ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 18:05

Rikthehet Milot Rashica

Rikthehet Milot Rashica
E pritëm të ndodhë disa ditë më herët, por fatkeqësisht nuk doli ashtu. Fjala është për rikthimin e Milot Rashicës, për të cilin megjithatë duhet të jemi të lumtur që o e shohim brenda fushave të blerta, shkruan ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 15:47
E pritëm të ndodhë disa ditë më herët, por fatkeqësisht nuk doli ashtu. Fjala është për rikthimin e Milot Rashicës, për të cilin megjithatë duhet të jemi të lumtur që o e shohim brenda fushave të blerta, shkruan ...

Rikthehet Milot Rashica
Futbollisti kosovar e ka lënë prapa krahëve lëndimin e fundit dhe këtë javë ka ushtruar me ekipin. Rashica është i gatshëm për Werder Bremenin këtë fundjavë Milot Rashica ishte njëra prej mungesave më të mëdha të ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 15:13
Futbollisti kosovar e ka lënë prapa krahëve lëndimin e fundit dhe këtë javë ka ushtruar me ekipin. Rashica është i gatshëm për Werder Bremenin këtë fundjavë Milot Rashica ishte njëra prej mungesave më të mëdha të ...

Rikthehet Milot Rashica
Futbollisti kosovar e ka lënë prapa krahëve lëndimin e fundit dhe këtë javë ka ushtruar me ekipin. Rashica është i gatshëm për Werder Bremenin këtë fundjavë Milot Rashica ishte njëra prej mungesave më të mëdha të ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 15:05
Futbollisti kosovar e ka lënë prapa krahëve lëndimin e fundit dhe këtë javë ka ushtruar me ekipin. Rashica është i gatshëm për Werder Bremenin këtë fundjavë Milot Rashica ishte njëra prej mungesave më të mëdha të ...

Milot Rashica emocionon bashkëlojtarët, shikoni mesazhin e tij
Kosova përballet sonte me Anglinë me mungesa të rëndësishme. Nga mungesat e veçuara mbetet ajo e Milot Rashicës, i cili ka humbur ndeshjet e shtatorit për shkak të lëndimit me skuadrën e tij Werder Bremen. Por ylli ...
Gazeta Observer | 10-Sep-2019 20:22
Kosova përballet sonte me Anglinë me mungesa të rëndësishme. Nga mungesat e veçuara mbetet ajo e Milot Rashicës, i cili ka humbur ndeshjet e shtatorit për shkak të lëndimit me skuadrën e tij Werder Bremen. Por ylli ...

Milot Rashica emocionon bashkëlojtarët, shikoni mesazhin e tij
Nga mungesat e veçuara mbetet ajo e Milot Rashicës, i cili ka humbur ndeshjet e shtatorit për shkak të lëndimit me skuadrën e tij Werder Bremen. Por ylli vushtrrias nuk ka hezituar t’i motivojë bashkëlojtarët, edhe pse ...
Lajminet | 10-Sep-2019 20:12
Nga mungesat e veçuara mbetet ajo e Milot Rashicës, i cili ka humbur ndeshjet e shtatorit për shkak të lëndimit me skuadrën e tij Werder Bremen. Por ylli vushtrrias nuk ka hezituar t’i motivojë bashkëlojtarët, edhe pse ...

Lajm i madh: Milot Rashica rikthehet në fushë
Milot Rashica ka pësuar një lëndim gjatë muajit gusht që bëri që të mungoj në dy ndeshjet kualifikuese të Kosovës kundër Çekisë dhe Anglisë. Ylli nga Vushtrria si duket e ka kaluar lëndimin dhe është kthyer në stërvitje ...
Gazeta Observer | 10-Sep-2019 19:30
Milot Rashica ka pësuar një lëndim gjatë muajit gusht që bëri që të mungoj në dy ndeshjet kualifikuese të Kosovës kundër Çekisë dhe Anglisë. Ylli nga Vushtrria si duket e ka kaluar lëndimin dhe është kthyer në stërvitje ...

Milot Rashica rikthehet në stërvitje
Milot Rashica është rikthyer në stërvitje gati tri javë pas nj lëndimi në kofshe, i cili ia pamundësoi atij paraqitjen për Kosovën në dy ndeshjet kualifikuese për Euro 2020 të muajit shtator. Anësori nga Vushtrria u ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 19:09
Milot Rashica është rikthyer në stërvitje gati tri javë pas nj lëndimi në kofshe, i cili ia pamundësoi atij paraqitjen për Kosovën në dy ndeshjet kualifikuese për Euro 2020 të muajit shtator. Anësori nga Vushtrria u ...

Lajm i madh: Milot Rashica rikthehet në fushë
Milot Rashica ka pësuar një lëndim gjatë muajit gusht që bëri që të mungoj në dy ndeshjet kualifikuese të Kosovës kundër Çekisë dhe Anglisë. Ylli nga Vushtrria si duket e ka kaluar lëndimin dhe është kthyer në stërvitje ...
Indeks Online | 10-Sep-2019 18:38
Milot Rashica ka pësuar një lëndim gjatë muajit gusht që bëri që të mungoj në dy ndeshjet kualifikuese të Kosovës kundër Çekisë dhe Anglisë. Ylli nga Vushtrria si duket e ka kaluar lëndimin dhe është kthyer në stërvitje ...

18:21 Milot Rashica rikthehet në stërvitje Milot Rashica është rikthyer në...
Milot Rashica është rikthyer në stërvitje gati tri javë pas nj lëndimi në kofshe, i cili ia pamundësoi atij paraqitjen për Kosovën në dy ndeshjet kualifikuese për Euro 2020 të muajit shtator. Anësori nga Vushtrria u ...
Kosova Sot | 10-Sep-2019 18:28
Milot Rashica është rikthyer në stërvitje gati tri javë pas nj lëndimi në kofshe, i cili ia pamundësoi atij paraqitjen për Kosovën në dy ndeshjet kualifikuese për Euro 2020 të muajit shtator. Anësori nga Vushtrria u ...

Werder Bremeni lanson lajmin e madh për 'raketën' Milot Rashica
Milot Rashica është rikthyer në stërvitje me skuadrën e Werder Bremenit. Futbollisti nga Vushtrria ka qenë duke vuajtur nga një lëndim, megjithatë rikuperimi i tij është shumë pranë të ndodhë, shkruan Zëri.info. Ylli ...
Zeri | 10-Sep-2019 18:27
Milot Rashica është rikthyer në stërvitje me skuadrën e Werder Bremenit. Futbollisti nga Vushtrria ka qenë duke vuajtur nga një lëndim, megjithatë rikuperimi i tij është shumë pranë të ndodhë, shkruan Zëri.info. Ylli ...

Lajm i mirë për Kosovën dhe Werderin: Rashica rikthehet në stërvitje
Werder Bremeni ka marrë lajme fantastike nga Milot Rashica, pasi vushtrriasi është rikthyer në stërvitje. Ylli i Kosovës ishte për disa javë jashtë fushës, për shkak të lëndimit të pësuar, mirëpo tani duket se është i ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 18:01
Werder Bremeni ka marrë lajme fantastike nga Milot Rashica, pasi vushtrriasi është rikthyer në stërvitje. Ylli i Kosovës ishte për disa javë jashtë fushës, për shkak të lëndimit të pësuar, mirëpo tani duket se është i ...

Milot Rashica rikthehet në stërvitje
Milot Rashica është rikthyer në stërvitje gati tri javë pas nj lëndimi në kofshe, i cili ia pamundësoi atij paraqitjen për Kosovën në dy ndeshjet kualifikuese për Euro 2020 të muajit shtator. Anësori nga Vushtrria u ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 18:18
Milot Rashica është rikthyer në stërvitje gati tri javë pas nj lëndimi në kofshe, i cili ia pamundësoi atij paraqitjen për Kosovën në dy ndeshjet kualifikuese për Euro 2020 të muajit shtator. Anësori nga Vushtrria u ...

Werder Bremen merr lajm të mirë nga Milot Rashica
Ylli vushtrrias ka filluar të stërvitet i vetëm dhe pritet që nga java e ardhshme të jetë i gatshëm për trajnerin Florian Kohfeldt. Këtë e ka konfirmuar faqja e klubit gjerman në Twitter, transmeton . ‘’Ndeshjen ...
Lajminet | 10-Sep-2019 17:43
Ylli vushtrrias ka filluar të stërvitet i vetëm dhe pritet që nga java e ardhshme të jetë i gatshëm për trajnerin Florian Kohfeldt. Këtë e ka konfirmuar faqja e klubit gjerman në Twitter, transmeton . ‘’Ndeshjen ...

Fekir kritikon klubin e Liverpoolit, ja arsyeja
Sonte do të mungojë, por lajmi i mirë është se ai po rikthehet. Është fjala për Milot Rashicën, i cili është afër rikthimit në fushat e gjelbra. Milot Rashica nuk do të jetë gati për duelin e sotëm ndaj Anglisë – por ai ...
GazetaBlic | 10-Sep-2019 17:37
Sonte do të mungojë, por lajmi i mirë është se ai po rikthehet. Është fjala për Milot Rashicën, i cili është afër rikthimit në fushat e gjelbra. Milot Rashica nuk do të jetë gati për duelin e sotëm ndaj Anglisë – por ai ...

Werder Bremen merr lajm të mirë nga Milot Rashica
Werder Bremen ka marrë lajme të mira nga Milot Rashica, pasi ky i fundit është jashtë fushave tani e disa javë për shkak të lëndimit. Ylli vushtrrias ka filluar të stërvitet i vetëm dhe pritet që nga java e ardhshme të ...
EkonomiaOnline | 10-Sep-2019 17:37
Werder Bremen ka marrë lajme të mira nga Milot Rashica, pasi ky i fundit është jashtë fushave tani e disa javë për shkak të lëndimit. Ylli vushtrrias ka filluar të stërvitet i vetëm dhe pritet që nga java e ardhshme të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved