ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 20:21

Rezultatet e dobëta, Zidane në rrezik të shkarkimit në Real Madrid

Rezultatet e dobëta, Zidane në rrezik të shkarkimit në Real Madrid
Zinedine Zidnae nuk është duke kaluar një periudhë të mirë si trajner në Real Madrid. Francezi u rikthye në detyrë më 11 mars por rezultatet në sezonin e ri nuk janë aspak pozitive. E përditshmja sportive madrilene “AS” ...
Lajminet | 12-Sep-2019 11:31
Zinedine Zidnae nuk është duke kaluar një periudhë të mirë si trajner në Real Madrid. Francezi u rikthye në detyrë më 11 mars por rezultatet në sezonin e ri nuk janë aspak pozitive. E përditshmja sportive madrilene “AS” ...

?Perez: Transferimi i Pogbas, ishte i vështirë njësoj siç ishte i Lewandowskit
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 11:25
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka ...

Pogba – Kroos, a do të shkëmbehen në janar?
Real Madrid vazhdon të jetë i interesuar për transferimin e mesfushorit të Manchester United, Paul Pogba. “El Chiringuito” raporton se “Los Blancos” kanë bërë gati një ofertë të re për blerjen e yllit francez, gjatë ...
Lajminet | 12-Sep-2019 10:44
Real Madrid vazhdon të jetë i interesuar për transferimin e mesfushorit të Manchester United, Paul Pogba. “El Chiringuito” raporton se “Los Blancos” kanë bërë gati një ofertë të re për blerjen e yllit francez, gjatë ...

Perez e thotë haptazi: Tentuam t’i blejmë Pogban dhe Lewandowskin
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç kishte tentuar ...
Lexo | 12-Sep-2019 10:37
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç kishte tentuar ...

Perez: Kishin dy objektiva të mëdha në merkato
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, pranoi se gjigantët e La Liga-s e kanë ndjekur Robert Leëandoëski dhe Paul Pogba, por pretendon se Bajern Munihu dhe Mançester Junajted nuk janë të gatshëm t’i lënë yjet e ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 10:21
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, pranoi se gjigantët e La Liga-s e kanë ndjekur Robert Leëandoëski dhe Paul Pogba, por pretendon se Bajern Munihu dhe Mançester Junajted nuk janë të gatshëm t’i lënë yjet e ...

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për Kanten
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 10:06
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...

09:59 Perez e thotë haptazi: Tentuam t’i blejmë Pogban dhe Lewandowskin Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e...
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç kishte tentuar ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 10:04
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç kishte tentuar ...

Perez e thotë haptazi: Tentuam t’i blejmë Pogban dhe Lewandowskin
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç kishte tentuar ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 09:59
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç kishte tentuar ...

Këta janë trajnerët më të paguar në Itali, mësoni cili kryeson
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 09:44
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka ...

Perez: Tentuam disa herë transferimin e Lewandowskit dhe Pogbas, por nuk ndodhi asgjë
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 08:26
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...

Perez: Transferimi i Pogbas, ishte i vështirë njësoj siç ishte i Lewandowskit
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 09:17
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka ...

Perez: Tentuam disa herë transferimin e Lewandowskit dhe Pogbas, por nuk ndodhi asgjë
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 09:09
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...

Perez: Tentuam disa herë transferimin e Lewandowskit dhe Pogbas, por nuk ndodhi asgjë
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...
E Dua Sportin | 12-Sep-2019 09:00
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për Kante
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 08:48
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...

Perez: Transferimi i Pogbas, ishte i vështirë njësoj siç ishte i Lewandowskit
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski.
Kosova Press | 12-Sep-2019 08:38
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski.

Pas Hazardit, Reali arrin marrëveshje me Chelsean edhe për Kanten
Real Madridi raportohet se ka arritur marrëveshje me Chelsean për transferimin e N’Golo Kantes në verën e vitit 2020. Zinedine Zidane në këtë verë e transferoi Eden Hazardin nga The Blues për një shumë rreth 100 milionë ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 23:09
Real Madridi raportohet se ka arritur marrëveshje me Chelsean për transferimin e N’Golo Kantes në verën e vitit 2020. Zinedine Zidane në këtë verë e transferoi Eden Hazardin nga The Blues për një shumë rreth 100 milionë ...

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për Kante
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 08:26
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...

Perez: Na pëlqen një futbollist francez, dua ta transferoj në Real Madrid
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka konfirmuar interesimin për transferimin e një ylli francez, por nuk e ka përmendur emrin e tij. “Los Blancos” gjatë verës janë spekuluar me blerjen e Kylian Mbappe nga ...
Lajminet | 12-Sep-2019 08:22
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka konfirmuar interesimin për transferimin e një ylli francez, por nuk e ka përmendur emrin e tij. “Los Blancos” gjatë verës janë spekuluar me blerjen e Kylian Mbappe nga ...

Pas Hazardit, Reali arrin marrëveshje me Chelsean edhe për Kanten
Real Madridi raportohet se ka arritur marrëveshje me Chelsean për transferimin e N’Golo Kantes në verën e vitit 2020. Zinedine Zidane në këtë verë e transferoi Eden Hazardin nga The Blues për një shumë rreth 100 milionë ...
E Dua Sportin | 12-Sep-2019 01:00
Real Madridi raportohet se ka arritur marrëveshje me Chelsean për transferimin e N’Golo Kantes në verën e vitit 2020. Zinedine Zidane në këtë verë e transferoi Eden Hazardin nga The Blues për një shumë rreth 100 milionë ...

Real Madridi, i gatshëm ta sakrifikojë yllin e skuadrës për Pogban
Real Madridi vazhdon të jetë i interesuar për mesfushorin e Manchester Unitedin, Paul Pogba, transmeton zeri.info Klubi madrilen besohej se do të nënshkruante me reprezentuesin gjatë kësaj vere, por kjo gjë nuk ndodhi. ...
Zeri | 11-Sep-2019 23:17
Real Madridi vazhdon të jetë i interesuar për mesfushorin e Manchester Unitedin, Paul Pogba, transmeton zeri.info Klubi madrilen besohej se do të nënshkruante me reprezentuesin gjatë kësaj vere, por kjo gjë nuk ndodhi. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved