ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 18:15

Sfida evropiane e garuesve kosovarë në Kroaci

Sfida evropiane e garuesve kosovarë në Kroaci
Liridon Kalenderi, Bardhyl Canolli, Besfort Bunjaku, Gazmend Demolli, Leutrim Bytyqi, Kreshnik Mariqi dhe Valon Jaha janë automobilistë kosovarë që do të marrin pjesë në garën e madhe, e cila këtë fundjavë mbahet në ...
Zeri | 12-Sep-2019 15:45
Liridon Kalenderi, Bardhyl Canolli, Besfort Bunjaku, Gazmend Demolli, Leutrim Bytyqi, Kreshnik Mariqi dhe Valon Jaha janë automobilistë kosovarë që do të marrin pjesë në garën e madhe, e cila këtë fundjavë mbahet në ...

2 Buzeti, sfida evropiane e garuesve kosovarë Liridon Kalenderi, Bardhyl Canolli, Besfort Bunjaku, Gazmend Demolli, Leutrim Bytyqi, Kreshnik Mariqi dhe Valon Jaha janë automobilistë kosovarë që do të marrin pjesë në garën e madhe, e cila këtë..
Liridon Kalenderi, Bardhyl Canolli, Besfort Bunjaku, Gazmend Demolli, Leutrim Bytyqi, Kreshnik Mariqi dhe Valon Jaha janë automobilistë kosovarë që do të marrin pjesë në garën e madhe, e cila këtë fundjavë mbahet në ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 15:35
Liridon Kalenderi, Bardhyl Canolli, Besfort Bunjaku, Gazmend Demolli, Leutrim Bytyqi, Kreshnik Mariqi dhe Valon Jaha janë automobilistë kosovarë që do të marrin pjesë në garën e madhe, e cila këtë fundjavë mbahet në ...

Buzeti, sfida evropiane e garuesve kosovarë
Liridon Kalenderi, Bardhyl Canolli, Besfort Bunjaku, Gazmend Demolli, Leutrim Bytyqi, Kreshnik Mariqi dhe Valon Jaha janë automobilistë kosovarë që do të marrin pjesë në garën e madhe, e cila këtë fundjavë mbahet në ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 15:23
Liridon Kalenderi, Bardhyl Canolli, Besfort Bunjaku, Gazmend Demolli, Leutrim Bytyqi, Kreshnik Mariqi dhe Valon Jaha janë automobilistë kosovarë që do të marrin pjesë në garën e madhe, e cila këtë fundjavë mbahet në ...

Të premten fillon gara automobilistike, garuesit nga Kosova nisen drejt Kroacisë
Në një garë automobilistike në Kroaci pritet të zhvillohet nga data 13 deri më 15 shtator, e cila fillon në fshatin Most dhe përfundon 5,001 metra më larg në Penicici. Kjo garë organizohet nga Auto Club ‘Buzet’ nga ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 10:36
Në një garë automobilistike në Kroaci pritet të zhvillohet nga data 13 deri më 15 shtator, e cila fillon në fshatin Most dhe përfundon 5,001 metra më larg në Penicici. Kjo garë organizohet nga Auto Club ‘Buzet’ nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved