ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 16:17

Ronaldo e ftoi në darkë, vjen përgjigjia e Messit

Ronaldo e ftoi në darkë, vjen përgjigjia e Messit
Mesfushori i Liverpoolit, Danny Murphy ka thënë se Virgil van Dijk nuk është në nivelin e qendërmbrojtësit, Sergio Ramos. Van Dijk fitoi çmimin lojtari më i mirë dhe është kandidati kryesor për të fituar Topin e Artë. ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 14:04
Mesfushori i Liverpoolit, Danny Murphy ka thënë se Virgil van Dijk nuk është në nivelin e qendërmbrojtësit, Sergio Ramos. Van Dijk fitoi çmimin lojtari më i mirë dhe është kandidati kryesor për të fituar Topin e Artë. ...

“Van Dijk nuk është në nivelin e Ramosit”
Mesfushori i Liverpoolit, Danny Murphy ka thënë se Virgil van Dijk nuk është në nivelin e qendërmbrojtësit, Sergio Ramos. Van Dijk fitoi çmimin lojtari më i mirë dhe është kandidati kryesor për të fituar Topin e Artë. ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 12:42
Mesfushori i Liverpoolit, Danny Murphy ka thënë se Virgil van Dijk nuk është në nivelin e qendërmbrojtësit, Sergio Ramos. Van Dijk fitoi çmimin lojtari më i mirë dhe është kandidati kryesor për të fituar Topin e Artë. ...

“Van Dijk nuk është në nivelin e Ramosit”
Mesfushori i Liverpoolit, Danny Murphy ka thënë se Virgil van Dijk nuk është në nivelin e qendërmbrojtësit, Sergio Ramos.
Kosova Press | 12-Sep-2019 12:34
Mesfushori i Liverpoolit, Danny Murphy ka thënë se Virgil van Dijk nuk është në nivelin e qendërmbrojtësit, Sergio Ramos.

Scholes dhuron një pasim maestral në ndeshjen e lamtumirës së Kompanys
Edhe pse ka disa vite që është pensionuar nga futbolli i luajtur, Paul Scholes nuk ka harruar ‘zanatin’ e tij duke qenë një nga mesfushorët më të mirë të të gjitha kohërave. Ish-ylli i Manchester United, tani 44 vjeç, i ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 12:16
Edhe pse ka disa vite që është pensionuar nga futbolli i luajtur, Paul Scholes nuk ka harruar ‘zanatin’ e tij duke qenë një nga mesfushorët më të mirë të të gjitha kohërave. Ish-ylli i Manchester United, tani 44 vjeç, i ...

??Ramos: Cannavaro e fitoi Topin e Artë, pse të mos e fitoj edhe unë
Qendërmbrojtësi është gjithnjë i “uritur” për fitore dhe beson që në të ardhmen do të arrijë ta fitojë. Spanjolli e ka krahasuar vetën me Cannavaron, transmeton KosovaPress, përcjellë gazeta Koha. “Asnjëherë nuk ndaloj ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 12:06
Qendërmbrojtësi është gjithnjë i “uritur” për fitore dhe beson që në të ardhmen do të arrijë ta fitojë. Spanjolli e ka krahasuar vetën me Cannavaron, transmeton KosovaPress, përcjellë gazeta Koha. “Asnjëherë nuk ndaloj ...

Sergio Ramos zbulon më të mirin, me të cilin ka luajtur: Nuk e harroj edhe Ronaldon, brazilianin…
Sergio Ramos ka dhënë një intervistë për prestigjiozen italiane, “Gazzetta dello Sport”. Aty iu është përgjigjur disa pyetjeve me “spec”, ku ka veçuar Cristiano Ronaldon si një nga futbollistët më të mirë, me të cilin ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 11:03
Sergio Ramos ka dhënë një intervistë për prestigjiozen italiane, “Gazzetta dello Sport”. Aty iu është përgjigjur disa pyetjeve me “spec”, ku ka veçuar Cristiano Ronaldon si një nga futbollistët më të mirë, me të cilin ...

??Van Dijk: Dua t’i fitoj shtatë ndeshjet e ardhshme
Liverpool sezonin e kaluar në Premier Ligë mbeti në vendin e dytë duke pasur një pikë me pak se Manchester City, transmeton KosovaPress, përcjellë gazeta Koha. Holandezi ka thënë se dëshiron të vazhdojë me fitore dhe të ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 11:55
Liverpool sezonin e kaluar në Premier Ligë mbeti në vendin e dytë duke pasur një pikë me pak se Manchester City, transmeton KosovaPress, përcjellë gazeta Koha. Holandezi ka thënë se dëshiron të vazhdojë me fitore dhe të ...

Sergio Ramos zbulon më të mirin, me të cilin ka luajtur: Nuk e harroj edhe Ronaldon, brazilianin…
Sergio Ramos ka dhënë një intervistë për prestigjiozen italiane, “Gazzetta dello Sport”. Aty iu është përgjigjur disa pyetjeve me “spec”, ku ka veçuar Cristiano Ronaldon si një nga futbollistët më të mirë, me të cilin ...
Lexo | 12-Sep-2019 11:16
Sergio Ramos ka dhënë një intervistë për prestigjiozen italiane, “Gazzetta dello Sport”. Aty iu është përgjigjur disa pyetjeve me “spec”, ku ka veçuar Cristiano Ronaldon si një nga futbollistët më të mirë, me të cilin ...

?Van Dijk: Dua t’i fitoj shtatë ndeshjet e ardhshme
Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk ka thënë se dëshiron të vazhdojë me fitore.
Kosova Press | 11-Sep-2019 23:53
Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk ka thënë se dëshiron të vazhdojë me fitore.

?Ramos: Cannavaro e fitoi Topin e Artë, pse të mos e fitoj edhe unë
Kapiteni i Realit, Sergio Ramos ka shprehur dëshirën për të fituar Topin e Artë.
Kosova Press | 11-Sep-2019 23:43
Kapiteni i Realit, Sergio Ramos ka shprehur dëshirën për të fituar Topin e Artë.

Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në histori të Premierligës – sipas Kompany
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...
InFokusi | 11-Sep-2019 21:15
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...

Kompany: Van Dijk është mbrojtësi më i mirë në histori të Ligës Premier
Ish- ylli i Manchester Cityt , Vincent Kompany e ka cilësuar Virgil van Dijkun si qendërmbrojtësin më të mirë që është parë në Ligën Permier para të tjerëve si, John Terry dhe Rio Ferdinand. Mbrojtësi holandez iu ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 17:01
Ish- ylli i Manchester Cityt , Vincent Kompany e ka cilësuar Virgil van Dijkun si qendërmbrojtësin më të mirë që është parë në Ligën Permier para të tjerëve si, John Terry dhe Rio Ferdinand. Mbrojtësi holandez iu ...

Ramos: Ronaldo? Është një lojtar i madh por jo i vetmi
Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos ka dhënë një prononcim së fundmi për “Gazzeta dello Sport”. Ramos u shpreh gjatë prononcimit se CR7-ta është një lojtar shumë i madh, po ai ka luajtur edhe me emra të tjerë si ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 21:15
Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos ka dhënë një prononcim së fundmi për “Gazzeta dello Sport”. Ramos u shpreh gjatë prononcimit se CR7-ta është një lojtar shumë i madh, po ai ka luajtur edhe me emra të tjerë si ...

Ramos: Van Dijk mund ta fitojë Topin e Artë
Sergio Ramos beson se mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk mund të fitojë Topin e Artë pas një sezoni të shkëlqyeshëm individual dhe ekipor. Van Dijk po përpiqet të bëhet mbrojtësi i parë që fiton Topin e Artë që ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 13:15
Sergio Ramos beson se mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk mund të fitojë Topin e Artë pas një sezoni të shkëlqyeshëm individual dhe ekipor. Van Dijk po përpiqet të bëhet mbrojtësi i parë që fiton Topin e Artë që ...

Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në histori të Premierligës – sipas Kompany
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 21:04
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...

Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në histori të Premierligës – sipas Kompany
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 20:56
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...

Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në histori të Premierligës – sipas Kompany
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 20:46
Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij. “Mendoj se më i miri i historisë ...

Kompany nuk mund të luaj në ndeshjen e lamtumirës
Vincent Kompany ka vendosur të varë këpucët në gozhdë dhe të tërhiqet nga futbolli i luajtur në moshën 33 vjeç. Futbollisti belg ka pasur shumë dëmtime gjatë karrierës dhe kjo e shtyn të thotë “mjaft”, ndaj për këtë ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 19:49
Vincent Kompany ka vendosur të varë këpucët në gozhdë dhe të tërhiqet nga futbolli i luajtur në moshën 33 vjeç. Futbollisti belg ka pasur shumë dëmtime gjatë karrierës dhe kjo e shtyn të thotë “mjaft”, ndaj për këtë ...

Kompany: Van Dijk është mbrojtësi më i mirë në histori të Ligës Premier
Ish- ylli i Manchester Cityt , Vincent Kompany e ka cilësuar Virgil van Dijkun si qendërmbrojtësin më të mirë që është parë në Ligën Permier para të tjerëve si, John Terry dhe Rio Ferdinand. Mbrojtësi holandez iu ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 18:59
Ish- ylli i Manchester Cityt , Vincent Kompany e ka cilësuar Virgil van Dijkun si qendërmbrojtësin më të mirë që është parë në Ligën Permier para të tjerëve si, John Terry dhe Rio Ferdinand. Mbrojtësi holandez iu ...

Ramos: Do të doja të luaja në Premierligë
Mbrojtësi i ekipit të Real Madrid dhe Spanjës Sergio Ramos ka zbuluar se do të dëshironte të luante në Premier League. Ramos së fundmi dha një intervistë për Gazzetta dello Sport dhe foli për Premier League. Ai tha: “Do ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 15:56
Mbrojtësi i ekipit të Real Madrid dhe Spanjës Sergio Ramos ka zbuluar se do të dëshironte të luante në Premier League. Ramos së fundmi dha një intervistë për Gazzetta dello Sport dhe foli për Premier League. Ai tha: “Do ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved