ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 08:25

Pas sherrit në emision, burri i ministres Shahini merret në pyetje

Pas sherrit në emision, burri i ministres Shahini merret në pyetje
Aktualisht, në Prokurorinë Themelore të Prishtinës po intervistohet bashkëshorti i ministres Besa Shahini, Dardan Molliqaj, anëtar i Partisë Socialdemokrate.
Top Channel | 12-Sep-2019 16:25
Aktualisht, në Prokurorinë Themelore të Prishtinës po intervistohet bashkëshorti i ministres Besa Shahini, Dardan Molliqaj, anëtar i Partisë Socialdemokrate.

Sherri në emision: Bashkëshorti i ministres Shahini merret në pyetje
Aktualisht, në Prokurorinë Themelore të Prishtinës po intervistohet bashkëshorti i ministres Besa Shahini, Dardan Molliqaj, anëtar i Partisë Socialdemokrate. Po kështu, disa minuta më parë, një deklaratë ka dhënë edhe ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 16:49
Aktualisht, në Prokurorinë Themelore të Prishtinës po intervistohet bashkëshorti i ministres Besa Shahini, Dardan Molliqaj, anëtar i Partisë Socialdemokrate. Po kështu, disa minuta më parë, një deklaratë ka dhënë edhe ...

Burri i Besa Shahinit dhunon në TV zyrtarin e Vetëvendosjes (Detaje)
mapo.al Bashkëshorti i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj, ka dhunuar fizikisht dje në mbrëmje zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë ishin të ftuar në emisionin ...
Mapo | 12-Sep-2019 09:59
mapo.al Bashkëshorti i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj, ka dhunuar fizikisht dje në mbrëmje zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë ishin të ftuar në emisionin ...

Sherr me grushte në TV, burri i ministres Besa Shahini godet zyrtarin e Vetëvendosjes
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht mbrëmjen e djeshme zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje dhe ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 09:03
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht mbrëmjen e djeshme zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje dhe ...

Përplasje fizike mes kandidatëve për deputet në Kosovë
Dy deputetë në Kosovë janë përfshirë në një përplasje fizike jashtë studios së televizionit “T 7” menjëherë pas përfundimit të debatit. Sherri ka ndodhur mes Haki Abazit nga lëvizja “Vetëvendosja” dhe Dardan Molliqajt ...
ABCNews | 12-Sep-2019 14:20
Dy deputetë në Kosovë janë përfshirë në një përplasje fizike jashtë studios së televizionit “T 7” menjëherë pas përfundimit të debatit. Sherri ka ndodhur mes Haki Abazit nga lëvizja “Vetëvendosja” dhe Dardan Molliqajt ...

Prokuroria po i interviston Dardan Molliqajn, Haki Abazin e Rexhep Hotin
Në ambientet e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, jane duke u intervistuar ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe anëtari i PSD-së, Dardan Molliqaj. Deklaratë ka dhënë edhe kandidati për deputet nga VV-ja, Haki Abazi. ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 16:47
Në ambientet e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, jane duke u intervistuar ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe anëtari i PSD-së, Dardan Molliqaj. Deklaratë ka dhënë edhe kandidati për deputet nga VV-ja, Haki Abazi. ...

Molliqaj e quan përsëri mashtrues Haki Abazin, ka një mesazh për VV-në
Ish-deputeti i Kuvendit, Dardan Molliqaj ka reaguar përsëri për rastin e djeshëm që kishte me Haki Abazin e Vetëvendosjes. Sipas tij, mosguximi i disave për të marrë pjesë në debate; mungesa e argumenteve dhe fakteve; ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 16:39
Ish-deputeti i Kuvendit, Dardan Molliqaj ka reaguar përsëri për rastin e djeshëm që kishte me Haki Abazin e Vetëvendosjes. Sipas tij, mosguximi i disave për të marrë pjesë në debate; mungesa e argumenteve dhe fakteve; ...

Sekretari i PDK-së, “Nuk ka djalë nane që mundet mi shti Glaukun, Albulenën e Sveqlën me shku nëpër debate”
Sekretari i Partisë Demokratike në Prishtinë, Bujar Cakolli, nëpërmjet një statusi në Facebook, ka sulmuar Vetëvendosjen. Sipas tij, figurat qëndrore të Vetëvendosjes, më nuk po dalin nëpër debate, shkruan gazeta ...
InFokusi | 12-Sep-2019 16:35
Sekretari i Partisë Demokratike në Prishtinë, Bujar Cakolli, nëpërmjet një statusi në Facebook, ka sulmuar Vetëvendosjen. Sipas tij, figurat qëndrore të Vetëvendosjes, më nuk po dalin nëpër debate, shkruan gazeta ...

DnV: Kandidatët dhe subjektet politike të përmbahen nga gjuha denigruese, sulmet verbale dhe fizike
Koalicioni i OJQ-ve për vëzhgimin e zgjedhjeve “Demokracia në Veprim”, përmes një reagimi për media ka reaguar ndaj përleshjes fizike në debatin e mbrëmshëm mes Dardan Molliqaj nga PSD dhe Haki Abazi nga Vetëvendosja. ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 10:55
Koalicioni i OJQ-ve për vëzhgimin e zgjedhjeve “Demokracia në Veprim”, përmes një reagimi për media ka reaguar ndaj përleshjes fizike në debatin e mbrëmshëm mes Dardan Molliqaj nga PSD dhe Haki Abazi nga Vetëvendosja. ...

Molliqaj e bën postimin e dytë pas incidentit me Abazin, thotë se po i fiton të gjitha debatet
Edhe pse i akuzuar për sulm, Molliqaj ka thënë se nga mbrëmë ka marrë mbështetje nga shumë njerëz ndërkohë që e ka prerë debatin në T7 për ta treguar “triumfin” ndaj Haki Abazit. Të dy protagonistët janë marrë në pyetje ...
Lajminet | 12-Sep-2019 16:31
Edhe pse i akuzuar për sulm, Molliqaj ka thënë se nga mbrëmë ka marrë mbështetje nga shumë njerëz ndërkohë që e ka prerë debatin në T7 për ta treguar “triumfin” ndaj Haki Abazit. Të dy protagonistët janë marrë në pyetje ...

Prokuroria interviston Dardan Molliqajn dhe Haki Abazin, në pyetje merret edhe Rexhep Hoti
Intervistimi i tyre ka të bëj me përleshjen e mbrëmshme pas një debati televiziv, shkruan . Këtë e kanë konfirmuar edhe nga Prokuroria Themelore në Prishtinë, teksa kanë bërë të ditur se intervistimi i personave në ...
Lajminet | 12-Sep-2019 16:25
Intervistimi i tyre ka të bëj me përleshjen e mbrëmshme pas një debati televiziv, shkruan . Këtë e kanë konfirmuar edhe nga Prokuroria Themelore në Prishtinë, teksa kanë bërë të ditur se intervistimi i personave në ...

Incidenti me Haki Abazin, vjen reagimi i Dardan Molliqaj
Një incident mes Dardan Molliqaj që është bashkëshorti i minstres Shahini dhe zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat.
Top Channel | 12-Sep-2019 00:08
Një incident mes Dardan Molliqaj që është bashkëshorti i minstres Shahini dhe zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat.

Haki Abazi tregon në detaje momentin si u sulmua nga Dardan Molliqaj
Abazi në një intervistë dhënë për gazetën “Zëri”, ka thënë se përkundër që Molliqaj e ka mohuar një gjë të tillë, ka dëshmi të cilat i kanë kapur kamerat e sigurisë në ambientin ku është xhiruar intervista e po ashtu ...
Lajminet | 12-Sep-2019 16:25
Abazi në një intervistë dhënë për gazetën “Zëri”, ka thënë se përkundër që Molliqaj e ka mohuar një gjë të tillë, ka dëshmi të cilat i kanë kapur kamerat e sigurisë në ambientin ku është xhiruar intervista e po ashtu ...

Përleshje në Fushë Kosovë
Tre të dyshuar janë arrestuar pasi kanë sulmuar fizikisht një person. Sipas njoftimit të Policisë, rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshje mes viktimës dhe të dyshuarve, ndërkaq pas rrahjes, viktima ka pësuar lëndime ...
InFokusi | 29-Jul-2019 12:39
Tre të dyshuar janë arrestuar pasi kanë sulmuar fizikisht një person. Sipas njoftimit të Policisë, rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshje mes viktimës dhe të dyshuarve, ndërkaq pas rrahjes, viktima ka pësuar lëndime ...

Prokuroria po i interviston Dardan Molliqajn, Haki Abazin e Rexhep Hotin
Në ambientet e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, në këto momente, po intervistohet ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe anëtari i PSD-së, Dardan Molliqaj. Pak minuta më para deklaratë ka dhënë edhe kandidati për ...
InFokusi | 12-Sep-2019 16:23
Në ambientet e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, në këto momente, po intervistohet ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe anëtari i PSD-së, Dardan Molliqaj. Pak minuta më para deklaratë ka dhënë edhe kandidati për ...

Molliqaj lajmërohet përsëri pas incidentit me Abazin, thotë se po i fiton të gjitha debatet
Kandidati i AAK-PSD’së Dardan Molliqaj e ka bërë postimin e dytë pas debatit të mbrëmshëm pas të cilit është përfshirë në një incident me Haki Abazin, i cili ka thënë se është sulmuar nga ish –sekretari i VV’së. Edhe ...
InFokusi | 12-Sep-2019 16:23
Kandidati i AAK-PSD’së Dardan Molliqaj e ka bërë postimin e dytë pas debatit të mbrëmshëm pas të cilit është përfshirë në një incident me Haki Abazin, i cili ka thënë se është sulmuar nga ish –sekretari i VV’së. Edhe ...

Molliqaj e quan përsëri mashtrues Haki Abazin, ka një mesazh për VV-në
Ish-deputeti i Kuvendit, Dardan Molliqaj ka reaguar përsëri për rastin e djeshëm që kishte me Haki Abazin e Vetëvendosjes. Sipas tij, mosguximi i disave për të marrë pjesë në debate; mungesa e argumenteve dhe fakteve; ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 16:16
Ish-deputeti i Kuvendit, Dardan Molliqaj ka reaguar përsëri për rastin e djeshëm që kishte me Haki Abazin e Vetëvendosjes. Sipas tij, mosguximi i disave për të marrë pjesë në debate; mungesa e argumenteve dhe fakteve; ...

Molliqaj e bën postimin e dytë pas incidentit me Abazin, thotë se po i fiton të gjitha debatet
Kandidati i AAK-PSD’së Dardan Molliqaj e ka bërë postimin e dytë pas debatit të mbrëmshëm pas të cilit është përfshirë në një incident me Haki Abazin, i cili ka thënë se është sulmuar nga ish –sekretari i VV’së. Edhe ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 16:10
Kandidati i AAK-PSD’së Dardan Molliqaj e ka bërë postimin e dytë pas debatit të mbrëmshëm pas të cilit është përfshirë në një incident me Haki Abazin, i cili ka thënë se është sulmuar nga ish –sekretari i VV’së. Edhe ...

Policia e ka regjistruar si “sulm” rastin ndërmjet Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit
Përveç Prokurorisë së Shtetit, me hetime rreth përleshjet ndërmjet Molliqajt e Abazit po merret edhe Policia e Kosovës. Këta të fundit në një përgjigje për Express kanë deklaruar se rastin e kanë iniciuar si ‘sulm’. E ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 16:07
Përveç Prokurorisë së Shtetit, me hetime rreth përleshjet ndërmjet Molliqajt e Abazit po merret edhe Policia e Kosovës. Këta të fundit në një përgjigje për Express kanë deklaruar se rastin e kanë iniciuar si ‘sulm’. E ...

Molliqaj e quan përsëri mashtrues Haki Abazin, ka një mesazh për VV-në
Ish-deputeti i Kuvendit, Dardan Molliqaj ka reaguar përsëri për rastin e djeshëm që kishte me Haki Abazin e Vetëvendosjes. Sipas tij, mosguximi i disave për të marrë pjesë në debate; mungesa e argumenteve dhe fakteve; ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 15:59
Ish-deputeti i Kuvendit, Dardan Molliqaj ka reaguar përsëri për rastin e djeshëm që kishte me Haki Abazin e Vetëvendosjes. Sipas tij, mosguximi i disave për të marrë pjesë në debate; mungesa e argumenteve dhe fakteve; ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved