ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 16:17

“Reja, trajneri i duhur për Shqipërinë”

“Reja, trajneri i duhur për Shqipërinë”
Katër gola si asnjëherë tjetër në kualifikuese treguan forcën e Shqipërisë përballë një rivali si Islanda. Pas një triumfi të tillë, ish-bomberi, ish-anëtari i stafit të De Biazit dhe ish-trajneri i U-19 analizon për ...
Lexo | 12-Sep-2019 13:15
Katër gola si asnjëherë tjetër në kualifikuese treguan forcën e Shqipërisë përballë një rivali si Islanda. Pas një triumfi të tillë, ish-bomberi, ish-anëtari i stafit të De Biazit dhe ish-trajneri i U-19 analizon për ...

“Reja, trajneri i duhur për Shqipërinë” Katër gola si asnjëherë tjetër në kualifikuese treguan forcën e Shqipërisë përballë një rivali si Islanda. Pas një triumfi të tillë, ish-bomberi, ish-anëtari i stafit të...
Katër gola si asnjëherë tjetër në kualifikuese treguan forcën e Shqipërisë përballë një rivali si Islanda. Pas një triumfi të tillë, ish-bomberi, ish-anëtari i stafit të De Biazit dhe ish-trajneri i U-19 analizon për ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 12:46
Katër gola si asnjëherë tjetër në kualifikuese treguan forcën e Shqipërisë përballë një rivali si Islanda. Pas një triumfi të tillë, ish-bomberi, ish-anëtari i stafit të De Biazit dhe ish-trajneri i U-19 analizon për ...

“Reja, trajneri i duhur për Shqipërinë”
Katër gola si asnjëherë tjetër në kualifikuese treguan forcën e Shqipërisë përballë një rivali si Islanda. Pas një triumfi të tillë, ish-bomberi, ish-anëtari i stafit të De Biazit dhe ish-trajneri i U-19 analizon për ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 12:42
Katër gola si asnjëherë tjetër në kualifikuese treguan forcën e Shqipërisë përballë një rivali si Islanda. Pas një triumfi të tillë, ish-bomberi, ish-anëtari i stafit të De Biazit dhe ish-trajneri i U-19 analizon për ...

Këshilla fëminore dhe bilanc i tmerrshëm, kush e mban Alban Bushin?
Shqipëria U-21 ka zhgënjyer totalisht në dy ndeshjet e fundit kualifikuese kundër Francës dhe Austrisë duke pësuar 8 gola, 4 për çdo ndeshje dhe duke mos realizuar asnjë gol. Përgjegjësia të madhe në lidhje me dështimin ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 12:30
Shqipëria U-21 ka zhgënjyer totalisht në dy ndeshjet e fundit kualifikuese kundër Francës dhe Austrisë duke pësuar 8 gola, 4 për çdo ndeshje dhe duke mos realizuar asnjë gol. Përgjegjësia të madhe në lidhje me dështimin ...

Trajneri i Shqipërisë, Reja: Jam i kënaqur me lojën e tregua nga skuadra ndaj Islandës
Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja u shfaq mjaft i kënaqur për triumfin e kuqezinjve ndaj Islandës, teksa vlerësoi paraqitjen e të tijve, por nuk ngurroi t’u tërheqë veshin, për ato shpërqendrime në fillim të ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 00:34
Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja u shfaq mjaft i kënaqur për triumfin e kuqezinjve ndaj Islandës, teksa vlerësoi paraqitjen e të tijve, por nuk ngurroi t’u tërheqë veshin, për ato shpërqendrime në fillim të ...

Fitorja ndaj Islandës/ Reja: Nuk duhet të humbim përqendrimin asnjëherë, më pëlqeu reagimi i ekipit
Shqipëria bëri një ndeshje fantastike duke mundur 4-2 Islandën. I kënaqur për këtë triumf ishte edhe trajneri Edi Reja.
Top Channel | 11-Sep-2019 00:01
Shqipëria bëri një ndeshje fantastike duke mundur 4-2 Islandën. I kënaqur për këtë triumf ishte edhe trajneri Edi Reja.

Edi Reja: Sot, nuk e kam mendjen te kontrata
Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, foli për mikrofonin e “Supersport” pas fitores me Islandën, ku u duk i kënaqur me fitoren, por për të nuk është arritur asgjë. Ai shprehet se gabimet e pjesës së dytë nuk duhet t’i ...
Dritare | 11-Sep-2019 00:17
Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, foli për mikrofonin e “Supersport” pas fitores me Islandën, ku u duk i kënaqur me fitoren, por për të nuk është arritur asgjë. Ai shprehet se gabimet e pjesës së dytë nuk duhet t’i ...

Reja shumë i kënaqur me fitoren e Shqipërisë
Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja u shfaq mjaft i kënaqur për triumfin e kuqezinjve ndaj Islandës, teksa vlerësoi paraqitjen e të tijve, por nuk ngurroi t’u tërheqë veshin, për ato shpërqendrime në fillim të ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 23:55
Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja u shfaq mjaft i kënaqur për triumfin e kuqezinjve ndaj Islandës, teksa vlerësoi paraqitjen e të tijve, por nuk ngurroi t’u tërheqë veshin, për ato shpërqendrime në fillim të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved