ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 09:06

Refuzoi Shqipërinë, kapiteni i Besiktasit pranë Kosovës

Refuzoi Shqipërinë, kapiteni i Besiktasit pranë Kosovës
mapo.al Emri i fundit që ka dalë në skenë është ai i Nexhip Uysal. Kapiteni i Besiktasit në Turqi është me origjinë shqiptare dhe menaxherët e tij kanë shprehur interes për t’iu bashkuar Kosovës shkruan gazeta Olle. ...
Mapo | 12-Sep-2019 16:55
mapo.al Emri i fundit që ka dalë në skenë është ai i Nexhip Uysal. Kapiteni i Besiktasit në Turqi është me origjinë shqiptare dhe menaxherët e tij kanë shprehur interes për t’iu bashkuar Kosovës shkruan gazeta Olle. ...

Aksidenti/Personazhi i botës së krimit të makinën e blinduar, detaje
mapo.al Gazeta MAPO zbardh detaje të reja nga aksidenti i makinës së blinduar Benz G-Class me targa ruse mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, pranë sheshit “Shqiponja”. Mësohet se bashkë me 34-vjeçarin Eldin Dergjini ka ...
Mapo | 12-Sep-2019 16:21
mapo.al Gazeta MAPO zbardh detaje të reja nga aksidenti i makinës së blinduar Benz G-Class me targa ruse mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, pranë sheshit “Shqiponja”. Mësohet se bashkë me 34-vjeçarin Eldin Dergjini ka ...

Presidenca për “Të Çmendurën E”: Raporti OSBE/ODIHR provon kapjen e shtetit nga Rilindja moniste
Përmes një postimi të pak minutave më parë në rrjetet sociale, zëdhënësi i presidentit, Tedi Blushi shkruan se raporti final i OSBE/ODIHR për dekretin kushtetues të Presidentit Meta dhe sipas tij, edhe për sjelljet ...
Top Channel | 12-Sep-2019 15:37
Përmes një postimi të pak minutave më parë në rrjetet sociale, zëdhënësi i presidentit, Tedi Blushi shkruan se raporti final i OSBE/ODIHR për dekretin kushtetues të Presidentit Meta dhe sipas tij, edhe për sjelljet ...

Policia dhe Prokuroria megaoperacion për grupet e trafikut të drogës
mapo.al Policia dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda ka përfunduar një megaoperacion për arrestimin e grupeve kriminale që merren me tarfikun e drogës. Operacioni është shtrirë në Gjirokastër, Tepelenë, Memaliaj, Mirditë ...
Mapo | 12-Sep-2019 16:00
mapo.al Policia dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda ka përfunduar një megaoperacion për arrestimin e grupeve kriminale që merren me tarfikun e drogës. Operacioni është shtrirë në Gjirokastër, Tepelenë, Memaliaj, Mirditë ...

Presidenca i përgjigjet Spiropalit: Lexoni raportin i OSBE/ODIHR! Po miratoni PPP-të më të shtrenjta në botë
Presidenca i është përgjigjur ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila sulmoi Presidentin Ilir Meta nga foltorja e Kuvendit. Në një reagim në “Facebook”, zëdhënësi i Metës, Tedi ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 15:29
Presidenca i është përgjigjur ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila sulmoi Presidentin Ilir Meta nga foltorja e Kuvendit. Në një reagim në “Facebook”, zëdhënësi i Metës, Tedi ...

Zëdhënësi i Metës-Spiropalit: E çmendura E, lexo raportin e ODIHR
mapo.al Kështilltari i Presidentit, Tedin Blushi ka reaguar ndaj deklaratave të Elisa Spiropalit sot në foltoren e Kuvendit ku tha se Meta pas shkarkimit do bëhet kryetar i opozitës. Gjithashtu, Spiropali iu drejtua ...
Mapo | 12-Sep-2019 15:45
mapo.al Kështilltari i Presidentit, Tedin Blushi ka reaguar ndaj deklaratave të Elisa Spiropalit sot në foltoren e Kuvendit ku tha se Meta pas shkarkimit do bëhet kryetar i opozitës. Gjithashtu, Spiropali iu drejtua ...

“Po pres të dëgjoj kush do e digjte Kuvendin? Spiropali: Pasi të shkarkohet, Meta në krye të opozitës!
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali foli me tone te ashpra per Presidentin gjatë fjalës së saj në Kuvend për kthimin e dekreteve. Spiropali u shpreh se Meta flet me gjuhën e opozitës, ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 15:23
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali foli me tone te ashpra per Presidentin gjatë fjalës së saj në Kuvend për kthimin e dekreteve. Spiropali u shpreh se Meta flet me gjuhën e opozitës, ...

Meta sulmon Spiropalin: E ftoj të çmendurën E. të lexojë raportin final, klithma anti-presidenciale
Ilir Meta ka nxjerrë zëdhënësin për media Tedi Blushi për t’ju përgjigjur ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali. “ E ftojmë të Çmendurën E. të lexojë raportin final të OSBE/ODIHR për ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 15:37
Ilir Meta ka nxjerrë zëdhënësin për media Tedi Blushi për t’ju përgjigjur ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali. “ E ftojmë të Çmendurën E. të lexojë raportin final të OSBE/ODIHR për ...

Spiropali: Komisioni Hetimor, mekanizëm çlirues për ta kthyer Ilir Metën në krye të opozitës
Në seancën e sotme plenare, ministrja e Parlamentit, Elisa Spiropali, teksa foli rreth domosdoshmërisë për të vënë dorë në disa akse specifike të vendit, ceku temën e presidentit, mosmiratimin e tij për ndërhyrjet në ...
Top Channel | 12-Sep-2019 14:57
Në seancën e sotme plenare, ministrja e Parlamentit, Elisa Spiropali, teksa foli rreth domosdoshmërisë për të vënë dorë në disa akse specifike të vendit, ceku temën e presidentit, mosmiratimin e tij për ndërhyrjet në ...

Spiropali: Pasi të shkarkohet, Meta në krye të opozitës
mapo.al Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, sulmoi Presidentin Ilir Meta gjatë fjalës së saj në Kuvend për kthimin e dekreteve. Spiropali u shpreh se Meta flet me gjuhën e opozitës, ...
Mapo | 12-Sep-2019 15:31
mapo.al Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, sulmoi Presidentin Ilir Meta gjatë fjalës së saj në Kuvend për kthimin e dekreteve. Spiropali u shpreh se Meta flet me gjuhën e opozitës, ...

Google Earth zbulon brenda në liqen trupin e zhdukur prej 22 vitesh
mapo.al Skeleti i një burri të zhdukur 22 vite më është zbuluar në një liqen në Florida. Mbetjet e William Moldt u gjetën brenda automjetit të tij të zhytur në ujë në Wellington afër Palm Beach. Makina u zbulua në ...
Mapo | 12-Sep-2019 15:27
mapo.al Skeleti i një burri të zhdukur 22 vite më është zbuluar në një liqen në Florida. Mbetjet e William Moldt u gjetën brenda automjetit të tij të zhytur në ujë në Wellington afër Palm Beach. Makina u zbulua në ...

“Po pres të dëgjoj kush do e digjte Kuvendin”, Spiropali: Pasi të shkarkohet, Ilir Meta do marrë kryesimin e opozitës
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali u shpreh se Meta flet me gjuhën e opozitës, ndërsa shtoi se Komisioni Hetimor nuk do të shërbejë si mekanizëm ndëshkues për Presidentin, por si çlirues ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 15:07
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali u shpreh se Meta flet me gjuhën e opozitës, ndërsa shtoi se Komisioni Hetimor nuk do të shërbejë si mekanizëm ndëshkues për Presidentin, por si çlirues ...

Nuk e dinte që ishte shtatzënë, gruaja lind në një tualet (FOTO)
mapo.al Një nënë e re është surprizuar nga ajo çfarë ka ndodhur. Gruaja nuk ishte në dijeni të shtatzënisë së saj, por tashmë mban në duar foshnjën të cilën e lindi në një tualet, me ndihmën e kunatës. Doktorët i kishin ...
Mapo | 12-Sep-2019 15:03
mapo.al Një nënë e re është surprizuar nga ajo çfarë ka ndodhur. Gruaja nuk ishte në dijeni të shtatzënisë së saj, por tashmë mban në duar foshnjën të cilën e lindi në një tualet, me ndihmën e kunatës. Doktorët i kishin ...

Meta takon ambasadoren e re të Suedisë, Elsa Hastad
mapo.al Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti në një takim ambasadoren e re të Suedisë në Shqipëri, Elsa Hastad- in. Përmes një postimi të pak minutave më parë, Meta shkroi: “I lumtur të prisja sot në një takim të ...
Mapo | 12-Sep-2019 14:51
mapo.al Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti në një takim ambasadoren e re të Suedisë në Shqipëri, Elsa Hastad- in. Përmes një postimi të pak minutave më parë, Meta shkroi: “I lumtur të prisja sot në një takim të ...

Google Earth zbulon brenda në liqen trupin e zhdukur prej 22 vitesh
Skeleti i një burri të zhdukur 22 vite më është zbuluar në një liqen në Florida. Mbetjet e William Moldt u gjetën brenda automjetit të tij të zhytur në ujë në Wellington afër Palm Beach. Makina u zbulua në Google Earth ...
Telegraf | 12-Sep-2019 15:45
Skeleti i një burri të zhdukur 22 vite më është zbuluar në një liqen në Florida. Mbetjet e William Moldt u gjetën brenda automjetit të tij të zhytur në ujë në Wellington afër Palm Beach. Makina u zbulua në Google Earth ...

Foto/ Makinës së tursitëve i mbaron vaji i makinës, ua blen polici
mapo.al Një çift Italian kishin marrë një makinë me qëra në Tiranë dhe po udhëtonin drejt jugut të vendit. Por në Fier, turistëve u është fikur makina pasi i mbaroi vaji. Patrulla e policisë rrugore ndodhej pranë vendit ...
Mapo | 12-Sep-2019 14:36
mapo.al Një çift Italian kishin marrë një makinë me qëra në Tiranë dhe po udhëtonin drejt jugut të vendit. Por në Fier, turistëve u është fikur makina pasi i mbaroi vaji. Patrulla e policisë rrugore ndodhej pranë vendit ...

Motori i avionit në flakë, sms e pasagjerëve: Diçka po ndodh, të dua
mapo.al Pasagjerët e tmerruar filluan të shkruanin mesazhe drejtuar njerëzve të tyre të dashur, duke menduar se ishin fjalët e tyre të fundit, kur motori i avionit u përfshi nga flakët mbi Kanadanë perëndimore. ? a" ...
Mapo | 12-Sep-2019 14:04
mapo.al Pasagjerët e tmerruar filluan të shkruanin mesazhe drejtuar njerëzve të tyre të dashur, duke menduar se ishin fjalët e tyre të fundit, kur motori i avionit u përfshi nga flakët mbi Kanadanë perëndimore. ? a" ...

Shoferi i makinës ruse Eldin Dergjini, vëllai i deputetes së LSI-së
mapo.al Eldin Dergjini, i cili drejtonte makinën e blinduar me targa ruse, është vëllai i deputetes Ambra Borova. Gazeta Mapo mëson se Dergjini është vëllai i deputetes së LSI-së, e cila pranoi mandatin e deputetes, ...
Mapo | 12-Sep-2019 13:42
mapo.al Eldin Dergjini, i cili drejtonte makinën e blinduar me targa ruse, është vëllai i deputetes Ambra Borova. Gazeta Mapo mëson se Dergjini është vëllai i deputetes së LSI-së, e cila pranoi mandatin e deputetes, ...

Roi Kin elozhe Kosovës: Anglia? Kanë akoma zakone të këqija
mapo.al Ish-kapiteni legjendar i Mançester Sitit, Roi Kin, i ka bërë elozhe Kombëtares së Kosovës për spektaklin që dhuroi në stadiumin e Southampton-it dy ditë më parë, kundër Anglisë. Edhe pse pësoi një humbje me ...
Mapo | 12-Sep-2019 13:25
mapo.al Ish-kapiteni legjendar i Mançester Sitit, Roi Kin, i ka bërë elozhe Kombëtares së Kosovës për spektaklin që dhuroi në stadiumin e Southampton-it dy ditë më parë, kundër Anglisë. Edhe pse pësoi një humbje me ...

Kuvendi i rrëzon dekretet, reagon presidenca: Ftohet e Çmendura E. të lexojë …
Deputetët ushtarë të Edi Ramës në Kuvend kanë vendosur që të rrëzojnë dreket e kthyera nga presidenti, për koncesionet, rezervat e shtetit, qeverisjen vendore, etj. Pas këtij votimi, ka ardhur dhe reagimi i presidencës ...
Telegraf | 12-Sep-2019 15:37
Deputetët ushtarë të Edi Ramës në Kuvend kanë vendosur që të rrëzojnë dreket e kthyera nga presidenti, për koncesionet, rezervat e shtetit, qeverisjen vendore, etj. Pas këtij votimi, ka ardhur dhe reagimi i presidencës ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved