ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:13

Sezoni i ri televiziv: Kush po dominon me programacion, Top Channel apo TV Klan?!

Sezoni i ri televiziv: Kush po dominon me programacion, Top Channel apo TV Klan?!
Shtatori është muaji ku nis sezoni i ri televiziv, për të gjitha mediat, kombëtare dhe lokale. E gjithë audienca është e përqëndruar tek programet e reja, që nga emisionet, programet, show-t e deri tek spektaklet. Dy ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 15:40
Shtatori është muaji ku nis sezoni i ri televiziv, për të gjitha mediat, kombëtare dhe lokale. E gjithë audienca është e përqëndruar tek programet e reja, që nga emisionet, programet, show-t e deri tek spektaklet. Dy ...

5 ditë para spektaklit; Një tjetër artiste braktis garën e “Dance With Me”
Ku nuk ka nisur ende edicioni i ri i spektaklit “Dance With Me” në Tv Klan një tjetër artiste ka vendosur të lërë garën. Pak ditë pasi Çiljeta Xhilaga vendosi të tërhiqej nga spektakli për arsye personale, edhe Marsela ...
Bordo | 11-Sep-2019 10:22
Ku nuk ka nisur ende edicioni i ri i spektaklit “Dance With Me” në Tv Klan një tjetër artiste ka vendosur të lërë garën. Pak ditë pasi Çiljeta Xhilaga vendosi të tërhiqej nga spektakli për arsye personale, edhe Marsela ...

Pas Çiljetës, një tjetër konkurrente lë ‘Dance with me’ në prag të nisjes
Edhe pak ditë kanë mbetur që në ekranin e Tv Klan te startoje spektakli i dashur për publikun ‘Dance ëith me’. Një ndër çiftet pjesëmarrëse si fillim u mendua se do të ishte Çiljeta Xhilaga dhe Valer Kolnikajn, por ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 18:09
Edhe pak ditë kanë mbetur që në ekranin e Tv Klan te startoje spektakli i dashur për publikun ‘Dance ëith me’. Një ndër çiftet pjesëmarrëse si fillim u mendua se do të ishte Çiljeta Xhilaga dhe Valer Kolnikajn, por ...

Pas Çiljetës dhe Marsela largohet nga “Dance with me”
Valer Kolnikaj rrezikon të mbetet pa partnere në “Dance with me”, pasi të gjitha partneret e tij po largohen! Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ndryshoi plane në moment të fundit sa i përket pjesëmarrjes së saj në “Dance with ...
Lapsi | 10-Sep-2019 17:39
Valer Kolnikaj rrezikon të mbetet pa partnere në “Dance with me”, pasi të gjitha partneret e tij po largohen! Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ndryshoi plane në moment të fundit sa i përket pjesëmarrjes së saj në “Dance with ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved