ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:43

“Prioritet reforma në drejtësi e Kodi Zgjedhor” deputeti Zeneli takime me kongresmenë amerikanë

“Prioritet reforma në drejtësi e Kodi Zgjedhor” deputeti Zeneli takime me kongresmenë amerikanë
Në vijim të qëndrimit në SHBA, deputeti i opozitës në parlament, Albana Zeneli zhvilloi takime në Kongresin Amerikan me kolegë republikanë, me të cilët bisedoi mbi zhvillimet më të fundit në Shqipëri dhe mbi rëndësinë ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 12:21
Në vijim të qëndrimit në SHBA, deputeti i opozitës në parlament, Albana Zeneli zhvilloi takime në Kongresin Amerikan me kolegë republikanë, me të cilët bisedoi mbi zhvillimet më të fundit në Shqipëri dhe mbi rëndësinë ...

“Shqipëria me SHBA”, deputeti tregon moton e opozitës parlamentare
Deputeti Alban Zeneli nga SHBA ka treguar moton e opozitës parlamentare, ndërsa ndodhet në Nju Jork për takime pune. Sot ai bisedoi me Anthony Scaramucci-n, ish-zëdhënësi i presidentit amerikan Donald Trump, dhe një nga ...
Politiko | 10-Sep-2019 17:46
Deputeti Alban Zeneli nga SHBA ka treguar moton e opozitës parlamentare, ndërsa ndodhet në Nju Jork për takime pune. Sot ai bisedoi me Anthony Scaramucci-n, ish-zëdhënësi i presidentit amerikan Donald Trump, dhe një nga ...

Deputeti shqiptar takon miliarderin amerikan, ish-zëdhënës i Trump, ja çfarë thotë për Shqipërinë
Deputeti i opozitës së re parlamentare Alban Zeneli ka zhvilluar një takim të veçantë në SHBA. Ai është takuar me ish-zëdhënësin e presidentit amerikan Donald Trump, miliarderin amerikan të Wall Street Anthony ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 17:25
Deputeti i opozitës së re parlamentare Alban Zeneli ka zhvilluar një takim të veçantë në SHBA. Ai është takuar me ish-zëdhënësin e presidentit amerikan Donald Trump, miliarderin amerikan të Wall Street Anthony ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved