ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 16:57

Puthje dhe shampanjë buzë pishine, pas lajmit të shtatzënisë Genta Ismajli prezanton mashkullin misterioz (VIDEO)

Puthje dhe shampanjë buzë pishine, pas lajmit të shtatzënisë Genta Ismajli prezanton mashkullin misterioz (VIDEO)
Këngëtaren Genta Ismajli prej kohësh nuk e kemi parë me projekte të reja muzikore, dhe duket se kjo shkëputje nga bota publike, e ka një shkas. Ditën e djeshme në median rozë qarkulloi lajmi i një shtatzënie të ...
Lexo | 12-Sep-2019 15:30
Këngëtaren Genta Ismajli prej kohësh nuk e kemi parë me projekte të reja muzikore, dhe duket se kjo shkëputje nga bota publike, e ka një shkas. Ditën e djeshme në median rozë qarkulloi lajmi i një shtatzënie të ...

Fifi është dobësuar, shikojeni pamjen e saj të re
Fifi mahnitë me pamjen e saj. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, këtë vit ka pasur sukses në projektet muzikore që ka publikuar si , “Akoma”, “Zogo” e “Indiane”dhe “Shqip”. Artistja, 25 vjeçare ...
Republika | 12-Sep-2019 15:23
Fifi mahnitë me pamjen e saj. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, këtë vit ka pasur sukses në projektet muzikore që ka publikuar si , “Akoma”, “Zogo” e “Indiane”dhe “Shqip”. Artistja, 25 vjeçare ...

Fifi është dobësuar, shikojeni pamjen e saj të re
Fifi mahnitë me pamjen e saj. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, këtë vit ka pasur sukses në projektet muzikore që ka publikuar si , “Akoma”, “Zogo” e “Indiane”dhe “Shqip”. Artistja, 25 vjeçare ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 14:07
Fifi mahnitë me pamjen e saj. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, këtë vit ka pasur sukses në projektet muzikore që ka publikuar si , “Akoma”, “Zogo” e “Indiane”dhe “Shqip”. Artistja, 25 vjeçare ...

VIDEO: Njeriu që do të fotografojë Nju Jorkun për 30 vite rresht
Një foto çdo 30 sekonda, për 30 vite rresht. Çdo ditë, më shumë se 36 GB materiale që ruhen në dy server të ndryshëm, për të mos humbur. Rezultati, një video mahnitëse e qytetit të Nju Jorkut në timelapse. Ky është ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 12:11
Një foto çdo 30 sekonda, për 30 vite rresht. Çdo ditë, më shumë se 36 GB materiale që ruhen në dy server të ndryshëm, për të mos humbur. Rezultati, një video mahnitëse e qytetit të Nju Jorkut në timelapse. Ky është ...

Video/ Kërcënime me vrasje. Ja çasti kur dy aktorët e famshëm zihen keq me njëri-tjetrin!
Ylli i Emmerdale Asan N’jie kërcënoi me jetë yllin e Hollyoaks, Jamie Lomas të hënën në TV Choice Awards, në Londër. Sherri mes dy aktorëve të njohur nisi pas një mosmarrëveshjeje financiare. Pas kërcënimit, Asan u ...
Dritare | 12-Sep-2019 09:35
Ylli i Emmerdale Asan N’jie kërcënoi me jetë yllin e Hollyoaks, Jamie Lomas të hënën në TV Choice Awards, në Londër. Sherri mes dy aktorëve të njohur nisi pas një mosmarrëveshjeje financiare. Pas kërcënimit, Asan u ...

Me këmbët e hapura dhe fustanin e shkurtër, Anxhelina Hadërgjonaj merr gjithë vëmendjen
Ditën e sotme në media u përfol Genta Ismajli për heshtjen e saj tash e disa muaj, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, si për çudi këngëtarja është lajmëruar në Instagram duke publikuar disa video të ndryshme. Në njërën nga ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 23:21
Ditën e sotme në media u përfol Genta Ismajli për heshtjen e saj tash e disa muaj, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, si për çudi këngëtarja është lajmëruar në Instagram duke publikuar disa video të ndryshme. Në njërën nga ...

Robert Berisha publikon fotografi me vajzën që u tha se është e dashura e tij
Mbrëmë u zhvillua ndeshja futbollistike mes Anglisë dhe Kosovës e cila përfundoi me rezultat 5-2, shkruan GazetaBlic. Ishin të shumta figurat publike që kishin udhëtuar drejt stadiumit të Southamptonit, e në mesin e ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 21:50
Mbrëmë u zhvillua ndeshja futbollistike mes Anglisë dhe Kosovës e cila përfundoi me rezultat 5-2, shkruan GazetaBlic. Ishin të shumta figurat publike që kishin udhëtuar drejt stadiumit të Southamptonit, e në mesin e ...

Georgina dhe fëmijët e Ronaldo-s festojnë, derisa ai shkëlqeu me paraqitjen
Mbrëmë ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer me paraqitjen, duke shënuar 4 gola në përballjen Lituani-Portugali e cila përfundoi me rezultat 1-5, shkruan Indeksonline. Gruaja e tij, modelja Georgina Rodriguez ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 19:28
Mbrëmë ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer me paraqitjen, duke shënuar 4 gola në përballjen Lituani-Portugali e cila përfundoi me rezultat 1-5, shkruan Indeksonline. Gruaja e tij, modelja Georgina Rodriguez ...

E dashura e Robert Berishës publikon fotografi nga vendi luksoz ku po pushojnë
Aurela Hoxha muaj më parë lëshoi një deklaratë në një intervistë duke thënë se urrente njerëzit e shëmtuar, shkruan GazetaBlic. Modelja nga Shqipëria u mundua të shfajësonte veten më pas, duke thënë se nuk e kishte ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 17:29
Aurela Hoxha muaj më parë lëshoi një deklaratë në një intervistë duke thënë se urrente njerëzit e shëmtuar, shkruan GazetaBlic. Modelja nga Shqipëria u mundua të shfajësonte veten më pas, duke thënë se nuk e kishte ...

Nis monopoli i kioskave të reja në Tiranë (VIDEO)
Banorët e Tiranës po shohin përditë se si nëpër oborre, rrugica po mbijnë kioskat si “kërpudhat pas shiut”, dhe që tu krijohet hapsirë miqëve të Bashkisë të cilët kanë dhënë leje për ndërtimin e kioskave të reja, po ...
Telegraf | 10-Sep-2019 19:43
Banorët e Tiranës po shohin përditë se si nëpër oborre, rrugica po mbijnë kioskat si “kërpudhat pas shiut”, dhe që tu krijohet hapsirë miqëve të Bashkisë të cilët kanë dhënë leje për ndërtimin e kioskave të reja, po ...

Georgina dhe fëmijët e Ronaldo-s festojnë, derisa ai shkëlqeu me paraqitjen
Mbrëmë ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer me paraqitjen, duke shënuar 4 gola në përballjen Lituani-Portugali e cila përfundoi me rezultat 1-5, shkruan Indeksonline. Gruaja e tij, modelja Georgina Rodriguez ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 17:23
Mbrëmë ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer me paraqitjen, duke shënuar 4 gola në përballjen Lituani-Portugali e cila përfundoi me rezultat 1-5, shkruan Indeksonline. Gruaja e tij, modelja Georgina Rodriguez ...

Alban Hoxha dhe Çiljeta bashkë dhe të dashuruar…
Cristiano Ronaldo ka publikuar videon e këndshme të fëmijëve të tij. Mbrëmë u zhvillua ndeshja Portugali-Lituani, e cila përfundoi me rezultat 5-1 në favor të Portugalisë. Në këtë ndeshje, futbollisti që shkëlqeu ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 11:51
Cristiano Ronaldo ka publikuar videon e këndshme të fëmijëve të tij. Mbrëmë u zhvillua ndeshja Portugali-Lituani, e cila përfundoi me rezultat 5-1 në favor të Portugalisë. Në këtë ndeshje, futbollisti që shkëlqeu ...

Ronaldo sjell videon më të bukur të ditës, kështu iu gëzuan fëmijët golit të tij
Mbrëmë u zhvillua ndeshja Portugali-Lituani, e cila përfundoi me rezultat 5-1 në favor të Portugalisë, shkruan . Në këtë ndeshje, futbollisti që shkëlqeu padyshim se ishte Cristiano Ronaldo, i cili shënoi katër gola. Ai ...
Lajminet | 11-Sep-2019 10:47
Mbrëmë u zhvillua ndeshja Portugali-Lituani, e cila përfundoi me rezultat 5-1 në favor të Portugalisë, shkruan . Në këtë ndeshje, futbollisti që shkëlqeu padyshim se ishte Cristiano Ronaldo, i cili shënoi katër gola. Ai ...

Tronditëse! Nëna fut foshnjën e sapolindur në qese plastike dhe e braktis pa mëshirë! (VIDEO)
Një video është bërë virale në rrjet, teksa tregon momentin e tmerrshëm, kur një nën hedh foshnjën e sapolindur në një kaçubë. Videoja është publikuar nga “Daily Mail”, ndërsa thuhet se gjesti i pashpirt është bërë nga ...
Standard | 11-Sep-2019 09:10
Një video është bërë virale në rrjet, teksa tregon momentin e tmerrshëm, kur një nën hedh foshnjën e sapolindur në një kaçubë. Videoja është publikuar nga “Daily Mail”, ndërsa thuhet se gjesti i pashpirt është bërë nga ...

Pranë këtyre personave e festoi ditëlindjen Remzie Osmani
Sinan Vllasaliu përmes një postimi të bërë në llogarinë e tiji në Instagram ka paralajmëruar se shumë shpejt do publikojë këngën e tij të re. Në postimin e bërë në Instagram këngëtari shihet duke kënduar pak nga kënga e ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 08:48
Sinan Vllasaliu përmes një postimi të bërë në llogarinë e tiji në Instagram ka paralajmëruar se shumë shpejt do publikojë këngën e tij të re. Në postimin e bërë në Instagram këngëtari shihet duke kënduar pak nga kënga e ...

Shaolin Gang duet me Getoar Selimin?
Shaolin Gang kanë publikuar disa video, në të cilat u shfaqën në shoqëri të Getoar Selimit, shkruan . Ata duket se po kalonin shumë mirë në shoqëri të njëri-tjetrit, ndërsa fansat mendojnë se mes tyre së shpejti mund të ...
Lajminet | 11-Sep-2019 08:17
Shaolin Gang kanë publikuar disa video, në të cilat u shfaqën në shoqëri të Getoar Selimit, shkruan . Ata duket se po kalonin shumë mirë në shoqëri të njëri-tjetrit, ndërsa fansat mendojnë se mes tyre së shpejti mund të ...

The Weeknd befason të gjithë me ndryshimin që ka bërë
The Weeknd është nga artistët më të pëlqyer në botë dhe çdo veprim i bërë nga ai merr vëmendje të madhe tek publiku, shkruan . Këngëtari ka befasuar të gjithë me ndryshim që ka bërë, në një ‘event’ që morri pjesë autori ...
Lajminet | 10-Sep-2019 21:43
The Weeknd është nga artistët më të pëlqyer në botë dhe çdo veprim i bërë nga ai merr vëmendje të madhe tek publiku, shkruan . Këngëtari ka befasuar të gjithë me ndryshim që ka bërë, në një ‘event’ që morri pjesë autori ...

Sinan Vllasaliu po vjen me këngë të re
Sinan Vllasaliu përmes një postimi të bërë në llogarinë e tiji në Instagram ka paralajmëruar se shumë shpejt do publikojë këngën e tij të re, shkruan . Në postimin e bërë në Instagram këngëtari shihet duke kënduar pak ...
Lajminet | 10-Sep-2019 20:22
Sinan Vllasaliu përmes një postimi të bërë në llogarinë e tiji në Instagram ka paralajmëruar se shumë shpejt do publikojë këngën e tij të re, shkruan . Në postimin e bërë në Instagram këngëtari shihet duke kënduar pak ...

Rusi/ VIDEO sho.kuese! Pasi e lind, nëna fut foshnjën në qese plastike dhe e braktis pa mëshirë!
Një nënë ka braktisur foshnjën e saj të porsalindur duke e vendosur në një qese plastike prapa një supermarketi. Foshnja u gjet e zhv eshur dhe me shenja hipotermie nga menaxheri i supermarketeve në fshatin Cheremshan ...
Lexo | 10-Sep-2019 17:26
Një nënë ka braktisur foshnjën e saj të porsalindur duke e vendosur në një qese plastike prapa një supermarketi. Foshnja u gjet e zhv eshur dhe me shenja hipotermie nga menaxheri i supermarketeve në fshatin Cheremshan ...

Lajmërohet Thaçi nga Pallati Mbretëror, ushqen peshqit sipas traditës japoneze
Krerët e shtetit që vizitojnë Pallatet Mbretërore, ftohen që të ushqejnë peshqit. Këtë e kishte bërë edhe presidenti i SHBA-së, Donald Trump. Thaçi, gjatë ditës ka zhvilluar takime të shumta me perfaqësues shtetëror dhe ...
Lajminet | 10-Sep-2019 17:22
Krerët e shtetit që vizitojnë Pallatet Mbretërore, ftohen që të ushqejnë peshqit. Këtë e kishte bërë edhe presidenti i SHBA-së, Donald Trump. Thaçi, gjatë ditës ka zhvilluar takime të shumta me perfaqësues shtetëror dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved