ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 23:52

Rrahje masive në Saraj të Shkupit, një i ri lufton me jetën

Rrahje masive në Saraj të Shkupit, një i ri lufton me jetën
Një aksident i përgjakshëm ka ndodhur sot në Saraj të Shkupit, me çrrastë janë përleshur mes vete dy grupe të rinjsh që supozohet se janë nga fshati Bojanë dhe fshati Bukoviç. Me këtë rrastë kanë ngelur të plagosur me ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 15:40
Një aksident i përgjakshëm ka ndodhur sot në Saraj të Shkupit, me çrrastë janë përleshur mes vete dy grupe të rinjsh që supozohet se janë nga fshati Bojanë dhe fshati Bukoviç. Me këtë rrastë kanë ngelur të plagosur me ...

Sërish sulmohen punëtorët shëndetësor, arrestohet një person
Policia ka arrestuar një person i cili në orët e para të mëngjesit sulmoi personelin mjekësor. Sulmuesi ka goditur edhe pjesëtarët e policisë të cilët kishin ardhur për ti mbrojtur punonjësit e spitalit “Shën Naumi i ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 15:34
Policia ka arrestuar një person i cili në orët e para të mëngjesit sulmoi personelin mjekësor. Sulmuesi ka goditur edhe pjesëtarët e policisë të cilët kishin ardhur për ti mbrojtur punonjësit e spitalit “Shën Naumi i ...

Rrahje masive në Saraj të Shkupit, një i mitur lufton për jetë
Tre persona janë dërguar me urgjencë në spitalin e Shkupit, me çka mësohet se njëri nga të lënduarit është në rrezik për jetën, pasi gjatë ditës së sotme në një autobus ka ardhur deri në një rrahje masive mes disa ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 14:51
Tre persona janë dërguar me urgjencë në spitalin e Shkupit, me çka mësohet se njëri nga të lënduarit është në rrezik për jetën, pasi gjatë ditës së sotme në një autobus ka ardhur deri në një rrahje masive mes disa ...

MPB jep detaje nga rrahja masive në spitalin e qytetit të Shkupit
MPB ka bërë të ditur se një person është arrestuar, teksa për dy të tjerë do të ngritet padi në bazë të ligjit për kundërvajtje dhe prishje të rendit dhe qetësisë publike pas incidentit që ka ndodhur në orët e para të ...
Shenja | 12-Sep-2019 13:43
MPB ka bërë të ditur se një person është arrestuar, teksa për dy të tjerë do të ngritet padi në bazë të ligjit për kundërvajtje dhe prishje të rendit dhe qetësisë publike pas incidentit që ka ndodhur në orët e para të ...

Dhuna në Spitale, brenda një jave tre raste të përdorimit të dhunës fizike
Nga data 6 dhe deri 12 Shtator, në Maqedoninë e Veriut kanë ndodhur tre raste të dhunës në korridore të Spitaleve, njofton Flaka. Fillimisht, me 6 shtator, një mosmarrëveshje midis një pacienti dhe një mjeku në Tetovë ...
Flaka | 12-Sep-2019 12:37
Nga data 6 dhe deri 12 Shtator, në Maqedoninë e Veriut kanë ndodhur tre raste të dhunës në korridore të Spitaleve, njofton Flaka. Fillimisht, me 6 shtator, një mosmarrëveshje midis një pacienti dhe një mjeku në Tetovë ...

Rrahje masive në spitalin e qytetit, sulmohen mjekët dhe policët
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...
Republika | 12-Sep-2019 12:25
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...

MPB jep detaje nga rrahjes masive në spitalin e qytetit të Shkupit
Ministria e Punëve të Brendshme informon se një person është arrestuar ndërsa për dy të tjerë do të ngritet padi në bazë të ligjit për kundërvajtje dhe prishje të rendit dhe qetësisë publike pas incidentin që ka ndodhur ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 12:16
Ministria e Punëve të Brendshme informon se një person është arrestuar ndërsa për dy të tjerë do të ngritet padi në bazë të ligjit për kundërvajtje dhe prishje të rendit dhe qetësisë publike pas incidentin që ka ndodhur ...

Shkup, sulmohen mjekët dhe policët në Spitalin e qytetit
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...
Flaka | 12-Sep-2019 12:12
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...

Sërish u sulmua personeli mjekësor, tash në Shkup
Personeli mjekësor në Maqedoninë e Veriut, brenda një jave ka tri herë që është sulmuar fizikisht nga familjarë të pacientëve. Këtë herë, cak i sulmeve kanë qenë personeli mjekësor i Spitalit “Shën Naumi i Ohrit”, ...
Portalb | 12-Sep-2019 11:52
Personeli mjekësor në Maqedoninë e Veriut, brenda një jave ka tri herë që është sulmuar fizikisht nga familjarë të pacientëve. Këtë herë, cak i sulmeve kanë qenë personeli mjekësor i Spitalit “Shën Naumi i Ohrit”, ...

Rrahje masive në spitalin e vjetër të qytetit në Shkup, janë sulmuar mjekët dhe policët
Një grup i madh njerëzish kanë sulmuar të punësuarit në spitalin e vjetër të qytetit në Shkup, ndërsa janë përleshur edhe me policinë e cila ka ardhur në vendin e ngjarjes. Në spital është pranuar një pacient me prerje ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 11:33
Një grup i madh njerëzish kanë sulmuar të punësuarit në spitalin e vjetër të qytetit në Shkup, ndërsa janë përleshur edhe me policinë e cila ka ardhur në vendin e ngjarjes. Në spital është pranuar një pacient me prerje ...

Rrahje masive në spitalin e qytetit, sulmohen mjekët dhe policët
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...
TetovaSot | 12-Sep-2019 11:51
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...

Rrahje masive në spitalin e vjetër të qytetit në Shkup, janë sulmuar mjekët dhe policët
Një grup i madh njerëzish kanë sulmuar të punësuarit në spitalin e vjetër të qytetit në Shkup, ndërsa janë përleshur edhe me policinë e cila ka ardhur në vendin e ngjarjes. Në spital është pranuar një pacient me prerje ...
Arbresh | 12-Sep-2019 11:47
Një grup i madh njerëzish kanë sulmuar të punësuarit në spitalin e vjetër të qytetit në Shkup, ndërsa janë përleshur edhe me policinë e cila ka ardhur në vendin e ngjarjes. Në spital është pranuar një pacient me prerje ...

Rrahje masive në spitalin e qytetit, sulmohen mjekët dhe policët
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...
Medial | 12-Sep-2019 11:43
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...

Shkup, mbrëmë janë arrestuar pesë persona
Gjatë ditës së djeshme, pesë persona në Shkup janë privuar nga liria, për shkak që tek të njëjtët është gjetur lëndë narkotike e tipit marihuanë. “Më 10.09.2019, rreth orës 23:00 autoritetet policore të SPB Shkupit, ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 09:52
Gjatë ditës së djeshme, pesë persona në Shkup janë privuar nga liria, për shkak që tek të njëjtët është gjetur lëndë narkotike e tipit marihuanë. “Më 10.09.2019, rreth orës 23:00 autoritetet policore të SPB Shkupit, ...

Rrahje masive në spitalin e qytetit, sulmohen mjekët dhe policët
Shkup, 12 shtator – Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 11:22
Shkup, 12 shtator – Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton ...

Rrahje masive në spitalin e qytetit, sulmohen mjekët dhe policët
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...
Albportali | 12-Sep-2019 10:39
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...

SHBA, sulm me thikë në Florida, 5 të plagosur
Pesë persona mbetën të plagosur në një sulm më armë të ftohtë të verifikuar të mërkurën në Florida të Shteteve të Bashkuara. Sipas raportimeve të mediave amerikane, të lënduarit janë dërguar në spitalin e qytetit ...
ABCNews | 11-Sep-2019 20:46
Pesë persona mbetën të plagosur në një sulm më armë të ftohtë të verifikuar të mërkurën në Florida të Shteteve të Bashkuara. Sipas raportimeve të mediave amerikane, të lënduarit janë dërguar në spitalin e qytetit ...

Rrahje masive në spitalin e qytetit, sulmohen mjekët dhe policët
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 10:17
Rreth orës 02:00 pas mesnate në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit” një grup i madh njerëzish kanë sulmuar stafin e spitalit dhe policinë, të cilët ishin thirrur për ndihmë, transmeton A1on. Ngjarja ka ...

23 vjeçari nga Shkupi sulmon policët
Në orën 2 të mëngjesit në rrugën “Maqedonia” në Shkupit, policia ka arrestuar K.L (23) pasi është sjellur në mënyrë agresive dhe ka fyer zyrtarët policorë të cilët kanë kryer detyrën zyrtare. Kundër K.L do të ngritet ...
Shenja | 12-Sep-2019 10:15
Në orën 2 të mëngjesit në rrugën “Maqedonia” në Shkupit, policia ka arrestuar K.L (23) pasi është sjellur në mënyrë agresive dhe ka fyer zyrtarët policorë të cilët kanë kryer detyrën zyrtare. Kundër K.L do të ngritet ...

Mbrëmë në Shkup janë arrestuar pesë persona
Gjatë ditës së djeshme, pesë persona në Shkup janë privuar nga liria, përshkak që tek të njëjtët është gjetur lëndë narkotike e tipit marijuanë. “Më 10.09.2019, rreth orës 23.00 autoritetet policore të SPB-së së ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 10:10
Gjatë ditës së djeshme, pesë persona në Shkup janë privuar nga liria, përshkak që tek të njëjtët është gjetur lëndë narkotike e tipit marijuanë. “Më 10.09.2019, rreth orës 23.00 autoritetet policore të SPB-së së ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved