për Gazetën inFokus se pas përleshjes së Dardan Molliqaj të PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes, ky i fundit është përcjell për në stacionin policor. Hoxha ...

Incidenti/ Burri i ministres Shahini sulmon fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi.
Top Channel | 11-Sep-2019 23:27
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi.

Policia shkon në vendin e ngjarjes pas incidentit Molliqaj – Abazi
Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Policia e Kosovës ka arritur në objektin ku mbahet emisioni Pressing. Molliqaj dhe Abazi tashmë ...
AlbInfo | 11-Sep-2019 23:55
Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Policia e Kosovës ka arritur në objektin ku mbahet emisioni Pressing. Molliqaj dhe Abazi tashmë ...

VV e quan Molliqajn bandit, thotë se Abazi ka pësuar lëndime fizike
Lëvizja Vetvëendosje ka reaguar pasi kandidati i saj për deputet, Haki Abazi, tha se pas emisionit Pressing, duke dalë nga studio, Dardan Molliqaj nga koalicioni PSD-AAK e ka sulmuar fizikisht. VV shkruan se “banditët ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 23:45
Lëvizja Vetvëendosje ka reaguar pasi kandidati i saj për deputet, Haki Abazi, tha se pas emisionit Pressing, duke dalë nga studio, Dardan Molliqaj nga koalicioni PSD-AAK e ka sulmuar fizikisht. VV shkruan se “banditët ...

Haki Abazi shoqërohet në polici pas incidentit me Dardan Molliqajn
Pas debatit në emisionin Pressing Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Molliqaj dhe Abazi tashmë i kanë dhënë edhe versionet e tyre për këtë incident. Abazi rastin e ka ...
InFokusi | 11-Sep-2019 23:45
Pas debatit në emisionin Pressing Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Molliqaj dhe Abazi tashmë i kanë dhënë edhe versionet e tyre për këtë incident. Abazi rastin e ka ...

VV: Banditët nuk e kanë vendin në debate televizive
Pas përplasjes mes deputetit të PSD-së Dardan Molliqaj dhe kandidatit për deputet nga VV, Haki Abazi ka reaguar Lëvizja Vetëvendosje. Lëvizja Vetëvendosje përmes një postimi në facebook ka shkruar se banditët nuk e kanë ...
Arbresh | 11-Sep-2019 23:41
Pas përplasjes mes deputetit të PSD-së Dardan Molliqaj dhe kandidatit për deputet nga VV, Haki Abazi ka reaguar Lëvizja Vetëvendosje. Lëvizja Vetëvendosje përmes një postimi në facebook ka shkruar se banditët nuk e kanë ...

Abazi: Molliqaj më ka sulmuar jashtë studios
Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi ka theksuar se është sulmuar nga Dardan Molliqaj dhe shoqëruesi i tij, pas emisionit që kishin në T7. Kurse Molliqaj ka shkruar se asgjë nuk ndodhi jashtë ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 23:35
Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi ka theksuar se është sulmuar nga Dardan Molliqaj dhe shoqëruesi i tij, pas emisionit që kishin në T7. Kurse Molliqaj ka shkruar se asgjë nuk ndodhi jashtë ...

Haki Abazi shoqërohet në polici pas incidentit me Dardan Molliqajn
Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Molliqaj dhe Abazi tashmë i kanë dhënë edhe versionet e tyre për këtë incident. Abazi rastin e ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 23:41
Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Molliqaj dhe Abazi tashmë i kanë dhënë edhe versionet e tyre për këtë incident. Abazi rastin e ...

Molliqaj mohon përleshjen me Haki Abazin
Dardan Molliqaj ka reaguar pas përplasjes televizive që pati mes tij dhe Haki Abazit. Kandidati për deputet nga PSD, ka mohuar se ka pasur rrahje, derisa ka thënë se asgjë nuk ka ndodhur jashtë studios. Përmes një ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 23:31
Dardan Molliqaj ka reaguar pas përplasjes televizive që pati mes tij dhe Haki Abazit. Kandidati për deputet nga PSD, ka mohuar se ka pasur rrahje, derisa ka thënë se asgjë nuk ka ndodhur jashtë studios. Përmes një ...

VV: I bëjmë thirrje KQZ-së të largojë nga lista këta persona që po ushtrojnë dhunë
Pas raportimit të një përleshje fizike mes Dardan Molliqaj nga PSD dhe Haki Abazit nga VV, ka ardhur edhe reagimi nga Lëvizja Vetëvendosje. Vetëvendosje ka reaguar duke thënë se “ky sulm banditesk i ka shkaktuar lëndime ...
AlbInfo | 11-Sep-2019 23:41
Pas raportimit të një përleshje fizike mes Dardan Molliqaj nga PSD dhe Haki Abazit nga VV, ka ardhur edhe reagimi nga Lëvizja Vetëvendosje. Vetëvendosje ka reaguar duke thënë se “ky sulm banditesk i ka shkaktuar lëndime ...

?Kurti: Banditët nuk e kanë vendin në debate televizive
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka theksuar se pas emisionit Pressing në T7, kandidati i listës së Lëvizjes Vetëvebdosje, Haki Abazi është sulmuar rëndë nga kandidati i AAK-së, Dardan Molliqaj dhe shoqëruesit e tij.
Kosova Press | 11-Sep-2019 23:41
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka theksuar se pas emisionit Pressing në T7, kandidati i listës së Lëvizjes Vetëvebdosje, Haki Abazi është sulmuar rëndë nga kandidati i AAK-së, Dardan Molliqaj dhe shoqëruesit e tij.

Nga LDK reagojnë pas përleshjes fizike të kandidatëve të VV-së e PSD-së
Anëtari i kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka reaguar pas përleshjes fizike të Haki Abazit nga Vetëvendosje dhe Dardan Molliqajt nga Partia Socialdemokrate. Ai ka përfituar nga ky rast për të ...
InFokusi | 11-Sep-2019 23:39
Anëtari i kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka reaguar pas përleshjes fizike të Haki Abazit nga Vetëvendosje dhe Dardan Molliqajt nga Partia Socialdemokrate. Ai ka përfituar nga ky rast për të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved