ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:03

Shkëlqeu me Argjentinën, Inter kërkon të blindojë Lautaro Martinez

Shkëlqeu me Argjentinën, Inter kërkon të blindojë Lautaro Martinez
Lautaro Martinez tregoi të gjithë klasin e tij në fitoren 4-0 të Argjentinës kundër Meksikës. Sulmuesi i Interit shënoi tre gola, duke bërë që e gjithë vemëndja mediatike të kthehet nga ai. Jo vetëm kaq, pasi edhe ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 14:01
Lautaro Martinez tregoi të gjithë klasin e tij në fitoren 4-0 të Argjentinës kundër Meksikës. Sulmuesi i Interit shënoi tre gola, duke bërë që e gjithë vemëndja mediatike të kthehet nga ai. Jo vetëm kaq, pasi edhe ...

Agjenti i Lautaros: Do të ishte e mrekullueshme ta shohim duke luajtur me Messin te Barcelona
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez nuk po ndalet së shënuari me Argjentinën dhe agjenti i tij ka thënë se do të ishte e mrekullueshme të shohim atë duke luajtur me Lionel Messin te Barcelona. ‘El Toro’ shënoi një ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 11:45
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez nuk po ndalet së shënuari me Argjentinën dhe agjenti i tij ka thënë se do të ishte e mrekullueshme të shohim atë duke luajtur me Lionel Messin te Barcelona. ‘El Toro’ shënoi një ...

Agjenti i Lautaros: Do të ishte e mrekullueshme ta shohim duke luajtur me Messin te Barcelona
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez nuk po ndalet së shënuari me Argjentinën dhe agjenti i tij ka thënë se do të ishte e mrekullueshme të shohim atë duke luajtur me Lionel Messin te Barcelona. ‘El Toro’ shënoi një ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 09:11
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez nuk po ndalet së shënuari me Argjentinën dhe agjenti i tij ka thënë se do të ishte e mrekullueshme të shohim atë duke luajtur me Lionel Messin te Barcelona. ‘El Toro’ shënoi një ...

Agjenti: Mund ta shoh Lautaron duke luajtur me Messin te Barça
Sulmuesi i Interit Lautaro Martinez nuk mund të ndalet së shënuari për Argjentinën dhe agjenti i tij ka thënë se ‘do të ishte mrekulli që ai të luante me Leo Messin te Barcelona’. ‘El Toro’ shënoi tre-golësh kundër......
Zeri | 12-Sep-2019 09:08
Sulmuesi i Interit Lautaro Martinez nuk mund të ndalet së shënuari për Argjentinën dhe agjenti i tij ka thënë se ‘do të ishte mrekulli që ai të luante me Leo Messin te Barcelona’. ‘El Toro’ shënoi tre-golësh kundër......

Agjenti i Lautaros: Do të ishte e mrekullueshme ta shohim duke luajtur me Messin te Barcelona
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez nuk po ndalet së shënuari me Argjentinën dhe agjenti i tij ka thënë se do të ishte e mrekullueshme të shohim atë duke luajtur me Lionel Messin te Barcelona. ‘El Toro’ shënoi një ...
E Dua Sportin | 12-Sep-2019 09:00
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez nuk po ndalet së shënuari me Argjentinën dhe agjenti i tij ka thënë se do të ishte e mrekullueshme të shohim atë duke luajtur me Lionel Messin te Barcelona. ‘El Toro’ shënoi një ...

Agjenti i Lautaros: Do të ishte e mrekullueshme ta shohim duke luajtur me Messin te Barcelona
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez nuk po ndalet së shënuari me Argjentinën dhe agjenti i tij ka thënë se do të ishte e mrekullueshme të shohim atë duke luajtur me Lionel Messin te Barcelona. ‘El Toro’ shënoi një ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 08:40
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez nuk po ndalet së shënuari me Argjentinën dhe agjenti i tij ka thënë se do të ishte e mrekullueshme të shohim atë duke luajtur me Lionel Messin te Barcelona. ‘El Toro’ shënoi një ...

VIDEO/ Martinez bën “Mesin”, Argjentina mund me “poker” Meksikën
Argjentina mbyll me fitore miqësoret e shtatorit, duke mundur thellësisht 4-0 Meksikën. Njeriu i ndeshjes ishte Lautaro Martinez, autor I tre golave. Sulmuesi i Interit bëri “fenomenin” dhe në minutën e 17-të i dha ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 13:27
Argjentina mbyll me fitore miqësoret e shtatorit, duke mundur thellësisht 4-0 Meksikën. Njeriu i ndeshjes ishte Lautaro Martinez, autor I tre golave. Sulmuesi i Interit bëri “fenomenin” dhe në minutën e 17-të i dha ...

Agjenti i Lautaros trondit Interin: E shoh te Barcelona
‘El Toro’ shënoi një het-trik kundër Meksikës në miqësore, që do të thotë se ai ka shënuar 12 gola në 14 paraqitje me ‘Albiçelestët’. “Do të ishte e mrekullueshme ta shohim atë duke luajtur me Leo Messi te Barcelona”, ...
Lajminet | 11-Sep-2019 23:37
‘El Toro’ shënoi një het-trik kundër Meksikës në miqësore, që do të thotë se ai ka shënuar 12 gola në 14 paraqitje me ‘Albiçelestët’. “Do të ishte e mrekullueshme ta shohim atë duke luajtur me Leo Messi te Barcelona”, ...

Menaxheri i Martinez e trondit Interin: E shoh Lautaron në Barcelonë Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme ta shihte sulmuesin zikaltër duke luajtur përkrah Lionel Me
Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme ta shihte sulmuesin zikaltër duke luajtur përkrah Lionel Messit në Barcelonë. Martinez është duke ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 22:52
Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme ta shihte sulmuesin zikaltër duke luajtur përkrah Lionel Messit në Barcelonë. Martinez është duke ...

Lautaro Martinez hyn në historinë e Argjentinës pas het-trikut ndaj Meksikës
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është bërë lojtari i parë i Argjentinës që shënon tre gola kundër Meksikës që nga viti 1930. Martinezit u deshën vetëm 16 minuta për të shënuar një het-trik në pjesën e parë, pasi ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 13:54
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është bërë lojtari i parë i Argjentinës që shënon tre gola kundër Meksikës që nga viti 1930. Martinezit u deshën vetëm 16 minuta për të shënuar një het-trik në pjesën e parë, pasi ...

Menaxheri i Martinez e trondit Interin: E shoh Lautaron në Barcelonë
Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme ta shihte sulmuesin zikaltër duke luajtur përkrah Lionel Messit në Barcelonë. Martinez është duke ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 22:49
Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme ta shihte sulmuesin zikaltër duke luajtur përkrah Lionel Messit në Barcelonë. Martinez është duke ...

VIDEO/ Martinez bën “Mesin”, Argjentina mund me “poker” Meksikën
Argjentina mbyll me fitore miqësoret e shtatorit, duke mundur thellësisht 4-0 Meksikën. Njeriu i ndeshjes ishte Lautaro Martinez, autor I tre golave. Sulmuesi i Interit bëri “fenomenin” dhe në minutën e 17-të i dha ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 15:02
Argjentina mbyll me fitore miqësoret e shtatorit, duke mundur thellësisht 4-0 Meksikën. Njeriu i ndeshjes ishte Lautaro Martinez, autor I tre golave. Sulmuesi i Interit bëri “fenomenin” dhe në minutën e 17-të i dha ...

Lautaro Martinez , lider i ri i Argjentinës
Lautaro Martinez ishte protagonisti kryesor në suksesin e Argjentinës 4-0 ndaj Meksikës në miqësore. Kombëtarja ‘albiçeleste’ nuk e pati të vështirë, teksa sulmuesi i Interit tregoi një formë të jashtëzakonshme duke ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 11:11
Lautaro Martinez ishte protagonisti kryesor në suksesin e Argjentinës 4-0 ndaj Meksikës në miqësore. Kombëtarja ‘albiçeleste’ nuk e pati të vështirë, teksa sulmuesi i Interit tregoi një formë të jashtëzakonshme duke ...

Het-triku i Martinezit ia dhuron Argjentinës fitoren bindëse kundër Meksikës
Lautaro Martinezi e mori të gjithë vëmendjen gjatë fitores bindëse të Argjentinës, me rezultat 4:0, në ndeshjen miqësore kundër Meksikës në Teksas, të martën. Sulmuesi argjentinasi, Lautaro Martinez, e shënoi një ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 08:42
Lautaro Martinezi e mori të gjithë vëmendjen gjatë fitores bindëse të Argjentinës, me rezultat 4:0, në ndeshjen miqësore kundër Meksikës në Teksas, të martën. Sulmuesi argjentinasi, Lautaro Martinez, e shënoi një ...

Het-triku i Martinezit ia dhuron Argjentinës fitoren bindëse kundër Meksikës
Lautaro Martinezi e mori të gjithë vëmendjen gjatë fitores bindëse të Argjentinës, me rezultat 4:0, në ndeshjen miqësore kundër Meksikës në Teksas, të martën. Sulmuesi argjentinasi, Lautaro Martinez, e shënoi një ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 08:12
Lautaro Martinezi e mori të gjithë vëmendjen gjatë fitores bindëse të Argjentinës, me rezultat 4:0, në ndeshjen miqësore kundër Meksikës në Teksas, të martën. Sulmuesi argjentinasi, Lautaro Martinez, e shënoi një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved