ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 14:20

Burri i Besa Shahinit dhunon në TV zyrtarin e Vetëvendosjes (Detaje)

Burri i Besa Shahinit dhunon në TV zyrtarin e Vetëvendosjes (Detaje)
mapo.al Bashkëshorti i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj, ka dhunuar fizikisht dje në mbrëmje zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë ishin të ftuar në emisionin ...
Mapo | 12-Sep-2019 09:59
mapo.al Bashkëshorti i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj, ka dhunuar fizikisht dje në mbrëmje zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë ishin të ftuar në emisionin ...

Sherr me grushte në TV, burri i ministres Besa Shahini godet zyrtarin e Vetëvendosjes
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht mbrëmjen e djeshme zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje dhe ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 09:03
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht mbrëmjen e djeshme zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje dhe ...

Përplasje fizike mes kandidatëve për deputet në Kosovë
Dy deputetë në Kosovë janë përfshirë në një përplasje fizike jashtë studios së televizionit “T 7” menjëherë pas përfundimit të debatit. Sherri ka ndodhur mes Haki Abazit nga lëvizja “Vetëvendosja” dhe Dardan Molliqajt ...
ABCNews | 12-Sep-2019 14:20
Dy deputetë në Kosovë janë përfshirë në një përplasje fizike jashtë studios së televizionit “T 7” menjëherë pas përfundimit të debatit. Sherri ka ndodhur mes Haki Abazit nga lëvizja “Vetëvendosja” dhe Dardan Molliqajt ...

DnV: Kandidatët dhe subjektet politike të përmbahen nga gjuha denigruese, sulmet verbale dhe fizike
Koalicioni i OJQ-ve për vëzhgimin e zgjedhjeve “Demokracia në Veprim”, përmes një reagimi për media ka reaguar ndaj përleshjes fizike në debatin e mbrëmshëm mes Dardan Molliqaj nga PSD dhe Haki Abazi nga Vetëvendosja. ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 10:55
Koalicioni i OJQ-ve për vëzhgimin e zgjedhjeve “Demokracia në Veprim”, përmes një reagimi për media ka reaguar ndaj përleshjes fizike në debatin e mbrëmshëm mes Dardan Molliqaj nga PSD dhe Haki Abazi nga Vetëvendosja. ...

Incidenti me Haki Abazin, vjen reagimi i Dardan Molliqaj
Një incident mes Dardan Molliqaj që është bashkëshorti i minstres Shahini dhe zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat.
Top Channel | 12-Sep-2019 00:08
Një incident mes Dardan Molliqaj që është bashkëshorti i minstres Shahini dhe zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat.

Prokuroria po interviston Dardan Molliqajn, Haki Abazin e Rexhep Hotin
Në ambientet e Prokurorisë Themelore në Prishtinë në këto momente po intervistohet ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe anëtari i PSD’së, Dardan Molliqaj. Pak minuta më para deklaratë ka dhënë edhe deputeti i VV-së, ...
Zeri | 12-Sep-2019 15:54
Në ambientet e Prokurorisë Themelore në Prishtinë në këto momente po intervistohet ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe anëtari i PSD’së, Dardan Molliqaj. Pak minuta më para deklaratë ka dhënë edhe deputeti i VV-së, ...

Prokuroria po i interviston Dardan Molliqajn, Haki Abazin e Rexhep Hotin
Në ambientet e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, në këto momente, po intervistohet ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe anëtari i PSD-së, Dardan Molliqaj. Pak minuta më para deklaratë ka dhënë edhe kandidati për ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 15:47
Në ambientet e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, në këto momente, po intervistohet ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe anëtari i PSD-së, Dardan Molliqaj. Pak minuta më para deklaratë ka dhënë edhe kandidati për ...

PSD-ja në 'ndjekje' të Haki Abazit!
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet në Kuvendin e Kosovës, Haki Abazi, në intervistë dhenë për gazetën "Zëri", ka folur në lidhje me përleshjen e djeshme me Dardan Molliqajn në një debat televiziv. Me......
Zeri | 12-Sep-2019 15:29
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet në Kuvendin e Kosovës, Haki Abazi, në intervistë dhenë për gazetën "Zëri", ka folur në lidhje me përleshjen e djeshme me Dardan Molliqajn në një debat televiziv. Me......

Abazi tregon nëse mund të arrihet koalicion pas zgjedhor VV - LDK
Kandidati për deputet nga Vetëvendosje, Haki Abazi në një intervistë dhënë për Gazetën Zëri, ka folur edhe për raportet që ka kjo parti dhe për një koalicion të mundshëm me Lidhjen Demokratike të Kosovës. Abazi ka......
Zeri | 12-Sep-2019 15:23
Kandidati për deputet nga Vetëvendosje, Haki Abazi në një intervistë dhënë për Gazetën Zëri, ka folur edhe për raportet që ka kjo parti dhe për një koalicion të mundshëm me Lidhjen Demokratike të Kosovës. Abazi ka......

Haki Abazi, i gatshëm t’ia falë Dardan Molliqajt me një kusht
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 15:18
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...

Haki Abazi i VV-së i gatshëm t’ia falë Dardan Molliqajt me një kusht
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në Emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...
Albportali | 12-Sep-2019 15:15
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në Emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...

Abazi: Vetëvendosje nuk bashkëpunon me ‘kapësit’ e shtetit
Kandidati nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi në një intervistë për Gazetën “Zëri”, ka komentuar edhe deklaratat e këtij subjekti politikë për vijat e kuqe për koalicion me Partinë Demokratike të Kosovës ...
Zeri | 12-Sep-2019 15:13
Kandidati nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi në një intervistë për Gazetën “Zëri”, ka komentuar edhe deklaratat e këtij subjekti politikë për vijat e kuqe për koalicion me Partinë Demokratike të Kosovës ...

Pas incidentit Haki Abazi vendos t’ia falë Dardan Molliqajt me një kusht
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 15:11
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...

I përmendi gruan (ministren Shahini), dy politikanët, grushte pas emisionit
Ka mjaftuar përmendja e gruas (ministres së Arsimit, Besa Shahinit), që debati mes dy kandidatëve për deputetë në Kosovë, Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj, të përfundojë në përplasje fizike. Abazi, zyrtar i Lëvizjes ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 15:11
Ka mjaftuar përmendja e gruas (ministres së Arsimit, Besa Shahinit), që debati mes dy kandidatëve për deputetë në Kosovë, Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj, të përfundojë në përplasje fizike. Abazi, zyrtar i Lëvizjes ...

Haki Abazi i VV-së i gatshëm t’ia falë Dardan Molliqajt me një kusht
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në Emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 15:11
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në Emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...

Flet Haki Abazi, a do ta denoncojë Molliqajn për sulmin e mbrëmshëm?
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet në Kuvendin e Kosovës, Haki Abazi në intervistën e dhënë për gazetën “Zëri”, ka treguar vendimin e tij se a do ta denoncojë Molliqajn për sulmin e mbrëmshëm pas debatit......
Zeri | 12-Sep-2019 15:09
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet në Kuvendin e Kosovës, Haki Abazi në intervistën e dhënë për gazetën “Zëri”, ka treguar vendimin e tij se a do ta denoncojë Molliqajn për sulmin e mbrëmshëm pas debatit......

Haki Abazi tregon në detaje momentin qe u sulmua nga Dardan Molliqaj
Ish- analisti politik tashmë kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet në Kuvendin e Kosovës, Haki Abazi, është sqaruar në lidhje me përplasjet me Dardan Molliqajn nga PSD-ja gjatë një debate televiziv i cili ...
Zeri | 12-Sep-2019 15:03
Ish- analisti politik tashmë kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet në Kuvendin e Kosovës, Haki Abazi, është sqaruar në lidhje me përplasjet me Dardan Molliqajn nga PSD-ja gjatë një debate televiziv i cili ...

Haki Abazi i VV-së i gatshëm t’ia falë Dardan Molliqajt me një kusht
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në Emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 14:53
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në Emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...

Dikur miq, tani armiq: Molliqaj i PSD-së sulmon Abazin e Vetëvendosjes
Debatin televiziv në mes të kandidatëve të Vetëvendosjes dhe koalicionit të PSD-AAK, e ka përcjellë përleshja fizike. Raportet e mediave në Kosovë thonë se kandidati nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi, u kanos ...
Tesheshi | 12-Sep-2019 13:19
Debatin televiziv në mes të kandidatëve të Vetëvendosjes dhe koalicionit të PSD-AAK, e ka përcjellë përleshja fizike. Raportet e mediave në Kosovë thonë se kandidati nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi, u kanos ...

Sherr në emision; bashkëshorti i ministres Besa Shahini dhunon të ftuarin
Një incident mes Dardan Molliqajt, bashkëshortit të minstres Shahini dhe zyrtarit të Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat vendase. Abazi pretendon se ka qenë në korridor në dalje të studios bashkë dhe në ...
Bordo | 12-Sep-2019 12:23
Një incident mes Dardan Molliqajt, bashkëshortit të minstres Shahini dhe zyrtarit të Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat vendase. Abazi pretendon se ka qenë në korridor në dalje të studios bashkë dhe në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved