ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 18:25

Serbia nënshkruan kontratën për ndërtimin e autostradës Nish-Kosovë

Serbia nënshkruan kontratën për ndërtimin e autostradës Nish-Kosovë
Është nënshkruar një kontratë financiare për ndërtimin e autostradës E-80 Nish-Merdare me vlerë 100 milionë euro. Sipas mediave serbe, nënshkrimi u vendos në dokument nga ministrja e Ndërtimit, Transportit dhe ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 15:37
Është nënshkruar një kontratë financiare për ndërtimin e autostradës E-80 Nish-Merdare me vlerë 100 milionë euro. Sipas mediave serbe, nënshkrimi u vendos në dokument nga ministrja e Ndërtimit, Transportit dhe ...

Synimi, dalja në det: Serbia nënshkruan kontratën për ndërtimin e autostradës Nish-Merdare
Është nënshkruar një kontratë financiare për ndërtimin e autostradës E-80 Nish-Merdare me vlerë 100 milionë euro. Sipas mediave serbe, nënshkrimi u vendos në dokument nga ministrja e Ndërtimit, Transportit dhe ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 15:20
Është nënshkruar një kontratë financiare për ndërtimin e autostradës E-80 Nish-Merdare me vlerë 100 milionë euro. Sipas mediave serbe, nënshkrimi u vendos në dokument nga ministrja e Ndërtimit, Transportit dhe ...

Serbia nënshkruan kontratën financiare për ndërtimin e autostradës Nish-Merdar
Serbia ka nënshkruar sot kontratën financiare 100 milionë eurosh për ndërtimin e autostradës Nish-Merdar, që e lidh këtë vend fqinj me Kosovën me rrugë moderne. Siç raporton B92, kontrata u nënshkrua në Beograd nga ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 14:24
Serbia ka nënshkruar sot kontratën financiare 100 milionë eurosh për ndërtimin e autostradës Nish-Merdar, që e lidh këtë vend fqinj me Kosovën me rrugë moderne. Siç raporton B92, kontrata u nënshkrua në Beograd nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved